Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

heja - brzuch nadal boli dzis zazywalm ostatnio luteinę no i czekam. plan mam taki test robie w sobote a jka wytrzymam to w niedziele, i jak wyjdzie neg. a okres nie nadejdzie to powtarzam. Ale znajac moje mega szczescie do wszystkiego okres nadejdzie :(\ \gafi przykro mi :( ale przynajmniej podroz zaliczysz :) ja powtarzam jeszcze raz cyklz clo i potem daje spokoj sobie i zaczynam starania po wakacacch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no ciekawa jestem...bo jak Cie czytam to tak jakbym siebie czytała całkiem niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wszelkie badania, które stwierdzą czy coś jest może nie tak zleca ginekolog? Nie wiem jeszcze nic na ten temat.. Czy można takie badania zrobić bezpłatnie z funduszu zdrowia czy trzeba prywatnie? I przy okazji: powodzenia tym, którym się już udało! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki pewnie ze dam :) dzis jak zwykle jak bylam na miescie to kusiło mnie zeby kup[ic test - ale nie powstrzymalama sie :) za to tysiac razy dziennie czuje jakbym dostala okres - najbardziej to chyba rano i z jakim wielkim hukiem spada mi kamien z serca. a cycki to mi chyba odpadna :( linijka ja bede probowac z wisiołkiem w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no ja tez tak miałam, a najgorsze było własnie to, ze co mnie zabolało w pobrzuszu to myślałam,z e nadszedł a jego nie było...i to tak wkurzało!!!!!!!! grrrrrrrrrrrr a miewałas tak wczesniej?? przy innych cyklach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! gafi - przykro mi.. A Ty zawsze masz takie krótkie cykle? Dziewczyny mam takie pytanie jak Linijka707 - czy badania w kierunku bezpłodności robią tylko prywatnie? Czy któraś dostała skierowanie z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam dziewczyny nie pomoge , bo ja takich badan nie robiłam... postanowiłam najpierw próbowac bez ...tym bardziej,z e jestem pod stałą opieką gina...a mezowi kupiłam salfazin :) a niech sobie łyka witaminki, co by plemniczki zywsze były... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co nie mialam zadnych takich badan tylko te podstawowe prl, progetseron, testosteron, krzywa cukrową, i tysiace razy usg dowciapne, M. robil test nasienia i musial za to placic - podobno jest za darmo jak sie ma tylko skierowanie z kliniki niepłodnosci. Waikiki mialam juz takie bóle, ale nigdy przy luteinie - a parenascie cykli juz z nią mialam. Ale luteina zawsze mi @ robila w lagodnej i lzejszej wersji, ale takich bołów nie mialam jak ja zazywalam. Ale odpukac (puk puk) nie wyszedl mi ani jeden pryszcz a zawsze mi wychodziły!! Cere mam ze tak powiem w niezlym stanie :P ale WEas pewnie zameczema tymi moimi wywodami - ale nie mam z kim sie podzielic tymi moimi problemamai. M. niby rozumie ale to facet i o on o tych sprawach wie tyle co nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od nastpenego cyklu - jade z: salfazinem dla M. sobie zakupie wiesiołek i moze falvit - waikiki kiedys podawalas strone z tanimi - podałabys jeszcze raz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poki co - od polowy cyklu moje piersi sa nie dodotkniecia, bolą i sa opuchniete, boli mnie brzuch jak na okres juz od 9 dni. I pewnie sie nakrecam jak cholera, a idac z ostatniego usg tłumaczylam sobie zeby sie nie podnicac ino ale.... okres nie nadszedł ( a ostatnio nadchodzil w trakcie luteiny) takze jutro moze jakos przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 - a te badania podstawowe to robiłaś na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salfazin też już kupiłam mężowi :] troche się boje bo on pracuje z chemikaliami na codzień, skoro ja wiem, że mam owulacje to chyba jemu najpierw trzeba zbadać kijaneczki.. mam nadzieję, że po prostu nie możemy trafić :) a myślałam, że to takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aidi, mnie się tak na początku tego roku zrobiło, że mam krótkie cykle. Wcześniej miałam 26-28 dni. Ja biorę femifertil. Właściwie nie wiem czy mam go dalej łykać ... ale jak już kupiłam to pewnie wezmę do końca. Choć przyznam, że miałam nadzieję na mniej bolesne miesiączki po tych kapsułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no to juz teraz wytrzymasz do jutra do rana...zrób test :) i daj oczywiście znać :) hm...ja podawałam stronke z tanimi?? nie przypominam sobie :O to na pewno ja podawałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Gagatka, myslalam ze nie wytrzymasz i zatestujesz i podzielisz sie cudownymi wiesciami z nami! Trzymam mocno kciuki za jutro i dawaj znac! A co do piersi to mnie zawsze po duhpastonie bola, tak jakby byly posiniaczone....no i wiem ze to nie jest znak ciazy w moim przypadku :( Super ze Cie od tylu dni pobolewa podbrzusze, to naprawde moze byc to! Mnie bolalo kilka dni temu a teraz od czasu do czasu cos zakluje... Ale staram sie nie nastawiac, nawet raczej mysle ze znow sie nie udalo... Tez jak nie wyjdzie planuje nastepny cykl z clo a jak nie wyjdzie to juz nie wiem.... A co do badan, to ja wszystkie robilam prywatnie, bo chcialam wyniki od razu. Nie wiem czy mozna je robic przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aida tak badania robilam na nfz bo ja chodze do mojej lekarki panstwowo - prywatnie tez przyjmuje, ale wizyta panstwowo niczym nie zrozni sie od prywatnej. Na wszystkie bardania mialam skierowania, oprocz ostatniego monitoringu lae chodzilam do niej do szpitala jak miala dyżury. Mam testy - jesen płytkowy i drugi strumieniowy - bo pani w aptece dala mi 2 rózne. I mam ochote jzu zrobic :) ale postaram sie wytrzymac do jutra. Brzuch jak bolał to boli :( oczywiscie poranne schizy ze dostalam okres mialam :) a jak :) dzien bez schiz to dzien stracony i wiecie co w moim przypadku moze tak byc ze ani nie bede w ciazy ani nie dostane okresu... nie moge sobie znaleźć miejsca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka czekaj do rana i testuj no i od razu dawaj znac! bede czekac rano na wiesci!!! Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty tylko do jutra czekasz a ja mam termin @ dopiero we wt a jak nie przyjdzie to dopiero testuje w pt! Czyli jeszcze tydz czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ja juz siedze jak na szpilkach, ale przynajmniej bede wiedziec i bede czekac na okres. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka wytrzymaj do jutra, bo poranny mocz da bardziej prawdopodobny wynik :) a co do linku, to wkleiłam ten z kwasem foliowym tak pierwszy z brzegu :) bo ten kwas ogólnie nie jest drogi...nie tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. gagatka85 - a jakie były wskazania, że lekarka dała Ci skierowanie na te wyniki? Pytam, bo byłam u trzech ginekologów na NFZ z problemem niepłodności, bo staram się przynajmniej rok i żaden nie pomyślał nawet o jakiś badaniach! Wszyscy mówią to samo - "jestem zdrowa, tylko zachodzić w ciążę" Nie mam już cierpliwości, ale wkurza mnie też to, że zmuszają mnie do pójścia prywatnie, żeby dostać skierowanie na wyniki - też oczywiście płatne! gafi - ja miałam zawsze 28 dni, a od jakiś 4 lat mam 23-25 dni, ostatnio od 7-miu cykli 24 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki kochane czytam Was codziennie, ja troche mam załamke, ostatnio wszystko mi sie wali na glowe , miedzy innymi szukam pracy i jakos mi to marnie wychodzi:( U męża zbytnio wsparcia nie mam (nie wiem czy tak wszyscy faceci), gdy czasem jestem smutna i potrzebuje porozmawiac,to on zawsze odpowietak:nie przejmuj sie głupotami. Wiec trzymam smutek w sobie w milczeniu:( Przykro mi o tym pisac,ale w mężu poprostu nie mam wsparcia:( Ja jestem slaba psychicznie:( dziewczyny ja jestem do niczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Cały czas Was podczytuje, ale nie mam siły pisać. U mnie bez zmian, okres dostałam oczywiście standardowo po luteinie, mąz daleko... jednym słowem nic nowego. Ostatnio dowiedziałam sie ze kolezanka , która kilka dobrych lat starała sie o dziecko, własnie zaszła w ciąże. Przygotowywała się do inseminacji, a tu niespodzianka. Widać , że niektórych szczęście może spotkać, niestety mi chyba nie jest pisane. gagatka 🌼trzymam kciukasy , zeby były 2-krechyyy:-) Aida🌼 to sa własnie uroki naszej słuzby zdrowia, ciężko dostać jakies skierowania na badania na NFZ. Ja praktycznie wszystkie robię prywatnie:-( klaudusia🌼 doskonale Cie rozumiem , nie raz jestem w takim stanie i mam podobne odczucia. Niestety faceci chyba juz tacy są, że udają twardzieli i niby nie przejmuja się niczym. Wiem ze nie łatwo znaleźć prace (sama szukam nowej) , ale wkońcu musi sie udać. Nie jesteś do niczego tylko poprostu masz gorsze dni, głowa do góry :-) 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia7 - nie jesteś do niczego, nie wolno tak myśleć, a Twój mąż na swój sposób Cię pociesza - mój też tak mówi, ale wiem, że po swojemu przeżywa moje smutki... moniq123 - wiem doskonale co czujesz.. Też niedawno dostałam @.. A moja przyjaciółka właśnie przedwczoraj urodziła - cieszę się Jej szczęściem, ale dziś mam potwornego doła, bo myślę, że mi już nie będzie dane przeżywać tego, co ona.. Mam wrażenie, że opadłam z sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją nadzieję zabiła dzis rano jedna kreska :( teraz czekam na okres, ktora mam nadzieje nadejdze na dniach.... dziewczyny nie jestescie same, macie nas :) jestesmy tutaj zeby sie wspierac. Aida ja trafilam do tej mojeje lekarki tylko daltego ze mialam grzybice a polecały mi ja strasznie kolezanki z pracy, no i wtedy dostalam badania na prl bo pytala mi sie jak wygladaja moje okresy no i wtedy wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka 🌼 tule kochana 👄👄, kurcze dlaczego musimy to przechodzić co miesiąc:-(:-( A u Ciebie takie nieregularne okresy są częste??? U mnie ostatnie miesiące to norma i każdego wariuje. Aida 🌼 oj boli boli , gdy wkoło u najbliższych malutkie dzidzie:-( Jakie macie plany na dzis, u mnie sprzatanko, obiad a później jadę po mojego mężusia:-):-) Więc dziś humorek dopisuje, ma dla kogo :-):-) Szkoda tylko , że mam @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
Cześć jestem tu nowa i mam do Was pytanie. W czasie dni płodnych kochałam sie bez zabezpieczenia, bardzo pragnę mieć dzidziusia więc niecierpliwie czekałam do daty miesiączki. Niestety zdarza mi się je miewać nieregularnie. Wcześniej nie zauważałam u siebie żadnych objawów mogących sugerować ciążę (jedynie temperaturę miałam i mam cały czas podwyższoną). Dopiero przedwczoraj zaczęły mnie lekko boleć piersi dodam, że przed okresem nigdy nie bolały, a przedwczoraj zauważyłam na nich żyłki. Okres powinnam dostać w środę (nie dostałam), w sobotę rano (ok. 4- nie mogłam już wytrzymać) zrobiłam test i wynik był negatywny:( Czy jest szansa, że stężenie hcg w moczu był zbyt niski i test go jeszcze nie wykrył? Wiem, że powinny wykrywać już w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×