Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w srodku

za 5 godzin powiem mu ze wiem

Polecane posty

nie mam już nic a dlaczego ty nazywasz inną kobietę siksą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs masz rację co innego zbłądzić co innego błąd idiotycznie tłmaczyć ja juz kiedyś wytłumaczyłam - dobitnie:P tyłek mnie swędział :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przekraczam dozwolone predkosci .... bo lubie szybka jazde... szybkosc to zmiana a ja lubie zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wymówka- taka jest prawda nie uważam, że zdrada jest dobra zdrada jest koszmarna nawet się wstydzę, że mnie to spotkało- no ale spotkało nie zrobiłam tego złośliwie, z premedytacją , na zimno więc?? pewnie dlatego, że ludzie popełniają błędy i ulegają pokusom ot stwierdzenie faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą żona , która szuka winy w kochance.......... zwłaszcza młodej, zakochanej pewnie po uszy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus- smiem watpic ze tam nie ma emocji sadze ze panienki w burdelu tez maja uczucia i emocje chocby wstretu w niektorych przypadkcha a facet moze poczuc np. niepewnosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS to nie jest jeden koleś to jest wielu facetów ,których bym wystrzelała :) Uważam ze para sama powinna ustalić jakieś tam swoje zasady,bo dla jednych już sam fkirt z elementami rozmów erotycznych już jest ZDRADĄ EMOCJONALNĄ itd itp. napisze krótko to co wymagasz od innych wymagaj od siebie dla mnie zdrada to --pocałunek z inną osobą,cyber seks z inną osobą,stosunek seksualny,trójkąt:P a także najgorsza z najgorszych zdrada emocjonalna czyli zajmowanie sie inną osobą ,a nie własnym partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike i ty masz racje i ja, w jednej sytuacji to przyznanie sie do bledu i slabosci w innej wymowka dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeeza le to zupełnie inne uczucia wiadomo, o jakich pisałam ja więc twoja argumentacja zaczyna być naciągana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS bralam udzial w rajdach sam. i jazdach na szybkosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie pewnie że są ale ja uważam, że raczej nikt ich porządnie nie skusił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - "to co wymagasz od innych wymagaj od siebie" No i to chyba wystarczy jako wytłumaczenie:) A tak trochę czepiając się - pocałunek w policzek na pożegnanie też? Albo przy okazji życzeń, świąt itp? Jesli nie, to czy muśnięcie ustami o usta? A takie trochę dłuższe muśnięcie? Itd itp możemy dojść do OZP, to z wymaganiami było najlepsze moim zdaniem:) Spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja mam pretensje do mojego męża ,on ze mną dzielił zycie ,a nie ona ja do niej nie mam pretensji rozmowa pozwoliła mi spojrzeć na to wszystko jej oczami i niestety żałośnie wyszedł na tym tylko"pan Mąż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike czy ty tylko patrzysz na wszystko przez pryzmat własnych uczuc i emocji ? Sami masz racje, dobrze jest gdy para wszytsko sobie wyjasnie w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami masz racje, dobrze jest gdy para wszytsko sobie wyjasnie w tej kwestii popieram, nie byloby wielu tematow zaczynajacych sie od "czy to zdrada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez - a mam patrzeć przez pryzmat czyichś ??? oczywiście , że patrzę przez pryzmat siebie każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus wytłumacz mi prosze na czym polega porzadne skuszenie faceta ? co konkretnie masz na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez no litości a każdego działa coś innego jednemu wystarczy spojrzenie , innemu podstawiona dupa pod nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co konkretnie masz na mysli ? lepiej niech zaprezentuje dobrze- ale ty wystąpisz w tych wspomnianych kabaretkach ostatecznie ja też chcę być kuszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a i czy to kuszenie odnosi sie tez do nas kobiet ? czy jak ci facet gołym fiutkiem pomacha przed oczami to juz jest to porzadne kuszenie ? czy moze wolisz uwodzenie emocjonalne na zasadzie porozumienia dusz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie nie ma --i nie zaczynaj tematu ze mną bo Ci coś przypomnę (akcja forum)to co dla Ciebie jest nic nie znaczącym flirtem dla Twojej dziewczyny bedzie podchodzić pod zdradę:) ZS oczywiście ze akurat w tym przypadku mam racje,skoro mnie coś drażni ,nie akceptuje tego --mówie partnerowi--NIE RÓB TEGO BO MNIE TO MOZE ZABOLEĆ i na odwrót MS --jak to młodzież mówi --ciągnąć ślimaka to zdrada---pocałunek w policzek---nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×