Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaczuszka007

Jak odbudować miłość i przekonać Go do wspólnego miszkania

Polecane posty

Gość pomoc drogowa
Ale odpowiedz nam czy On chce tego wspólnie spędzonego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Dziękuję Wam Bardzo, Dziękuję Tom... uwierzyłes we mnie... To było tak, ze on sie maxymalnie starał był mega kochany... mnie to zamęczyło ja byłam wredna a teraz jest na odwrót.. jak moge mu to powiedzieć zebysmy starali się oboje...? Wsparcie jest chyba najważniejsze.... Czego ja tego nie dostrzegłam wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
tom 85 Dobrze napisane :) bez względu jak pracujemy czy jakie mamy wykształcenie to uczucia ludzi są baaardzo podobne. Najlepiej będzie jak dasz mu czas, ale jakoś nie wierze że zdobedziesz się na to. Więc skoro i tak będziesz robiła to na co ty masz ochotę czyli była z nim , to rób to tak żeby było wam miło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Daj mu poukładać w głowie jego uczucia, na pewno jest rozdarty i chociaż to Wasz ostatni wspólny tydzień On może być rozdarty i zdezorientowany mimo, że będziesz się starała najmocniej jak potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
On chce wspólnie spędzonych dni... na pewno nie 24h/dobę 7dni w tygodniu... Ale chce być ze mną... może poprostu robie błąd ze chce porozmawiać z nim o tym co między nami jest.. jak to baba, a on tego nie chce... zamiast cieszyc się tego ze nie kopną mnie dawno w pupe i dał mi szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
podkreślam WAM! p.s. wykorzystaj swój Kobiecy seksapil co z tobą jesteś kobieta i nie wiesz jak przytrzymać faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Chyba za mało z tego korzystam... może i nie potrafię do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Na pewno potrafisz, my kobiety się z tym rodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
a wspólny wyjazd na 2-3 dni wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Może własnie... Byłam także za mało kobieca przez pewien okres... W codziennym życiu, w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
dokładnie!!! Oszustki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Wchodzi... on sam proponował to a ja jak najbadziej się zgodziłam, tylko poprostu nie wiemy kiedy, bo On ma teraz dużo spraw z myślistwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
oszustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Ty nie musisz nic robic, wez mu pokaz to jak Ci zalezy. I przedewszystkim ogrom cierpliwosci... Jak zrobi dla Ciebie cos dobrego, lub dla kogo innego, to nie wyskakuj z mowa na 15 zdan o tym jaki on dobry jest, poprostu sie przytul i powiedz ze go kochasz za to jaki jest dobry i ze to doceniasz i to starczy, uwierz mi. Nie naciskaj na nic, powoli, spokojnie a bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
wykorzystajmy nie chce mi sie logować Pytanie - kobieta z Twoich marzeń :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
dużo spraw z myślistwem coooooo??????????? może spraw mu przyjemność i załatw jakąś świnie przemaluj na dzika i daj mu upolować :D allle będzie ciebie za to kochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Kaczuszka oszustki w sensie brak seksapilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Słuchajcie mądrzy ludzie... Jesteście wspaniali:) Mówił Wam to już ktoś kiedys? Pomogliście i otworzyliście mi oczy ze w moim słownictwie jest za dużo "Ja" zamiast za dużo "On" Zawsze prosiłam go aby napisał mi jak wróci do domku jak wraca w nocy ze spotkań bo bardzo się o niego martwie... on mi czasami pisze ze nie pisał bo myslał ze już spie.. a ja znowu zasnąć nie mogłam bo sie martwiłam.. ale znowu w takich chwilach wychodziłm mój egoizm bo to Ja nie wiedziałam co sie z nim dzieje... ah jaki to człowiek głupi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
On jest zapalonym myśliwym? To może zabierz się razem z nim na polowanie? Podzielisz jego pasje, pozwolisz mu się wykazać, a On będzie pękał z dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Tom masz bardzo dobre rady... czasem mnie słów znaczy więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Jest zrobił w tym roku egazminy:) Jestem dumna z niego :) No jego tato własnie wczoraj proponawał mi zebym poszła na polowanie w nocy na dzika:) mimo iż nie lubie strzelania, zabijania tfu tfu chyba sama zapytam kiedy wybierzemy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
elastyczna jak prezerwatywa, kiedy trzeba szalejąca ze mną na disco, potrafiąca wyjść o 2 w nocy na spacer po plaży, czy po prostu usypiająca tuląc sie do mnie przed telewizorem :) umiejąca chodzić zarówno w adidasach jak i szpilkach, potrafiąca odnaleźć się w rozmowie z robotnikiem jak i dyrektorem większej korporacji. Czyli normalna dziewczyna nie wyniosła lalunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
nie chce mi się logowac i Tom czego oczekujecie od swoich Kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Kurcze, ja też nie lubię jak strzelają do niewinnych zwierzątek :) Ale on w takim momencie może popisać się przed Tobą swoimi umiejętnościami itp. Faceci CHCĄ być podziwiani i my kobietki nic na to nie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
To autopsja, niestety... Sam bym chcial poprostu zeby moja dziewczyna przyszla do mnie i powiedziala ze mnie kocha za to ze bezinteresownie potrafie komus pomoc i nic wzamian nie oczekiwac... Jak narazie nie uslyszalem tego z ust wlasnej dziewczyny, ale inni bliscy mi ludzie to widza, i tak mowia, ale nie ta jedyna najwazniejsza osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
Faceci CHCĄ być podziwiani a jaaak :D w ten sposób chcemy pokazać swoją siłę :) kiedyś najlepsi myśliwi mieli najlepsze kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
do tańca i do rozanca jednym słowem A czy wychodzenie z inicjatywą jest czymś dobrym? np własnie żebym zapytała to kiedy ruszamy na polowanie Najgorsze jest to, ze on czasami nie dowierza we mnie... mowi ooo ze wczesniej tego nie chciałam, tak nie robiłam docenia to jak sie staram.. a ja poprostu m.in. ujrzałam coś doceniła... po stracie kogoś bardzo mi bliskiego, doszłam do wniosku ze szkoda zycia na złe zachowanie i fochy... ah ten czas, jest najlepszym lekarstwem... musze nauczyc się cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
nie chce mi sie logowac czyli taka kochanka i przyjaciółka, która potrafi wiele wycisnąć z życia :)? mnie najbardziej przerażają faceci, którym po pewnym czasie nic się już nie chce P.S. prezerwatywy nie są tak elastyczne jak Ci się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Teraz to ja musze o niego zadbać jak on dbał o mnie tak? Zchować swoje problemy do kieszonki i ukazać mu, ze doceniam to co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
A wiedzieliście, że na prezerwatywach jest kod kreskowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×