Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

aguś - my mamy taki garnuszek na klocuszek. Jak na razie Piotrus średnio nim sie bawi ale pamiętam że Kubuś bardzo lubił jak był nieco starszy więc zabawka fajna dla maluszka Co do prezentów to tak jak pisałam wczoraj ja kupiłam Piotrusiowi gąsiennicę gawędziarke z fp a pod choinke zaproponowałam rodzince albo grającą Farmę ( ma taka koleżanka i jej maluch 3 tyg starszy niż Kubuś bardzo chętnie się ją bawi) http://allegro.pl/simba-farma-grajaca-i1296229483.html albo trochę przyszłościowo wyskakujace zwierzątka z playskool http://allegro.pl/playskool-wyskakujace-zwierzaki-stan-idealny-bcm-i1302264042.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!:P A u nas zima na całego .pierwszy raz spadł snieg i to dużoooo sniegu;) Zaraz ubieram Kacperka w kombinezon i wyskoczę z nim pokazać pierwszy raz zime .Też będe tak jak chyba Justynka zamawiać te sanki z pchaczem bo jakos średnio mi sie usmiecha ciągnąć tą moją kluskę:P Piszecie o zabawkach a ja do roku czasu bede sie starać kupowac ich jak najmniej ,bo dziecko i tak interesuje sie wszystkim (najbardziej butelkami i kartkami papieru)a mam juz tych zabawek tyle ze ciągle sie o nie potykam .....Oglądałam taki program ,aby dziecko do roku miało jak najmniej zabawek grających a najwięcej rozwijających percepcję i jedynie co to skusze sie na te drewniane klocuszki i zabaweczki strasznie mi sie podobaja,sama kiedys takie miałam .Kupiłam wczoraj Kacperkowi cały worek klocków (150elem)i myślę ,ze to narazie wystarczy.A zabawek zdąże sie jeszcze nakupować :P Dziewczyny mam pytanie jakie macie doświadczenia z mlekiem Bebiko? Ja co prawda daje Enfamil ale Kacperkowi nigdy nie zdarzyło sie wypic wiecej niz 100ml i co chwile budzi sie w nocy na cycka a ostatnio byłam u znajomej,zasiedziałam sie a nie wziełam mleka i zrobiła Kacperkowi Bebiko -o dziwo wypił 170ml i tak sie zastanawiam jakie jest to mleczko?Chodzi mi dokładnie o Bebiko 2 zielone z kleikiem ryżowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) U nas norma, chociaż bo Mieszkanie wygląda jakby 3 wojna Swiatowa przeszła, częśc to zasługa Alusia, a część to początki pakowania, normalnie szok, nie ma jak się poruszać po mieszkaniu:-( A tak pozatym to norma, chociaż Moje Dziecię chyba co noc ładuje się jak bateriie i rano ma tyle poweru, że nie sposób nad Nim zapanować:-) A co do prezentów na Mikołaka i na święta to Aluś na mikołaja od Chrzesten ma dostać pchacza (sama mam sobie wybrać:-) ), podoba mi się taki http://allegro.pl/edukacyjno-muzyczny-chodzik-pchacz-w-wa-i1335771046.html A Od nas Mikołaj przyniesie Alusiowi taką kostkę http://allegro.pl/interaktywna-edukacyjna-duza-kostka-multifunkcyjna-i1338907355.html A na Święta z tego co wiem, to od jednej babci ma dostać Konia na biegunach, od drugiej sanki a od Nas takiego misia uczniaczka http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-polska-wersja-i1322056166.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na chwilkę... Jutro napiszę bo dziś już nie mam sił Natusia - Mój Kacper od samego początku był na Bebiku i jak dla mnie to mleko jest ok. Bebiko 2 to, o którym mówisz też dawałam ale chyba się małemu przejadło już Bebiko bo nie chciał już go za bardzo i zmieniłam na Gerber 2. Ale spokojnie mogę polecić Bebiko. Jak Twojemu Kacperkowi smakuje to może dawaj mu je :) Uciekam bo zmęczona jestem po szkole Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dokarmiam Nikusia mlekiem Bebiko 2. Dostaje je raz w nocy, pozatym pije moje... z butelki. Samo Bebiko mu smakuje, nie miał żadnych sensacji po nim. Kupki po tym mleku też ma w porządku. Myslę że jesli Twój Kacperek dobrze je toleruję to śmiało możesz mu dawać to mleko. A mój szkrab zjadł dziś po raz pierwszy kisiel. Smakował mu niesamowicie. Zagotowałam 50 ml soku bobofrut i w drugiej 50 ml rozpuściłam 1 łyżeczke kartoflanki. Wlałam to do gotującego się soku i gotowe. Justyna bardzo proszę o instukcje jak mam dodać zdjęcia do galeri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Byłam w "naszej galerii" maluszki rewelacyjne. Przynajmnie nie tylko mój jest małym okrągłym bobasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj byłam już tak zmęczona, że nie wchodziłam na neta. Od razu po szkole pojechaliśmy na cmentarz i do babci. No więc co u nas... :) Kacperek ma już 4 ząbki, dwie dolne jedynki, górną jedynkę i dwójkę i kolejna jedynka już się przebija. Mały zaczął już też raczkować na razie robi to ostrożnie i powoli ale jak tak patrze na niego to myślę, że w święta to już będzie zasuwał :D Jak się go trzyma za rączki to też trochę przejdzie. Kacperek jest bardzo silny i wydaje mi się, że później zacznie mówić. Teraz krzyknie "mama" w płaczu np. jak przebudzi się wieczorem, a tak to to tylko piszczy i krzyczy :D Nie mam nawet jak mu zdjęć porobić bo zepsuł nam się aparat :( Trzeba będzie kupić nowy ale teraz idą święta i chrzest Kacperka, więc wydatków dużo, a aparat to też trochę kosztuje bo jak kupować to już jakiś lepszy. Mam tylko problem z jedzeniem przez Kacperka mleka. Nie chce pić :O Teraz jak zmieniłam na gerber 2 to jakoś wieczorem wypije ale rano nie ma mowy, żeby wypił. Bebika to w ogóle już nie chciał. W nocy już mu mleka nie daje, jak się przebudzi to dostaje herbatkę i śpi dalej. Czym mogę mu zastąpić ranne mleczko?? Kaszka odpada bo po kaszkach boli go brzuszek, na deserek chyba trochę za wcześnie tak rano hmm... a może mogę dawać mu już chlebek z jakąś wędliną? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki-moja znajoma dawała co prawda 8 mc synkowi chlebek z wędliną (wiadomo ,zeby chlebek i wędlina były troche lepszej jakości dla takiego malca) kroiła mu w takie malutkie kawałeczki i zajadał sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki a może zupa mleczna z ryżem, makaronem albo kluseczkami? Bo pewnie kaszki mannej też nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki-ja tam czasami dałam deserek na śniadanie ale dodawałam do niego kaszy mannej,a może spróbuj zrobic Kacperkowi kleik kukurydziany na mleku modyf. z jakimis owocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki, ja mojemu daję na śniadanie Sinlac na wodzie i dodaje 2-3 łyzeczki owocków znaczy deserku ze sloiczka. Sinlac jest tak samo kaloryczny i pozywny jak kaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, wypróbuję to co napisałyście i zobaczymy co to będzie :) Mam nadzieje, że coś mu spasuje :D tzn Kacperek ogólnie nie wybrzydza i zjada wszystko co mu się da tylko tego mleka nie chce pić. Kurczę po tym wczorajszym cmentarzy mały dostał katarek, strasznie mi go szkoda jak się męczy i bardzo płacze jak czyszczę mu nosek :( oby tylko nie męczył się w nocy. A powiedzcie mi czy Wasze maluchy też są tak za wami?? Bo mój Kacper jest strasznym mami synkiem.... nic tylko mama i mama. Czasem to nawet na chwile z pokoju nie mogę wyjść bo od razu jest płacz... boje się co to będzie jak pójdę do tego szpitala a to już za tydzień :( No i tak się zastanawiam czy to nie czasem taki okres u dzieci jest, że tylko mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej kupiłam mleko Bebiko 2, bo w styczniu planuję wrócić do pracy, więc trzeba małą przyzwyczajać. Sąsiadka daje takie i tym się kierowałam. Na razie dałam jej dwa razy w kubeczku. Rewelacji nie było, ale też nie protestowała, więc myślę, że przeżyje :) Dla mnie smak tego mleka całkiem dobry. Agus fajne te twoje przepisy. Literki ja ci nie pomoge co na sniadanie, bo ja daje cyca. Do pracy bede miała głównie na popołudnia i wieczory, więc cyca na rano chcę zostawić i na noc. Oj my też mamy etap, że mama jest najfajniejsza. Ale to chyba każde dziecko tak ma. Ale ile miłości jest w tym przytulaniu i uśmiechach. Czasem się denerwuję, że chwilki dla siebie nie można mieć, ale zaraz mi przechodzi, bo jak nie kochać takiego słodziaka! Za to po całym dniu jak tata wraca z pracy to Mała aż się trzęsie jak go słyszy i rwie się do niego :) Więc mama super fajna, ale za tatą też tęskni. Ogólnie to moje dziecko jest raczej kontaktowe i nie mamy problemów , że się boi ludzi. Oczywiście zdarza się że się rozpłacze jak kogoś zobaczy, ale przeważnie się śmieje i idzie na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Nikuś bardzo jest za tatą, być może dlatego że widzi go tylko 2-3 godziny dziennie. Ogólnie to on i tak woli facetów :) Poza tym pójdzie do każdego kto ma cos na szyji - łańcuszek, korale. Poprostu uwielbia targać takie rzeczy. Raz musiałam ściągnąć swoje bo nie dał mi iśc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zima na całe ,straszny mróz a ja jadę dzis zapisac się na egzamin na prawko :P nie usmiecha mi się jazda w takich warunkach po wrocławiu no ale cóz ..... Przeszłam na Bebiko ,swoja drogą nie dziwie się ze Kacperek je woli bo w porównaniu do Enfamilu jest bardzo słodkie -Enfamil trochę śmierdzi ale generalnie jest ok . No i Kacperek mówi BaBa gdy widzi Babcie :D nie wiem czy mówi to świadomie bo zdarzaja się sytuacje ,ze do mnie tez powie baba (chociaz babcia twierdzi ,ze bardzo świadomie :P) ale kurde to ja z nim siedzę cąły dzien a on mówi baba :o A tak pozatym to ok -siedzimy praktycznie od 4 dni w domu,wczoraj wyszłam z nim na 20 min zeby sie przewietrzył ale tak to nie da rady ani wyjśc w taki ziąb ani tym bardziej przejechac przez zaspy wózkiem -już wolałam ta jesien :( Mój Kacperek tez jest za tatą ale ogólnie tez go rzadko widzi,zdarzaja sie dni ,ze wcale bo albo jeszcze śpi albo juz spi -no niestety cos za coś ale gdy go zobaczy to podskakuje i piszczy z radości.Chociaż mąż twierdzi ,ze Kacperek najbardziej jest za mną bo widac to gdy wodzi za mną wzrokiem .Ale generalnie jest za wszystkimi -którzy tak jak napisałyście mają korale ,okulary i długie włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ! 👄 zima fajna jest ! :) nawet jak jest -15 na dworzu. szkoda tylko , że spacerów za bardzo nie można robić. co u nas: na zdjęcie gipsu jedziemy w piątek- w końcu... Natasza nadal ma dwa ząbki. Budzi się w nocy na butle...w dzień robi dwie godzinne drzemki : po 11 i ok 17tej. Co do jedzenia to różnie. Czasem kaszka na śniadnko a czasem mleko. Czasem zajda się deserkiem a czasem pluje. Różnie bywa. Jak jemy obiad to ona aż się rwie do niego i zawsze jej coś tam dam do spróbowania :) Co do jajka to daje jej albo krem z dyni z żółtkiem albo gotuje na miękko i daje jej pare kęsów żółtka :) a zabawek mamy mało...jak narazie zero grających...same grzechotki i maskotki...ale zapewne dostanie coś na gwiazdke ;) sanki fajowe ale my już mamy sanki - jeszcze po mnie - więc to zabytek ;) buziaki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniollecek18
hej ale zima... dodałąm fote jak Nataszka przesyła całuski. Czadowo jej to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrnarda
Hej mamusie :) Jestem mamą Mieszka, mamą kwietnióweczką :) dopiero Was odkryłam :) ale się zaczytałam... :) A Mieszko właśnie zjadł śniadanko, dzisiaj spał długo chociaż i tak zawzwyczaj budzi się między 8 a 9 :) zaraz się bardzo cieplutko ubierzemy i idziemy na spacerek. Pozdrawiamy najcieplej jak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie też zasypało. Starszy synek ledwo wstał to juz na sanki chciał iść. Pewnie po południu nam nie odpuści. Nikuś chodzi na spacerki, ale jak jest tak mroźno to tylko na 20 minut. Dalej ma tylko dwa zębole. Próbował dzis w nocy nie karmić go i .... nie udało się. Dostał wczoraj porządna kolację tzn. kaszka na gęsto o 18.00 i o 19.30 150ml mleka też z kaszką. I co? obudził sie głodny o stałej porze czyli 21.00. Dałam mu wodę i pomogło na 30 minut. Potem jak wrzasnał to biegiem cycka wyciągałam. :) I tyle. A miałam nadzieję że chociaż pośpi troche dłużej. JEdnak nie poddaję sie jeszcze, dziś znów spóbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie też śniegu tyle, że masakra i wózkiem nie za dobrze mi się jeździ, blokuje przednie koła, żeby jechały na prosto ale i tak ciężko :( Kacperek nauczył się robić papa i teraz tylko macha rączką :D Komicznie to wygląda :D i mapły spryciarz przy wszystkim już wstaje i bardzo ładnie się trzyma na nóżkach, dziś nawet próbował stanąć przy ścianie ale mu nie wyszło :D agus - ja jak oduczałam Kacpra jedzenia w nocy to było tak samo, że 30 min po herbatce i tak kończyło się na mleku i w końcu dałam sobie spokój, po tygodniu znów spróbowałam i teraz już jest ok. Jak się budzi (jakieś dwa razy) to dostaje herbatkę i śpi dalej. Teraz zjada o 19-20 i później jak wstanie, czasem o 6, a czasem o 8 :) A co do perfum to ja mam do sprzedania za połowę ceny, Oryginalne i różne rodzaje. Tak piszę jak byście były zainteresowane :) Tyle, że nie wystawiam ich nigdzie, tylko tak wśród znajomych sprzedaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki napisz mi na e-mail jakie masz perfumy i wjakich cenach. Oczywiście jesli możesz i będziesz miała czas. Z góry dziekuję. Mój adres: agus.sikorska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no zima niezla, nie mogę się doczekać jutra jak będę miała wolne, bo w piątki biorę urlop, i wyjde z Małym na śnieg:) Bo w tym tyg jeszcze nie byl bo jak wracalam z pracy to juz za duzy mroz. Powiem wam, że jak pracuje to najbardziej brakuje mi spacerów z Małym. Obiecałam się odzywac z pracy a tymczasem cięzko mi znaleźć chwilę... dopiero dzis jak polowa Polski poutykała w korkach to się jakoś luxniej w pracy zrobilo i telefonów jakby mniej:) Muszę dodac kilka zdjęć Maciusia jak zasuwa na brzuchu po całym mieszkaniu. Kontakty i narożniki stołu już pozabezpieczane. A skubaniec szybki jest:) Rozgłada się, dojrzy jakis cel np kota i pędzi w jego kierunku. Tylko na razie te nózki jeszcze mu się rozłażą i to jeszcze nei jest prawdziwe raczkowanie a juz nie czołganie tylko coś pomiędzy:) No i uwielbia kabelki:))))) a co do karmienia w nocy to u nas od kilku dni jest tak ze jak zje kaszke przed 19 i cyca przed 20 to czasami obudzjescze na jedzenie w nocy ze 2 razy a czasami tylko 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Najpierw napiszę co u nas a potem przeczytam co u was :) A więc do Piotrusia przyszedł tydzień wcześniej Mikołaj i dostał od niego chodzik :P W sumie to Mikołaj jeszcze do niego przyjdzie :) A on jest tak zadowolony z chodzika że to szok :D Nauczył już się w nim chodzić ale na razie do tyłu :P Ale chodzi tak po całym domu, a jak bardzo chce to do przodu też pójdzie :) Jestem bardzo zadowolona że kupiłam mu ten chodzik :) Po za tym to chyba nic nowego. Kupiłam mu już prezent pod choinkę jak znajdę w necie to wkleję link. A tak na marginesie robię biżuterię a tu link ze zdjęciami :) http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/1038159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, daję do jedzenia niekiedy Piotrusiowi takiego petitka lubisia, iż że jest alergikiem (skaza białkowa) nic mu nie jest a bardzo mu smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×