Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

ojj a ja juz miałam nadzieje na znalezienie nici porozumienia :):) no coz.... moze kiedys... gdzies... :) zawsze trzeba miec nadzieje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, które z was nie zrozumiało takich oto prostych słów :) : "ale nie chce analizy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstałam sie z facetem po długoletnim związku. Teraz jakieś 4 miesiące od rozstania dowiaduję się od znajomych, że obrabia mi tyłek do innych osób i obarcza mnie winą o rozpad związku (on odszedł do innej kobiety- teraz już z nią nie jest). Czy powinnam jego zachowanie olać czy np. napisać mu sms-a z e zwróceniem uwagi że zachowuje się jak kretyn?? czy mieć to w dupie i być ponad tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć to w dupie i być ponad tym. On oczekuje reakcji a jej brak świadczy o tym, że masz go w dupie. Poza tym - czy zamierzasz tłumaczyć, że nie jestes wielbłądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za WSZE szczery
ty sam rady potrzebujesz. Ba, terapii długoterminowej. Słuchając Twoich "rad" każdy prędzej czy później zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wsadz do zegarka baterie o mniejszym woltazu" - dowcipasek:) Nie noszę zegarka:) Poza tym musiałbym wsadzić wszystkim, potrzebuję rozwiązania ogólnokrajowego - tak na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ms - niezadowolony klient na 11tej, nie wiem czy wiadro wody czy pradem, sam ocen" - na 13tej ;) Jak będzie klient to ocenię, na frustratów szkoda mojej zmordowanej klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cwaniaczek, a pozniej sprzedasz wyzyskiwaczom z azjatyckich tygrysow" - cholera, mie sądziłem, że tak szybko przejrzysz mój misterny plan :) A wszystko wzięło się z głębokich przemyśleń nad powiedzeniem "czas to pieniądz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko wzięło się z głębokich przemyśleń nad powiedzeniem "czas to pieniądz a ile czasu przepiles nad tymi przemysleniami? :-) swoja droga, niedawno widzialem ksiazke, w ktorej byla taka paskudna kreatura - cyferblatowiec- pies z zegarkiem zamiast tulowia - pilnowal by inni nie tracili czasu - wypisz wymaluj niektore pomaranczowe nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ile czasu przepiles nad tymi przemysleniami?" - właśnie - za dużo! I gdzieś go musze odnaleźć albo zaoszczędzić ;) Mamy nową ksywke dla pomarańczy o szczególnych cechach - cyferblatowiec :) Może to mieć daleko idące skutki, mianowicie pomarańcza obdarzona takim określeniem może się zawiesić podczas próby zrozumienia czy to obelga czy komplement. A co za tym idzie - nie będzie w stanie pisać:) A Ty topiki zakładałeś specjalne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla ciebie to wszedzie jest za daleko czasoposzukiwaczu" - muszę się przekwalifikować na czasowstrzymywacza, ale takie rzeczy tylko w erze, tfu, w plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms skrocona wersja :-) : Rozbitek na bezludnej wyspie wyciąga z wody dziewczynę, która dopłynęła do brzegu trzymając się beczki. - Od dawna pan tu żyje? - Od 15 lat. - Sam? - Tak. - Teraz będzie miał pan to, czego panu najbardziej brakowało. - Niemożliwe! W tej beczce jest piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia siedzi na fotelu i robi na drutach. Podchodzi do niej wnuczek i pyta: - Babciu! Kto to jest kochanek? W tym momencie babcia rzuca druty i otwiera czym prędzej szafę, w której leży sterta kości: - O Jezu! Na śmierć zapomniałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×