Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Gość onyx1-67100
Hejka! Fajowe jestescie :D Bede po poludniu, teraz biura do obskoczenia - bleee.... To co, najpierw kawa i mycie glowy? Lolli, obstawialam mulinke na wlosach. Nie trafilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) ja już wróciłam ze szkoły,ależ mi się dzisiaj nie chciało wstać :O moja mała (prawie roczek) nie ogląda telewizji,Ola (6 lat ) ogląda po szkole bajkę,dwie.Czasem jest to godzina,a czasem cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po szkole uffff.... Lennox zajada karpatke a ja sprzatam poki moge bo zaraz skonczy i bede go gonic do wieczora :) albo najpierw herbsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny zaszalalam troche na ebayu i teraz musze nadrobic i wystawic w koncu te ciuszki bo inaczej moja glowa zostanie oderwana i wrzucona do przydroznego rowu :O pokaze Wam co kupilam :) butki (wiecie ze ma swira na trampki :) ) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250563578759&ssPageName=STRK:MEWNX:IT plaszczyk (i na panterke :) ) - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230424899167&ssPageName=STRK:MEWNX:IT i jeszcze pare rzeczy ale musialabym tu wklejac do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka-lesiu je karpatke i zagryza moim tostem z pasta z tunczyka.no dom wariatow mowie Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszalałaś :) a sweterek fajny to ja Cię teraz zmobilizuję :) wystawiałam rzeczy po Hani na ebaya w sobotę i niedzielę,jak wczoraj skończyłam to się okazało że mam 40 aukcji :) Lolli wystawiaj zobaczymy kto ma więcej :D ja jeszcze mam kilka rzeczy tylko ochoty na wystawianie brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, żarcik na poniedziałek i miłego dnia! Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwęziły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh Filippa dokladnie tak jest z tymi dziecmi :D i najlepsze jest to ze one to robia nieswiadomie i niezlosliwie (przewaznie, zalezy od wieku :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, no to mnie zmobilizowalas :D zaczne robic fotki jak maly zasnie bo jeszcze cos tam gada w lozeczku.juz tak usypia godzine.najpierw polozylam go jak zwykle w lozeczku i wyszlam.po chwili zaczal plakac.po jakims czasie stwierdzilam ze sie chyba tak szybko nie uspokoi i wzielam go do sypialni.kilka kolysanek, ciagniecie mnie z calej sily za nos i wrzeszczeniE 'OKO!!!!!!!', milion buziakow i zamknal oczka.zasypial.Ale w tym momencie przylazla Zosia 'MIAUUUUUU!!MIAAAUUUU!!!' i weszla na lennoxa 'koty????taaaak, taaaaaak'.oczywiscie juz po spaniu 😡 pobiegal troche i znow go polozylam w lozeczku no i tak gada :) a ze sprzataniem to ja tez z tych leniwych ale porzadek w domu musi byc ;) tylko czasem mi sie ciezko zabrac :D dobra ide robic te zdjecia bo na gorze cisza :) wystawie wieczorem, bo lepiej sie sprzedaja rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyglada ,ze moje dziecko najgorzej wypada w rankingu na nie sleczenie przed tv ;) U nas tv kroluje caly dzien, ale wylaczamy go jak wychodzimy z domu ;) Zazwyczaj jestesmy same w domu i tv to dla nas zagluszacz ciszy, ale zdaje sobie sprawe, ze to nie dobrze dla dziecka Dziewczyny, czy Wam faktycznie oplaca sie sprzedawac te wszystkie ciuszki? Ja z gory zalozylam ,ze nie oplaca mi sie wystawiac rzeczy uzywanych na ebay, mam np teraz kurteczke z ktorej mala juz wyrosla, ale za 2 £ nie chce mi sie poswiecac czasu na wystawianie, fotografowanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flipa dobry ten żarcik:) podczytujaca u nas tez tv mógłby być włączony cały dzien bo córka zainteresowana jest bardzo a w szczególnosci reklamami,tez siedzimy same w domu od switu do nocy,ale staram sie ograniczac bo to ogladaniem telewizji to nie nauczy sie niczego,ale jest jedna pozytywna sprawa bo jak nie chce jesc i włanczam tv to zje:) loli odważna jestes decydujac sie na zakup takich trampków:P a co do ebaya to ja wrzucilam kiedys chyba 10 cuszkow po córce i wszystkie firmowe i za symbolicznego funciaka i nikt tego nie kupil wiec stwierdzilam ze szkoda mojego czasu i nie wystawiam juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop czy ktos mnie tu kojarzy????? tak chociaz troche????? ze pisalam kiedys, kilka slow..... a jak mnie nie pamietacie, to mnie zapamietacie:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i pytanie jak nie mam domowego numeru tel, to jaka jest szansa ze zaloze konto na ebayu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do ładu. - Spoko, kup jej samochod, teraz jest dużo wypadków, zabije się gdzieś. - o.k. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, że straciłem kase na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś???? - No, Syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - o.k. teraz kupie jaguara. Spotykają się po następnych dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia. Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają. Tłumaczenie poniżej: T: Mam flaszkę! Ź: To mamy dwie! T: Żmija w domu? Ź: Są obie T: To co, pijemy na klatce? Ź: Nie, na śmietniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca, u nas tv stoi tylko w sypialni zeby uniknac ogladania caly dzien.na dole leci muzyka z vinyli, z kompa lub radio (przewaznie trojka :) ) skuuls, mam dosc nietypowy styl ;) aaaa co do ciuszkow to wiele razy udalo mi sie kupic sliczna rzecz za grosze a sprzedac za duuzo wiecej :) jakos tak mi szkoda niektorych rzeczy sie pozbywac.a wiekszosc oddaje do charity :) lomea no raczej ze Cie pamietamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D hiehiehie aaa i nie wiem czy mam jakas paranoje ale wydawalo mi sie ze stronke dzis zaczynalam????? aaa i jeszcze dzisiejszy humor sytuacyjny :) siedzimy wszyscy w pokoju, kazdy cos robi.i nagle Nadia ni stad ni z owad: -co to jest 'wydzielina z uszka'??? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea zapytaj kogos znajomego czy mozesz uzyc jego telefonu do rejestracji na ebayu.to jest automat.ja mam konto na tel sasiadki :) wiem ze wiele osob tak robi bo nie kazdy ma stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dzwine.wiem na 100 ze zaczynalam dzis i na koncu poprzedniej strony jest dowod :) .czyli jakby wsyslo 1 posta?czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli wszyscy ktorzy maja tel maja tez konto na ebayu, wiec wiadomo ze go podawali.... moge go podac drugi raz?? Żona do męża: - Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek. Mąż na to: - A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie onyx wessala posta i teraz to niby ona zaczela stronke:P ale kazdy wie jaka jest prawda:P:P:P Przed ciaza kupilam sobie takieee fajowskie trampki, malinowy roz, satyna i wogole wypas.... teraz moge se je zakladac na dlonie:(. Czy moje nogi wroca do poprzedniej formy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej wytne se w butach otwory na palce, trudno sie mowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie weekend to niedziela poniedzialek bo maz ma tak wolne:) lomea pamietam cie,ja mam ten sam problem z rejstracja na ebay nie mam satacjonarnego:( mozna podac nr.tel kogos kto ma konto i juz ten nr.podawal??? selena wszystkiego co najlepsze🌼 my mamy 4zabki,i chyba niedlugo zacznie biegac(wiecie,ze dzieci nie chodza;) ) ok kafffe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja wlasnie tak zalozylam konto, za radą lolli, podalam znajomej tel z pracy. A czy mozna podac ten ktory byl wczesniej podany do innego konta?nie wiem...ale cos mi mowi ze mozna sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia 👋 nie wiem czy mozna podac ten sam numer.mozna sprobowac :) nada wyprawiona do szkoly z kuzynem, ktory zreszta dzis po 5 miesiacach u nas, wyprowadza sie do Hagi. Onyx cos podac? :P maly biega w spioszkach i wlacza na organkach okropna myzyke, podkrecajac tempo.moj mozg...auuuuuaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×