Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
jestem wsciekla, bo rano dostalam okres, wiec z basenu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziś słodyczy nie jadłam, ale zjadłam za to dwie bułki pszenne :( (chociaż tyla że były małe :P ) oprócz tego jabłko i serek wiejski 3% tł i półtory kromki chleba z masłem więc dieta pa chuju :( Jutro będzie lepiej. Jeszcze jestem w pracy, marzy mi się żeby dziś jeszcze pobiegać może koło 21 jak położę małego spać? Dziewczyny czasem się zastanawiam co ja robiłam jak nie miałam dziecka? Tyle wolnego czasu ? co ja z nim robiłam? Nie zamieniłabym maluszka na nic w świecie oczywiście, ale czasem mi ciężko wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahah masz rację będą mi smakować nieziemsko, ale może nie... Czasem jest tak że gdy się długo nie je słodyczy to wyolbrzymiasz ich smak i spodziewasz się o wiele większych doznań kulinarnych, po czym twój smak się od słodkiego odzwyczaja i okazuje się że nie są wcale aż takie smaczne. Już tak miałam parę razy. Ja też będę tu z wami do oporu, ale liczę jednocześnie że cel osiągnę szybciej niż na wiosnę :) mam taką nadzieję. W związku z tym planuję ograniczyć mocno ilość zjadanych kalorii. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Powodzenia jutro kochane! Miesiac do sylwka! Ale damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc dziewczyny:) Kolejny dzień przed nami... Jestem z siebie dumna bo wczoraj od 14 nie jadałąm już nic;) Jakoś nie byłam głodna... Kolejny dzień wyzwania:) gdonie stawie im czoła haha:) Mam dzisiaj świetny humorek, a co tam u was??? Miłego dnia, buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
I dzień mija a tu nikt się nie odezwał:( Dzisiaj nie poszło mi tak dobrze jak wczoraj , ale to dlatego że zdjadłam, chlebek(2 kromki) i paróweczki ale nie to jest najgorsze... zjadłam wafelki!!! masa, nawet już nie wiem ile sztuk- nawet myśl o świetach, sylwestrze, forum itp. nie pomogło;) a co u was?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
ups......... ale tu pusto:( wszyscy zrezygnowali??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej lasencje! Ojjj ja wczoraj wypiłam 4 piwka i 2 Breezery ;/ Ale za to świetnie się bawiłam :PP No i nic nie jadłam od 15 :P Dziś zjadłam niewiele, ale nie mam czasu ćwiczyć. Natomiast jutro idę na spinning pierwszy raz :) Dziś zapisałam się do fitness clubu :P Będę opisywać wizyty tam. Piszcie jak Wam zleciał dzień dietkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:) Cosma wyslalam ci cos na poczte:) Toss and Turn koniecznie opisz wrazenia ze spinningu,Od roku jestem fanka spiniola ale teraz mam niestety tygodniowa przerwe i strasznie mi brakuje rowerkow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie załamujcie się. Buhahah nie martw się tymi wafelkami na pewno ci nie pomogły ale myślę też że przy ogólnym bilansie energetycznym też i nie zaszkodziły. Toss_and_Thurn zazdroszczę speeningu koniecznie powiedz jak było ja może dziś pospeeninguję w domu :) Ja się ostatnio nawet trzymam dietetycznie i mało jem. Ze słodyczami wzięłam rozwód ale zdecydowanie za mało piję, muszę to zmienić koniecznie. Buziole! Aha! jeśli któraś z was ma na imię Basia to wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Cosmo dzieki,ze odpisalas:)Ja pije duzo.Samej wody ze 2-3 litry dziennie.Nauczylam sie pic czysta niegazowana wode chodzac na spinning.Po prostu nie da sie nic innego wypic w czasie treningu Za to slodycze sa moja zmora.Nie ma dnia zebym nie zjadala czegos slodkiego.Moze chrom kupie? Milego piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hejka ! Ja też dużo piję, będzie tego z 3 litry wody plus herbaty, jedna kawka dziennie, mleko, soków raczej nie piję, ani gazowanych pomijając piwko od czasu do czasu :PP Dziewczyny zamiast spinningu byłam dziś na salsacise, fajnie było :DDD Jeździłam też na rowerku stacjonarnym. Ogólnie dzień dietkowo do przodu. A jak u Was? Buhahaha, Cosmopola, brzydula jak się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
CZESC laski:( U mnie żadna rewelacja, chyba coś moja silna wola słabnie coraz bardziej:( raz jest super trzymam się a na drugi dzień katastrofa, tak jak dzisiaj:( ale jestem najedzona, i w dodatku samymi śmieciami, jestem załamana...:"( od jutra znowu na nowo zaczynam, ale będę szukac jakąs dietę po której będą super szybkie wyniki i nie będę patrzec czy zdrowa czy nie.... poprostu już nie mam siły! napiszę co postanowiłam, jaka to dieta i będę pisac jak mi idzie... WKLEJE TABELKĘ ALE NIE TYLKO Z WAGĄ ALE I WYMIARAMI... I OKAŻE SIE JAK MI PÓJDZIE... COŚ PRZETESTUJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Buhahaha nie wiem czy to jest dobry pomysł z tą szybką dietą, bo potem możesz mieć jojo jak dieta będzie zbyt restrykcyjna. Mowię Ci serio musisz kompleksowo zmienić nawyki żywieniowe, wzybyć się napadow kompulsywnego jedzenia! Najlepiej zacznij od tego, że jak już musisz tak dużo zjadać w jakiś sytuacjach, to zastąp śmieciowe żarcie czymś mniej kalorycznym. Np zamiast słodyczy kup sobie serek wiejski, dodaj troche dżemu czy miodu i zjedz cały kubek, będziesz wówczas syta, nie ļędziesz w stanie zjeść więcej, a organizm tak nie ucierpi. Polecam też jabłka, sałatkę z tuńczyka, ryż z kurczakiem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc laseczki:) jak na razie zjadłam 2 wafle ryżowe i 300 g kefiru ciekawe jak będzie dalej............................................... a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) i ja się przyłączę po pierwsze dlatego, że wpadłam w sylwestrowy szał...odchudzania i muszę zjechać z wagi 3 kg do sylwka.( uda się bo mam już plana sprawdzonego :)))) i nie może się to nie udać ) a po drugie przyłączm się do was bo bardzo mi się podoba nazwa wątku:) :) :) turbo odchudzanie :))) to jest to! hihi :) pozdrawaim turboodchudzające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witajcie dziewczyny stare i nowe hihihi! Ja dziś troche więcej jem, bo mam ciężką pracę umysłową, muszę się spiąć i skończyć dziś ;/ Na śniadanie zjadłam własnej roboty koktajl mleczno-bananowy, potem dwa małe cukierki czekoladowe ;/ NA drugie śnaidanie 2 małe kromeczki chleba Fitness ziarnistego, a na obiad 4 upieczone placki ziemniaczane z keczupem i surowką z kapusty. Planuję dziś jeszcze zjeść barszcz biały z jajkiem i ostro poćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
wszystko co zjadłam dzisiaj: -kefir 450g -ma 45 kcal w 100g -2 wafle ryżowe -2 małe jabłka -banan -kromka chleba -2 plasterki polędwicy z indyka z papryką -3 kawy z odchudzonym mlekiem CWICZYŁAM: ale mało bo gdzieś 35 minut ale to taka rozgrzewka, jutro będzie lepiej, wkońcu tydzień nie cwiczyłam wogóle...:( Jutro musi byc jeszcze lepiej:) zauważyłyście? nie ma tych przeklętych słodyczy, które uwielbiam... NAWET CHROM NA NIE NIE DZIAŁA A JAK GO BIORĘ TO WYDAJE MI SIĘ ŻE JESZCZE BARDZIEJ MAM NA NIE OCHOTĘ;| ..........................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Gratulację buhahahahaha! Ja spadam od kompa poćwiczyć. Pora na godzinę wycisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Po ćwiczeniach, hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Witam nową koleżankę jaki masz plan? Toss'ka gratulacje! Jak ci idzie w fitnes klubie? Buhahah nawet nie wiesz jak ja cię rozumię ale widzę trzymasz się. Gratulacje! No i nie jesz słodyczy! Super! Ja też nie jem. I nawet dietę trzymam a dziś byłam pobiegać. Pozdr. Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cześć dziewczyny! Wow Cocma podziwiam Cię z tym powstrzymywaniem się od słodyczy! Bardzo mocno trzymam za CIebei kciuki, żeby Ci się udało! Ja w sumie wczoraj gadałam z przyjaciółką, ona w adwencie odmawia sobie imprez, a ja doszłam do wniosku, że nie mam żadnego postanowienia ;/ Więc chyba dołączę do Ciebie i buhahahaha i robię rozwód ze słodyczami do Wigilii :P Kurcze, oby mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc dziewczyny:) Toss_and_Turn ja nie mam postanowienia że do świąt nie jem słodyczy, nawet nie próbuję bo wiem że to mi się nie uda... Tylko wczoraj nie jadałam;) Ale za to dzisiaj zjadłam już batonika bo wkońcu Mikołaj i wiem że jak nie zjadłabym rano to wieczorem a tak to co nie uniknione mam za sobą i na pewno to spalę;) A od teraz już się pilnuję:) Przede wszystkim muszę cwiczyc chociaż godzinkę:) Buziaki dla was dziewczyny... jak fajnie że jesteście tu nadal:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Laski a co z tabelką???????????????????????????????????????? Co prawda nie mam się czym chwalic niestety, obżarstwo nie popłaca, mam kilogram więcej, ale już sie pilkuję i wiecej nie przybędzie a spadnie.... Wiec ma ona jeszcze sens, czy wkleimy za tydzień i każda obowiązkowo się wpisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No trudno co prawda nie ma się czym chwalić buuu, ale jednak lepiej wkleić tabelkę, aby do niej wracać, gdy przyjdzie ochota na coś z zakazanej listy hehe Nick............wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia Toss_and_Turn...164cm....72kg...........66.5kg.......... ..64kg..........2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie racje! Niezależnie od wyników trzeba stanąć uczciwie na wadze i wpisać się do tabelki może to nas zmobilizuje? Toss'ka zapraszam do grona rozwódek :D ale proponuję wybrać sobie jakąś intencję w której będziesz pościć od słodyczy. Wtedy masz dodatkową mobilizację żeby nie przerwać postu. Buhahah spróbuj z nami. Wiem jak to jest ze słodyczami, ale one naprawdę baaardzo utrudniają odchudzanie. Musiałabyś ćwiczyć tyle co Brzydula żeby jeść słodycze i chudnąć. Ale i tak gratuluuję bo widzę że ostatnio się wzięłaś ostro do odchudzania. Nick............wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia Toss_and_Turn...164cm....72kg...........66.5kg.......... ..64kg..........2,5kg Cosmopola.....160cm.......60,9kg.........57,6kg..........52kg.............5,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej Cosmopola, moją intencją jest adwent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Nick............wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia Toss_and_Turn...164cm....72kg...........66.5kg.......... ..64kg..........2,5kg Cosmopola.....160cm.......60,9kg.........57,6kg......... .52kg.............5,6kg Buhahah.......175cm......63,5kg..........63kg............57kg..............6,5kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
CWICZYŁAM: 73 MINUTY PRZEJECHAŁAM: 31KM SPALIŁAM:700 KCAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×