Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

dziwnie zabrzmi?? dla kogo ??:D tu chyba nikogo nic nie zdziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:46 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery zs- nie ma czegos takiego jak nie wychowywac ich wcale. bo jak masz dzieci to nawet jak nic nie robisz ... to robisz. wychowujesz je mimowoli, bo dzieci patrza slysza i widza i ucza sie przez nasladownictwo. a jak masz dzieci a z nimi dla przykladu nie mieszkasz to co? zawsze S. sam dla siebie szukasz porad na innym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze caly czas szlifujesz swoj wirtualny imydż :-) niestety zabiegi skutecznie odstraszyly potencjalnych petentow i znow trzeba bedzie stworzyc problem do omowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory chlopaki.. ja wam nie pomoge.. otóz nie mam problemow takich , w których niezbedna byłaby wirtualna pomoc.. ale wierze w to ( a wiara t o podstawa- bowiem błogosławiani ci co nie widzieli ,a uwierzyli:P),ze jakas zabłakana duszyczka zajrzy tu do was po_rade;):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms .. to stan chwilowy-- założe się,ze jak wróce do was za jakiechs 20 min, kosmici już będą atakować:):) a wszytsko przez ten przymus wewnetrzny):) kosmiczny przymus;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka - wystawiasz kosmitów na straszną próbę, trzeba było napisać, że wrócisz za 5 minut, bo i tak z Twojego postu zrozumiały tylko tyle, że 20 minut cośtam:) I nie wiedzą czy się odzywać do tego czasu czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam.. :):) haha ups zawzięli się :):) ale to stan chwilowy;):) wewnetrzny przymus jest silniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala_mewa
Temat jest jeszcze aktualny...? Bo nie wiem czy sens jest pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×