Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Nie, nie, nie chodziło mi o kłopoty żołądkowe. ;) Nie będę pisac o dzielnicach. Sama jeszcze nie wiem o czym, ale o czymś będę. Może wezmę motyw brzydoty. Ale wtedy niestety będę musiała się odnosić do jakiś obrazów albo rzeźb, a tego chciałam uniknąć. No zobaczymy. :P Wciąż jestem chora! To jesta okropne. :o Ale i tak ruszam zaraz na wigilię klasową, strasznie stęskniłam się za moją "bandą". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczorajszy dzień -jak miazga :D ani sprawdzianu,ani kartkówki ani struktur unijnych :D z matmy jedynie test... niby dobrze ale wolałabym mieć już wolne po świętach a nie naukę przed sylwestrem :O noo ale trudno ja tez pełnę na wigilijkę klasową , póżniej do spowiedzi a póżniej sprzątanie (heeelp) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzątać będę jutro, jutro też będę gotować. :) Trochę zrobiłam dzisiaj i teraz odpoczywam. :P Drętwa strasznie była ta moja wigilia... Tak chciałam nanią iśc, bo to ostatnia w tym składzie, a tu lipa, mogłam zostać w domu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, motyw brzydoty jest całkiem fajny, od razu mi przychodzi na myśl Rozmowa Polikarpa ze Śmiercią, czy jak to tam było ;). Kurczę :(. A byłaś w końcu u tego lekarza? :P To współczuję Wigilii :(. Moja była całkiem spoko :). A tak w ogóle to mi smutno, bo Brzydula się skończyła 😭 :( Rocznikowo, spowiedź, a brrr :D. Never :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość zakupów :D oczywiście spożywczych moja klasowa wigilijka była udana :) bardzo -wróciła ze szpitala nasza koleżanka ,zupełnie nas zaskoczyła bo miała wyjść dopiero w 2010 roku :) :):):) a tak oprócz to wszyscy nauczyciele życzyli by inne fakultety były takie jak nasz fajne :) :D a z sorką od historii to prawie sie popłakałyśmy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy :) Byłam u lekarza - mam zapalenie oskrzeli i to jakieś mocni, akurat na święta mam tak potworny kaszel, że rozmowa ze mną mija się z celem. :( fajnie rocznikowo, że tak Ci się udała klasowa wigilia :) Ja zaraz zabieram się za pieczenie ciasta i musze dokończyć sałatkę. no i oczywiście życzę Wam wesołych świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, ja oglądałam tylko jakąś minutę tej całej Majki, bo nie miałam czasu. Ta minuta mi się nie podobała, tak samo, jak jej rola w Brzyduli. Nie jestem uprzedzona, ale faktycznie taka mdła jest :O. W ogóle to rispekt dla Piotra :D Kurczę, to masz załatwione całe święta :(. I pewnie sylwester też? :( To trzymaj się, wypiję za Twoje zdrowie (colę oczywiście, ewentualnie szampana :D) :classic_cool: Dziękować i również wesołych :) :*:*:* Rocznikowo, ja sobie właśnie zdałam sprawę, że od nas nikt nie poszedł do żadnego nauczyciela :D. Ale wstyd xD Wesołych wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowia zdrowia zdrowia każdej :) zwłaszcza ATP dziewczyny wesołych (wciąż jeszcze świąt) i szczęśliwego Nowego Roku spełnienia marzeń,planów i powodów jedynie do uśmiechu :) wy też wyglądacie jak w ciązy? -bo ja po obżarstwie mam oooogromny brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, czyżbyś miała już plany na sylwestra? :D Rocznikowo, dziekować i wzajem :D. Ja dzisiaj ważyłam się u koleżanki (bo oczywiście nie mam w domu tak skomplikowanego technicznie urządzenia, jakim niepodważalnie jest waga :O) i o dziwo ważę tyle, co zawsze Oo. Szoke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) plany mam, wyszczególniłamna gadu :D ;) słuchajcie, zrobiłam ogromny krok do przodu i chyba w końcu zdecydowałam się na temat prezentacji! :classic_cool: " Brzydota jako kategoria estetyczna w sztuce. Zanalizuj dowolne przykłady dzieł literackich i pozaliterackich." może to będzie już ostateczna decyzja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie mam waszych numerów gg :P a na sylwestra już postanowione-babska popijawa u koleżanki na mieście. Będzie nas 3 może 4 laski ,morze alkoholu tylko ukochane drinki ),góra chipsów i same słodycze :D a co :P:P mój chłopak ani nie zaproponowal romantycznego wieczoru tylko we dwoje na wieży Ajfla ani całonocnej szalonej imprezy w klubie na Jamajce więc niech spada :D wogóle o "wspólnym" sylwestrze coś napomknął gdy se gi spytałam czy ma plany jakieś na ten wieczór więc doszłam do wniosku ze się nie będę narzucać :D zresztą i tak jesteśy dość dziwna para bo ani nie przesiadujemy u siebie całymi dniami ani się na przerwach nie obściskujemy co jest powszechną normą u nas w LO nie "misiaczkujemy i ptysiujemy" do siebie :D jestesmy dziwni hahahaha :classic_cool: doobra laski miliardy buziaków :* i spadam kiedy Wy macie studniówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct jeszcze o tym nie myślałam, na razie wybrałam sobie dwa obrazy i wiersz, muszę sobie ułożyć w głowie jakąś wizję mojej pracy. ;) Ale myślę, że to naprawdę ostateczny wybór. ;) rocznikowo studniówkę mam 29 stycznia (niespodzianka, że w styczniu, nie? :D) haha, ani wieża Ajfla ani klub na Jamajce :D:D:D:D swoją drogą co Ty masz za wymagania :D ja się publicznie obściskiwać nie lubię, obściskiwanie jest dla mnie und wybranka, a nie dla ludu, żeby sobie popatrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam najszybciej? jaaa (16 stycznia) czy ktoraś ma wtedy również? :D :D :P wolny tydzień :) od razu człowiek ma lepszy humor i chęć do życia :) doobra spadam pisać notkę o gloablizacji bo wysłać muszę do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytuję Was sobie czasem i tak sobie wspominam jak przeżywałam to wszystko rok temu :) Studniówki, maturę, prezentację itd ;) Zazdroszczę Wam, że to jeszcze przed Wami ;) ATP 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no w sumie wiersz też literatura :D. Trzymam kciuki, zeby był ostateczny, bo ja dalej nie wiem :O. Może zostanę przy tym, co mam? Rocznikowo, ja mam 100dniówkę 13 lutego. Pozdro xD. A wolny tydzień hm... kuszące :D Invidia, a co ja bym dała, żeby to już było za mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no w sumie wiersz też literatura :D. Trzymam kciuki, zeby był ostateczny, bo ja dalej nie wiem :O. Może zostanę przy tym, co mam? Rocznikowo, ja mam 100dniówkę 13 lutego. Pozdro xD. A wolny tydzień hm... kuszące :D Invidia, a co ja bym dała, żeby to już było za mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no w sumie wiersz też literatura :D. Trzymam kciuki, zeby był ostateczny, bo ja dalej nie wiem :O. Może zostanę przy tym, co mam? Rocznikowo, ja mam 100dniówkę 13 lutego. Pozdro xD. A wolny tydzień hm... kuszące :D Invidia, a co ja bym dała, żeby to już było za mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no w sumie wiersz też literatura :D. Trzymam kciuki, zeby był ostateczny, bo ja dalej nie wiem :O. Może zostanę przy tym, co mam? Rocznikowo, ja mam 100dniówkę 13 lutego. Pozdro xD. A wolny tydzień hm... kuszące :D Invidia, a co ja bym dała, żeby to już było za mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zawalę kiedyś komuś za to podwajanie postów 😠 Holocaust w doświadczeniach Żydów, Polaków i Niemców (literatura) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś komuś zawalę za to podwajanie postów, tudzież ich niedodawanie. Holocaust w doświadczeniach Żydów, Polaków i Niemców (lit.). ;) A 100dniówkę mam późno, bo moja szkoła jest zacofana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś komuś zawalę za to podwajanie postów, tudzież ich niedodawanie. Holocaust w doświadczeniach Żydów, Polaków i Niemców (lit.). ;) A 100dniówkę mam późno, bo moja szkoła jest zacofana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×