Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaczuszka007

Jak odbudować miłość i przekonać Go do wspólnego miszkania

Polecane posty

Gość pomoc drogowa
Tom85 mężczyźni sprawiają wrażenie tak silnych, że kobiety biorą to za rzecz oczywistą i uznają za fakt, o którym nie ma sensu dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Nie dziw sie ze patrzy z niedowierzaniem na to co teraz robisz, podczas gdy on ma jeszcze przed oczami "ta byla dziewczyne". Ale powinien sie przyzwyczaic, bo jak narazie bardzo milo sie zaskakuje, i to juz jest jakas droga do sukcesu, jezeli dolaczysz do tego cierpliwosc, to bedzie miodzio :) A wlasnie, tylko nie pozwol na to, zeby i on sie nie staral, bo jak juz pisalem wczesniej, to jest zwiazek dwoje ludzi, nie tylko Twoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Masz mu dawać wsparcie i siłę, ale nie zapominać o swoich potrzebach, w innym wypadku rolę się odwrócą. Ty będziesz tą dobrą, a On tym nieczułym. Zwróć uwagę jeszcze na jedną rzecz. Być może dałaś sygnał, że bycie nie do końca dobrym jest opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Powiem tak, Kobieta myśli tak jak i ja... Że jesteś własnie tak silny, nie okazujesz słabości... że nie potrzebujesz wsparcia z jej strony.. Jeżeli radzisz sobie z pomocą innym, to na pewno radzisz sobie z pomocą sobie... co daje pewność silnej osobowości. Tylko własnie czasami tak jest, że ludzie pomagają innym z tą myślą, chodziaż uważają ze tego nie chcą jak mój Chłopak, że ktoś pomoże im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
Kaczuszka dzieje sie tak dlatego że jest to dla niego nowa sytuacja, nie miej pretensji że nie wierzy. To dla niego jest zwykłym szokiem. pomoc drogowa dokładnie :) taaaak są tacy, np. moi koledzy którzy uważają że skoro mają już dziewczyny żony dzieci to mogą sobie na wiele pozwolić. np. na zapuszczenie brzucha czy zaproszenie Kobiety raz w roku na kolacje. Niemniej jednak kobiety są takie same, ciężko jest znaleźć kogoś z życiowym podejściem. Raczej większość żyje w wyidealizowanym świecie, w którym miłość rzekomo przetrwa wszystko. Niema nic bardziej mylnego ;) Co do prezerwatywy, potrafi 20krotnie zwiększyć swoją objętość :) mi wystarczy Kobieta która będzie choć w 10% elastyczna jak ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
No raczej tak... musze dać mu własnie czas, żeby pokazać mu że to nie jest takie o na tydzień, miesiąc czy dwa miesiące bo tak zboku teraz popatrzyłam na to, ze to tak napawdę nic... żeby mógł uwierzyć w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
i dać chyba mu tą pewność, że problemy nie przesłonią mi oczu...Teraz tez tak pomyslałam jak on... sama bym niedowierzała... i męczyłoby mnie to ciągłe drążenie tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Tak naprawdę ten wrzesień będzie pewnym testem i okaże się w moje urodziny bo mam we wrześniu co i jak... Jeżeli nic się nie poprawi, sama dam mu spokój... Kocham Go, a najgorsze jest trzymanie kogoś przy sobie na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Powiem tak, macie racje, facet dowodzi tego ze jest silny tym, ze pomaga innym i skoro to robi to nigy nie potrzebne mu wsparcie. Mnie chodzi o to, zeby ta wlasnie jedyna to docenila i powiedziala mu o tym. Tylko tyle, nic wiecej. Myslicie ze facet zawsze bedzie to robil i nie bedzie mial chwil zwatpienia, jezeli tak to jest mylne myslenie... Doceniajac to to przyslowiowo "doladujecie mu baterie" i jest jak nowka, faceci tez czasami potrzebuja cieplego slowa, i nie sa tacy twardzi jak sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
I patrzenie jak druga osoba się męczy... znam pewne takie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
No własnie tak jest... Mi się wydawało że Mój Ukochany da sobie rade sam ze wszystkim... jest tak dzielny, silny i nigdy nie będzie potrzebował mojej pomocy... i to jest chyba błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Może dacie mi jeszcze jedną małą radę... Jakich słów mężczyzna spodziewa się od swojej kobiety... mimo własnie jak ten sie wypiera ze nie potrzebuje pomocy ale widać ze na jego twarzy widnieje smutek, bo słowa'wszystko bedzie dobze' są najgorsze na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
aha i nie chodzi mi o kobietę która będzie potrafiła wiele wycisnąć z życia, bo etap łapania tylko tych dobrych chwil mam już za sobą :) tylko o taką, która będzie potrafiła zadbać o dom, zaopiekować się dzieckiem a w tym wszystkim nie zapomni o mnie. Kobieta której stałym repertuarem po powrocie z pracy nie będzie "nie mam sił, idę się położyć" bo takie dni MOGĄ się zdarzyć ale nie powtarzać cyklicznie. Kobieta z którą będę mógł pojechać na domek do lasu i nie będzie narzekała na komary a brak posiłków nie umotywuje brakiem kuchni. Kobieta która nie jest daltonistką i widzi więcej kolorów niż różowy, czy jaskrawo niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
nie ma juz nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Powiedz mu ze jestes z nim i ze jego problemy sa Twoimi problemami i ze zawsze moze na Ciebie liczyc. Ze bycie z nim nie polega tylko na braniu ale i na dawaniu czegos od siebie, samej siebie, ale przede wszystkim byciem podpora dla niego, ze chcesz tego bardzo bo rownie mocno jak tego chcesz to tak mocno go kochasz. No i nie zapomnij o fikusnym calusie i przytuleniu swojego mena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
nie chce mi sie logowac i tutaj można w dać się w jakże interesującą dyskusję pt. "rola faceta w domu" :) wiesz, Twoja kobieta chyba nie wyrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Kaczuszka jesteś na dobrej drodze do zrozumienia, cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuskza007
Dziękuję Ślicznie za tą radę :* Jesteście cudownymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
a czasami lepiej jest nie mówić nic, wystarczy spojrzenie, pocałunek przytulić się. to potrafi zmotywować i wesprzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
pomoc drogowa zdziwilabyś się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Cieszę sie, że weszłam na to forum, otworzyliście mi oczka :* Teraz nie będę ryczeć tylko dlatego że on mi nie mówi Kochanie, Skarbie tylko niunia. Rozwydrzony dzieciak we mnie siedział... i poporostu udało mi się postawić i spojrzeć z jego strony na tę sytuacje... bo myslałam.. ooo staram sie... o on powinien to docenić uwierzyc we mnie rach ciach i tyle.. i bedzie cud miód i orzeszki... Sama bym nie potrfawiła tak zrobić, wiec czego oczekuje to od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
nie chce mi sie logowac gdzie znalazłeś taki ideał :)? mam nadzieję, że przynajmniej stanowisz grupę wsparcia w tych "interesujących" czynnościach domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
no a jak nie chce mi się logować napisał, ze narazie on jest wszoku i pewnie trochę otumaniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
nie jestem katem. Widzisz daje bardzo dużo z siebie i nie oczekuje tyle samo ale choć połowę tego. Mieszkam sam w dosyć sporym domu, pracuje, piore, gotuje, sprzątam. mam czas na przyjemności. Czyli daje radę, więc dlaczego kobieta miała by nie dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka00z
Podzielam różność w domu, wsparcie itp ale czasami fajnie jest zrobić coś dla faceta, zabawić się w taką kurę domową, ale tylko wtedy gdy on to docenia... a nie własnie przychodzi z pracy.. ooo jestem zmęczony, Ty wyszurowałaś cały dom, zrobiłaś jedzonko a ten szoruje do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Pomyśl ile czasu On poświęcił Tobie,a Ty i tak nie dostrzegałaś tego co istotne. Teraz pora na Ciebie Coś mi mówi, że wszystko się ułoży, jeśli tylko zechcesz popracować nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
równość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Kaczuszka007 Jezeli juz zrozumialas co robilas zle, jaka bylas dla niego i chcesz sie zmienic i zrobisz to, to juz jest SUKCES. I mysle, ze niepotrzebne Ci nasze rady, bo sama powinnas wiedziec co powinnas robic, skoro potrafisz patrzec na to wszystko z Jego strony. Ale najwazniejsze ze to zrozumialas i zycze Ci szczescia z Twoim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
dlatego musisz dać czas. Kiedy proponujesz polowanie a on mówi jak to? ty nie denerwuj sie że w ciebie nie wierzy. Uśmiechnij sie i powiedz "co :) nie ważne gdzie, byle z tobą" to działa elektryzująco na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
nie chce mi sie logowac Utrzymać przy życiu siebie to nie to samo co 2 osoby :) Zresztą, zawsze będę broniła swojego zdania bo jestem bałaganiarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×