Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

O, widzę, że już bardziej ekskluzywne marki bielizny zaczynacie wymieniać. To pewnie o Christies też słyszałyście? Ja osobiście nie mam jeszcze żadnego kompletu z ich kolekcji ale zastanawiam sie teraz czy nie warto byłoby mieć chociaż jednego. No a sam ich butik przyciąga niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Słyszałyście, drogie, 3 rozmiary na krzyż, może ze 2% kobiet stanik tam znajdzie, a i to wątpię. Jest masa o wiele lepszych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka257
A nosicie pończochy do pasa? Jakie pasy kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Marka nipplex ma śliczne biustonosze. najbardziej podoba mi się ich najnowsza kolekcja. Komplety są bardzo delikatne, zmysłowe i kobiece, czyli dokładnie takie jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kazdym tak samo
ja kupuje w H&m na przecenach i sassa mode na drozsze mnie nie stac, bo przeciez sam bielizna nie zyje.. musze zrobic oplaty, jedzenie, odziez, rozrywka.. zostaje tyle, iz na stringi za 5 zl i majtki tak do 20 zl wystarcza.. czasem kupuje na targu staniki za 8 zl, lepiej podtrzymuje niz te h&m ale chetnie kupilabym takie od 100 zl w gore.. moze kiedys :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to też zależy jakie brązy
a podstawą jest dobrze dobrany rozmiar , wasza sprawa jak kupujecie chłam (drogie nie znaczy dobre mam na myśli triumfa, felinę, kris line i niplexa) i niszczycie sobie biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triumpha i CK po prostu nie trawie :| Staniki kupuje z Victoria's Secret. Jakosc jest OK, sa wygodne i mam swoj jeden ulubiony model, wiec nie mam zamiaru zmieniac. Za to majtki kupuje wszedzie gdzie tylko mi sie podobaja. W tym i w H&M i na bazarkach ;D Lubie tez majteczki Hanky Panky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
VS? Bardzo śmieszne, prawie tak samo jak ich rozmiarówka :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
To śmieszy wszystkich, którzy znają się na doborze bielizny. Rozmiary VSecrets pasują może na 5% biustów (a i to optymistycznie licząc raczej), biustów malutkich przy sporych obwodach pod. Ale nikt nie mówi, że nie możesz sie do tych nikłych paru procent zaliczać, możesz...Noś jak Ci to cudem pasuje, tylko nie wmawiaj, że bielizna o takiej ofercie rozmiarów biustonoszy jest dobra, bo dobra nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bielizna dobrze lezy, jest niedroga i nie traci fasonu po praniu, dla mnie oznacza to, ze jest dobra. Jezeli Panie maja inne kryteria, coz, to nie moj problem. Nikomu nic nie "wmawiam". Smieszne dla mnie jest to, ze uwazasz rozmiar 32C za "spory obwod". A juz najsmieszniejsze, ze nie potrafisz wyrazic roznicy opinii na temat STANIKOW bez zachowywania sie jak agresywny cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria's secret to nie jest dobra marka. To, że pasuje na Ciebie i się nie deformuje, jeszcze nic nie znaczy. Dobra marka, to taka, która ma szeroką rozmiarówkę, w którą zmieści się większość kobiet, a nie te 5%. No i oczywiście ma dobrą jakość. Nie wiem jak z obwodami i trwałością w VS, ale rozmiarówka już wyklucza tą marke z listy marek dobrych. Jeśli na Ciebie pasuje, to ok, noś. Tylko że nie można nazywać jej dobrą. I nie chodzi tu tylko o obwody, bo nie znajdzie tam nic zarówno pani 60C, jak i pani 65H, i 75J. Brak jest też dużych miseczek przy większych obwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze - nie wierze, ze rozmiary 32 AA do 40 DD obejmuja tylko 5% kobiecej populacji, ale nie w tym rzecz. Wedlug moich subiektywnych kryteriow VS robi dobre staniki dla kobiet w moim rozmiarze, wiec uwazam ja za godna polecenia. Nie znaczy to ze cos komus "wmawiam" lub wciskam kit, i nie sadze, aby zaslugiwalo to na wredna odpowiedz ktora dala "eeeeeeee????????". Sadze, ze panie o rozmiarach podobnych do mnie bylyby zadowolone z jakosci i cen VS. Prawdopodobne jest, ze gdybym nosila rozmiar 75H, mialabym inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety te 5% to prawda. Miseczki AA-DD to bez względu na obwód pod biustem, nieduże miseczki. O ile rozmiary 32-34 C-DD są jeszcze często spotykanymi, to 32A, 34A, 34B, 36ABCD i dalej już nie. Wątpię, że VS ma ekstremalnie ściśliwe staniki, w których nie trzeba zaniżać obwodów, a można sobie np zawyżyć. Rozmiar 38C musiałby masować na kogoś, kto ma 101cm w biuście i około 95 cm pod biustem. Sama oceń, czy łatwo taką panią spotkać :) Wydaje mi się, że grubsze panie mają zawsze o wiele większa różnicę między wymiarami niż 6cm :) Staniki z obwodami powyżej 36 i małymi miseczkami pasowałyby teoretycznie na wymiary mężczyzn. Naprawdę. :) Jeżeli ktoś się mieści w ich rozmiarówce, to może nosić, ale naprawdę to będzie te około 5% kobiet. Pomijając to, że w tej cenie na pewno można nosić coś o lepszej konstrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty aby na pewno powinnaś nosić 32C? ;) Ile masz pod biustem (musisz zmierzyć ciasno i na wYdechu) i ile w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierz się tak jak pisze Best_Bra. Zazwyczaj dobrze dobranych staników nie ma się w jednym i tym samym rozmiarze :) Ja praktycznie każdy mam inny w zależności od ściśliwości i wielkości miseczek. Może się to różnić nawet w modelach tego samego producenta :) Podaj wymiary i coś wtedy poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nam kobietom to nigdy nie można dogodzić, jak mamy małe piersi to jest źle, jak duże też nie za doborze ehhhh. Z tego co zdążyłam zauważyć to większy problem z kupieniem dobrej jakości bielizny, a do tego z fajnym designem mają kobiety obdarzone dość pokaźnym biustem, bo bądźmy szczere drogie panie, ale biustonosze dla kobiet z dużymi piersiami nie wyglądają zbyt sexy i ciężko jest coś fajnego znaleźć. Jeśli o mnie chodzi to fajną bieliznę dla osób z dużym biustem widziałam na gaia.com.pl myślę, że kobiety z bardzo pokaźnym biustem też znajdą coś sexy dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkii82
Jakoś specjalnie nie przywiązuję się do jednej marki, po prostu kupuję to co mi się podoba i co na mnie pasuje (a z tym to ciężko). Ostatnio w prezencie dostałam od męża komplet z Krisine, muszę przyznać, że trafił w mój gust perfekcyjnie, chociaż rzadko mu się to zdarza;) chyba się bardziej zainteresuję tą firmą, bo przejrzałam katalog i bardzo przyzwoicie prezentują się ich staniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaaa
krisline, heheh, a to dobre :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie o wielkości
miseczek;) Jak się mają miseczki i rozmiary do siebie u danych producentów , z tego co wiem to george i M&S to mają spore te miseczki a freya już w tym rozmiarze ma czasem o wiele mniejsze, jak ma się do tego panache gorgeus i gossard ? z polskimi jest straszna lipa szczególnie z biggi i allesem , ponoć ava poszerzyła rozmiarówkę ale z tego co pamiętam to lipne materiały zbiegały sie nawet w zimnej wodzie, gaja szajs kris line i kostar też, na gorseni koleżanka się strasznie nacięła. A znacie może staniki takiej firmy jak vena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do miseczek, odpisałam już w innym temacie, a co do polskich producentów, to niestety nic ciekawego nikt nie ma.. Oprócz Ewy Michalak. (http://www.ewa-michalak.pl/) Są to staniki o bardzo dobrej konstrukcji, bardzo szerokiej rozmiarówce. Rozmiar najlepiej jest wyliczyć na stronie, w zakładce 'jaki rozmiar wybrać'. Zazwyczaj kalkulator się nie myli, ale jeżeli miałabyś wątpliwości to można napisać do pani Ewy z prośbą o pomoc i ona na pewno pomoże :) Tutaj możesz zobaczyć, jak leżą Effuniaki na prawdziwych biustach, około 1000 różnych biustów i staników: http://balkonetka.pl/katalog/brand/Efffuniak/ http://balkonetka.pl/katalog/brand/EWA%20MICHALAK/ http://balkonetka.pl/katalog/brand/Effuniak/ http://balkonetka.pl/katalog/brand/Ewa%20Michalak/ http://balkonetka.pl/katalog/brand/Ewa%20Michalak%20Effuniak/ Staników Vena nie znam, ale dobre raczej nie są, na balkonetce jest tylko jeden: http://balkonetka.pl/katalog/brand/Vena/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka09
Moje ulubione marki bielizny to na pewno GAIA, LUPOLINE, Kostar i Gorsenia. Mam sprawdzony sklep internetowy, jest to http://ekskluzywna.pl JEST ON FENOMENALNY! Mają tam firmy produkujące tylko bieliznę dobrej jakości, piękną, wygodną, przesyłka bez problemów i wręcz natychmiastowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta czaha
no ja najczesciej la senza... bo maja (chyba) dosc duzy wybor - ale ja w sumie nie potrzebuje szerokiego wachlarza wiec nawet nie zwrocilam szczegolnej uwagi... w sumie ostatnio wypatrzylam tez fajna bielizne w sOliverze. Nie powiem nic nt ich jakosci bo mam dopiero od tygodnia - ale lezy bardzo fajnie i jest bardzo wygodny bielizny z HMu nie lubie bo sie strasznie szybko rozciaga - a nie po to kupuje sobie stanik by za 2 tygodnie kupowac nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×