Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Witam :) Widzę, że znalazłam coś Dla siebie, przyjmiecie mnie do swojego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - Ty starasz się czy jesteś w ciąży? :) I jak chcesz się podzielić, to ile się staracie, bądź staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Bo ja to slyszalam ze to boli a jak zapytalam to powiedzieli ze nie tylko skurcze moge miec?! Teraz to chociaz mam nadzieje jakos ze moze wkrotce zostane wkoncu mama?!!!Gagatka a jak ty dlugo juz czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Witam I ja Ciebie Waikiki! Wiecie ciesze sie ze Was znalazlam bede mogla wkoncu komus sie miala wuzalic,bo czassmi to tak ciezko na duszy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki czekam na ?? dzidzi? czy hsg?? na dzidzi staram sie juz w sumie rok, w grudniu poszeszlam lajtowo, w kwietniu zaczelam brac norprolac na prl, a od pazdziernika mam stymulowane cykle bo brak u mnie owulacji, ale ze 3 miesieczna kuracja nie pomogla wiec teraz czas na hsg, a o nim dowiedzialam sie 21 stycznia. Teraz mam zrobic badania. I bede przygotowywyana do hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Nie wiem dokladnie,chyba ten plyn jak tam sie rozchodzi wewnatrz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Gagatka no to juz troche przeszlas,tych badan itd.Ja to juz 3 razy usg wewnetrzne krwi na progesteron prolaktyne I Bog wie co jeszcze I moj maz mial nasienia I wszystko jest ok.a tu ciagle nic?! Wiec poszlam do innego lekarza pokazalam te wszystkie wyniki a on kreci glowa( a mam @ tylko po 1-1.5 dnia slabe) I mowi ze pierwszym testem jaki powinnam wykonac to na droznosc!!!Wkurzylam sie na ta babe, tyle czasu czlowiek stracil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka jest ok, a chodze do niej na nfz, tylko dostac sie do niej trudno no i pracuje w szpitalu. no pszeszlam, ale coz trzeb zrobic jak sie chce tulic dziecko swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a droznosc boli wtedy jak sie ma niedrozne, wtedy kiedy sie kontrast wlewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! gagatka a bralas w tym cyklu luteine? Nadal nie masz @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
no to zobaczymy jak to bedzie bo badanie za tydzien mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie brałam, i nie bede bo brzuch mnie juz boli od niedzieli na @ wiec na dniach dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
dzieki Dorka za otuche mi lekarz powiedzial ze po tym badaniu 3 cykle mi daje na zajscie a jak nic to do specjslisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajacasie=mamą być ja jestem w ciązy :) ale jak tu na poczatku pisałam to sie starałam... zaszłam w cyklu który spisałam na straty i zupełnie sie wtedy tego nie spodziewałam...jak o tym opomyśle to wydaje mi sie że to jakiś cud :) takich cudów i Wam zycze z całeeeego serca, dlatego jestem tez tu z Wami i Was dopinguje :) :D ...dzisiaj sie cos kiepsko czuje :O boli mnie pod brzuchem cos...nie wiem co to :( ale póki co nie jest to jakieś mocno uporczywe, tylko lekko niepokojące... Dorka dizękujeeeeeeeeeeeeeeeeeeee za zdjęcia :D ehhh bajecznie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i u mnie sie ten cud zdarzyl! Az nie wierze!!! Zrobilam rano test no i z wakacji wrocilismy z pasazerem na gape! wyszly mi dwie grube krechy :D:D:D nadal nie moge uwierzyc, bo bylam pewna ze nic z tego... robilam testy owu podczas wakacji i zaden nie wyszedl poz... wiec bylam pewna ze to pusty cykl :) moja gin mi powiedziala ze duzo jej pacjetek zachodzi w ciaze nastepny cykl po zastrzyku i tak walsnie wydazylo sie wmoim przypadku. Jestem najszczesliwsza na swiecie!!! Teraz tylko sie modle aby wszystko bylo dobrze! Powiem wam ze nie mialam zadnych objawow... nawet piersi mnie nie bolaly... dopiero delikatnie od wczoraj. Jedyne co to czasami budzilam sie na siusiu rano i pobolewa mnie podbrzusze ale dokladnie tak jak na @, wiec bylam pewna ze przyjdzie. I tak mnie pobolewa od tyg, w szczegolnosci wieczorem. Waikiki zdjecia nawet nie oddaja tego jak bajecznie tam jest! goraco polecam! i bylo kilka par z malenkimi dzidziami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorak suuuper wiadomosc ciesze sie strasznie, w koncu cos ruszyło :) a ile Ci sie spoznial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce fotki!!!! :D w koncu cos ruszy moze :D a ja juz sama nie wiem czy testowac czy czekac cierpliwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 33dc, czyli jakies 3 dni... Gagatka a ty bralas teraz luteine albo duhpaston? Ja bralam od 17dc przez 10 dni. a na kiedy masz wizyte u gina? oj jak super by bylo gdybys tez byla w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ja z M staramy się od 8 miesięcy i nic :( Jestem po sztucznym poronieniu, bo dziecko umarło w 7 t.c :( Gratulacje! :) Ja niestety, nie jestem jeszcze w stanie odblokować się tak psychicznie, żeby spisać na straty któryś cykl, ale widzę, że to naprawdę pomaga. Gagatka - może poczekaj? :P Ja czekam do 18, bo teraz jestem na 'luteinie' :P Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, w tamtym cyklu poroniłam samoistnie, @ mi się spóźnił 4 dni i postanowiłam zrobić betę - bo test wyszedł pozytywny - no i nagle dostałam @, gin stwierdziła, że za mało jakiegoś hormonu miałam i po prostu poroniłam. Dorka - witaj :) Ty też ciężarna? :) Jeżeli tak to gratuluję. A jeśli nie, to możesz mi powiedzieć coś więcej o tym duphastonie, będę wdzięczna. Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nic nie bralam, ten cykl sie ni staralam, nie zazywalam nic, Dzis mam 37 dc.Poczekam jeszcze do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł witam wszystkie kobitki 🖐️ Dorka gratuluje jak nie wiem co 😘😘😘😘🌼🌼 kurcze jak super że ci się udało po tym zastrzyku. Witam nowe staraczki to ja testerka zastrzyków i hsg ja staram się od 02.2008 i nic.:P co do zabiegu hsg pytajcie ja wam opiszę to ze szczegółami. A po wizycie u gina wszystko oki, jajniki super i znowu zaczynam stymulację.:) Gagatka tylko jeszcze ty daj dzisiaj dobre wieści że się udało i jesteś w ciąży ja cały czas trzymam kciukasy.😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama byc ja w ciazy od dzis :D:D rano zrobilam test i jest poz :D:D:D staralam sie torszke ponad rok, z jedna ciaza poroniona samoistnie bardzo wczesnie... mam pco wiec bylam na roznych lekach miedzy innymi duhpaston po owu bralam przez 10 dni. to lek ktory pomaga podtrzymac ciaze itp, bardzo dobry pod warunkiem ze odpowiednio brany. Zle brany moze nawet stopowac owu. Ja dostalam wszystkie leki po badaniach. w zeszlym cyklu mialam robiony rowniez zastrzyk z pregnylu, ale niestety sie nie udalo, pomimo ze mialam nawet dwa gotowe pecherzyki... w tym cylku dostalam dostinex, bo mialam delikatnie podwyzszona prolaktyne i sie udalo :) a czy ty robilas wszystkie badania i Twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde jest miesjsce powsawania dzieci :D nasi znajomi pojechali tam z podroz poslubna i tez wrocili w trojke :D:D:D Gagatka a kiedy masz wizyte? Zuzka super ze wszystko dobrze i zaczynasz stymulacje! musi sie udac! Na prawde jak mi sie udalo to Wam tez musi! Ja juz myslalam ze nigdy nie bede miala dzidzi... a tu prosze! Ekscytuje sie... moze troche za wczesnie ale wierze ze bedzie wszystko dobrze! Zeszlym razem (w maju) jak poronilam to mialam cieniutka druga kreseczke i wcale nie robila sie grubsza... a te sa dwie tak samo grube!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - również witam :) Gorące powitanie, hehe :D Ja jeszcze nie tak 'doświadczona' że się tak określę, jak Ty :D Możesz napisać co to jest to hsg? Dorka - Mój gin kazał mi robić tylko badania, bo skoro wcześniej M dał radę, to teraz nie powinno być problemu. Na razie mam tylko na progesteron i przeciwciała. Miałam już badanie ogólne moczu i posiew, bo w I-wszej ciąży wykryto u mnie bakterię, która u kobiet w ciąży powoduje przedwczesny poród. I musiałam powtórzyć. Dostałam luteinę, i teraz jestem tak zagmatwana, bo naczytałam się, że ona może spowodować, że owulacja nie wystąpi, jeśli za wcześnie się ją weźmie. Ja od poronienia, mam cykle regularne (28 dni) więc wydaje mi się, że nie zastopowała mi owulacji - mam przepisane przez 10 dni (10 dni do spodziewanego @) 1x dziennie, wieczorem. Chciałam napisać, że dziecko nie umarło samoistnie, tylko przez upadek. I teraz się martwię, że to wszystko przez to :( Jestem załamana - wiem, 8 miesięcy to nie dużo, niektóre to starają się po kilka lat, ale wiem też, że doskonale mnie rozumiesz, bo to czekanie wykańcza.. Ten duphaston - on jest na receptę, prawda? I mniej więcej w jakiej cenie? A ten zastrzyk - muszę się do niego kwalifikować w jakiś sposób? Prócz tego, że mam problemy z zajściem? :P Ale Cię zasypałam hehe :) Z góry dziękuję za odpowiedź! :) Gagatka - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorko, kuźwa, a nie mówiłam?? :) Kurde, kolejny przykład zmajstrowania dzidziusia na wakacjach!!! Normalnie bez kitu to się potwierdza. :D SERDECZNIE CI GRATULUJĘ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×