Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

ja to jaaaaaa extinct to gratulacje! :D ja dostałam 2+ (hehe, może w końcu trzeba zacząć się uczyć:P) i na pewno znów mi zabrakło jednego punktu do 3! tak jak ostatnio zabrakło mi jednego pounktu do 4 z bioli :o co jest i tak cudem, bo to było niezapowiedziane i nic nie umiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct -gratuljszyn 3 z matym to bardzo dobra ocena jak na mó gust:D mam nowy plan lekcji-masakryczny :O normalnie powiesić sie idzie-ale hehe tylko do połowylistopada i znów zmiana;) może będzie lepszy niż to coś obecne:O:O doobra wpadnę wieczorkiem -a teraz lecę śliwki na ciacho śliwkowe zbierać (brr zimno und mokro)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jest zimno und mokro 😭 od razu mam zły humor :( i nic mi się nie chce! jeszcze inne czynniki mi spiertoliły humor totalnie :O extinct-->gratz, jestem z Ciebie dumna:classic_cool:🌼 przejade cały świat na bizonie--> jestem pod wrażeniem :) ja ostatnio dostałam 5 z fizy w gimnazjum ;] chyba Ci bizon musiał pomagać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonie to witam w klubie, ja polski też zawaliłam, bo to miał być spr z pojęć, a ona nam dowaliła spr z wesela plus interpretacja symboli w jakimś kretyńskim wierszu o krzaku dzikiej róży :o:o:o a ja mam w d poezję i jej symbole :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele jak i ten wiersz Jana Kasprowicza są wspaniałe :) pełne naturalizmu:classic_cool: ja z wesela dostałam 5 :) Bizonie, to pogratulować takich zayebistych nauczycieli :) nie wiem co to są kondensatory 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiedź :) na doła to i tak czytanie bezdomnych nie pomoże ;] podołujemy się razem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś słodkiego? :> ja prawie pół czekolady zjadłam ;] a powodem doła jest jesień? czy coś innego? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ze słodkich rzeczy to ja mam w domu tylko pepsi :D zaraz sobie przyniosę :P czekoladę jadłam dzisiaj w szkole z kumpelami przez co zaraz zostałam obgadana przez wieszaka z mojej klasy, która oficjalnie ma anoreksję i rozmiar 34 to już chyba jest na nią za duży. :o a jaką jadłaś? :P a na dół składa się jesień, głupia szkoła i ogólnie jakoś tak sądzę dzisiaj, że beznadziejna jestem :o no i chyba okres dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z orzechami :) też mam taką kumpelę, co jest strasznie chuda, ma 174 i waży 42 kg.. przy niej czuję się gruba :p rozwala mnie jak mówi do mnie, że ważymy podobnie :D (ja o 10 kg więcej i mam 168).. odżywia się głównie batonami.. :O nieraz martwię się o nią. ja zrobiłam sobie gorący Kubek ;] z tego co widzę, doła mamy z podobnych powodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dziękuję :D. Omg, ten wiersz :O. Jak lubię polski, to wiersze mnie strasznie wnerwiają, bo jeśli ktoś pisze o róży i o sośnie, to znaczy, że miał na myśli kwiatka i drzewo, a nie samotny indywidualizm i ojczyznę pod zaborami. Nosz k... mać, nie znoszę tego. 😠 Rocznikowo, ja mam całą reklamówę śliwek, mogę Ci odstąpić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja też mam 168 cm wzrostu ;) ale ważę więcej niż Ty :P fajnie by było, żeby wiosna już była, chcoiażw sumie nie wiem, bo wtedy to już zaraz matura bęzie :P extinct "bo jeśli ktoś pisze o róży i o sośnie, to znaczy, że miał na myśli kwiatka i drzewo" jestem tego samego zdania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale autor chciał aby było metaforycznie und oryginalnie :O:classic_cool: nie znacie się :P mogłaby być wiosna 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 160 cm 😭 Mam gdzieś jego metaforyczność, niech sam ją sobie rozkminia :D. Czasami sobie myślę, jakby było pięknie, gdyby te wszsytkie Sienkiewicze i inne Mickiewicze się nigdy nie urodziły :D. Nie chcę wiosny 2009, bo znowu byłabym zagrożona z matmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, wiosna 2009 to był świetny czas, chętnie bym wróciła do niego. :) no właśnie, ja kiedyś powiedziałam na polskim, że Mickiewicz to powienien się wziąc za jakąś porządną robotę, a nie za pisanie. :P nie cierpię go serdecznie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien -gdzie kompletnie olałam naukę -ani lektury,ani słówek ani matmy :O Nic tylko pod kocem na kompie pisać i pić herbatę z sokiem malinowy:classic_cool: a na czwartek z polskiego mam wypracowanie "piękna kobieta sratata" -porównanie Jagny z Telimeną:O co za idiota to wymyślil?? blech nuudy-a śliwek nie chcę:D mam własne AAAaa GRATULUJE 5 z fizyki Ajsztajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP -> Haha, no i racja :D. A wiesz, że on był chory psychicznie? Rocznikowo, szkoda, bo ja już nie mam siły ich jeść ;). I życzę powodzenia temu, kto wymyślił ten temat wypracowania 🖐️ Ja lecę spać, dobranoc ;* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henia i Adasia to ja też średnio lubię :O przejdą jedynie Lilije und Dziady Listopady tego drugiego :P za to lubię Julka S. 😍 Adaś u mnie stracił jak przeczytałam, że zdradzał swoją żonę :O a taki fajny mistyk z niego był 😭 extinct--> pamiętam to zagro, ale ja trzymałam kciuki za Ciebie, więc było good :) rocznikowo 91--> to ja miałam w wypracowaniu coś o maszynach na podstawie ludzi bezdomnych :classic_cool: jakieś takie sex machines:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szysia15@interia.pl :classic_cool: :D hmm, jeśli chcesz to puśc wodze fantazji i może to być rozprawka z dowolną tezą :D:classic_cool: a tak mi się przypomniało, dzisiaj w szkole przepisywałam zeszyt z fizyki, kumpela mi zabrała i jeszcze z drugą dopisały mi wnioski swoje własne na temat matematycznego wahadła, fantazja fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech gdyby nie ta matura to życie w LO bylo by całkiem przyjemne:classic_cool: a tak? stresują nas maturą a pózniej się dziwią ze taki duży odsetek osób chorych nerwowo czy przedwcześnie zestresowanych............. mój maly kotensik mi mruczy i grzeje kolana ;) echh mały kot a fajna rzecz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×