Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość zranil mnie
HEJ !! Dopiero wstalam po nocnych baletach,,bylo fajnie nie myslalam o nim wogole,duzo znajomych spotkaam :) przed chwilka chwile pisalismy na gg,on jest po dlugim L 4 wiec jak jutro ruszy z pelna para to pewnie nie bedzie mial czasu nawet o mnie pomyslec....... kurcze troche mi smutno,nib wszystko pozytynie,a ja tu sie zadreczam.Zobaczymy co zycie przyniesie.tak badzo chcialabym zebysmy byli bisko siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wiadomość to jedno, tel od niego i 'wyrzyganie' jak on strasznie mnie nienawidzi,że dla niego nie istnieję,że zmarnował życie przeze mnie to drugie. To było dzień po przypadkowym spotkaniu przeze mnie jego znajomych,jeden z nich pytał jak się czuję,co u mnie. odpowiedziałam,że średnio,że superszczęśliwa to na razie nie jestem bo nadal coś czuję,ale jakoś daję radę. Dostałam wiązankę dzień później za to,że rozmawiam(?) z jego przyjaciólmi o nim,że go obgaduję,że chciałby abym zniknęła bo jestem żałosna,a on jest już szczęśliwy z inną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaa bikini-brak mi slow..jak mozna cos takiego powiedziec komus z kim sie bylo??mam nadzieje,ze to jego zachowanie pozwoli Ci sie szybciej odkochac i wymazac go z glowy..widac dopiero teraz jaki,co to za czlowiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że szybciej mi przejdzie.. ale nie spodziewałam się czegoś takiego. Wcześniej nie zauważyłam żebym niszczyła mu życie będąc obok. Miłe wspomnienia kompletnie kłócą się z tym 'wyznaniem'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znowu mam ochote sie do niego odezwac..:( jutro ta rocznica,bylby dobry pretekst..ale nie moge!!!niee..prosze powstrzymajcie mnie..tak mi go brakuje strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczoraj Wy śniłyście o swoich byłych dziś ja w dodatku tak jak małej śniło mi się że jestem z nim w ciąży lol w senniku interpretacja jest taka: kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia Ta fajnie jakby się spełniały moje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini- wiesz co ja sie odezwalam do niego jakies 3 tyg temu,gadalam z nim na gg i nie zaluje tego,lepiej sie po tym poczulam..tylko,ze nie chce sobie robic jakichs nadziei..on powiedzial,ze mam sie odzywac zawsze kiedy chce,ze chce miec ze mna kontakt..tylko,ze sam tego nie robi..:/sama nie wie,skoro juz raz to zrobilam,to juz nie powinnam raczej,ale tak mi go brakuje jako przyjaciela,tak pogadac z nim..jakie to glupie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:* bikini trzymaj sie kochana wiem ze boli mu tez po wszytskim wyrzygał ze mnie nienawidzi itp. bolało ojjj bolało jak cholera ale zobaczysz jeszcze to co zle wroci do niego ze zdwojona siłą bo zawsze tak było, jest i bedzie. Łezko apropo snu ja wczoraj tez latałam po sennikach i nawet fajna ta interpretacja:D mogłoby sie sprawdzic;p zobaczymy co nam to przyniesie. aaa łezko gadałas juz z tym kumplem po urodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na początku też mówił że zawsze mi pomoże gdybym miała jakiś problem...ale chyba sam sie przed sobą usprawiedliwiał by nie dopuszczać do siebie wyrzutów sumienia za moje cierpienie. Zagłuszał swoje sumienie,by się nie daj Boże nie obwiniać za takie drastyczne rozstanie... nie wiem... rozpadam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie gadałam bo jego ciężko złapać bo zapracowany na maxa. Jak tylko dowiem się cokolwiek to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez tak mowił ze nie chce ze mna zrywac kontaktu, ze on sie zawsze bedzie odzywał czy jak na gg bedzie czy cos no i co.... zero kontaktu, na gg wiecznie na niewidoku, wywalona z nk jestem, wiecie co mnie boli ze wczesniej bylismy najblizszymi im osobami a po rozstaniu traktuja nas jak najgorsze szmaty;/kurwa gorzej niz wrogów, zero szacunku zero chociazby nie wiem sentymentu jakiegos tak... masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezko ja też ostatnio miałam sen,że jestem w ciąży, na dodatek urodziłam i mój były trzymał szczęśliwy to dziecko, a potem drugi,że to mój były odbiera poród. Poród to podobno rozpoczęcie czegoś nowego, zrealizowanie marzeń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taką samą interpretacje znalazłam :) najlepiej to by było to spełnienie marzeń haha:D no ale nic zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mi się teraz przypomniało że przed zaśnięciem myślałam o tym jak rozmawiam z koleżanką i przekazuje mi dobre informacje o tym jak on po tych urodzinach hmm czyżby to miało jakiś związek ze snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..nie,wiecie,nie odezwe sie..to nie ma sensu,skoro on nie chce..jutro sie uchlam jak swinia a we wtorek pojde na ta wrozbe i zobaczymy,co mi pan wywrozy..ale nie powiem,boje sie troche..jak sie zapyta czy chce wiedziec wszystko to nie wiem,co odpowiedziec..chyba chce..ale to troche przerazajace,nie chce sie zdolowac potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pewnie chucky nie odzywaj sie przezyjesz, kurde a ja ci zazdroszcze tej wizyty u wróżki chyba wole najgorsza a prawde bo to bez sensu zyc ciągle złudzeniami i nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka malalala
a wrozka daje prawde, czy nadzieje i zludzenia? czemu wy takie naiwne jestescie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chucky, ja też mam ochotę się odezwać.. to jest jakaś masakra. mój tak samo mówił, że chce mieć ze mną kontakt a sam się nie odzywa. nie rozumiem tego. to tak jakby powiedział to na odpierdol:/ dziewczyny - złożyłam wypowiedzenie z pracy:] nie wiem czy dobrze zrobiłam ale cóż.. pożyjemy zobaczymy:] od poniedziałku szukam czegoś nowego. aaaa jestem trochę przerażona bezrobociem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotka-ja tez tego nie rozumiem,ale zdazylam sie przyzwyczaic,ze chyba nigdy nie zrozumiem facetow..nie martw sie,ja tez zaczynam sie rozgladac za nowa praca,mam nadzieje,ze od nowego roku juz bede jakas miala,bo w tej co teraz jestem to tylko gnije..tylko,ze u mnie to jest jeszcze kwestia miasta,bo nie wie,czy chce dalej byc tu gdzie jestem i byc moze zaczne szukac pracy gdzie indziej,,zastanawiam sie jeszcze..na pewno cos znajdziesz,trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jeszcze nigdy nie byłam, nie mam tez zadnej poleconej tyle co zdazyłam sie na necie porozglądac no to niby jest jedna dobra w moim miescie, sama nie wiem co robic, mysle ze poczekam na ciebie zobacze jak tam twoje wrazenia i moze wtedy wreszcie sie zdecyduje a ty juz byłas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie studia też by mnie tu nic nie trzymało. za dużo wspomnień. ale z drugiej strony w rodzinnym mieście tak samo. wszystko kojarzy się z nim. to jest już trchę irytujące. dziś tak samo wracam ze szkoły, widzę jakiśtam przystanek autobusowy i odrazu myśl w głowie, że tu staliśmy 3 dni przed rozstaniem, kiedy łapaliśmy ostatnie wspólne chwile. eh. jak to boli. a co do pracy.. zobaczymy, ja jestem strasznie niecierpliwa, więc nie wiem jak to będzie.w sumie w starej pracuję jeszcze 2 tygodnie a potem hasta manana. obym coś znalazła do nowego roku:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-no ja tez nigdy nie bylam,to moj pierwszy raz..ale nie poszlabym chyba do takiej bez polecenia,bo szkoda kasy,nigdy nie wiadomo,na kogo sie trafi..i dlatego sie bardzo ciesze za ten kontakt od Dziubusia:) opisze wrazenia,moze i Ty sie wtedy zdecydujesz? a tak a propos,Dziubus co u Ciebie?czytasz nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no własnie ja tez bym chciala do sprawdzonej tak jak ty no bo dziubusiowi jednak wszytko wyszło to co mówił kurcze sama juz nie wiem a nie mozna sie z tym waszym skontaktowac jakos przez meila i gg? to chyba nienmozliwe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem,to chyba tylko na telefon on jest,czytalam troche o nim,ale nic nie bylo o kontakcie internetowym..a skad jestes mala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to daleko:/szkoda..a moze na jakims forum poszukaj kto poleca ze szczecina wrozke..tak chyba najlepiej znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×