Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

no to ma prawo do kuriera. nie zmienia to jednak faktu ze jest niegrzeczny i marnuje Twoj czas. lece do suszarni! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myślę ze nie jest w zakresie moich obowiązkow taszczenie paczki do jakiegos collection point. W sumie zrobilabym to gdyby o to poprosil a ni e postawil przed faktem. Dzieki mamo Eli, naprawde nie wiedzialam co mam z tym zrobić. Jak myslisz il eczasu jeszcze powinnam dać temu gnojkowi na odbior? nie chcialabym zeby odwzajemnil mi sie negatywnym feedbackem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo,lolli i inne mamy szkolniakow kiedy half term?u nas jeszcze jutro szkola i wolne tydzien:( 😭 oby pogoda byla,bo co ja z tym Danielem zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja krotko tylko do borowki: jasne , ze nie masz obowiazku taszczenia tego do depotu firmy kurierskiej! Gosc jak widze sobie w kulki leci :o Borowka a co do ekspresu to ja pamietam taki z domu :) A nawet jak pytalas to wspominalam o podobnym, ktory robi od razu cappuccino ze spienionym mlekiem,ale Ty chyba wtedy bylas bardziej nastawiona na maszyne parowa :D : http://www.amazon.co.uk/La-Cafetiere-06989-Mukka-Express/dp/B000AA89GW/ref=sr_1_1/278-8605671-8795526?ie=UTF8&s=kitchen&qid=1255608350&sr=8-1 Ja wlasnie mysle o tym powyzej bo takiego zwyklego juz uzywalam,ale spienione mleczko....mniaammm :) Mam juz dosyc rozpuszczalnej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dlugo juz zwleka z odebraniem paczki? jesli ponad 10 dni to mozesz juz mu walnac feedbacka. nie moze Ci kupujacy wystawic negatywnego feedbacka w odpowiedzi na twoj negatywny. nawet jesli by to zrobil zawsze mozesz odwolac sie do ebaya i poprosic o wykasowanie feedbacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- w mojej szkole wolne za tydzien a half term od 21 grudbia, z tym, ze ja mam juz wolne od 14 grudnia(study week) -i nie wiem jak to jest w szkolach :) 4 stycznia zaczynam znow zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borwoka-sliczne te bluzy, tyle ze znajac zycie nazwa GAP podbja cene :o Ale ja tez taka bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie zbieram na turniej moj nienawidzacy grac dla druzyny syn bedzie gral.beben uszykowany,trabka tez szaliki mamy ;) mamoEli jesli znajdziesz czas dodaj pare zdjatek twoich pocieszkow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, rzeczywiscie niemila sprawa, jak my kupowalismy jakas rzecz pick up to zawsze sami po to jezdzilismy. Mama Eli ma racje, ze to time waster. A on Ci juz zaplacil? Zaczelam brac deprim. na razie zmian nie widze, no ale to dopiero trzy dni. POza tym odstawilam cyca i kuba bardzo sie buntuje, wlasciwie tylko w dzien kiedy chce go uspic. na spacerze oczywiscie szybko zasypia ale nie moge za kazdym razem taszczyc go na dwor. Powinien w koncu nauczyc si espac w lozku? Na razie histeria na maxa, godzine dwie i to niewazne czy klade go o 11 (jego normalna pora drzemki) czy przeczekuje do 13. No i nadal do mleka ma awersje. macie jakies rady jak bezbolesnie usypiac w dzien? W lozeczku? Ja juz trace cierpliwosc (ogolnie mam jej ostatnio duzo mniej) I jeszcze jedno pytanie.Jakie sa najlepsze kombinezony na zime (polska) i czy tutaj kupujecie? musze kupic cos porzadnego bo kuba juz sie bedzie pewnie w sniegu tarzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój syn wpisał duża sume z ebay bez pozwolenia i zrobił bice jak mogę cofnąć to bicie? nie pokazuje mi tam żadnych dodatkowych informacji o wycofaniu bicia?wiece jak to anulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy !!!! czy któraś z Was zna może jakiś dobry wybielacz na pleśń? Jeśli tak napiszcie nazwę i gdzie można kupić,plisssssssss Moje mądre dziecko schowało do kieszeni płaszczyka obraną pomarańczę,którą kazałam jej zjeść,sprawa wydała się dziś gdy pomarańcza juz zdążyła zapleśnieć :O niestety płaszczyk też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae nic innego tylko musisz wyjasnic sytuacje.naisz do sprzedajacego co sie stalo by anulowal transakcje. on zawsze moze wystawic second offer.sprzedawalm raz kurtke. ostatecznie stwierdzila, ze chce ja zachować. poprosilam znajomego by dal taka cenę by nikt go nie przebil. i co sie stalo? przebil ja maz z polecenia zony, rozumiwecie jak to jest. nie chcial jej zawisc wiec dal poważną sumę. kurtka nie byla tyle wart, poprosila mnie o anulowanie gdyz mez sie zagalopowal z bidowaniem. jak dla mnie probl nie bylo zadnego. jesli to nie pomoze zglos do samego ebay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka ja skancelowałam bid bo byłó to w ciagu ostatnich 12 godz tylko ze musialam to 2 razy zrobic -nie wiem nie cofło0 od razu to najmniejszego bicia, w tym czasie napiasalam do sprzedajacego zeby mnie skancelował ale chyba juz nie musi z tym że bede teraz recorded'- wiesz co to ? boorówka za 100 funta za starą gre na playstation -nie chciałabyś wygrac,ALE DZIĘKI wiem najlepiej jak cancel robi sprzedający ale jakby jednak nie zrobił, poza tym licytacja trwa jeszcze 3 godz, dzieki mamoeli-wszystkiego dobrego dla Kuby-samego zdrówka fajnie macie te automaty do kawy , też nad tym myśle ale nie wiem czy w praktyce nie będzie stał tylko dla ozdoby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za byki 'było' niby jestem wybita ale z drugiej strony pokazuje ile max daje, szkoda ze bede recorded a mam 100% feedbac i co ja mam mu za to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki magdae 🌼 Agnieszka75 a moze postaraj sie mocno zmeczyc Kube. u nas dzialal plac zabaw przed spaniem. czasami ledwie dawalam rade ja rozebrac. bywalo jednak tak ze pogoda byla pod psem i musialam wytrzymywac tantrum lozeczkowe przez 40 minut jesli moje dziecie bylo "nie dobite" :O. przyznam ze nie wiem jak to wytrzymywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge na razie wrzucic zdjec bo mamy chwilowe klopoty technicze. czeka nas przeinstalowanie windowsa po niedzieli wiec nie chce teraz wgrywac zdjec i za chwile znowu ich zgrywac. wrzuce cusik na fotosik, jak moj luby w koncu doprowadzi kompa do porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasz
czesc dziewczyny, mam do Was pytanie czy ktoras ma moze wozek M&P Luna? jak on sie sprawdza w terenie? prosze o jakies opienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oki mamo Eli to poczekam na zdjecia:) nie moge sie doczekac kiedy moja rowiesniczke zobacze;) :p kurcze frugo ja wiedzialam czym ta plesn mozna usunac cholercia nie moge sobie nazwy przypomniec :o kolezanka z chodzika wywabiala ostatnio i mi sie chwalila czym. agnieszka75 ja niestety nie mam pojecia jak ci jeszcze doradzic z tym cycem u mnie bylo gladko z chlopakami tylko ja wczesniej modyfikowane/formule nauczylam pic a pozniej oduczalam cyca.moja Amelia tez w dzien woli w wozku nauczyla sie,ze Daniela odprowadzam i spaceruje,a ona spi wczoraj deszcz a ja z dziecmi na spacer,bo ta cipcia mala nie chciala zasnac! kto na kawusi?ja ide zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten "piekny" poranek. przejmuje dzis prezesure w klubie pandy. Kubie dokuczala dzis w nocy alergia. cala noc wiercil sie i tarl biedne (wysypane) stopki :O ide po kofeine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Kubuś, ale on chyba na piersi jeszcze tak, wiecie może mamy która woda mineralna, angielska oczywiście najbardziej nadaje się do maluchów, nasza jest okroopna, wiem że niskomineralizowana ale oni tutaj chyba tego nie rozgraniczaja, jak macie jakies typy to wysłucham, ja na razie inka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się kawkuję :) mamy dziewczynek mam do Was pytanko - czy wasz córcie mają przebite uszy,a jeśli tak to w jakim wieku przekłuwałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja nie przebijam Amelii niech sama zadecyduje czy chce:) ale kolezanka przebila swojej jak miala 6mies.ostatnio zerwala sobie z ucha jednego kolczyka i strasznie jej to ropieje i narazie nie zaklada jej kolczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli,Borówka a Wy jak do tego podchodzicie ? Wasze córcie mają przebite uszy ? Ja Oli przebijałam jak maiła 7 miesięcy,przy pierwszym nic,ale przy drugim się rozpłakała,natomiast później nie było nigdy żadnych problemów,nie ropiały jej nigdy uszy,była mała więc się tym nie interesowała.Mam porównanie z moją ciotką która przebijała swojej córce uszy gdy ta miała prawie 2latka,po przebiciu pierwszego był okropny płacz,nie dała się dotknąć żeby drugie przebić,a po wszystkim nawet lizaka od kosmetyczki nie wzięła,no i później były problemy bo dotykała itd No a teraz mam problem czy przebijać Hani,czy czekać ...........jakoś z Olą byłam bardziej zdecydowana,teraz się starzeję i dopadają co rusz jakieś wątpliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×