Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

mieć taką zołzę jak predatorka za dziewczynę to czysta desperacja:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mS- z ust mi to wyjąłes;):) Desperacie;):):) ale bądz dzielny - pomyśł,ze takich jak ty jest więcej;):) chcesz o tym porozmawiac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS wkładałeś jej coś do ust ??? masz szczęście, że się rozstaliśmy, bo bym z tobą zerwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz , zaraz... gdzie ja napisałam,że MS mnie kręci.?. ja Tobie go nie odbiore.. nie , nie.. az takim draniem w spudnicy nie jestem:)):) zolza moze i tak ale z zasadami):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike zolzna- ok.. ale wyjatkowa zapomnialas dodac fakt zapominałam poprawnie powinno być: mieć taką wyjątkową zołzę jak predatorka .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maxa
Zawsze szczery i inni, którzy zawsze wszystko wiecie :) Powiedzcie mi a raczej przetłumaczcie co znaczą słowa faceta: "zapomnij o mnie, tak będzie lepiej dla Ciebie, ja nie zasługuję na taką kobietę jak Ty" Ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapomnij o mnie, tak będzie lepiej dla Ciebie, ja nie zasługuję na taką kobietę jak Ty" mozliwe tlumaczenia: - zapomnij o mnie tak bedzie lepiej, nie mam odwagi ci powiedziec, ze nie czuje nic do ciebie - a nuz sie uda ukryc, ze od dluzszego czasu bzykam twoja kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapomnij o mnie, tak będzie lepiej dla Ciebie, ja nie zasługuję na taką kobietę jak Ty" - podaję możliwe tłumaczenie - "zapomnij o mnie, tak będzie lepiej dla Ciebie, ja nie zasługuję na taką kobietę jak Ty" Oprócz drugiej wersji ZSa jest jeszcze możliwość że w ten delikatny sposób daje Ci do zrozumienia, że Twoja ciągła dociekliwośćć i rozbiór każdej jego wypowiedzi na czynniki pierwsze sprawił,m że ma Cię serdecznie dosyć ale jest kulturalny i w tym zdaniu zawarł znaczenie słów "spierdalaj babo".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak masz przyjąć do wiadomości słowa "zapomnij o mnie" MS to skacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maxa
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery i inni, którzy zawsze wszystko wiecie male sprostowanie, bo jakis blad sie pojawil tylko ms i ja wiemy wszystko, reszta asystuje najlepiej jak potrafi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ms i ja wiemy wszystko, reszta asystuje najlepiej jak potrafi Co to za poranne przechwalanki:) Witam- to ja loka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS to no teraz to wyszła totalna bzdura wszystko to wiem ja ale nie radzę ( poza małymi wyjątkami- występy gościnne) i nie asystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maxa
ok, przyjęłam do wiadomości :) aczkolwiek miałam nadzieję, że ten kretyński tekst da się zinterpretować inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego podnosić nie zamierzam:P sam sobie dobrze z tym radzisz ciekawe kto podniesie msa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maxa
niestety sama też tak to odczytałam :( ale chciałam tylko potwierdzić, że nie da się tego inaczej rozumieć. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×