Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gagatka przykro mi, ale do czasu kiedy nie przyjdzie @ to zawsze jest nadzieja.... moja przyjaciolka miala neg test dzien po terminie @ a byla w ciazy! dopiero beta jej wykazala a test kilka dobrych dni po! Klaudusia, faceci staraja sie byc twardzi i dlatego pewnie nie tak reaguja. nic sie nie martw, spokojnie szukaj pracy, bo na pewno nie jestes do niczego! Aida moze poprostu przejdz sie do gina i powiedz ze chcesz skierowanie na te badania, poniewaz chcesz sie upewnic ze wszystko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, tak jak pisalam testy moga nie wykazac nawet po terminie spodziewanej @. Radzilabym zrobic badanie krwi i wtedy na pewno wszystko bedzie jasne. Wyniki sa nawet nastepnego dnia, albo tego samego wieczorem. Powodzenia! mam nadzieje ze test sie mylil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się źle :( i do tego M. pojechal na zajecia wroci jutro, dlatego robilam rano jak jeszcze byl, przynjamniej mnie przytulił :( czekam jeszcze tydzien na okres i jak nie dostane to znow luteine biore na wywołanie okresu. Juz sama nie wiem, nigdy takich zawirowan nie mialam :( po luteinie nigdy nie bolały mnie cycki i brzuch i okres nadchodzil zazwyczaj w trakcie albo na drugi dzien po, a tu .... dupcia!!! musze sie czyms zajac - dlatego zaczelam sprztac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
Tak bardzo bym chciała, żeby test się mylił, ale boję się, że ten nerwy związane z oczekiwaniem na okres mogły go po prostu opóźnić, skoro test z moczu wyszedł mi dzisiaj negatywny to jest sens robić od razu test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. gagatka85 - przykro mi z powodu testu..ale przecież póki @ nie ma, jest nadzieja.. Pomyślałam, że może jak coś wymyślę.. powiem o jakiś objawach, których nie mam i na tej podstawie dostanę to skierowanie na badania.. ? Tylko co powiedzieć, żeby wydębić to skierowanie? :) moniq123 - mam podobne plany na dziś, jak Ty - zresztą jak zawsze w sobotę - to mój dzień sprzątania :) mój mą wraca niestety dopiero za tydzień, jak będę już po płodnych dniach.. dziś 9 dc.. asia_111 - myślę, że jest szansa :) Dorka_L - próbowałam sugerować delikatnie, żeby dali mi jakieś skierowanie, to jeden powiedział, że na podstawowe badania da mi skierowanie lekarz rodzinny, a na inne nie widzi potrzeby..Dlatego pomyślałam, że udam, że coś jest nie tak i na tej podstawie "wymuszę" to skierowanie, tylko jakie objawy mam podać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
przepraszam, że ciągle tak o swoich problemach piszę ale ten wynik testu bardzo mnie dzisiaj podłamał a nie mam z kim o tym pogadać. Naprawdę wierzyłam, że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia warto, bo testy ciazeowe nie zawsze sa wiarygodne. Jeszcze raz wspomne o przyjaciolce, ktora jest w ciazy a testy po terminie @ wychodzily neg, dopiero test z krwi wyszedl poz. Nie zalamuj sie tylko zobacz gdzie mozesz szybko go wykonac, nie musisz byc na czczo. Gagatka, jeszcze sie nie zalamuj, moze na prawde za wczesnie testowalas? Z tego co pamietam to dopiero wczoraj odstawilas luteine, wiec masz jakis 26dc? poczekaj i jak nie nadejdzie @ za kilka dni to testuj ponownie! trzymam mocno. Aida poprostu powiedz ze chcesz wykonac badania bo masz nieregularne @ i wydaje Ci sie ze nie masz owu... na tej podstaiw musza dac Ci skierowanie! no i oczywiscie powiedz ze sie starasz juz ponad rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
Dziękuje Wam dziewczyny przede wszystkim za to, że mogę o tym wszystkim powiedzieć. Dorka_L no właśnie słyszałam, że testy krwi trzeba robić na czczo, a ja juz dzisiaj nie jestem. Sądzisz, że nie muszę być jednak na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie musisz... przynajmniej tam gdzie ja robilam to nie musialam... najlepiej zadzwon do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane dziekuje Wam za tak mile slowa BARDZO DUZO ONE DLA MNIE ZNACZA! Dzis jest nieco lepiej , dzieki waszym milym slowom! Fajnie,ze jestescie:) gagatka ,kochana nie martw sie ,rozumiem Cie doskonale! Najgorsze jest te rozczarowanie,bo czlowiek mysli ze to wlasnie teraz sie udalo,a tu jedna paskudna krecha! Kazda z nas to co miesiac przezywa,niestety. Ale glowa do gory uda sie napewno!,musimy tylko uzbroic sie w cierpliwosc............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziś mam 29 dc a luteiną ostatnią wziełam w czwartek wiec teoretycznie okres powinnma juz miec. o zadne badania ja swojej nie musialam sie prosic - po prostu pytala sie - ja odpowiadalam i kierowala mnie na badania, musisz popytac po znajomych o dobrych lekarzach, takich mam nadzieje ze u Ciebie w miescie nie brakuje. Ostatnio zobaczyla moje wyniki - usg i mowi ze nie widzi owulacji. I pyta sie czy staram sie o dziecko - ja mowie ze tak. No i zapisała mi clo na owulacje i kazala dzwonic zeby sie umowic na monitoring. Teraz jak dostane okres to mam znow brac clo i znow dzwonic - i mysle ze to na razie bedzie tyyle. Jak nie zajde odstawoiam starania po wakacjach. Trzeba bedzie sie w koncu wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia a jak dlugo sie juz starasz??? musimy byc silne i tyle, choc czasami to nie jest taki proste. a niektorzy zachodzą w ciaze choc tego nie chcą, to bardzo nie sprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko dziewczyny:):)...wiecie co mi się przydażyło??w 27dc robiłam test i nic-negat:(..02.11 miałam dostać@ buuu lecz się spóźniał..31dc zrobiłam test i pocz wyskoczyła jedna krecha:(dodałam jeszcze parę kropelek do testu i pojawiła się ta druga upragniona:):)...aż zrobiło mi się słabo i wszystko zawirowało:):)...prawdopodobnie jestem w ciąży:):):)-czego i Wam z całego serduszka życzę jak najprędzej:)..wcześniej-tak jak Wam pisałam byłam u gin(ale nie swojego i już do niego nie pójdę) i po usg stwierdził,że nie będzie dzidzi...okresu brak,objawy mam no i test poz więc pewnie się udało:)..do mojego gin jestem umówiona na 24.11 na 17.30-muszę wytrzymać do tego czasu..nikomu nic nie mówiłam bo to za wcześnie i chcę potwierdzić zadomowienie się mojej fasolki:):)...cycuchy mnie bolą-brodawki są niczym poparzone,brzuszek pobolewa i jest pulchniutki...wróciłam wczoraj ze szkolenia-humor mam nieziemski lecz jeszcze nic nikomu nie mówię... co do badania płodności to badanie nasienia męskiego kosztuje 100zł-trzeba je dostarczyć w pojemniczku w ciągu godz-takim jak na mocz,do dr który specjalizuje się w takich badaniach,wyniki są na drugi dzień.. ja ok mc temu zaczęłam brać femifertil i kapsułki z olejem wiesiołka-nie wiem czy to to pomogło czy może wmawianie sobie samej,że to jeszcze nie teraz bo szukam pracy..głowa do góry dziewczyny.. Klaudusia-ja pracy szukałam od sierpnia i-wyobraź sobie,że nikt nawet nie zadzwonił aby zaprosić mnie na rozmowę aż to pod koniec października posypały się zaproszenia na rozmowy i się udało:)czego i Tobie życzę.. mój M twierdzi,że teraz jestem już normalna hihi-ponoć byłam już zrzędliwa i miał mnie czasami dość.. Całuski dla Was gorące biegnę ogarniać bałagan bo kilka dni nie bylo mnie w domku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez sie staram o dzidzie. Mialam okres ale byl krotki trwal 3 dni tylko, i dzisiaj zrobilam test ale pech chcial i test jest posuty nic niepokazal. jestem wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec gratuluje kochana :) ale dlaczego dodałas parę kropel jeszcze?? a powtarzalas raz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam ogolen nasienie tzn nie ja :P tylko moj m. kosztowało to 45 zł. Juz mi trochę lepiej :) i chcialabym juz okres zeby wszystko zaczac od początku. Najgorsze jest czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny na to forum trafiłam przez przypadek. Mam taki sam problem, staram się o dzidzię od ponad 1,5 roku i nic. Czy mogę się do was przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia trzymam kcuki za Ciebie, to bardzos smutna historia :( a ja sobie mysle ze na cos ten brzuch musi mnie bolec albo na okres albo (Boże daj :) ) na maleństwo. Organizm nie moze mi płatac mi takiego figla i robic takie rzeczy ze mną (czyli te wszystkei objawy) bez zadnej przyczyny. No nic uzbroję sie w cierpliwośc :) Ide dalej sprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec wielkie gratulacje!!! super ze sie udalo! Asia przykro mi.... :( Gagatka 29dc, to moze na prawde byc za wczesnie... poczekaj do pn i jak nie dostaniesz to testuj jeszcze raz! trzymam mocno! A mi sie dzis nic nie chce, musze zabrac sie za sprzatanie ale zupelnie nie moge sie zmobilizowac :( i pewnie dzien tak przeleci na blogim lenistwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
zrobiłam test z krwi ale na wynik muszę czekać do poniedziałku, oszalec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec GRATULACJE:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super cudowna nowinka:) Dziekuje za mile słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 OJolinar ........... 24 lata..............śląskie...............starania od lutego 2009 Linijka............25lat...............świętokrzyskie... .....starania od maja2009 klaudusia.........26lat..............mazowieckie....star ania od 08.2009 zuzka11..........28lat.............lubelskie........starania od 02.2008 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ .............. Jak mogę to się dopisuję do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asia okropne ze tak dlugo musisz czekac! Ale spokojnie dasz rade i mam nadzieje ze czekanie bedzie tego warte, bo test wyjdzie poz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze wkoncu dostane okres bo bóle brzucha sa coraz silniejsze. (juz 11 dni mnie brzuch boli albo 10) jak minął dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia starsznie dlugo musisz czekac, ale moze jakos zleci. Chodz wtedy jak nam zalezy to czas sie strasznie wlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a powiedz nam cos wiecej o sobie :) masz jakies problemy?? czy poprostu wszystko jest dobrze, nic tylko zachodzic??? tylko jakos sie nie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_111
Tak czas dłuży mi się niemiłosiernie i na niczym nie jestem w stanie sie skoncentrować nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×