Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w srodku

za 5 godzin powiem mu ze wiem

Polecane posty

tak naprawdę jestem w temacie po pierwsze byłam zdradzającą żoną alkoholika i despoty i tak sobie czytam te wasze wynurzenia i teorie trochę mi się chce śmiać po drugie- jestem po zakończonym związku- małżeństwie więc nie mam już nic MS dobrze ci pisze- zmień co się da- spójrz za okno, zacznij mieć plany i małe radości- czeka cię jeszcze w życiu szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przeczytalam do konca zs - jak zwykle bez cienie wątpliwosci rozłożył temat na czynniki pierwsze zgadzam sie co do tematu zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ta 19latka to córka waszych znajomych, czy kto to jest, że i ty ją znasz.. a jak sie o tym dowiedzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam moze tylko ze ktos kto zachowuje sie z duza swoboda czesto nazywany jest ze ... prowokuje ale to osoba , ktora reaguje na to czy tamto jest odpowiedzialna ze swoje zachowanie skoro ulega ... to coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ta 19latka to córka waszych znajomych, czy kto to jest, że i ty ją znasz.. a jak sie o tym dowiedzialas?? nastepna szuka taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ich dwóch on i jego brzuch ( dosłownie czytaj : penis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, myślałem, że wiesz o tym juz od dawna :classic_cool: Szczery, nazywam się milion, bo za miliony cierpię katusze... ;) Yeez - zgadza się, ale pisałem o tym w kontekście unikania pewnych zachowań dla swojego własnego bezpieczeństwa, no i trochę offtopowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs- i tu sie bardzo pomyliłes nie czytam retro ani iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam moze tylko ze ktos kto zachowuje sie z duza swoboda czesto nazywany jest ze ... prowokuje ale to osoba , ktora reaguje na to czy tamto jest odpowiedzialna ze swoje zachowanie skoro ulega ... to coz yeez - bzdura prowodyr działa z pełną świadomością tego co robi ten , który daje się na to złapać- cóż jest tak samo winny- ale ludzie tak naprawdę sa słabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- ja mam świadomość że mam wybór wiem ze jak zaczne chadzac ciemnymi ulicami i wystroje sie w kabaretki i mini bo mam akurat taka ochote ale i prawo to co tu duzo mowic wystawie sie na zaczepki ale pozostaje kwestia , ze nikt nie ma prawa za moj wybor ktory niewątpliwie moze mi przsporzyc kłopotow winic mnie bo kazdy jest odpowiedzialny za swoje zachowanie i swoje wybory i za to własnie ponosi odpowiedzilanosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms sam psujesz temat w takiej poważnej chwili na żarty ci się zbiera:P a potem znowu będzie na ike :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nikt nie ma prawa za moj wybor ktory niewątpliwie moze mi przsporzyc kłopotow winic mnie bo kazdy jest odpowiedzialny za swoje zachowanie i swoje wybory i za to własnie ponosi odpowiedzilanosc wolac zielona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nalezy tez dodoac do tych rozawazan sprawe zaufania moge ufac sobie ale nie moge juz zaufac komus obcemu bo wtedy wyjde na naiwniare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez- jeśli ktoś będzie cię kusił, kusił, kusił, kusił...to w końcu raczej ulegniesz wiem, że na głos każdy powie- że on to nie- on ma zasady dupa prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zawołam, bo znów mnie posądzi o jakieś dziwne uczucia w stosunku do niej poza tym wybiera się na kolejny kurs medytacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus- to ze ktos z pelna swiadomoscia prowokuje to jego sprawa wazne jest to co ja z tym zrobie mam wybor to ze ktos jest słaby to tez wybor bo moze ulec a moze zawalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus- to ze ktos z pelna swiadomoscia prowokuje to jego sprawa wazne jest to co ja z tym zrobie mam wybor to ze ktos jest słaby to tez wybor bo moze ulec a moze zawalczyc yeez też umiem głosić teorii i hasła kiedyś głosiłam teraz juz nie.........juz wiem jak bardzo człowiek może być jednak słaby i znam wielu takich , którzy JUŻ nie głoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem, że na głos każdy powie- że on to nie- on ma zasady" - Ja mam kwasy :O :D Ikuś, no cała sztuka polega na tym, żeby samemu cos zepsuć i zwalić winę na kogoś innego :classic_cool: Yeez - No właśnie sama jesteś odpowiedzialna za swoje zachowanie. Ale jak rzucisz tekst "chciałabym aby mnie ktoś przeleciał" to trudno, żebyś miała o to później pretensję do pilota doswiadczalnego;) A zakładanie kiecki mini i wywalanie pępka na światło wieczornych latarń w odległych zakątkach miasta w piątkową noc jest właśnie takim okrzykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- jak ktos mnie bedzie kusil kusil to sie zastanowie czy ulec ale nie pisz mi autorytatywnie ze ... ulegne umiem panowac nad swoimi odruchami i za mało dla mnie ze jakis facet mi sie podoba by mu ulec ... bo on kusi.... i co z tego .... mam meza,nie zamierzam rozpieprzac bo ktos kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- i tu sie nie zgodze słyszec zaproszenie wprost a domyślac sie... to jest zasadnicza różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez nigdy nie mów nigdy:) pamiętam jak dziś jak dyskutowałam z kimś - jaka to zdrada jest ohydna, zła, wstrętna.........że ja nigdy bym nie uległa, bo mam meża i dziecko i takie tam z tym właśnie dyskutantem zaeksperymentowałam walczyłam! nie powiem! przegrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×