Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaczuszka007

Jak odbudować miłość i przekonać Go do wspólnego miszkania

Polecane posty

Gość Kaczuszka007
Też własnie nad tym myślałam. on sam zaproponował wyjazd nad jezioro i w ogóle... ale jest mi poprostu szkoda tego iż został mi jedynie tydzień... może ten miesiąc cos zmieni? Jak pisał nie chce mi się logować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
A czy rozmawialiście kiedyś o uczuciach? Czy on nigdy nie mówił, że czegoś mu brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
pomoc drogowa łoooooo może chłopców było mało :D żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Myslałam własnie nad tym, aby nie zadreczac go swoją osobą, może poprostu musi ode mnie odpocząć... w pełni to rozumiem... i dlatego przez pewien okres odpisywałam mu tylko na jego smsy, nie zadręczałam go, ale zrobiło mi sie przykro jak doszło do mnie ze został mi tylko jeden mały, marny tydzień... Wiem, że chcecie mi otworzyc oczy.. ale życie już dostatecznie dało mi w dupe, i musze mieć nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
pomoc drogowa koleżanka po medycynie i NIESTETY na dzikie orgie zabrakło czasu NIESTETY - widzisz sama przyznajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Przed wyjazdem napisz do niego list, taki prawdziwy, szczery, o tym jak i co czujesz. I spróbuj zamiast własnych uczuć, na pierwszy plan postawić tym razem jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
dokładnie my nie lubimy kiedy babka skacze wkoło nasz :) jesteśmy zdobywcami a jak on ma ciebie zdobywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
własnie w tym problem, ze on niechętnie mówi o uczuciach. On ma bardzo dobre serce.. pomaga wszystkim bezinteresownie... napawde. zawsze podziwiałam go za to ze on daje i nie oczukuje niczego w zamian... może własnie.. jest juz tym lekko zmeczony, ale przez swoją dume i upartosc nie okazuje tego, nie mówi mi tego... a moze chce ode mnie własnie tego wsparcia tylko takiego 'bez słów' tylko ja tego nie widziałam, bo miałam swoje problemy dosyc poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
list?? to jest gra na uczuciach, tak sie nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
nie chce mi sie logowac przestań dziewczynę irytować :) jakoś szczególnie skoków w bok nie stwierdziłam, i myślę tutaj o ludziach którzy byli w stałych lub mniej stałych związkach\ Oczywiście akademik to też ludzie, jedni chcą brać, inni dawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
własnie nijak mnie nie zdobywa bo za kazdym razem mówie mu ze jest moim całym światem, nigdy go nie opuszcze... nie ma nawet szansy aby mnie zdobyć... ale słuchajcie, jak ja mam ten tydzień... może wykorzystać go w pełni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
moim zdaniem dobra gra, taka która może wiele zmienić - na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
ok :) widzę że rozumiemy sie bez słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
dobrze, napisz nam w jaki sposób chcesz wykorzystać ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
On ma takie dobre serduszko... I każdemu daje...nie ma nic w zamian... nie miał ode mnie a może własnie tego oczekiwał.. list to zły pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Dobra gra? Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
skoro jesteście razem. Zaplanuj tak dni żeby nie było nudy, daj mu to co masz w sobie najlepsze od A do Z ;) Może dzięki temu zobaczy ze tyle cennego ...... może stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
własnie tak myslałam... zeby mu pokazać... A macie moze jakieś pomysły a takie spędzone dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
list to gra słów, gdzie odbiorca nie ma możliwości kontrolować przebiegu dyskusji. Cokolwiek w nim napiszesz prawdopodobnie odniesiesz sukces ale uważam że w przykry sposób. Jestem zwolennikiem czystej i szczerej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
w sumie taka gra na uczuciach jest okrutna... ale myslicie ze może pomóc..? jak ten tydzień spędzimy maksymalnie, ekstremalnie i szczęśliwie... ze moze jak wyjadę on będzie miał czas na przemyslenia, beze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
ale jeśli on nie chce takich wspólnych chwil? jeśli nie ma na nie ochoty? Przecież on nie będzie czuł zupełnie nic jeśli Ty będziesz tylko dawała, dawała (a Tobie będzie przykro) Każdy człowiek potrzebuje wsparcia, nawet taki, który jest w stanie obdarować sobą cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
przypomnij sobie jak spędzaliście czas na początku kiedy wasza miłość rozkwitała i pokaż mu że może tak właśnie być. Oczywiście wnosząc pewne zmiany z tytułu doświadczenia jakie zdobyłaś na przebiegu tych wspólnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
nie bedzie mnie przy nim, ja bede zajęta nauką... może wtedy dojdzie do jakiegoś wniosku Macie może jakieś pomysły na mile spędzony czas bez nudy i tak aby mógł to zapamiętać na dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce i sie logować
Każdy człowiek potrzebuje wsparcia, nawet taki, który jest w stanie obdarować sobą cały świat Popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Ja popostu jak idiotka nie domysliłam się tego iż on potrzebuje wsparcia... Myslałam ze On o nie poprosi... Ale to nie tak się odbywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Posłużę się swoją historią. Opowieść na skróty Byłam z bardzo fajnym facetem, też mogłabym śmiało napisać, że rozumieliśmy się bez słów i było wspaniale On ciągle dawał tak, jakby nie oczekiwał niczego w zamian. W końcu stwierdziłam, że ja już nic nie muszę, w końcu mam wszystko. W pewnym momencie zemdliło mnie od tego nadmiaru uczuć. A on ciągle dawał i dawał, żeby pokazać, że warto. Nie jestem z siebie dumna, ale byłam zmuszona zrezygnować z takiego układu i wiem, że wyszło mu to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
W moim robolskim mniemaniu, bo ja prosty robol jestem, mysle ze powinnas dac mu czas... Wlasnie ten miesiac, do pazdziernika, ale to juz tu co niektorzy pisali. Skoro mowi, ze Cie kocha to raczej tak jest. Pozwol mu za Toba zatesknic, niech i on sie przekona ze mu Ciebie brakuje, ze jestes jego miloscia. Nie patrz tylko na siebie, w zwiazku jest dwoje ludzi, nie tylko Ty. Jezeli twierdzisz ze sie zmieniasz dla Niego, to ja Ci wierze. I jeszcze jedno, bardzo dobrze ze zauwazasz to jakie ma dobre serce i bezinteresownie pomaga innym. Ja tez tak robie ale ludzie tego nie widza. Ale pokaz mu to ze to doceniasz i wspieraj w chwilach zwatpienia, bo napewno takie sa i beda pomimo tego, ze Ci o tym nie mowi. Jak narazie, to poprostu musisz byc cierpliwa, a mysle ze jezeli naprawde sie kochacie to jeszcze nie raz bedziecie przezywac ze soba wspaniale chwile :) Powodzenia i szczescia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
pomysłów to ja mam 100 tylko prawdopodobnie niewłaściwe. Rób tak jak czujesz! jeśli lubicie oglądać filmy w domu to czemu nie? jeśli lubicie siedzieć na ławce w parku to jak najbardziej! Przecież nagle nie odkryjesz w sobie duszy alpinistki i nie zabierzesz go na skałke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Myślałam , że jest tak silny... że tylko ja jestem taka słaba i potrzebuję pomocy.. A każdy człowiek ma prawo do gorszych chwil i on powinien znależć we mnie wsparcie.. to że nie będę się pytała co się stało.. tylko przytulę go.. i będe przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
W moim robolskim mniemaniu, bo ja prosty robol jestem, mysle ze powinnas dac mu czas... Wlasnie ten miesiac, do pazdziernika, ale to juz tu co niektorzy pisali. Skoro mowi, ze Cie kocha to raczej tak jest. Pozwol mu za Toba zatesknic, niech i on si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×