Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Vashe, tez myślę o socjologii :) disSeEE, funkcji też nie lubię. W matmie w ogóle jest mało rzeczy, które bezproblemowo akceptuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze zgadzamy się z matmą ;] funkcje akurat lubię. a o jakim mieście myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Toruniu ;) ale tam tylko archiwizacja reszta poznan/łódz Wrocław to drugi koniec Polski , wiec odpada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam w Toruniu :(. A co po tej archiwizacji? Praca w archiwum? :D No ja właśnie do Wro mam stosunkowo blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeej :) a chcialam zakladac nowy temat dla tegorocznych maturzystow. jak bede miala troche czasu to przeczytam, co tu napisaliscie te 44 strony. ja chodze do liceum, jestem na profilu mat-geo-inf (zyciowa pomylka). zdaje ang podstawke i dodatkowo polski i niemiecki rozszerzony. chcialabym isc do gdanska lub torunia na germanistyke. a najlepiej to chcialabym wyjechac do niemiec, ale boje sie i nie wiem co zrobic w tym kierunku. raczej zostane w Polsce. pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na bio-chemię a zdaję wos rozszerzony , gdzie programowo mam podstawę godzine w tygodniu od 2 klasy ;D nie zdaję chemii, a biologię z przymusu nauczyciela, wiec .. Gdybym skończyła archwizację chciałąbym pracować w sądzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie radę dziewczyny :) wierzę w to a ja mam matmę -test z brył obrotowych i oczywiście kompletnie nic nie umiem ale aktualnie nie mam głowy do nauki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzisiaj totalny luzik :P poprzekładali sprawdziany i kartkówki :) a tak się bałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo cóż to za stopka :D ;) u mnie dzisiaj też był zupełny luzik, ta matma dopiero jutro, ale mam nadzieję, że nie będzie mi kazała od razu tego pisać. :) ale za to nasz facet od fizyki zaszalała i zapowiedział sprawdziany na dwa następne poniedziałki! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jakbyś nie wiedziała :P jeszcze tylko napisać 3 wypracowania z angielskiego,odwalić 5 zadan z matmy i mam wolny wieczór :D :O masakra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nauczyc sie jeszcze na sprawdzian z historii jakies dwa tematy :) i woolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a ja chciałabym
zapytać Was, kiedy zaczynacie się już tak "na poważnie" przygotowywać do matury tzn. rzetelnie powtarzać materiał czy przyswajać go od podstaw (bo ja np. zdaję wos rozszerzony, a w LO dopiero od tego roku mamyten przedmiot i w dodatku jest to lekcja do "przegadania" i poruszane są jedynie wszelkie tematy pozawosowe, więc raczej nie mam cop liczyć, że w szkole mnie nauczą czegokolwiek). Ile dziennie będziecie się uczyć i od kiedy zaczynacie? Z góry dzięki za odp :P A pytalam tak z ciekawości, bo przypadkowo nadziałam się na to forum i ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wspomniałam :) luzik był nie było kartkówki i sprawdzianu ...przełozyli ;) no ale jutro niestety z historii sprawdzian :-O jakoś dam rade :-P a u Ciebie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dzisiaj luzik :). Nienawidzę matematyki, mowiłam to juz? 😭 Ktoś tam się pytał, kiedy zaczać się uczyć (też zdaję wos rozszerzony:) ). Ja zacznę tak na powaznie od połowy stycznia (jak już zaliczę spr z matmy 😠), z tym, że ja wos mam od I klasy. Jak to powiedziała disseee* - im szybciej, tym lepiej :). * wybacz, że z małych liter, ale z dużymi pisałabym Twój nick przez pół godz :D ATP, spoko, nam już gość od histy zapowiedział 2 spr na następny semestr :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej dolaczam do was ;) wybira się ktoś na techniki dentystyczne albo stomatologię? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja- supeeeer :) dąż do tego, super być adwokatem czy czyms tam, nono :) no...ja dzis mialam tylko dwie matmy, nic nie robilam, bo nienawidze matmy. skutecznie obrzydla mi ona w liceum. sprawdzianow tez mam w pip, zalamka naprawde... co do powtarzania to ja juz sie od wrzesnia zabieram do nauki takiej powtorkowej. niestety nic nie zrobilam, bo po pierwsze jestem leniwa i niekonsekwenta, a po drugie to jest tyle materialu biezacego do nauczenia, ze nie znajduje czasu na cos nadto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi ze z małych liter to bez różnicy :-) no ja właśnie walcze z historia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa- nie masz nawet pojecia, jak Ci zazdroszcze bycia w takiej klasie. kupa niemieckiego i jeszcze biznes niemiecki! Boze. ja chce isc na ta germanistyke, ale cienko sie widze....lubie niemiecki i dosc duzo umiem, ale wiem ze sama za malo sie przykladam. niedawno zaczelam chodzic na korki, ale to jest tylko godzina w tygodniu. a u mnie na niemcu to byscie padli :) babka jest moja wychowawczynia, wiec pol mojej grupy (wieksze pol, nienawidza niemca....) lataja do niej z usprawidliwieniami itp itd. efekt koncowy- w ciagu dwoch lekcji my zdazymy zrobic 4 zadania. nie pyta, spr raz na rok.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax hmm, ja mam 8 godzin niemieckiego tygodniowo (rozszerzony oczywiście) no i ten biznes plus korespodnecja handlowa... Ja nie jestem zadowolona, bo w kółko tylko niemiecki i to klasa humanstyczna, a maturę będę pisać z chemii i biologii... Idąc do tej klasy również myślałam o germanistyce, chciałam zostać tłumaczem. ;) Ale szybko mi przeszło. ;) próbuj z tą germanistyką, jak nie teraz to popraw mature i za rok :) trzeba walczyć o swoje marzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja szłam do liceum, to tak strasznie chciałam mieć niemeicki! 😭 Ale mam francuski, którego szczerze nienawidzę 😠. ATP, a niemiecki biznes to coś więcej, niż słówka typu popyt, podaż i cholera wie, co jeszcze? Bo jak tylko słówka, to chyba da się przeżyć :) Idę walczyć z walcami. Na razie jest 1:0. Dla walców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct hehe, więcej, więcej ;) uczymy się róznych rzeczy np. rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku (ona jest trochę inna), wszystkiego z tym związnego, nawet przerabialiśmy wszystkie rodzaje spólek, jakies spółki handlowe z ograniczoną odpowiedzialnąścią, spółki komandytowe itp. ja nawet po polsku nie wiem o co z tym chodzi :D i piszemy też różne pisma, które się wysyła między formami, np. o nawiązanie współpracy czy tam jakies zgłoszenia na targi i inne takie bzdety, których ja nigdy w życiu nie wyokorzystam (tak przynajmniej sądzę.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maturze mówisz ??? :):):) heh temat taki typowo maturalny dlatego pytam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×