Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość anyone_anyone
bałam się,że zacznie fikać..... że wywinie jakis numer w sądzie, że przywiezie te swoją (*^&&^%^%$ i będą stać razem naprzeciwko mnie ale jak Ty juz sie dogadałaś ze swoim to czego się boisz? jak mu zabrać telefon? poprzytulaj sięi wyciągnij z kieszeni hihihi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No niby się dogadakiśmy, ale zawsze jest jakieś ryzyko prawda? Z resztą naczyatałam się tu już dość ... Przytulić ????? Dobre ... :) ten Twój jest z tą @#$#$%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ja sobie wysłałam do siebie jeden o sexie zaaplikowanym kiedy on spał. Napił sie i spał jak niemowlak to skorzystałam. Nie wiem czy będzie mi potrzebny ale zawsze coś mam w zanadrzu. Tylko nie wiem czy to moze byc dowód?! Teraz dzwoni do dziecka codziennie i nagrywa go . Dobry tatuś, nawet wypytuje sie jak go karmię. ...Co chce przez to uzyskać ? Myśli, że ja głodze synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Mój chyba nie ma z tą ^&&***((kontaktu, albo się dobrze maskuje, przez ostatni czas nigdzie nie wychodził, no chyba że zabrał ją w delegację i nadrobili zaległości. Ale w sumie wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Nieraz sobie myśle że dzwoni pod jej dyktando. Ona jest po przejściach więc wie jak ma sie zachować . Jakoś wcześniej potrafił nie rozmawiać z dzieckiem przez 2 tygodnie a nagle kochany tatuś ....Tylko ,że mały nie chce z nim rozmawiać. Odpowiada ale niezbyt wylewnie na jego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. spokojnie dziewczyny :) Ja jestem 1,5 tygodnia po rozwodzie i jestem zachwycona :)))) Miałam rozwód za orzeczeniem o winie, oczywiście jego, przyznał się do wszystkiego, ale też obawiałam się, że wywinie mi jakiś numer, więc do sprawy byłam czujna i na posterunku :D Mój ex mieszka ze swoja ... w anglii i napisał odpowiedź na mój pozew i na sprawie go nie było. Ale wierzcie mi, że rozwód to najlepsze (zaraz po córce) co on mi dał :D jeśli można tak powiedzieć :P Do córci zrzekł się praw, więc w sumie mam go z głowy :D W sumie mi to jest na rękę, bo on jest skończonym palantem, ale najgorsze, że moja córeńka kiedyś się o tym dowie ;/ Rozwód wcale nie jest taki straszny, dla mnie sędzina była bardzo miła, podpowiadała mi w kilku kwestiach (nie miałam adwokata), więc ogólnie jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy :)) pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ja tez myślałam że mój m nie ma kontaku z tą sz.... Sprawdzałam bilingi , ajak sie okazało miał drugi telefon na karte o którym nie wiedziałm. Wszystko wydało sie po poł roku. Chociaż on jeszcze probował ściemniac a teraz sobie odpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Mam nadzieje ,ze kiedyś też tak napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ja też bym chciała móc tak napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszesz napiszesz :) ja złożyłam pozew w marcu a w październiku miałam rozprawę :/ na szczęście tylko jedną, a to tylko dlatego, że zgodziłam się na obniżenie alimentów z zasądzonych w marcu 800 na 400, bo sędzina powiedziała, że rozwód może się przeciągnąć ze 2 lata ;/ bo on jest w anglii i te papiery i przesuchania tam trwają, ale że za pół roku mogę zgłosić o podwyższenie alimentów :) a rozwód już będę miała :) więc w sumie było mi to obojętne, bo i tak nie daje córci alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka ja najpierw zainstalowałam mu w kompie keyloggera,żeby przekonac się czy mam racje. Kiedys jak się kąpał ściągnęłam wszystko co miał, załapało się kilka już wykasowanych,bo były jakos tam zapisane. Potem zainstalowałam program do odzyskiwania smsow, wtedy możesz ściągnąć praktycznie wszystkie, mi wyszło chyba z 500 i mam je do dzis! ale do tego cely zabrałam mu telefon i już nie oddalam :P Skomlał o karte,ze normalnie się oślinił ;) Cyz go widuje? Czasami,zostawiam dzieci,albo zwożę mu windą na dół, nie mam ochoty go znac. Jest ok., nie ma wojny, ale nie potrzebuje rozmawiac z nim? Po co? Nie mamy już o czym,miał okazje kiedys mogł zagadac mnie na każdy temat a teraz na drzewo ;) Pokaż mu tylko kto rządzi i nie dowoź mu nigdzie dzieciakow!! Niech pokaże że jemu zależy a nie ze Ty je mu stawiasz przed nos!!! Czy z nią jest? Po jego minie i zachowaniu wnioskuję że chyba nie, i dobrze mu tak, kopnęła go pewnie w tyłek jeszcze zanim podpisał papiery rozwodowe :P chociaż to jest pracoholik i szkoda mi by było jakiejś następnej żeby miała tak jak ja ;) poza tym jak „źle pójdzie” to wysyłają go na kontrakt do Niemiec, dla mnie źle,bo pewnie rzadziej bedize się kontaktować z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Ewcia,mój też miał dwie karty, smsował tylko z jednej... jezu czy faceci sądzą,że baby są takie głupie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
WIsienko strasznie długo czekałaś na sprawe!!! ja troche ponad dwa miesiące i to myslałam,że długo ;) skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to oni są zbyt głupi żeby zauważyć naszą inteligencję :D mój miał jedną kartę, ale chodził z telefonem nawet do wanny i uważał że to przecież normalne :D a swoją kochankę na GG wpisał jako PATELA :D niby że jego kolega :D który wpisany był jako kolejny na liście po imieniu :P a potem jak sie wyprowadziłam to też kupił drugą kartę i z jednej bajerował ją a z drugiej próbował zbajerować mnie ale mu nie wyszło :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
kobietki, dzisiaj se nie chyba popracujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anyone
No nie , a Ty any nie przestraszyłaś się, nie znikniesz z tego forum??? Twój mąż i Ty to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Nawet nie 2 karty tylko 2 telefony. Ten jej był wyłączony kiedy był ze mną. Dowiedziałm sie że taki maja układ pio pół roku. Ateraz powiedział ,z epotrzebuje WOLNOSCI. Po 2 dniach okazało sie że wolnosc to ona i jej dziecko w wynajętym mieszkaniu. Mamy nawet tam nie dzwonić wiec jak mały chce to tłumacze mu ,że tatuś nie chce. I ze ma czekac na telef. od taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Do Niemiec??? No to rzeczywiście będzie miał gorzej z dzieciakami, chyba, że będzie np. w Berlinie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
idz drogi człowieku na palme proszę .... pójde sobie jak bedę chciała :) nie zapomnij,że łatwo sprawdzić z jakiego IP piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
obiecał,że bedzie z nimi spędzał co drugi weekend,ale jakoś ciemno to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Ewcia a ile lat ma TWoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
czego miałabym się przestraszyć?? nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anyone
Napiszę Ci jedno - jeśli napisałeś prawdziwą historie to nic do Ciebie nie mam, tylko do Twojego męża, który jest w 100% oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Chyba naprawde nie popracujemy. Jak myślicie o jakie moge starać sie alimenty przy dochodach 4000 netto udowodnionych w pitach. Skoro moze utrzymywac dziecko kochanki to niech tez pomysli o swoim. Zreszta chce starać sie jeszcze o alimenty na siebie poniewaz przewlekle choruje od 13 lat i on o tym wiedział żeniac sie . Chociaz tyle mu dopieke . Chociaz szantazuje mnie ze dostanę 300 zł. jak zaczne fikać . Chyba sąd nie jest taki głupi jak widzi czarno na białym ile zarabia . Z tym raczej nie sciemni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Alimenty są uzależnione podobno od wieku i potzreb dziecka. Najlepiej zacznij zbierać rachunki za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Synek ma 8 lat i w tym roku idzie do komunii. Ładny mu tatuś zafundował przezent zaledwie tydzien po wspólnych wymarzonych wakacjach. Mówiłam draniowi ze skoro oszukiwał mógł to robić az do komunii. No ale to kochanka przejęła inicjatywę...I powiadomiła mnie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
oo!!! mój mąż????? a któż to taki????? polecam lekturę tego topiku - PRZYKRO MI ale NIE MAM MĘŻA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D juz nawet orzeczenie w sprawie rozwodu jest prawomocne i facet może mi naskoczyć bo juz nie ma odwrotu!! I NIE OBCHODZI i nie obchodziło mnie czy kogoś oszukał czy nie mieliśmy intercyzę a teraz to mi lata koło D co on robi i dowidzenia stąd 🖐️ pilnowac swojego męża czy tam żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
irytują mnie takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
"jeśli napisałeś " aha, jestem kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anyone
Ok nic Cię od nie obchodzi to daj mi jakiś namiar na niego, bo ja chętnie z nim pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×