Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Wczoraj byłam na zakupach i przy okazji poszłam do perfumerii spytałam o odpowiednie perfumy na ślub w sierpniu aby były delikatne a zarazem eleganckie i dostałam próbkę D&G Rose the one. Powiem wam że bardzo fajne tylko narzeczonemu chyba nie bardzo przypadły do gustu mówi że nawet fajne ale bez zachwytu. Jeszcze powącham inne ale myślę że perfumy nie powinny przytłaczać tylko być uzupełnieniem i te chyba takie są. Mierzyliśmy obrączki w Śliwińskim i zdecydowaliśmy że na pewno klasyczne ale nie całkiem zaokrąglone tylko tak trochę. O wiele lepiej wyglądają bo nie sterczą. Chyba jutro pójdziemy pooglądać zaproszenia, księgę gości, poszukać buty i garnitur. niebieska25 myślę że może być ciężko w komisie bo nie przerobią sukni tylko dla Ciebie jak jesteś niziutka bo potem się nie wypożyczy. Hm a nie możesz kupić zagranicą ? Co tam u was ? Ja mam zamiar zabrać się za prace mgr. Jakoś chęci brak a obrona coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieramy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np kwiaty po cenach z gieldy kwiatowej, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów i robienie wiązanek. W zamian, jeśli będziecie zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj. Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej Kontakt evita@gmx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska, to faktycznie może być problem z sukienką. W salonie Ci dopasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... Na początku od razu przepraszam, za moja frekwencję :((( aż wstyd, że nie miałam czasu was podczytywać... teraz troszkę nadrobiłam :) w ubiegłym tygodniu miałam zamówienie na dwa torty, więc troszkę zeszło :))) teraz wzięło mnie przeziębienie- na szczęście malutką nie :) Dulcia..pytałaś mnie o ślub cywilny....no więc my zdecydowaliśmy się na taki ślub będąc a Anglii.....oczekiwaliśmy wtedy przyjścia na świat naszej córeczki- nie mieliśmy możliwości zorganizować ślubu kościelnego :( zresztą szczerze mówiąc - nie chcieliśmy brać ślubu cywilnego pod presją, bo tak trzeba :) i w dodatku gdzieś bez najbliższej rodziny na obczyźnie....każda z nas ma swoje marzenia względem ślubu....dlatego szanuję Twoje decyzje :) u nas z tymi załatwieniami było o tyle trudno....najpierw żeby przylecieć do Polski musiałam czekać na paszport dla małej....kiedy przyjechaliśmy to wszystko się zaczęło trzymać kupy.... musiałam przetłumaczyć akt...ślubu cywilnego i akt urodzenia małej....następnie złożyć tłumaczenia i oryginały z wnioskami w USC w moim mieście- n szczęście oboje jesteśmy z jednego miasta :) musieliśmy czekać na odpowiedz, że zostaliśmy dopisani do ksiąg....dostaliśmy polskie odpisy obu aktów...następnie- staraliśmy się o pesel malutkiej....zmieniałam dowód i paszport...także było tego troszkę :) a i jeszcze trzeba było zameldować córcie :) teraz bedzie troszkę po schodach, bo niewiem jak to jest z tymi naukami.... mój proboszcz na szczerej rozmowie :) powiedział, że na nauki w kościele moge chodzić sama, ale...do poradni rodzinnej...tylko z narzeczonym ale, że go nie ma więc nie zalicze poradni :((( ale pomóżcie mi bo zaczynam sie stresowac- jak to bedzie wyglądało na tych naukach- jak bede sama chodziła...nikt sie mnie nie bedzie czepiał- wypytywał??? wiecei cos może z doświadczenia kolezanek? prosze o pomoc :) chwilowo znikam pojawię się wieczorem....buziaczki lećcie na spacerek u mnie dzisiaj cieplutko- tylko musze zostac w domku...:((( nie chcę przeziębic córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i odpowiadam na twoje pytanie... świadkowie nie muszą być Ci sami na ślubie kościelnym co na ślubie cywilnym ... nie wiem jakie są wymagania przy kościelnym....ale przy cywilnym świadkowie muszą być pełnoletni...ze względów prawnych w rzeczy samej (mam nadzieję, że nie tylko ja oglądam "Klan") he he...kiedy kupowaliśmy obrączki porostu spytałam z ciekawości jubilera która data ślubu jest ważniejsza....gdy bierzemy oba śluby w innym terminie...powiedział, że data ślubu kościelnego....no niby z biegiem czasu....to jest logiczne....jesli bierzesz tylko slub cywilny- bo osobiście znam taką parę...stwierdzili, że nie chcą kościelnego i koniec....no i właśnie sa w trakcie rozwodu :( 2 lata po ślubie....wtedy napisana mieli datę na obrączkach.... dla mnie ważniejszy jest kościelny....przysięgacie sobie miłość, wierność przed Bogiem.... więc i data wazniejsza :) pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia za odpowiedź:) jestem wdzięczna. Nam się do ślubu kościelnego nie śpieszy;) Zresztą rodzinka dowie się po fakcie. A tego latania to owszem jest dużo, ale mamy czas:) A rozwodzą się nawet najlepiej dobrane pary, nigdy nie wiadomo... Jeszcze raz, dzięki bardzo Monia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulciu nie ma żadnego problemu...pytaj o co chcesz- jak bede umiała odpowiedzieć to mam nadzieję, że pomogę...innym oczywiście też nioooo :) dzisiaj ciotka monia ma dobrutki humorek mimo kataru :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie wiem jak w innych parafiach, ale w mojej gdy ja byłam z narzeczonym na naukach to były dwie dziewczyny same. na koniec zajęć ksiądz zapytał dlaczego nie ma z nimi partnerów, te odpowiedziały, że pracują na 2 zmianę no i ksiądz nie robił problemu, podpisał im i ich partnerów kartki, że byli obecni oraz poprosił je o przekazanie partnerom o czym były nauki. Z przygotowań: kupiliśmy alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne Sylwunia... troszkę mnie....pocieszyłaś Uffff.... tylko, będę musiała iść do księdza po karteczke do podpisu...bo mam tylko swoją...oj zobaczymy jak to bedzie...moge mieć tylko nadzieję i uzbroic sie w cierpliwośc :)))) a mozna spytac jaki alkohol zakupiliscie? bo ja sie zastanawiam nad zamowieniem Pana Tadeusza albo Maximusa...ale niewiem...ja nie wódkowa takze mi to obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moge sie dolaczyc?? Troszke puzniej niz wy ale nie spodziewalam sie takiego tematu:) Wiec slubowac sie bedziemy 7 sierpnia 2010:) w 30 te urodziny mojego lubego :) i tak jak niebieska mieszkam za granica i gdyby nie moja zlota tesciowa nic nie mieli bysmy zalatwione kobiecina tak nam pomaga ze... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy Bolsa. do końca wahaliśmy się, bo rozważaliśmy też Sobieskiego, ale zadecydował przypadek - akurat była jednodniowa promocja na Bolsa i była znaczna obniżka więc kupiliśmy :) Gdybym miała wybierać spośród tych co wymieniłaś to wzięlibyśmy Tadzia :) i trzymam kciuki, żebyście również nie mieli problemów przy naukach :) witaj w naszym gronie krychaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krychaa pewnie że możesz dołączyć :) Mamy tego samego dnia ślub. My kupiliśmy wódkę w tamtym roku po znajomości w hurtowni więc o jakieś 3 zł taniej niż w sklepach, a mamy Stocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiec my na wesele mamy zalatwiona juz sale z hotelem ( ja pochodze z pomorza a luby z okolic krakowa i wesele jest pod krakowem bo mam bardzo mala rodzine a luby ogromniasta i na hotel u mnie wydali bysmy fortune), fotografa, kamerzyste, zespol i zaprosznia zamowilam wczoraj. w sobote lece do polski wiec bede zalatwala cala reszte na szybkosci;/ najbardziej przeraza mnie kupno sukienki http://www.marietta.com.pl/#/pl/collections?image=11&id=2 najprawdopodobniej bedzie to ta ale problem polega na tym ze 2 miesiace temu urodzil nam sie galganik Ula:] i w ciazy przybralo mi sie jedynie 30 kg ;( co prawda 20 juz spadlo ale i tak nie wygladam za ciekawie i strasznie sie tym przejmuje;( mam nadzieje ze do wesela spadne z calej nadwagi. Wodke uz zamowlam ale nie jest zaplacone musze potwierdzic to jak bede w polszy na 130 osob zmaoione jest 200 flaszek wyborowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krychaa, ja też biorę ślub 07.08.2010:) o której godzinie bierzesz? Zdążysz na pewno ze wszystkim:) fajna ta Twoja sukienka. W piątek idziemy oglądać garnitury, jesli uda się wyrwać z pracy. W weekend trzeba też rozwozić zaproszenia, bo potem nam się zjazdy rozmijają, a my nawet jeszcze nie wypisaliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie niezobowiązujące pytanie - czy macie może ochotę, żebyśmy zrobiły tabelkę? Kto, kiedy bierze ślub? Jeśli nie, to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to zobaczymy, co mi wyjdzie... Imię..................Data ślubu..................Godzina Sylwunia23......... ................... Krychaa............07.08.2010..................16:00 Dulcia98............07.08.2010..................15:00 Reszta dziewczyn, jeżeli jesteście chętne to wpisujcie się. Albo jak macie jakiś lepszy pomysł na tabelkę. Jak się wpiszecie to to jakoś chronologicznie ułożymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..................Data ślubu..................Godzina Sylwunia23......... ................... Krychaa............07.08.2010..................16:00 Dulcia98............07.08.2010..................15:00 kiniam85........... 21.08.2010..................18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia, znalazłam Twoją datę. Imię..................Data ślubu..................Godzina Sylwunia23.........14.08.2010..................18:00 Krychaa............07.08.2010..................16:00 Dulcia98............07.08.2010..................15:00 kiniam85........... 21.08.2010..................18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej województwo, bo miejscowość może czasem niewiele mówić. Może wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dodam. Imię..................Data ślubu.............Godzina....Wojewódźtwo.....Wiek Par Sylwunia23.........14.08.2010.............18:00......Warm-maz....26/30 Krychaa.............07.08.2010.............16:00...... Dulcia98............07.08.2010..............15:00......Wlkp....24/24 kiniam85...........21.08.2010..............18:00......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzesuwało sie coś. Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz....26/30 Krychaa........07.08.2010..........16:00........ Dulcia98........07.08.2010..........15:00.........Wlkp............24/24 kiniam85.......21.08.2010...........18:00........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj krycha:) fajnie,ze masz tak pomocna teściowa , czego niestety ja o swojej nie mogę powiedzieć:( Późno załatwialiście kamerzystę ,zespół itd.. no ale najważniejsze ,że już macie zaklepane. reszta pójdzie już łatwo. niebieska25 21.08.2010 16:00 lubuskie 26/30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha a jak z naukami i poradnią ,robicie tam na miejscu.Wiesz my mieliśmy spore problemy bo mamy w Polsce proboszcza służbistę, ale na szczęście tutaj nam się trafił fajny ksiądz. Właśnie w nast.niedzielę idziemy na ostatnie spotkanie będziemy już wypełniać protokół małżeństwa. Nauki i poradnia nas ominęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz....26/30 Krychaa........07.08.2010..........16:00........pom/malp........24/30 Dulcia98........07.08.2010..........15:00.........Wlkp... .........24/24 kiniam85.......21.08.2010...........18:00........ Kamerzyste i zespol zaltwila tesciowa:) jakos w styczniu a fotograf to chlopak mojej swiadkowej i jak prezent slubny bedzie robil nam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia98 widzę że wybieracie się oglądać garnitury. Ja byłam z moim N wczoraj. Spodobał nam się czarny klasyczny garnitur zapinany na dwa guziczki z lekko błyszczącego materiału marki Zuccardi. Nigdy nie podobały mi się garnitury z połyskiem, natomiast ten jest tak elegancki że fajnie wygląda. Jak N mierzył czarne bez połysku to wyglądał tak zwyczajnie. Super wygląda do niego muszka i szeroki pas smokingowy. Jeśli chodzi o skład materiału to za bardzo się nie znam ale myślę że jest dobry 69% wełny, 4 % jedwabiu i 27 poliestru. dar_ia data 07.08.2010 godz 17.00 woj. Lubelskie wiek 24/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) witaj Krycha.. w naszych szeregach :)) im nas więcej tym lepiej :) Serdeczne gratulacje :))) Baaaardzo dobry pomysł z tą tabelą :) juz coraz bliżej tych naszych ślubów.... oczywiście dopisuję sie :) Daria mam nadzieję, że sie nie obrazisz jak Cie przy okazji dopiszę :) jesteśmy z tego samego województwa :) z jakiego jesteś miasta jeśli wolno spytać? ja z Zamościa Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp.........24/30 Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp...............24/24 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........ Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelskie...........24/27 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie..........24/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×