Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Zgniotka ja też oczywiście tutaj jestem. Ja to dzień w dzień tak siedzę jak tylko wracam do domu to od razu tutaj i już tu siedzę aż pójdę spać. Stronki nawet nie zamykam tylko odświeżam co chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGNIOTKA,tak mnie rozbawiłaś tym rozlazły że sama się do siebie śmieje,mama moja puka w czoło i pyta czy normalna jestem.DO sklepu ide od godziny i wyjść nie mogę,bo co chwila któraś coś napisze i czytam,ale teraz idę ,za god. wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem widze jakies spotkanie szykujecie?pol dnia mnie bylo a tu takie postepy no gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że gdybym tu nie trafiła to na prawdę mogłoby się to źle dla mnie skończyć. Bo trafiłam tutaj tydzień po rozstaniu i same wiecie jakie to uczucie a dodając jeszcze to że nie mam jak wyjść bo nie mam z kim i przede wszystkim nie mam za co i nie byłoby tego forum i tego tematu to na prawdę nie wiem czy coś złego by się ze mną nie stało. No a tak to jest mi źle ale tu się idzie pośmiać wyżalić, wsparcie jest cały czas i tak na prawdę to zawsze czekam z nie ciepliwością aż ktoś coś napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezka, ja jakbym była z Katowic wzięłabym Cię pod pachę i poszłybyśmy na chłopy (chłopów?). bo ja bym gdzieś poszła, tylko zabardzo nie ma z kim. a iść z byle kim kto ciągle będzie mi powtarzać, że przesadzam, żebym już dała spokój, że znajdę innego.. to tylko mnie to zdenerwuje. a tak poszłybyśmy we dwie, wiadomo jaki byłby temat naszej rozmowy ale byśmy trochę popiły i pośmiały się z ludzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja baaaaardzo żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej. tak np. w sierpniu. ahh wszystko wtedy wyglądało by ZUPEŁNIE inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to byłoby dobre :) wiecie co tutaj jest najfajniejsze że wszystkie jak jeden mąż mamy takiego życiowego doła że awaria sam smutek w nas a jak się tu razem spotykamy to robi się wesoło i nawet uśmiechamy się do tych monitorów o co normalnie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka;-) Ale sie rozpisalyscie :O jeszcze tyle do nadrobienia to nie mialam nigdy...czytam i czytam i skonczyc nie moge:P Widze ze szykuje sie jakas damska imprezka...no ładnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie to się wydaje, że ja to jestem największą mendą z Was wszystkich i ja ostatnia z tego wyjdę; ale hmm pozostaje mi czekać. i walczyć! u mnie zero kontaktu od dwóch dni i jestem z siebie przedumna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrocilam z pracy i robie obiad,odezwe sie pozniej co do weekendu 27,28 ,blue woman i MALGORA-spoko,mozecie mnie dorwac :)jestem caly czas..to zgadamy sie wieczorem jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu czy jest tu ktoś z Krakowa lub okolic kto poszedłby w sobote albo niedzielę na drina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po prostu wbijaj sie z nami,z blue woman i MALGORA pod koniec listopada sie spotykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę to przemyśleć...bo mam zaproszenie na Andrzejki od przyjaciólki ale będa najprawdopodobniej same pary:/ A tego bym nie chciała...a co takiego planujecie??Bo nie wiem czy wziąść zapas chusteczek:P hehe czy piwko gdzieś?? Oj coś czuje że mogłoby być wesoło;-)))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem,co planujemy,to dziewczyny wymyslily i ja sie tylko dolaczam,jak wroce to jakos wiecej szczegolow ustaliwmy,ale podejrzewam ,ze jakies piwko..i ze chusteczki tez sie przydadza,wiesz jak jest:P wiec jak cos to przemysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY---15 LISTOPADA MAM CÓRKI urodziny--to nie mogę.7 GRUDNIA mam zięcia imieniny i urodziny,nie mam pod ręką kalendarza jak wypada ten 7 ,jeżeli to będzie niedziela ,albo poniedziałek to tez nie mogę ,bo będą robić w niedziele.A TAK TO KAŻDY TERMIN MI PASUJE,KIEDY CHCECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, heja! Ja dosłownie na chwilę! Zaraz wpadają znajomi! A więc tak! Dziewczyny z Wawy - plan mam taki: ponieważ i tak mam jechać jak wiecie do Wawy pod koniec listopada, wymyśliłam, że mogę wpaść o dzień wcześniej np. w sobotę, żebyśmy wieczorkiem mogły gdzieś wyjść. Ewentualnie jeszcze w ndz możemy coś porobić, chyba, że moi znajomi - i M - wpadną już do Wawy w ndz....U mnie wszystko wyjaśni się na kilka dni przed wyjazdem...Jeśli z jakiś przyczyn nie będę mogła się z Wami spotkać-oczywiście napiszę! A Wy i tak się spotkajcie :-) Malgora mówi, że - jakby co - to mnie przenocuje, za co jestem jej wdzięczna :-) W szczegółach dogadamy się przez maile :-) Jeśli chodzi o wypad do mnie...Komu pasuje 2 weekend grudnia??? A komu pierwszy??? Wpisywać się grzecznie, zrobimy demokratyczne wybory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×