Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość moje pytanie brzmi
jestem glupia i nie rozumiem o co Ci chodzi... zmien pytanie czyli np. czy faceci lubia jak sie ich podrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem glupia i nie rozumiem o co Ci chodzi... zmien pytanie czyli np. czy faceci lubia jak sie ich podrywa? no dobrze, napisze powoli: temat brzmi - po_rade - szukasz rady? jesli tak, to slucham w czym moge ci pomoc, jesli szukasz uniwersalnej metody na podrywanie facetow - nie ma takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pytanie brzmi
acha, zrozumialam...:) czyli wszystko zalezy od danej osoby. jak myslisz zalozycielu topiku co sobie facet mysli jak sie na niego patrze i odwracam wzrok jak on zaczyna sie na mnie patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zrozumialam... czyli wszystko zalezy od danej osoby. no brawo :-) dokladnie tak, moglabys spytac czy faceci lubia piwo, jedni lubia inni nie lubia i tyle, nie ma o czym dyskutowac jak myslisz zalozycielu topiku co sobie facet mysli jak sie na niego patrze i odwracam wzrok jak on zaczyna sie na mnie patrzec? mysle - ze mysli to co sobie chce, bo znow wpadasz w te sama pulapke, roznie sie ludzie zachowuja, roznie rozumuja i maja rozny poziom wrazliwosci na zewnetrzne bodzce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pytanie brzmi
na kazde pytanie jakie zadam odp. bedzie brzmiala: zalezy wszysko od danej osoby bla bla bla rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazde pytanie jakie zadam odp. bedzie brzmiala: zalezy wszysko od danej osoby bla bla bla nic nie poradze na to, ze nie przeczytalas uwaznie pierwszego postu - nie mam szklanej kuli, niestety nie jestes pod tym wzgledem wyjatkowa, powodzenia przeczytaj sobie wczesniejsze pytania jakie tu byly zadawane i przekonasz sie gdzie lezy roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie pasi
żytkownik: zawsze szczery (ilość postów: 1440)-------. gdzie te twoje doświadczenie,tyle postów tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
nie postów a logowań ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy madrość i doświadczenie jest wyznaczane przez ilość postów pisanych na kafe;)?... hahah wiedziałam,że kiedy tu zajrze, poprawi mi sie humor;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wypadku ja jestem taaaaaaaaaaka mądra :D w sumie podoba mi się ten tok rozumowania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike;):) tak własnie sądziłam,że odczytasz to w ten sposób...:):) a swoja drogą zobacz.. wychodzi na to,ze im wiecej postów tym człek mądrzejszy - w mysl rozumowania pomaranczy... czyli pomarancze to bezmyslne istoty bo im licznik nic nie pokazuje;O biedactwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pomarańczy właśnie pomyślałam dokładnie to samo :D tylko MS przemilczę.........jak to mówią wyjątek potwierdza regułę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak zbieżność imion przypadkowa:P nie za wcześnie prezes przyszedł ?? tak dobrze się off-topowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mamy cię ignorować ?? a każdą twoją wypowiedź odebrać jako trolling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×