Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

A jeszcze coś...wytłumaczcie mi, bo chyba ciężko u mnie z rozumowaniem, jak ktoś może pisać, że to co piszę na dany temat to bzdury, a dwie wypowiedzi dalej, że musiałam być dziwką, bo za dużo wiem...no paranoja. A co do tego co się komu mówi, to zależy od zażyłości i zaufania jakim darzy się daną osobę. Jeśli ktoś nie trafił na choć jedną osobę, której można powiedzieć wszystko to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa nie mam już słów do ciebie. Zacznij czytać nie z agresją a z zrozumieniem (tekstu i drugiej osoby przede wszystkim) Z tym twoim szefem to mnie setnie rozbawiłaś nie wiem czy to miał być komplement czy wprost przeciwnie. Ale tak na poważnie to chyba mylisz tu dyplomację z umiejętnością nie obrażania rozmówcy . Staram się używać języka ludzi na poziomie a nie półinteligentów co dwóch zdań do kupy sklecić nie potrafią. A teraz co do konkretności wiesz kilka postów wyżej napisałaś "Kris.. hmm... hyle czoło, ze byłes w stanie na forum napisać ostatni post, ja bym sie nie odwazyła", to jest dowód wprost że pisze konkrety. Aż za dużo konkretów. Więcej konkretów to już daty miejsca nazwiska a tego ode mnie nie usłyszysz. no dobra spróbujemy jeszcze raz napisałem wczoraj "miałem odpowiednie znajomości i posłuch u odpowiednich osób" jeżeli tego nie rozumiesz to sorry ale nie wiem jak ci wytłumaczyć z ilu jakich perspektyw to widziałem, jeśli nie będziesz chciała uwierzyć to i tak nie uwierzysz. Byłem na przykład przy rozmowie dziewczyny która przyszła do pewnego człowieka prosząc żeby ją wykupił a ona u niego to odpracuje bo ludzie u których była nie dawali jej szans na "wykupienie się". to jeden z takich "mechanizmów" i jedna z "perspektyw". JEDNA Z WIELU. "Zwierzenia nie dają Ci prawa do oceny całej branzy, bo są jednostronne" Ja nigdzie ale to nigdzie nie pisałem że oceniam ją na podstawie tylko tych zwierzeń one są tylko mała częścią tego co daje mi prawo oceny. Za to ty oceniasz branże cała z perspektywy prostytutki, jak by nie było jednej prostytutki. Więc kto ma większe "prawo" do oceny całej branży? Twoje doświadczenia są w jakiś sposób jednostronne. I wiesz nie pisz mi "bądź facetem"; jestem byłem i mam nadzieje zawsze być mężczyzną. Odwagę pisać i mówić mam ale też do cechy mężczyzny należy wiedzieć czego i kiedy powiedzieć nie może. i nie boje się że ktoś "rzuci kamieniem". Co do tego co napisałaś o spowiedzi to widzisz ty poszłaś do spowiedzi ktoś inny idzie do "powiernika", przyjaciela, przyjaciółki. A co do grzechu cudzołóstwa to nie wiem czy wiesz że pisząc tutaj że nie żałujesz że byłaś prostytutką i że zrobiłabyś to jeszcze raz nie przedstawiasz się jako skruszona co więcej można powiedzieć że namawiasz do grzeszenia innych pisząc że to łatwa i szybka kasa. A tu masz konkret "Grzechem śmiertelnym jest ten, który dotyczy materii poważnej i który nadto został popełniony z pełna świadomością i całkowitą zgodą". Również jest trochę o nie ważności spowiedzi jeśli nie ma szczerego żalu za grzechy ale o to zapytaj duchownego (tylko takiego co zna katechizm i prawo kanoniczne) bo będzie na pewno lepszym źródłem informacji. I żeby była jasność nie potępiam cię nie atakuje tylko zwracam ci uwagę na to co dla ciebie jako katoliczki jest istotne. Żebyś się nad tym zastanowiła. (tą wzmiankę napisał bym ci na priv. ale niestety jesteś anonimowa więc wstawiłem tu) A to co napisałaś na końcu o facetach to nie było o facetach tylko o zalęknionych kundlach. Tchórzach i to śmierdzących na odległość. Już tu pisałem Mężczyzna który zdradza przestaje mieć tak o sobie prawo mówić. Więc wiedz że w większości nie miałaś do czynienia z prawdziwymi mężczyznami a jedynie pomiotem, najgorszego gatunku szmatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris nie unoś sie tak, i to ja nie mam już siły wciąż posic o konkrety. Konkluzja jest taka.. Jak cie mowi A to trzeba mieć odwagę powiedziec B. Jak sie nie ma mocnych argumentow to ... milczenie zlotem wszak jest. Nie bede prosic wiecej o napisanie tych rzekomych ukytych mechanizmow, tych tajemniczych perspektyw... Jedynie napisze- naoglądałeś sie filmow.. W dzisiejszych realiach nie ma sprzedazy, bo jest tyle chętnych dziewczyn do takiej pracy, ze "ci wpływowi ludzie"- jak to piszesz nie bedea placic za kogoś, bo na to miejsce przyjdzie młodsza, atrakcyjniejsza i swieza w branzy dziewczyna. Pojdz sobie tak dla zobaczenia przynajmniej- w kazdej agencji zobaczysz po 15 super zg rabnych, zadbanych dziewczyn, a klienta jednego na godzine. I to nie moje posty są naladowane agresją, stosujesz metode przeniesienia.. a Twoj ostatni post a i owszem. Dla mnie w tym co piszesz jestes mało wiarygodny, nie wierze w połowe tego co napisałes. Moze i znasz wpływowych ludzi, a nawet nie orientujesz sie ,ze Ci wpływowi to mają legalne interesy, a zyski z prostytucji przynosza im w zębach trybiki. I Tych wpływowych nie interesueje, kto, co , za ile? I czy za tamtą jest czy inną? Ma być i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no patrzcie Purpurowa
dama siedzi w neci o 4 rano:D ha ha ha. Pewno dalej w agencji pracuje i tutaj udaje pania urzędniczkę a feee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz czy KTOŚ CI PŁACI ZA ROZGŁASZANIE KŁAMSTW skoro tak odważnie wypisujesz herezje "W dzisiejszych realiach nie ma sprzedazy".Wiesz co to ty zamilknij bo robisz krzywdę milionom ludzi których pozbawiono człowieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia bylam w poznaniu na takich roznych szkoleniach i przy okazji sprawy sluzbowe pociagnac do konca tzn. mamy tam klienta akurat no i patafian hmmm ze tak powiem zlozyl zlecenie ktore prawie juz ukonczone ale jeszcze nie podpisana umowa to znaczy umowa wstepna zawarta na realizacje, jeszcze prezentacja, wycena i negocjacje a ten tu tu cos kreci i sciemnia. No kurcze umeczyl mnie ten tydzien jak cholera. A takie male pytanie jeszcze do purpurowej: Purpura a ty jestes taka tepa czy udajesz? Bo jak czytam te twoje odpisy i wypisy to dochodze do wniosku ze ty malo tego ze nie masz pojecia o tych kitach ktore tu sprzedajesz to jeszcze nie masz pojecia co czytasz. Te twoje wypowiedzi nie maja ani ladu ani skladu, chaotyczne, plytkie i powierzchowne. No zesz kuzwa ta dziewczyna nie rozumie kompletnie co sie do niej pisze. Ba ona mam wrazenie ze tylko w tej chalupie przy garach z tymi kotletami i swiatt jej sie rozowy wydaje. A prostytucja to tak zla nie dobra ale ona nigdy zadnych nie przyjemnosci nie miala. Tere fere a swistak w te sreberka. Moze poczytaj o tych prostytutkach i wspolczesnych problemach,handlu ludzmi i innych sprawach ktore tu wymyslasz i pozniej sie wypowiadaj bo mi to traca infantylnoscia z twojej strony. Zaczynam podejrzewac ze ty chyba w ogole nie wiesz gdzie zyjesz i oco chodz. Wiesz ze gdzies dzwoni tylko kuzwa gdzie to za cholere nie wiesz. Moze ty na powaznie zajmij sie pisaniem bajek a kto wie moze sie wybijesz he he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulka z Ciebie, Piękna, współczuję. Ale w końcu dogadałaś się z tym klientem? Jopalak, jesteś? Co tam u Ciebie? Kris, bardzo podoba mi się to co piszesz. Chciałabym umieć wypowiadać się tak wspaniale jak Ty... Z tym Kościołem i spowiedzią to święta prawda, ja już nawet nie mam siły tego pisać, bo wszyscy wiedzą jak ta sprawa wygląda, ale i tak będzie, że jest inaczej. A Twoja wypowiedź dotycząca zdradzających facetów jest genialna, sama nigdy nie ujęłabym tego lepiej! Pełen szacun z mojej strony, Kris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia hmmm no nie wiem tak naprawde czy dogadalismy sie, niby tak ale ja nie wiem czy cos mu nie strzeli do glowy. E od poczatku mi sie nie podobal. Kicia z wawy jestes? Ja tak coraz czesciej zastanawiam sie nad przeniesieniem na wies he he. Szlak mnie trafia od tej naszej stolicy. Maskra nie cierpie wawy i tych wstretnych korkow. Szok zeby czlowiek ktory ma 10 km do pracy dojezdzal 45 min. A panie prostytutki elegancko wieczorami bez koreczkow lub na miejscu, moze spacer pod mariottem tez fajnie jak cieply wieczor. Jak dobrze pojdzie to i komara mozna przyciac po robocie jak sie bardzo zmeczy. Praca w lozeczku cieplutko i fajniusio. Tylko czasem trafi sie jakis smierdziel albo syfiasz ale co tam godzinka i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kicia!Jestem.Niestety nie mam tak dużo czasu na pisanie bo choć firma skomputeryzowana to jednak ja tu PRACUJĘ i nie mam tak dużo czasu na zajmowanie się tylko odpyskówkami na posty innych jak INNI.chocby Purpurowa.A właśnie,bo to się dotyczy Purpurowej,myslę,że pewne teksty mogłabyś sobie darować,jak choćby ten o Twoim "rzekomym"katolicyźmie i religijności" bo wiesz obrażasz innych!Tak,wiem,zaraz mi tu przytoczysz biblijną historię Magdy Magdaleny i jej cudzołóstwa oraz to,że Jezus jej wybaczył;ale nie wiem czy wiesz,że warunkiem tego przebaczenia był jej szczery żal i postanowienie poprawy??A jaki był Twój szczery żal i postanowienie poprawy skoro jawnie piszesz,że gdybyś znów stanęła przed takim wyborem to postąpiłabyś tak samo??Więc tu juz nasuwa się kolejny wniosek-jakaż to była szczera spowiedź??Więc może daruj sobie głupie teksty,dobrze?I nie bądź śmieszna w swoich postach-Ty o wielu sprawach milczysz,jak choćby o La Stradzie(dalej nie moge...sza...)a Krisowi się dziwisz,ze o ukrytych mechanizmach nei mówi wprost!Chcesz żeby Ciebie zrozumieć ale Ty nie chcesz zrozumieć innych??Dlaczego wciąż chcesz byc najmądrzejsza,przyjmij wreszcie do wiadomości,że ilu ludzi tyle punktów widzenia i tyleż samo prawd!Ty piszesz o prostytucji z jednego punktu widzenia-z Twojego;ale nie przyjmujesz do wiadomości innych wypowiedzi,również prostytutek,ludzi,którzy swoje wypowiedzi opierają na swoich wieloletnich doświadczeniach a nie tylko na wąskim wycinku czasu 9 miesięcy tak jak w Twoim przypadku!I przestań zachowywać się infantylnie negując zjawisko handlu ludźmi bo przecież mamy "XXI wiek"Obudź się wreszcie z marazmu w jakim się pogrążyłaś i zacznij zauważać to co się wokół Ciebie dzieje!Zjawisko handlu ludźmi jest dość powszechne,podobnie jak niewolnicza praca za granicą;choć czasy sowieckich łagrów dawno już minęły!Chcesz żeby Twoje argumenty przyjmowano więc łaskawie dopuść do swojej świadomości,że inni też mogą mieć rację.Kris,naprawdę mądry z Ciebie gość.Kicia,co tam u Ciebie?Jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalne dane statystyczne dotyczące handlu ludźmi z pewnością nie odzwierciedlają ogromu zjawiska. Stąd liczne są próby oszacowania rocznej liczby ofiar przez różnorakie organizacje. Powoływana częstokroć Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji mówi o 700 tysiącach do 2 milionów ofiar rocznie. Informacje, jakie udało się zgromadzić na temat handlu kobietami, wskazują, iż od początku lat 90. coraz więcej ofiar wywodzi się z Europy Środkowo-Wschodniej, o ile wcześniej dotyczyło to głównie kobiet z Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki. Nadto Europol wskazywał, iż w 2002 r. 500 tysięcy kobiet zostało wysłanych do Unii Europejskiej. Przyczyn tych zmian upatruje się w przekształceniach geopolitycznych ostatnich 20 lat, w rozpadzie bloku sowieckiego, radykalnym zakwestionowaniu ideologii komunistycznej, globalizacji komunikacji, jakie to wynaturzyły wizję „wyzwolenia seksualnego” właśnie na korzyść swobodnego utowarowienia kobiet. Więcej: http://www2.mswia.gov.pl/ http://www.oska.org.pl/biuletyn/b1/dane.html http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/slaves/etc/stats.html http://www.cwasu.org to nie są moje słowa,to są dane ze strony internetowej www.rownosc.ngo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie neguje Hndlu ludzmi- jednak nie zgadzam sie z tym co pisze Kris. W Polsce w tym zawodzie nie ma zmuszania, sprzedazy do prostytucji. Nie wiem jak w innych krajach, wiem że w Szwecji prostytucja jest karalna, wiec tam "podziemie" zapewne występuje. Tak jak u nas z aborcją- oficjalnie karalna, zabroniona- nieoficjalnie wykonuje sie tysiące zabiegów. W Polsce prostytucja jest na granicy prawa, w szarej strefie, bo kazdy dochod powinien być opodatkowany a z drugiej strony nie ma odpowiedniego prawa stwierdzajacego legalnośc czy też nielegalność tego procederu. W Polsce prostytutka moze w twarz policji powiedziec : -moim żrodłem dochodu jest prostytucja . Karalnym jest tylko- Czerpanie zysku z cudzego nierządu- czyli sutenerstwo. Dlatego niezgadzam sie z Krisem.. Bo jest wiele dziewcząt, i robi sie coraz więcej .. Wystarczy tylko spojrzen na wzrastającą ilość ogłoszen, na problem galerianek..Bo w polsce mozna uprawiać sex od 16 roku zycia i nie grozi to prokuratorem stronie korzystającej z takich usług. Kris to nie ja propaguje tu prostytucję- a nasze dziurawe prawo. Ja tylko opisuję doswiadzczenia, a że one byly takie nie zmienię tego, staram sie zobrazowac- Rzeczywisty obraz tego procedreu, rzeczywisty bo poparty moimi doswiadczeniami, przezyciami. A i jeszcze jedno zarzucileś mi ze ja patrze tylko ze swojej perspektywy- nie moj drogi ja mam w tym srodowisku kolezanki, ktore nadal pracują, bo.. mają mężow skurwysynów, bo nie udało sie im odejść, nie miału tyle siły, bo perspektywa zalatania dziury finansowej przerodziła sie w "chęci mienia lepszego auta, apartamentu w centrum, niezłej szkały dla dzieci..." z tego naprawde trudno jest odejsc. Trzeba mieć w sobie wiele siły i determinacji, i Kris przestan pieprzyc ze ktoś kogoś zniewala, sprzedaje, jezeli juz to zniewalają pieniądze, żądza pieniąza jest tu ogromna. P.s. nie wypowiem sie do innych osob, bo... mi sie nie chce, strzelam focha i juz. A.. 4 rano- no coż, trzeba mieć od czasu do czasu jakieś zycie towarzyskie, a nie tylko siedzenie przed netem. Swiat jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno Kris wkleił jakś czas temu fragment o handlu ludzmi.. Tak, owszem tylko gdzie jest tam czy gdziekolwiek napisane ze oficjalnie Ci ludzie sprzedawani są do prostytucji? Nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 15 lat więzienia grozi właścicielom agencji towarzyskiej z częstochowskiego Mirowa. Policja twierdzi, że "kupili" za 500-1000 zł trzy młode kobiety, które świadczyły potem usługi seksualne. 42-letni mężczyzna i jego 49-letnia wspólniczka kilka dni temu trafili do aresztu. Śledztwo w tej sprawie rozpoczęło się w maju. Wówczas rybniccy policjanci ustalili, że 16-letnia mieszkanka miasta, która uciekła z domu, trafiła do agencji towarzyskiej w Grecji. Za 800 euro sprzedali ją dwaj mężczyźni i kobieta. Dwie pierwsze osoby podejrzane o udział w tej sprawie zostały zatrzymane w połowie lipca. Okazało się, że 22-letnia zatrzymana została wcześniej sprzedana do agencji towarzyskiej w Częstochowie. Nieco później policjanci ustalili dane kolejnych dwóch kobiet "kupionych" do tej samej agencji. to są dane z 1.08.2005r.To "chyba"był już XXI wiek,a Częstochowa "zdaje "się że jest w Polsce.No więc co z Twoją teorią że w Polsce nie ma handlu kobietami bo one się same do tej pracy garną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 członków gangu specjalizującego się w handlu ludźmi zatrzymali we Wrocławiu i w Warszawie funkcjonariusze CBŚ i ABW. Grupa zmuszała do prostytucji dziewczyny z całego kraju, które odpowiadały na ogłoszenia prasowe dotyczące pracy m.in. dla ekspedientek i kelnerek. Jak poinformował Zbigniew Urbański z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji, ogłoszenia zamieszczane były w ogólnokrajowej prasie. - Z wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyny, które na nie odpowiadały, były pozbawiane wolności i gwałcone, często zbiorowo. Gwałty te przestępcy utrwalali na filmach lub zdjęciach. Później szantażowali je i zmuszali do zaciągania kredytów na sprzęt rtv, agd, telefony komórkowe - dodał. Następnie dziewczyny trafiały do agencji towarzyskich należących do gangu. Jedna z nich była we Wrocławiu. - Przekazywano je też do agencji w Niemczech, Czechach i Austrii. Do prostytucji zmuszano je. Podawano im narkotyki i bito - powiedział Urbański. Policjanci ustalają teraz jak wiele kobiet mogło paść ofiarą gangsterów. W akcje zaangażowana jest także organizacja wspierająca ofiary handlu ludźmi La Strada. - Zatrzymano m.in. szefa grupy 27-letniego Piotra K. Wśród zatrzymanych są też trzy kobiety - wyjaśnił Urbański. Jak dodał, siedem zatrzymanych osób zostało już tymczasowo aresztowanych. - Odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel ludźmi i zmuszanie do prostytucji. Grozi za to do 10 lat więzienia - zaznaczył. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli narkotyki, broń, amunicję, gotówkę oraz luksusowe samochody. mon to są dane z tvn24pl, z dnia 25.07.2007.r!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? to co oficjalnie piszą nijak ma sie do rzeczywistosci. W maju tego roku aresztowano chłopaka ktorego znałam osobiscie, prasa zrobiła z nigo groznego bandyte, sutenera, tytuły w prasie brzmiały tak: ROZBITO GANG SUTENEROW PROWADZACYCH AGENCJE TOWARZYSKIE W CAŁYM MIESCIE.., tvn 24 podawał w wiadomosciach. No myslałam ze sie posikam ze smiechu, chłopak prowadził jedną prywatkę, nikomu nic nie zrobił, aresztowane dziewczyny zeznawaly prawde, wyszedl nawet nie odsiedziawszy 48h. prowadzi dalej to co prowadił. Dlatego ja nie wierze w opowiesci dziwnej tresci.. To co pisze prasa, by rozdmuchac sprawe, tylko czemu nie napisali ze wyszedł po 48, bo NIC na niego nie mieli. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to lekki ukłon w stronę Krisa,kilka info już z zagranicy,ciekawe czy to też Purpurowa wysmiejesz?? Beata Bryl z Gliwic została brutalnie zamordowana w Londynie. Przed śmiercią zadzwoniła do matki, krzycząc: "Muszę innych uratować, dla mnie nie ma już ratunku". Kilka miesięcy wcześniej w brutalny sposób została zamordowana i zgwałcona Karolina z Rudy Śląskiej. Przypuszczalnie dziewczyny zostały zamordowane, bo za dużo wiedziały i widziały. Oba przypadki potwierdzają dane Fundacji La Strada, które mówią, że co roku ok. 10 tys. osób wyjeżdżających z Polski staje się ofiarami procederu handlu ludźmi. Wrak człowieka Matka Beaty mówi, że córka, która na chwilę wróciła do Polski, była w dramatycznym stanie psychicznym i fizycznym, najprawdopodobniej wycieńczona przez narkotyki. Z tej pięknej jasnowłosej dziewczyny pozostał wrak człowieka. Na jakiś czas zamknięto ją nawet w zakładzie psychiatrycznym, bo nie dawała sobie rady z rzeczywistością. Po wyjściu ze szpitala wróciła do... Anglii. Ktoś kupił jej bilet na samolot, ktoś nie przestawał dzwonić, nie dawał córce spokoju. Potem zginęła. Jej zmasakrowane, na wpół spalone ciało znalazł przypadkowy motocyklista. Beata powtarzała matce, że ci ludzie, którzy ją nękają, handlują mieszkaniami i kobietami. Policja potwierdza, że część grup przestępczych z Polski przenosi swoje interesy między innymi do Wielkiej Brytanii. Niskie wyroki dla handlarzy Handlarze są świetnie zorganizowani, mają broń, pieniądze i prawników – ofiary – nic poza strachem. Od 2002 do 2006 r. w Polsce przydzielono ochronę tylko 16 ofiarom handlu żywym towarem; w ciągu ostatnich dwóch lat taki przypadek nie zdarzył się ani razu. Od 1995 r. udało się skazać ledwie 200 handlarzy. Dostali oni wyroki od trzech do piętnastu lat więzienia. Dziewczyny, które wysłali do pracy mogą już nigdy nie odzyskać zdrowia, niektóre życia... Oni zaś odzyskają za kilka lat wolność. Ile handlarze zarabiają na sprzedaży kobiet i dzieci? Zazwyczaj od 50 do 100 euro za osobę. Czy im się to opłaca? Skala procederu jest tak ogromna, a bezsilność policji i władz tak duża, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pani po wyższych studiach ekonomicznych wie,że rok 2005 nie był jeszcze w XXI wieku!!Brawo:)Uśmiałam się!!Czy rok 2007 też nie był?Bo jeśli tak to Ty też nie pracowałaś w agencji w XXI wieku(2 lata temu mieliśmy właśnie rok 2007...)więc nie masz pojęcia co się teraz tam dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura jestes pustą
lalą dla ktorej licza sie tylko pieniadze, tipsy, ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopalak, nie mam czasu na pisanie ale, jedno- przytoczyłaś dane z Anglii, nic to ze dotycza Polek, rownie dobrze mogłyby to być dziewczyny z Bialorusi, czy innych krajow wschodniej europy. Rozmawiajmy o Polsce, a dlatego napisaalm o sredniowieczu , bo 2005 r. dla mnie jest tak odległy, ze az nierzeczywisty, wtedy jeszcze miałma rodzinę. Własnie moja coreczka obchodziła rocznice urodzin. Nawet nie wiedziałam ze prostytucja istnieje, gdzie, jak ,co i za ile? Dlatego tez, nie wierze ze Kicia jest normalną kobietą, bo ja jako normalna kobieta nie wiedziałam nic o tym zawodzie, nie wiedziałam co , za ile, gdzie i wogole ze takie kuby istnieją. Zyłam, byłam szczesliwa i nie interesowały mnie takie aspekty zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś z tego roku??Może to Cię przekona?? Czerpanie korzyści z nierządu - takie zarzuty usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani w niedzielny wieczór przez policjantów Centralnego Biura Śledczego. Wszyscy są powiązani z agencją towarzyską w Rzeszowie. Policja nie wyklucza, że mężczyźni tworzyli zorganizowaną grupę przestępczą, nie wyklucza także kolejnych zatrzymań. To kolejny cios w przestępczy proceder związany ze świadczeniem usług seksualnych. Tym razem policjanci Centralnego Biura Śledczego ujawnili, jak funkcjonował jeden z nocnych klubów w Rzeszowie. Zatrudnione w lokalu kobiety dzieliły się pieniędzmi od klientów. W zyskach partycypowali mężczyźni zatrzymani w niedzielę. Jeden mieszka w Rzeszowie, jeden w Radymnie, jeden w Jarosławiu. Działalność była maskowana, według ustaleń policjantów klienci oficjalnie płacili za usługi hotelowe. Była to fikcja, nie ma żadnych dokumentów, które potwierdzałyby, że lokal prowadził działalność hotelarską. Zarzuty sięgają roku 2006. Nie jest wykluczone, że zmienią się zarzuty stawiane podejrzanym. Na razie, tytułem środków zapobiegawczych, prokurator objął ich dozorem Policji i zażądał poręczeń majątkowych w kwocie po 10 tysięcy złotych. Za czerpanie korzyści z nierządu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany w tej sprawie, był już karany przez sąd za takie przestępstwo. Policja systematycznie zwalcza przestępczość, która towarzyszy płatnej prostytucji. Policjanci CBŚ rozbili na Podkarpaciu kilka grup przestępczych, które zarabiały na handlu kobietami. W styczniu br. zatrzymali pięć osób powiązanych z jednym z przemyskich nocnych klubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że są to dane z Środa, 27-05-2009 KWP,gdyby ktoś nie wiedział KWP-Komenda Wojewódzka Policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japalak z tym ostatnim sie zgadzam, cały czas pisze ze czerpannie zysku z cudzego nierzadu- czyli sutenerstwo jest karalne. Ale to nie znaczy ze dziweczyny w tym klubie były do czegos zmuszane. Jesli uodowodni sie ze dziweczyny muszą sie dzielic, co znaczy ze własnie dziweczyna oskarża własciciela klubu ze czerpie zysk z jej nierzadu - idą siedziec. to jest oczywiste. Nic nadzyczajnego nie wyciagnełaś, czekam na dalsze rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa dane ze statystyk policyjnych,powtarzam je jeszcze raz odnosnie do tego co napisałaś "wiesz co? to co oficjalnie piszą nijak ma sie do rzeczywistosci."Skoro nawet Plicja kłamie...No bo chyba właśnie kłamstwo zarzucasz w tym zdaniu?A jeśli tak to powiedz dlaczego mimo wszystko tak ufasz policji,napisałaś kiedyś"Hmm... wiesz jak to działa- pogotowie zawiadamia policję, policja prowadzi sledztwo z urzedu, spisują protokół, wzywają na przesuchania, jak juz odnajdą- takiego ktosia czeka dołek na 48h, w ciagu tych godzin prokurator musi postawic zarzuty i siedzi taki na sankcji, po sprawie ma juz wyrok, albo.. wypuscic."Dlaczego ufasz komuś kto na swojej stronie tak "perfidnie kłamie"?A oto właśnie ta wypowiedź; Aspirant sztabowy Arkadiusz Szweda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, mówi, iż wspomniany młody mężczyzna został zatrzymany w dość przypadkowych okolicznościach. Otóż wracając do domu ze znajomymi z wczasów nad Bałtykiem, zatrzymał się na parkingu w centrum miasta. Policjantów zainteresowało to, co w środku nocy robi tam grupa kilku osób. W trakcie legitymowania podróżnych okazało się, iż jeden z nich to 28-letni rybniczanin, poszukiwany od połowy lipca listem gończym. Dokument rozesłano w związku z prowadzoną przez sekcję kryminalną rybnickiej policji sprawą sprzedaży czterech kobiet do agencji towarzyskich w Częstochowie oraz Grecji. W toku śledztwa funkcjonariusze ustalili, iż pewna 16-letnia dziewczyna, która uciekła z domu w marcu, przebywa w domu publicznym na terenie Grecji. Po jej powrocie do kraju, jeszcze na lotnisku, policjanci przeprowadzili rozmowę z nastolatką. Ta ujawniła, że została sprzedana za 800 euro do domu schadzek w Grecji. Najpierw zgodziła się zostać prostytutką, ale potem zmieniła zdanie. Tłumaczyła, że powiedziała „tak”, by człowiek z gangu handlującego kobietami się od niej odczepił. Przed samym wyjazdem chciała się wycofać, ale pod naciskiem handlarzy pojechała do Grecji. Jak podkreśla rzecznik rybnickiej komendy, zgoda kobiety na uprawianie nierządu wcale nie zwalnia organizatorów procederu od odpowiedzialności karnej.Aspirant sztabowy Szweda zaznacza, że od momentu sprowadzenia dziewczyny ustalenie danych personalnych członków grupy i ich zatrzymanie stało się kwestią czasu. Dwie pierwsze osoby, które zostały ujęte w związku z tą sprawą, to rybniczanie: 24-letni mężczyzna i 22-letnia kobieta. Zatrzymano ich 13 lipca, a za 28-latkiem rozesłano list gończy. Co ciekawe, wkrótce wyszło na jaw, że kobieta należąca do gangu wcześniej została sprzedana do jednej z agencji towarzyskich w Częstochowie. Potem sama zaczęła handlować dziewczynami. Rybnickim policjantom udało się ustalić personalia jeszcze dwóch kobiet w wieku 24 i 32 lat z terenu województwa śląskiego, które sprzedano do częstochowskiego domu schadzek. W ostatnich dniach lipca funkcjonariusze przeszukali agencję towarzyską w Częstochowie. Zatrzymali 42-letniego mężczyznę i 49-letnią kobietę, właścicieli tego przybytku. Oboje, a także 24-latek, ujęty w połowie lipca, zostali tymczasowo aresztowani w związku z zarzutami handlowania ludźmi i czerpania korzyści z nierządu. Zatrzymany podczas weekendu mężczyzna został doprowadzony do rybnickiego sądu, gdzie postawiono mu zarzuty. Wczoraj późnym popołudniem jeszcze nie było decyzji o rodzaju środka zapobiegawczego, jaki należy wobec niego zastosować. Handlarze brali za każdą kobietę 500 zł. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to odnośnie Twojej wypowiedzi"-1%- niewolnictwo napawde minęlo , wraz z zakonczeniem wojny secesyjnej w stanach . Czy Ci sie to podoba czy nie, nikt nie jest w Polsce niczyją własnością, mamy demokrację.. halllooo... mamy XXIwiek.." NIEWOLNICTWO WCIĄŻ ISTNIEJE Handel ludźmi to niezwykle dochodowy i wciąż prężnie się rozwijający proceder. Niezwykle dochodowy - może dlatego stał się drugą pod względem wielkości (po handlu narkotykami) działalnością przestępczą na świecie. Myślimy, że statki pełne porywanych do niewolniczej pracy na plantacjach Murzynów to daleka i niechlubna przeszłość. Nieprawda. Handel żywym towarem to właśnie współczesna forma niewolnictwa. "Handlem ludźmi jest każda sytuacja, gdy dochodzi do zmuszania przez sprawcę osoby do wykonywania czynności, z których zyski czerpie nie ofiara, a sprawcą" - definiuje Lidia Buza, psycholog pracujący z ofiarami tego procederu w ośrodku interwencji kryzysowej. A ofiarą może stać się każdy: dziecko i dorosły, mężczyzna i kobieta. Zwykle jednak są to kobiety. "Ofiara bowiem może zostać sprzedana do pracy przymusowej, może też zostać zmuszona do żebrania lub drobnych kradzieży albo przekazana do handlu organami. Najczęściej jednak chodzi o seksbiznes" - dodaje Buza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze "rewelacje"-jak to nazwałaś Purpurowa,z tego roku "Zmusili ją do prostytucji. Jej klientem był policjant" (Posłuchaj) Tak twierdzi jedna z prostytutek. We Wrocławiu rozpoczął się proces o zmuszanie kobiet do prostytucji w agencji towarzyskiej przy ul. Lelewela. Przed sądem stanęło osiem osób. Proces został jednak utajniony. Jak wynika z aktu oskarżenia, jedna z kobiet była siłą przetrzymywana w agencji. Jednym z jej klientów miał być wrocławski policjant. Prokuratura nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie. Agencja przy ul. Lelewela została zlikwidowana rok temu po akcji ABW. Było to możliwe dzięki informacjom przekazanym organom ścigania przez fundację La Strada, zwalczającą handel ludźmi. Fundację zaalarmował z kolei Holender, który był klientem agencji.ABW po zatrzymaniu poejrzanych tak opisywała cały proceder: "Zatrzymani mają od 22 do 45 lat, wśród nich jest 27-letni Piotr K., domniemany szef gangu i organizator procederu. Grupa zamieszczała w prasie i w internecie ogłoszenia o legalnej pracy dla kobiet w charakterze kelnerek i ekspedientek. W rzeczywistości kobiety były bite, pozbawiane wolności, wielokrotnie gwałcone - niejednokrotnie zbiorowo. Wszystko to sprawcy nagrywali kamerami i fotografowali. Materiał ten służył im do szantażowania kobiet, które dodatkowo zmuszano do zaciągania kredytów i kupowania sprzętu rtv, agd i telefonów komórkowych. Później kobiety trafiały do agencji towarzyskich w całej Polsce, Niemczech, Czechach i Austrii. Tam znów były bite i zmuszane do prostytucji. Cały utarg zabierała grupa. Bardzo często kobiety były narkotyzowane, głodzone i trzymane w nieludzkich." Czy to też są śmieszne rewelacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLICJA.PL / Aktualności / Wideo Demon szybkości „Użyj wyobraźni” Uroczystości na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego Obchody 90-lecia Polskiej Policji przed KGPwięcejGalerie zdjęć 5. edycja "Pikniku Rodzinnego" Zabezpieczenie koncertu na Bemowie Nominacje generalskie w Policji Międzynarodowe Święto Policjiwięcej Łódź, 20 czerwca 2008 Zmuszali do prostytucji Policjanci z zespołu do spraw handlu ludźmi wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej Policji w Łodzi po raz kolejny uderzyli w polsko – bułgarską grupę, która trudniła się handlem ludźmi i zmuszaniem do prostytucji. Tym razem w ręce policjantów wpadło 7 osób zamieszanych w ten przestępczy proceder. To jednak jeszcze nie koniec zatrzymań w tej sprawie, funkcjonariusze planują kolejne. Od około 1,5 roku kryminalni rozpracowywali grupę. Ustalono, że 26-letnia mieszkanka Płocka na dyskotekach wyszukiwała młode kobiety – Polki i Bułgarki znajdujące się w trudnym położeniu, proponowała im pracę i dach nad głową. W momencie gdy dziewczyny godziły się na to, kobieta zabierała je do siebie, a następnie "przekazywała" zaprzyjaźnionym Bułgarom otrzymując za to zapłatę wysokości około 1 tys. euro od osoby. Dziewczyny były upijane lub usypiane i wywożone zagranicę, gdzie musiały pracować w domach publicznych. Część z nich nie opuszczała kraju – znajdując "zatrudnienie" na trasach i ulicach. Do nierządu kobiety zmuszane były przemocą, a gdy odmawiały bito je, zastraszano, a nawet gwałcono. Ustalenia kryminalnych potwierdziła młoda Polka "pracująca" na trasie wiodącej od Skierniewic do województwa mazowieckiego. Kobieta od około roku była zmuszana do prostytucji "na ulicy". W końcu wykorzystała odpowiedni moment i uciekła. W dalszej części śledztwa policjanci ustalili, że przydrożne prostytutki przetrzymywane były w domkach jednorodzinnych na terenie miejscowości Grójec i Konie. Wspierani przez samodzielny pododdział antyterrorystyczny Policji z Radomia, łódzcy kryminalni przeszukali obie posesje. W willach zastano 34-letnią prostytutkę oraz osoby zamieszane w zmuszanie do prostytucji i czerpanie korzyści z cudzego nierządu. W ręce stróżów prawa wpadło 4 obywateli Bułgarii w wieku 22, 23, 30 i 45 lat, 39-letnia Bułgarka oraz 42-letnia Polka. Wcześniej zatrzymano także 26-letnią mieszkankę Płocka, która werbowała kobiety do prostytucji. Troje zatrzymanych usłyszało prokuratorskie zarzuty – 26-letnia kobieta podejrzana jest o handel ludźmi, 30-letni obywatel Bułgarii o zmuszanie do uprawiania nierządu i czerpanie korzyści z prostytucji, a 42-letnia Polka o ułatwianie uprawiania prostytucji. Wobec 26-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny sporządzone zostały wnioski o tymczasowe aresztowania. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łodzi. Policjanci sprawę traktują jako rozwojową i zapowiadają kolejne zatrzymania. Jednocześnie apelują do wszystkich pokrzywdzonych i zmuszanych do nierządu kobiet o kontakt z wydziałem kryminalnym komendy wojewódzkiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu zaufania 0-42/651-50-07. Funkcjonariusze gwarantują pomoc i anonimowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz czasu na czytanie wszystkiego. Odniose sie jak wroce do domu. Policja nie kłamie- ale ubarwia. Tak jak w przypadku mojego kolegi, wtargnęło ok 15 zamaskowanych, w kominiarkach do mieszkania gdzie były trzy dziewczyny, dwie ze wschodu jedna Polka, rzucili je na glebę, jakby te dziewczyny były najgorszymi bandziorami.parannoja. U kolegi znalezli niecały gram haszu, a napisali ze znaleziono olbrzymie ilosci narkotykow, bron .. Kurcze- on broni to na oczy tak naprawde nie widział. Tytuły w prasie byly porazające, jakby conajmniej złapali bandziora pierwszej ligi. No poprostu smiechu warte. Pytam czemu go wypuscili skoro on taki grozny? Pytam ilu tak naprawde siedzi po takich aresztowaniach spektakularnych i pod publiczkę? Bo przeciez policja musi robic dobre wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa Łzo to co napisałaś że nawet nie wiedziałaś że prostytucja istnieje pokazuje jakie masz pojęcie i tak naprawdę zamyka rozmowę bo ty nie wierzysz że coś czego nie widziałaś istnieje. A teraz trochę danych (...)"ONZ szacuje, że w całej Europie do prostytucji zmuszanych jest siłą około pół miliona kobiet. W Niemczech cyfra ta wynosi 200 tysięcy. Te liczby są przypuszczalnie o wiele wyższe. Ofiary handlu w celach seksualnych z reguły nie zgłaszają się same do komisariatów, lecz rejestrowane są przy okazji nalotów policji na potencjalne miejsca przestępstw. W Niemczech do prostytucji zmuszane są imigrantki z Azji, Ameryki Południowej, Afryki i z Europy środowej i wschodniej, głównie z Rumunii, Bułgarii, Rosji, Polski, Ukrainy i Litwy. Są wśród nich także Niemki." (...) (...)W najnowszym raporcie ONZ można przeczytać, że handel ludźmi będzie rozkwitał wraz z pogłębianiem się globalnego kryzysu ekonomicznego i finansowego. 79% kobiet, które padają ofiarą handlu ludźmi, zmuszanych jest do prostytucji. Rośnie także liczba kobiet, które handlują kobietami. Wiele form handlu ludźmi jest nieznanych szerokiej opinii publicznej. Przyczyny tego wyjaśnia raport ONZ : brak danych oraz brak zrozumienia dla problemu.(...) cytat z opracowania o raporcie Pamiętaj że sami twórcy raportu PODKREŚLAJĄ iż dane są mocno nie do szacowane. Tutaj o Polsce. (...) Trudno wprawdzie ocenić jego skalę, ale szacunkowe dane (dalekie z pewnością od rzeczywistych) mówią, że co roku około 10 tys. Polek jest wywożonych za granicę i zmuszanych do prostytucji. Są to dane International Organisation Migration- Organizacji ds. Migracji przy ONZ. Ile kobiet jest przywożonych w tym celu do Polski, nie wiadomo; mówi się o 20 tys. cudzoziemek rocznie.(....) cały artykuł http://www.pismo.niebieskalinia.pl/index.php?id=52 Pzatym piszesz o legalizacji to masz masz przykład z kraju legalnej prostytucji "(...)W Holandii przybywa młodych kobiet, zmuszanych do prostytycji przez swych chłopaków-alfonsów. W 2007 roku policja odnotowała 200 takich przypadków, czyli dwa razy tyle co w 2006 roku(...)" Purpurowa teraz odpowiadam na twoje infantylne pytanie po co kupować kobiety do prostytucji. Bo jak pracujesz dobrowolnie to oddasz burdel mamie max 56 -60% co więcej możesz odejść "szczelić focha" i jeszcze klientów podprowadzić agencji co zresztą podobno zrobiłaś (aż dziw że się na ciebie nie zeźlili) więc rachunek ekonomiczny jest prosty lepiej kupić dziewczynę (kobietę można kupić od 600 EURO a podobno jeszcze taniej) i nie płacić jej nic albo prawie nic. Lepiej zastraszyć i czerpać większe zyski. Poza tym piszesz że jest masę chętnych to jest BZDURA jest owszem pewien promil dziewczyn które chętnie znalazły by bogatego sponsora albo ewentualnie dwóch trzech i tak dorobiło ale do pracy jako prostytutka a agencji gdzie dziennie może mieć do czynienia nawet z 15 to już kolejek nie ma. Bo jak by były to po cholerę co dzień były by ogłoszenia w prasie zamieszczane przez agencje? Widzisz perspektywa twoich koleżanek jest lepsza od perspektywy moich znajomych? Ciekawe dlaczego? A poza tym pisałem ci że się z tymi zjawiskami ZETKNĄŁEM a nie wysłuchałem opowiadań. Konkretny przykład w poprzednim poście. A tak dla twojej świadomości w agencji byłem nie raz i nie dwa nawet w zeszłym tygodniu dwa razy (od razu uprzedzam ataki, nie byłem u prostytutki). I nie opowiadaj mi o tych super zgrabnych i zadbanych dziewczynach bo są to zupełnie zwykłe kobiety żaden ósmy cud świata. Ale może moja opinia wynika stąd że nie szedłem tam "po złudzenia". A na świat staram się patrzeć obiektywnie. Purpurowa wiesz a co do tego "Tych wpływowych nie interesuje, kto, co , za ile? I czy za tamtą jest czy inną? Ma być i już" to nie ujął bym tego lepiej MA BYĆ I JUŻ . Koszty i tragedie ludzkie nie mają znaczenia. I tak na koniec Purpurowa nie zarzucaj mi braku odwagi bo ja przynajmniej się podpisuje pod tym co pisze i w sieci nie jestem anonimowy co jak masz trochę inteligencji i umiejętności to możesz sobie sprawdzić. Poza tym w tej dyskusji powiedziałem nie tylko A ale i B i C a nawet D. jopalak dzięki za wsparcie danymi. P.S. Ja się nie unoszę jeszcze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×