Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaczuszka007

Jak odbudować miłość i przekonać Go do wspólnego miszkania

Polecane posty

Gość Kaczuszka007
No ze mną tak własnie było... Metaforycznie... on szurował cały dom, robił jedzonko, zapraszał mnie wszędzie, prał a ja tylko.. ze w pracy było beznadziejnie i na wyrko. Czuję się jakbym przebudziła się z jakiegoś zimowego snu i ocknęła... tez macie czasami cos takiego? Jest mi tylko przykro, że zraniłam Go psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
no ale myślę, że mogłabym pójść na całość i np. upiec dla faceta ciasto :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
No ja upiekłam karpatke, Jego rodzice byli pod ważeniem i na niego własnie to także zadziałało elektryzująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
Problem już chyba nie leży w Tobie, ale w nim, bo nie zrozumiał jak bardzo się dla niego zmieniłaś (chyba ze nie doczytałem gdzieś pośród tych 5 stron oO) nie znam Twojego faceta, na mnie najlepsza bronią jest wzbudzenie zazdrości. Co do słów które miałby usłyszeć, to nie mów nic, po prostu siądź i przytul ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logowac
moja była dziewczyna było trochę podobna do ciebie. Kiedyś nagle powiedziała że chętnie pojedzie ze mną w góry (nigdy nie chciała jeździć i skakać po skałach czy iść 3km po górę). Też nie mogłem uwierzyć w nagłą zmianę,. tyle tylko że u niej było to na krótką chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
chciała pokazać że jej zależy, a że niektóre robią to naprawdę całkiem chujowo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Niby takie drobne rzeczy a od serca... Dbanie o drugą osobę... Postęp jest własnie taki, że zrozumiałam... Ale dzieki Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Kaczuszka najlepiej robić wszystko wspólnie, przynajmniej motywacja będzie :) Kobieta typu "flaki z olejem" na pewno nie jest sensem życia żadnego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Własnie zatem jak zrobić to by nie było to źle odebrane, z niedowierzaniem wręcz... by nie było robione to 'chujowo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
Mówiłaś, że byłaś na kazde jego zawołanie itp. Jak on to odbierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
ja też lubię "kontrolowany bałagan" ;) syfem nie zarastam bo byłoby mi wstyd przed nieoczekiwanymi gośćmi. Utrzymać przy życiu 2 osoby? :) proszę cię :) porwać się i upiec ciasto? powiedz jak byś sie czuła kiedy twój facet wraca w nocy do domu (miał spotkanie biznesowe 400km od domu) i mówi "jestem głodny" a ty masz świadomość że nic nie zrobiłaś bo ci się nie chciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Z własnej woli i z przekonaniem, że tak właśnie chcesz. Na pewno nie tak: coś deklarujesz starasz się przez 3 miesiące i nagle zapominasz o swojej obietnicy wszystko wraca do "po staremu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
To My z pomocą drogą posłuchamy zatem jak możecie uwierzyć w to, kiedy nagle nabieramy ochoty na jakąs rzecz o której do tej pory robiłysmy niechętnie... Żeby nie było to odebrane przez was sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie gotować
kur.... mać przez was rozgotował mi się ryż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
miało być logować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
Skarbie wszystko zależy jak to powiesz (w jaki sposób) jeśli rzucisz słowami od niechcenia to jak sobie wyobrażasz? jeśli powiesz to z przekonaniem wszystko zmieni sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
"Kontrolowany bałagan " to jest juz wyzyszy poziom zabawy, sam sobie przez to zawaliłem "związek" bo za bardzo byłem zaślepiony. co do tematu. Hmm..ja generalnei docenił bym to ze laska zmieniła sie tak nagle dla mnie i zaczęła mi usługiwać na każdym kroku, ale teoretycznie to do niczego nie doporwadzi, bo to nie film, bo jak sie juz pogodzicie to pewnie wróci do normy. Ale generalnie miałbym na uwadze to ze jednak potrafisz i chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Było mu bardzo miło... Miał np turniej w siatke mowił ze nie chce zebym przyjezdzała bo nie bedzie mógł sie skupić i bedzie beznadziejnie grał, ale wczesniej mówi ze dziewczyna takiego jego kolegi jest na kazdym jego tunieju.... Na 2 wczesniejszych turniejach nie byłam, uszanowałam jego decyzje, tym razem nie wytrzymałam... i złożyłam mu nieoczekiwaną wizyte... strasznie sie ucieszył gdy przyjechałam... mówiłam mu ze tylko na godzinke wpadłam, a on póżniej mnie wypuscić nie chciał, mówił ze jeszcze jeden set, jeszcze jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Facet głowę, 2 rączki i telefon ma. Wypada się dowiedzieć czy w domu coś będzie, bo jeść dają też poza nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Tak samo jak upiekłam mu ciasteczko i zawiozłam... przez esy był tak nie mrawy .. ale jak przyjechałam to jak samo nie chciał mnie wypuścic.. nie rozumiem już tego... mówi ze nie chce a pózniej nie chce mnie wypuścić.... Smacznego ryżu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
No widzisz, o to chodzi, zaskoczenie a nie wymuszona miłość. Każdy facet gdy wraca do domu do kobiety spodziewa się jednego, wielkiej radości z przyjścia, obiadu i odpoczynku przed tv :P No i generalnie po pracy faceta jest ciezko czyms zaskoczyc albo zadziwic, bo ja Ci nie kaze usługiwać mu az po grób, ale czasem takie drobne rzeczy wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
widzisz masz odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
A i jeszcze jedno, to my faceci za cholerę nie rozumiem kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Szkoda, że muszę od Was powoli uciekać, całkiem tutaj miło :) No ale....do garnka też trzeba mieć coś włożyć, zakupy wzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
" kobiety spodziewa się jednego, wielkiej radości z przyjścia, obiadu i odpoczynku przed tv" taaak? w takim razie każda kobieta przynajmniej raz w tygodniu spodziewa się dostać jakiś kwiatek :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Nieee u nas jedynie nie znaczy tak... A u Was? No niby łapanie zajączka... no w sumie jak on jest myśliwym... to moze niech pogoni za zajączkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
Proszę Cię... :P gdyby to było takie proste, jeżeli faktycznie byłby to kwiatek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logować
pomoc drogowa moja była mówiła dokładnie tak samo :) że mogłem zjeść na mieście, czemu nie zadzwoniłeś że dzisiaj wracasz. hehe a ja na to bo Ciebie kocham i chciałem spędzić noc z tobą nie w hotelu, a nie jadłem bo smakuje mi tylko twoja kuchnia :D Kuchnie miała ochydną, niedogotowane i podane tak że... :O no wszystko na jednym talerzu ale wszystko razem :D teraz to jest już moja była :) milo sie wspomina ale żyć tak dalej bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Ah to życie, jest bardzo skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka007
Chciałabym mieć waszą mądrość i dojrzałość życiową i swoje 20 lat :) byłoby mi prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×