Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Ja tylko na chwilkę. Sylwunia moja koleżanka bierze tabletki anty już kilka dobrych lat i pije dość dużo alkoholu, nie że pijaczka czy coś, ale jest osobą towarzyską i lubi wypić sobie piwo czy wino, więc wnioskuję, że nie ma większych przeciwwskazań. Zresztą ja też lubię czasem napić się winka czy piwa i nie widzę przeszkód, gdybym brała pigułki ;) Pozdrawiam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia23 też biorę cilest możesz pić tylko nie tyle żeby zwymiotować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zamiast tej kokardy w tym miejscu jest wlasnie to koleczko z cyrkoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide
Monia a co to za smutna minka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja nie piję, ale słyszałam, że trochę alkoholu można, w każdym razie, byle nie zwymiotować tabletki. Co się stało, Monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh właśnie jak wysłałam wiadomość to się zorientowałam hehehe. Wymyślili jakieś g...,żeby nam życie utrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam minął weekend ? Ja trochę na uczelni i trochę w domku spędziłam. Dostałam 5 z egzaminu. Została mi tylko poprawka ale przesunęli ją dopiero na 28 marca więc mam czas się pouczyć. W ogóle promotor rozdzielił które rozdziały na kiedy mamy przynosić i do maja już mamy mieć gotową prace a ja nawet nie zaczęłam pisać. Ten tydzień odpoczywam sobie dopiero w następnym zaczynam działać. Idę jutro zamówić suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) Smutna ma minka była wczoraj bo humoru niemiałam... ja sie kurcze naprodukowałam a wy nic nie piszecie :)))) wy tu o tabletkach a ja oczekuję na swoja @ :( juz 3 dzień opóźnienia.... :(((( boli brzuchalisko.... Mam do Was pytanko: bo tak się zastanawiam nad jakimis niespodziankami dla gości na weselu ale nic mi nie przychodzi do głowy... :) czy macie jakies pomysły??? będziemy mieli fontanne czekolady...., księgę gości....o północy...światełko życzeń.... bo fajerwerki nie wchodza w gre....nie zgodzili się bo kamienice....bo wesele w restauracji na rynku wielkim... niewiem ....karaoke odpada...przy 90 osobach....nie da rady chyba...:) nie chce zrobic cyrku z wesela....ale fajnie by było miec jakąs niespodzianke dla gości... co o tym sądzicie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria...gratuluję piąteczki- :) w marcu pewnie będzie 6 :) tego Ci życzę... dzisiaj świeci śliczniutkie słoneczko - więc pewnie wybiorę sie z niunia na długi spacerek....tylko trzeba bedzie zakupić kalosze w kwiatki bo buty moment przemoczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratulacje🌼 monia spokojnie jak brzuszek boli to pewnie @ przyjdzie na dniach.u mnie spokojnie,wczoraj byliśmy u księdza ,super ten ksiądz szkoda,że ten nasz proboszcz w Polsce taki nie jest. Zostało nam jedne spotkanie za 2 tygodnie i wypisze nam licencjat,ze możemy przystąpić do ślubu:). czyli ominęły nas nauki i poradnia:) monia myślę,ze światełko i księga gości starczy nie ma co robic cyrku i starać się na silę i tak wszystkim nie dogodzisz i zawsze będzie ktos kto dupę obrobi. A pisząc o tym światełku masz na myśli te lampiony puszczane do nieba?? Bo ja też będę je miała. ja będę miała jeszcze projektor i wyświetlany jakis krótki filmik o nas o nz naszymi zdjęciami a potem jak będziemy dziękować rodzicom to o nich tez będzie filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki niebieska...za wsparcie @ :) musi przyjechać cholerka jedna nooooo.....mama się ze mnie nabija, że mój przyjechał na urodziny córeczki i 2 tyg pojechał.....także witalismy sie przez tydzień...gupotka mała nooo...ja się tu stresuje a ona się zbija :) tak chodzi mi o te lampiony...tylko za bardzo niewiem jak to bedzie wyglądało- bo jak nasza dekoratorka bedzie miła gotowe projekty do naszego kościoła i restauracji to ma zadzwonić w marcu- także czekam z niecierpliwością :) Kurcze fajny pomysł z tymi filmikami.......nam zaproponowali...żeby zrobic coś pamiątkowego typu...zdjęcia z dzieciństwa....i tak kilka w okresie jak się poznaliśmy...ale niewiem co gdzie i jak....wszystko sie okarze na spotkaniu... własnie niec che zrobic cyrku ale może macie fajne pomysły żeby coś czymś zastapić :DDD i tak wiem że będzie gadania jak zwykle...że parkiet za mały, za duży.....za brązowy :DDD ech ale to nic damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tam tez zdjęcia z dzieciństwa będziemy mieli ,bardziej chcemy coś w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=O_V3DLgH2oQ&feature=fvst tylko oczywiście zdjęcia były by nasze itd .ale chcemy coś do tej melodii.mam pełno pomysłów i myślę ciągle intensywnie :O a co wam dekoratorka będzie robiła.Bo te lampiony są przecież na allegro o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej przyszłe Panny Młode :) jak dzisiejsze samopoczucie? jak przygotowania? niebieska...ta nasza dekoratorka zajmuje się udekorowaniem kościoła, restauracji, auta.... maja w firmie...zaproszenia, kotyliony, tablice powitalne...kieliszki ozdobione, bizuterie, rekawiczki, welony, niewiem no wszystko...będzie nam zdobiła kościół flakonami kwiatów....i swiecami , ołtarz, nasza miejscówkę :DDD restauracje balonami...również kwaiatami...niewiem no kurcze trudno mi poiwedziec...ale to wszystko na spotkaniu...jak ja cos wymysle to tez mile widzane...-dlatego szukam inspiracji na necie :D buziale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey My właśnie się zastanawiamy nad podziękowaniami dla gości - milion pomysłów. Bedziemy mieć te fantastyczne pudło na koperty, taka niby urna ;) koniecznie - będzie na pewno;) nad księgą gości się zastanawiamy właśnie, ale chyba też. Co do dekoracji, czekamy aż właścicielka sali powie, jaką robią standardową dekorację i wtedy, jak nam sie nie spodoba to wymyślimy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey My właśnie się zastanawiamy nad podziękowaniami dla gości - milion pomysłów. Bedziemy mieć te fantastyczne pudło na koperty, taka niby urna ;) koniecznie - będzie na pewno;) nad księgą gości się zastanawiamy właśnie, ale chyba też. Co do dekoracji, czekamy aż właścicielka sali powie, jaką robią standardową dekorację i wtedy, jak nam sie nie spodoba to wymyślimy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki Boze ja chyba jestem 100 lat za wami wy jakies ksiegi gosci, urny na koperty ehhh ja chcialam ksiege gosci ale moj powiedizla ze chyba nie jest przekonany, kotyliony wg. mnie sa bez sensu bo na kazdym weselu jakim bylam po godzinie pelno sie tego walalo po ziemi. Ja tez juz zamowilam dekoracje kosciola koszt ok 400 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dzięki za informacje. co do podziękowań dla gości to jeszcze niemy czy będziemy mieli, bo w naszym rejonie się tego tak nie praktykuje. ale ja się zdecydujemy, to będą to migdały w pudełeczku, takie jak na allegro. mój też nie jest przekonany do księgi gości, mówi że nikt nie będzie się chciał wpisywać, bo trzeba by było popisać się weną twórczą - jakiś wiersz itp. poza tym do filmu z wesela mamy gratis wywiady z gośćmi, więc z księgi pewnie zrezygnujemy. dziewczyny a jakie macie pomysły na podziękowanie dla rodziców? my wybraliśmy na razie opcję: serce szklane z grawerem, butelka dobrego alkoholu i kwiat doniczkowy zapakowane ładnie w koszu. ale jakoś też jeszcze nie jesteśmy pewni na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaFasolka
hey dziewczyny!! jak to jest z tymi naukami ile one trawają? mam wesele 31 lipca i niewiem kiedy mamy zaczac na nie chodzic jak to jest u /was>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia jakia urna? bo pierwszy raz słyszę? my kotylionow tez nie kupujemy bo nie jest to jakos ważne dla mnie.sylw unia my też będziemy mieli na płycie takie krótkie wywiady z gośćmi:)ale to raczej nie będą podziękowania. Mi się zdaje,że dosyć dużo płacimy za kamerzystę ,bierze 2100,do tego 199 zł za ten pokaz na weselu.Inni w naszym mieście biorą od 1200-1500. Z tym,że widzieliśmy jego nagrania i bardzo nowocześnie robi.Bez przynudzania,ost oglądałam u koleżanki płytę z wesela to myślałam,że zasnę. Ach no i my będziemy mieli jeszcze taką wersję caffe czyli ok 45 minutowy film z wesela z najważniejszymi momentami.taka wersja jak ktoś znajomy przyjdzie,żeby nie zanudzać dwu godzinnym filmem. co do podziękowań dla gości to pewnie tez migdałki z allegro albo coś w tym stylu.jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wyskoczył mi błąd i muszę drugi raz się produkować :( jolkafasolka najlepiej zadzwoń do swojej parafii lub do parafii, do której masz blisko, żeby takie nauki zrobić. ja np. miałam nauki w szkole. dla tych, którzy nie mieli w szkole w mojej parafii dosłownie raz na rok organizują nauki. spotkałam się też z naukami weekendowymi. u mnie atrakcją będzie na pewno jedzenie ;) oprócz tego pokaz barmański/barman do dyspozycji gości, fontanna czekoladowa, fajerwerki i księga gości (choć nie wiem, czy to akurat atrakcja, bo pewnie dla niektórych to udręka, żeby 2 słowa sklecić ;) ) dla gości pewnie będą migdały lub jakieś cukierki w pudełeczkach w kształcie krzesełek (są na allegro) - od razu będzie podstawka na winietki. dla rodziców nie chcę żadnych statuetek, wazonów, czy szkaradnych (moim zdaniem) ksiąg. pewnie zafundujemy rodzicom weekend np. w spa. na weselu wręczymy pisemne podziękowania, voucher i kwiatki :) o urnie też pierwszy raz słyszę. czy jest na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas w ogóle się nie praktykuje podziękowań dla gości, księgi gości itp. Wątpię, aby ludziom chciało się wpisywać. My prawdopodobnie będziemy mieli karaoke bo nasz zespół ma to swoim programie, jeżeli Młodzi by chcieli. Nie było tego jeszcze na żadnym weselu, na którym byliśmy a myślę, że młodzi, nasi znajomi będą chętni, aby się powygłupiać. Dla rodziców będziemy mieć nasze zdjęcia zrobione przed ślubem, ale dosłownie kilka zdjęć oprawionych w album, do tego myślę kwiaty, myślałam też nad takimi księgami dla rodziców. Byłam dziś w kolejnym salonie i była suknia bardzo podobna do jednej ze strony madonny, która mi się podoba, mojej mamie i bratowej też się podoba i myślę, że dobrze w niej wyglądam. W dodatku nie była aż tak droga - niecałe 2000 zł. Ale jakoś jeszcze nie umiem podjąć decyzji.. Pytałam też o bukiet ślubny i strojenie auta i kościoła, ale z tym wystarczy jak zamówię 2 tyg. przed ślubem, więc mam luz, kwestia tylko jakie kwiaty bym chciała. A koszt to do 120 zł bukiet, kościół od 300 zł wzwyż - w zależności jakie kwiaty i ile tego będzie. Teraz musimy zdecydować się na zaproszenia i pomału obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia z tym alkoholem dla rodziców to też dobry pomysł ;) Fajerwerki być może też będziemy mieli, to jeszcze do ustalenia z managerem. I tak jak Dulcia muszę popytać o dekorację sali, kwiaty na pewno oni załatwiają, ale mam obawy co do dekoracji stołów i muszę się upewnić o kolorystykę, choć tak naprawdę wybiera się to na ok. 2 tyg. przed ślubem razem z menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 tak wlasciwie t nie wiem co wam napisac, ogladalismy obraczki u jubilera tak tylko zaszlismy po drodze i wiecei co czuje ze to bedzie problem, kiedys moj mial takie same zdanie ze biale zloto to bardziej jak srebro wyglada, a teraz jakie mu sie w oczy rzucily biale zloto na przemian blyszczace i matowe, mi tez sie spodobaly ale nie jesem przekonana czy na obraczki hmmm, zwlekam z ta sukienka sama nie iwem dlaczego moze jakos podswiadomie stres?? A i chcialam sie pochwalic schudlam 5,5 kg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×