Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Przeprosiny przyjęte :* :D Ale może znajdzie się jakiś magazyn, który promuje naturalne, normalne piękno... A nie to chorobowe. I zostaniesz gwiazdą z okładki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam taki dylemat, ale stwierdziłam, że bez sensu szukać kogoś na siłę... Jakbym miała z kim, tobym poszła, a że nie mam, to trudno :). Nie ja jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moje pozytywne nastawienie już się skończyło :P. Jakoś zawsze wszystko w tej sferze działa na moją niekorzyść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hina orencz
pije za was ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hina 🖐️ Powiem Ci, że ta sfera w moim życiu jest wybitnie hm... ciekawa. Nietypowa wręcz :P. Ale wolałabym się nie uzewnętrzniać na forum :D. Jakby co, to obydwie zostaniemy starymi pannami, kupimy sobie koty i będziemy się odwiedzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale mnie zaciekawiłaś tą nietypową sferą! napisz coś więcej! :P i przykro mi, ale nie moge mieć kota, bo mam papuge, a jak ta zdechnie kiedyś (ale wcale tego nie chcę, bo ją kocham) to już mam na oku inną :D ale odwiedzać owszem, zawsze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę, bo to zbyt charakterystyczne, jeszcze mnie ktoś rozpozna xD. Mogę Ci napisać na gg pod warunkiem, że zatrzymasz to dla siebie :D. Ojej, to życzę papudze zdrowia :). No ja tez mam psa, ale myślę, że za 20 lat będzie już w psim niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten, co masz w profilu, to zły? :D Mam nadzieję, że będzie 5 razy lepiej niż w ej chwili myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol prawikow
a co myslicie o prawiczkach powyzej 20 roku zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa :classic_cool: był mój najukochańszy Kordian 😍 chyba moja ulubiona lektura :) więc jestem dobrej myśli :classic_cool: ale ten temat z Przedwiośniem zyebany :O bardziej boję się rozszerzenia :O a wam jak poszło, pisałyście? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ja czytałam Kordiana dwa razy, bo go nie rozumiałam :D. Ale jak dla mnie obydwa tematy były fajne i siedziałam chyba z 5 minut i zastanawiałam się, który wybrać :P. Ale padło na Przewiośnie :D. Też się troszkę obawiam rozszerzenia, jak mi walną Mistrza i Małgorzatę, to ja walnę ich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się z gazety (będąc w szkolnej bibliotece) dowiedziałam, że dzisiaj w ogóle jest jakaś próbna matura z polskiego :D u mnie w szkole nie było, będzie jakoś w grudniu. Ale za to miałam dzisiaj kartkówkę z WOu, nienawidzę wosu. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×