Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, ja może nieco z innej beczki: Kilka tygodni temu podjeliśmy z moim partnerem decyzję o zmianiemiejsca zamieszkania i nowym początku w jakimś przyjaznym niedużym mieście. Zrezygnowaliśmy z pracy i sprzedaliśmy mieszkanie po czym .... w najmniej odpowiednim momencie - same rozumiecie. Podejrzewam, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesz kuzwa napislam takie dlugiego posta i mi zjadlo! wrrrrr Ewuska to na razie nie gratuluje :) presylamtylko uściski :) cosmi klawiatua szwankuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to mozliwe zeby znowu cos sie działo z lewego jajnika??? bo cos mnie w lewym popikuje???? waikiki to fajnie ze czujesz sie lepiej, a kg nie przejmuj sie - zrzucisz szybko :) Pesta życze Ci zebyś juz nie haftowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaby sie cos spodobało to mogę podac namiary na panią ktora sie tym zajmuje :) a waikiki jest tej pani żywą reklamą :) ja niestety odpadam bo mam nie przebite uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos nigdy nic nie wiadomo... jak to moj tata zawsze zartuje wystarczy kropelka nieuwagi :D:D:D Wiem jak to jest na poczatku z tymi cyklami tez tak mialam przez kilka miesiecy i zawsze zakladalam najdluzszy... A owu sprawdzam testami owu. gagatka no niby nie mozna miec dwoch owu... ale moze.. slyszalam o takich przypadkach po lekach... A ja dzis po pracy ide sobie z ukochanym na kieliszek winka ;) mam ochote sie zrelaksowac poza domem :) no i zastanawiam sie moze nad zmiana pracy a to sie wiaze z odlozeniem staran o jakies 6 miesiecy... oj sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki 🖐️ Ewusia nie gratuluję ale ściskam😘 moje pęcherzyki są duże jeden 24mm a drugi 27mm w jednym jajniku. Jutro muszę wziąć zastrzyk z pregnylu 5 tyś., ma pomóc pęknąć i codziennie przytulanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka trzymam za was! Ja pregnyl bede brala w grudniu! Mam nadzieje ze Ci sie uda i mnie to bardzo pozytywnie nastawi i tez mi sie uda po pregnylu! A mialas problem aby zdobyc zastrzuk??? Ja go nigdzie nie moglam dostac i sprowadzam go z Bialegostku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w jednej aptece jeszcze mieli na stanie ale tylko jedno opakowanie wiesz mi dzisiaj przepisała a jutro muszę go wziąć. Zmartwiłam się bo zajechałam do jednej apteki i tam powiedzieli że od 2007 r. tego leku nie mieli i jest z nim problem dzwoniła do kilku aptek i hurtowni i nie mieli. Więc jak wróciłam to do kompa i spis aptek w okolicy zaczełam dzwonić no i udało się w jednej mieli i to w takim małym miasteczku odłożyła mi i jutro pojadę odebrać. w poniedziałek znowu jadę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........ Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 mallgos prosze mi sie ladnie do tabelki wpisac :) zuska @ nam prawie wypada w tym samym dniu, tylko ze mi 6.12, a Ty już masz takie duze pęcherzyki?? ja nawet na pierwszym usg nie bylam :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........05.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 gin też była zdziwiona ale mówiła że to dobrze ja brałam clo od 3 do 7 dnia cyklu i cały czas biorę bromergon po pół tabl. na noc:) Chyba mi spadła dużo prl bo w zeszłym miesiącu nie miałam pęcherzyków. Ja chodzę prywatnie bo na NFZ się zraziłam. Naprawdę mój gin się stara aby się udało cały czas monitoruje wzrost pęcherzyków. Ja na pierwszym usg byłam 9 dnia cyklu. Naprawdę wspaniała kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M miał obawy bo to prywatnie to będzie kase ciągnąć.:P Ale jak mu powiedziałam, że coś się dzieje to zmienił zdanie :) Chodziłam wcześniej na kase chorych to konował nawet mi badań nie zrobił i pół roku w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam od 5-10 dc. Dzis mam 11 w takim razie :) w tamtym cyklu bylam na monitoringu pierwszy raz w 11 dc, 13 dc i 17 dc - wtedy jzu bylo po ptokach :) W tamtym cyklu wszystko było dobrze, wiem moze dlatego ide teraz dopiero w 14 dc. Zresztą w tym cyklu i tak mi wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ja na moja nie moge narzekac, od razu na pierwszej wizycie dostalam skierowania na prolaktyne. (od razu rozgryzla co mi dolega) choc musze sie jeszcze wybrac do jakiegos innego na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka mi powiedziała że jak nie zrobie badań sobie i M to nie mam co się pokazywać. Ja na razie nie idę do innego to dopiero drugi cykl jak się mną zajmuje :D więc zobaczymy. Jak na razie jest oki coś się dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska cholera trzymam kciukasy z całej siły!!!!!!!!!!!!! jedz ważywka, witaminki ...pij sok anansowy, bo ma kwas foliowy :) jejuuuuuuuuu bedzie dobrze! musi być!!!!!!!!!!!!!! ja sie czuje ok...moje mdłości to krótka i mało skomplikowana historia :) na szczęście mnie nie męczą...ale ciągle mi sie odbija i mam wzdęcia :O masakra :D he he he he mallgos ja nie chce nic mówic, ale ja tez na poczatku maiąłm w któryś dzien takie objawy, ze jak jelitówka to wygladało :P i Klempa chyba tez pisala,z e tak miała :D kai26 podejrzewasz? a test robiłaś?? Dorka jak ja bym sie napiła winka hm............ a grzańca jak bym chciala :( nie moge noooooooo zuzka...jezuuuuuuuu to tyle kosztuje????? a one same nie pękną?????? :O zuzka ja chodze prywatnie juz od dłuższego czasu i powiem szczerze, ze miałam mega problemy z lewym jajnikiem, bo sie torbiele robiły i lekarz do którego chodze prywatnie uratował mnie 2 razy od stolu operacyjnego :) ja mu ufam a że musze płacić, to coś za coś...ja płace a on sie stara... a teraz mój wredny lewy jajnik odwdzięczył się ...nie zrobił torbielki a pękł w pęcherzyku i dał mi cud :) głupek jeden... przekora!!!!! gagatka kochaj sie jeszcze przed spodziewanym terminek owu...bo plemniki żenskie mogą nawet 4 dni na owulke zaczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic ale warto ponieść taki koszt. Gin powiedziała żeby było pewne że pękną to dała ten zastrzyk:( Jak sie da to trzeba im pomóc, bo to nic nie wiadomo w zeszły miesiącu ich nie miałam więc chce być pewna że pękną a około 100 za lek to jeszcze nie tragedia mam tajne konto na takie rzecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszły miesiącu wydałam na badania leki i wizyty prawie 700 zł:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no pewnie... ale to 100wka czy 5 tyś... bo ja juz sie zamotałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez za Was wszystkie trzymam kciuki!!!!!! Kochane co ma byc to bedzie.Jestem przygotowana na wszystko.Ale staram sie myslec pozytywnie:) Waikiki ja tez mam straszne wzdecia.:oAz zagladalam do szafki jaka ja herbate pije.Myslalam ze to po niej. Dziewczyny czy Wy tez mialyscie takie bole jak na @Nie sa uciazliwe ale czasami je odczuwam. Slodkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska ja mam je do tej pory :o ale coraz rzadziej jednak :) a to juz 9 tydzien w sumie :) a piersi Cie bolą? tzn mnie to bardziej sutki bolały...ale z czasem tez już mniej...chociaz 2 dni temu tak mnie piekł prawy, ze myslałam,z e go urwe... ;) :D ewuska no oczywista sprawa, ze dobrej mysli trzeba być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przykąłdowo jak wyszłam z pracy to mnie tak podbrzusze zabolalo jak w okres... :o ale tak mnie co pare dni taki ból złapie, ale to podobno normalne, bo to przez powiekszanie sie macicy... można na to nospe łyknąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki strasznie bola mnie piersi i czasami kluja tak dziwnie.Sutki tez sa wrazliwe. a mialas czasami takie bole jak na @?? Dzisiaj rano o 4 obudzilam sie bo mialam mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska to: ewuska ja mam je do tej pory ale coraz rzadziej jednak a to juz 9 tydzien w sumie to było własnie co do tych boli jak na @ :0 mialam je od poczatku, tj. mialam je juz tydzien przezd terminem spodziewanej @ która nie nadeszła i mam do teraz, tyyle,z ę coraz rzadziej... i dzis po pracy mnie chwyciło, ale po 5-10 min przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyczytałam,z e to normalne, ze to przez powiększanie sie i rozluźnianie macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo ładnie wszysdtkie zachodzicie :) mam nadzieje ze na mnie kiedys przyjdzie pora :) idę spac :)dobrze jutro piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×