Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

I znowu gadam sama do siebie :( Lolli, gdzie ten filmik o pchaczu? Chcialiśmy skoczyć na parę dni do Francji, ale ceny hoteli zwariowały! Normalnie jaja se robią! Szukam od wczoraj i nic! Mąż mówi, że może w Holandii będzie taniej, ale ja chcę do Francji! Nie wiem tylko, skąd on weźmie pieniądze, hehe :) No i ciekawe, jak taka podróż z małym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie rozumiem.okropnie szkoda mi tej kiecki. poszła za 3. a może ja powinnam sama wcześniej zalicytowac zanim sprawe oddaje w rece snajpera?Dzxieki onyx, Magdae, to ze dla ciebie gorszy w smaku albo innych , nie znaczy ze neibedzie smakowac Cyrylowi. Mikołajowi Olenigi smakuje;). może nie bedzie z małym tak źle i przejdzie mu szybciutko ta nadwrażliwośc Aga Uk masz jeszcze kupony na LC:)?Pewnei lada dzień bedziesz miala zielone światełko, cieszysz się, co?wyobraźcie sobie, ze mam @, pojjawila sie szanowna po 2 latach. I ciesze sie jak dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) dzieki borowka :) onyx filmik o pchaczu sie uploaduje baaardzo dlugo.sciagam go na picase bo na you tube to wogole odmawia wspolpracy.za kilka minut bedzie gotowy :) zaraz wysylam adresa, nie chce huggiesow, Lennox ma zawsze po nich odparzenia albo zgola uczulenia :O Alantoina family guy to dla mnie najsmieszniejsza kreskowka na swiecie!tylko musze ogladac w wielkim skupieniu bo nie dosc ze szybko gadaja, to jeszcze po amerykansku a ja nie przyzwyczajona do akcentu. macie troche na sprobowanie :D http://www.youtube.com/watch?v=lich59xsjik&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=KJCfUm21BsI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=9JhuOicPFZY&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=6OkcucXIuVI nie no nieeee nie moge sie zdecydowac co Wam wkleic.wszystkie sa hilarious!!! :d :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babeczki Widzę, że się rozgrzewacie na nowym topiku może też spróbuje :) Pojawiło się też sporo nowych mam.. to miło :) No i muszę przebrać skunksikowi pieluszke śmierdziuszkę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO kogo my tu mamy!hej Kamila. Lesio jest słodki...Olka nawet przybiegla i zaczela skakać i krzyczeć co to! co to! bardzo zywo reaguje na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheeeej! kogo to widzą moje pięne oczy!!! Witaj Kamila-black! Lolli, Lesio wymiata! Mośe Maksiowi też taki kupię... Mąż by zemdlał, ostatnio mi zrobił awanturę za to, że kupiłam małemu różowy kubek. Były tylko różowe, a kubek jak kubek. To dokupiłam wczoraj różowe miseczki, hehe :D Kurde, nie mogę nie myśleć o tym chłopczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygarnięta27-dzięki! Sprawdzam właśnie te hotele i trochę taniej. Ciekawe, czy Maksa się liczy za dziecko - ani nie śpi w osobnym łóżku, ani nie je oddzielnej porcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D u nas trochę lepiej,antybiotyk działa :) Na linka z chorym dzieckiem nawet nie wchodzę,będę się zadręczać tylko później a i tak mam teraz trochę swoich problemów:( Onyx moja Ola dostała na roczek taki jeździk/pchacz z fisher price nazywał się Hipcio klockowy łakomczuch i byłyśmy obie bardzo zadowolone,jeździła na nim bardzo długo,no i zjada klocki wiec frajda podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde straszna rzecz taki naczyniak ;(biedne dziecko:( moja ma naczyniaka plaskiego na skroni ledwo widocznego chyba ze sie wkurzy to sie robi czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, właśnie miałam pytać o ciebie - jak się czujecie. lolli, adres prosze bo ide na poczte!!! przygarnieta - rzeczywiscie okropnie to wyglada. Trzeba im pomoc. Cholercia, musze, musze, MUSZE znalezc jakas prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bralismy pokoj z jednym duzym lozkiem i jedno mialo byc takie wysowane spod spodu ale my z niego nie korzystalismy. Dziecko ma chyba pol ceny ale nie jestem pewna zapytam przyjaciolki bo pracuje w jednym z tych hoteli w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa mialam napisac ze moj filmik sie konczy w momencie gdy Lennox dorwal sie do krzaka jezyn, gdybym pokrecila jeszcze troche to byscie zobaczyly jaki ladny modern art mi wysmarowal na CALEJ podlodze w kuchni :D kurde musze troche ogarnac chate bo maz mi jeczy ze on wszystko musi robic (czuje sie jakbym znowu miala 15 lat i mieszkala u mamy :O ) a akurat wszytskie moje mile panie sa na cafe i pewnie jak skoncze to bede do siebie gadac ehhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem jestem Dziękuje za miłe przyjęcie Chyba potrzebowałam trochę czasu dla siebie i może uda mi się wrócić do pogaduszek. Lolli, Lesio ma super wózeczek heh Maja poszła właśnie spać i ogólnie ma na koncie już 6 zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez ma taki maly najprostszy rozowy wozek z ASDY za 5f wozi w nim wszystkich i wszystko:)wozek jest juz w oplakanym stanie ale nie mam serca go wyrzucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten pchacz! Dzieki Frugo! 🌼 Nie wiem jak u was, ale tu się zaczyna robić ładnie :) Trzeba się wybrać na spacer i spalić dzisiejsze ciasteczka (otwarłam chocko leibniz i zeżarłam 3. teraz mi słodkooooooo. musze czyms zagryźć). Zobaczymy, czy uda mi się coś upolować na carboocie i niech mąż nie mówi, że musi jakieś nocki odsypiać :) z buta mam jakieś 30 km, więc nie da rady, bo dziecko zagłodzę :) a poza tym nastawiam się optymistycznie i na pewno nie uniosę moich zakupów. Lolli, masz bardzo przystojny kod pocztowy, poczatkowo myslalam, ze se ze mnie jaja zrobiłaś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygarnięta - fajny ten twój lucjuszek! Mówisz, że ze Śląska jesteś? Tu nas więcej :) (a raczej na poprzednim forum było nas trochę) Dobra, już uciekam. Wrąbałam się dziś w robienie czterech obiadów, bo rozmroziłam 2 mięsa a mam ochotę na rybę. Nic to, narobię się dzisiaj, ale będę miała za to weekend z głowy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Franek ma swoje pierwsze dosyc powane przeziebienie. Moze nawet nie tyle powazne co strasznie zakatarzony jest az sie dlawi. Zadzwonilam dzis do GP o porade a ta mi mowi ze jest wolna wizyta za 10 minut. Wybieglam jakby mnie ktos gonil :) Mialam nadzieje na porade telefoniczna bo to juz trzeci raz w tym tygodniu jak u lekarza jestem, wczesniej ze soba bo wyniki mam nieciekawe :o Rzecz jasna powiedzial ze wszystko jest w porzadku i taki katar, nawet z krwia tez, ale jesli do poniedzialku sie nie poprawi to przepisze mu....ANTYBIOTYK. Szczerze mowiac to on mi chyba raz tylko paracetamol przepisal (w ciazy przeciwbolowo) a juz ponad 2 lata jestem jego pacjentka. W nocy katar tak go dlawil, ze na spiocha poodciagalam mu troche z noska(nie zyskalam bynajmniej jego sympatii tym), caly ranek marudny jest az do chwili kiedy listonosz przyniosl paczke z ebay z zabawkami dla niego. Specjalnie rozpakowywalam tak zeby widzial :D Nawet zapchany nosek mu nie przeszkadza ;) I wreszcie cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka-gratuluje @ :) A co do zielonych dni to jeszcze kilka bo okres plodny dopiero sie zaczal, urzadzonko owulacje prognozuje mi chyba za 2-3 dni. A kupony mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, wiem o co chodziło z tym snajperem. napisalam do nich i mi odpowiedzieli, ze ebay odrzucil podane przeze mnie hasło. Zaraz po pierwszym licytowaniu przez snajpera zmienilam haslo na ebayu, wydawalo mi sie ,z e podalam nowe, ale jak widac tego nie zrobilam. I stad cały disappointment. A Ty, Onyx, korzystasz ze snajpera czy innych? i masz takie calkowite zaufanie do tego typu stron?ja wlasnie z braku zaufania zmienilam haslo na ebay, po wczorajszym niedoszlym biddowaniu zrobilam to samo. myslisz ze niepotrzebnie? Aga bardzo bym Cie prosiła o kupon. zastanawia mnie jak jest ze skutecznością LC w czasie wkraczania w okres menopauzy... wiesz cos o tym?moj email yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Hej onyx bawisz sie jeszcze w swietego mikołaja?Bo ja grzeczna bylam calutki roczek to jak masz jeszcze kupony to chcem prezenta:) A ja dzis o mało co zawału nie dostałam..poprosilam Ania aby przypilnowała siostrzyczki ja do wc pobiegłam,wracam do pokoju a ten mały bezmózgowiec posadził dziecko na ławe i poszła sobie do pokoiku,olenka siedział sama na srodku ławy i bawiła sie serweta.Az sie boje pomyslec co by sie stało gdyby spadła z tej ławy łłłoooo matko:( I tak mozna posłuzyc sie starszym dzieckiem,ale mam nauczke na drugi raz zabiore ja z soba do kibelka a nie zostawie z tym małym łebkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×