Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

11:01 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery tylko ms i ja wiemy wszystko, reszta asystuje najlepiej jak potrafi :D:D:D:D:D:D:D dobre gratuluję zatem wszystkim asystentkom, które asystuja portkom :D :) kosmici wszystkich krajów łączcie się P.S. Wkleję sobie ten post z.S. na pamiątkę, bo pewnie zdarzy się kiedyś temat o męskim szowiniźmie, nie będzie trzeba długo szukać cytatów. Na dzisiaj koniec, bo już mnie przepona boli ze śmiechu. papa ze szczególnym uwzglednieniem asystentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję zatem wszystkim asystentkom, które asystuja portkom to ja w takim wypadku wpisuję się jednak na listę i przyjmuję gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow, dokladne potwierdzenie naszych slow, mowimy lasce - wez sie puknij w glowe i zajmij czyms innym, a ona i tak uparcie w szale fanatyzmu bedzie negowac prosta, zwykla niechec i dodawac do tego swoje definicje, chcac przekonac innych do tego, ze ziemia jest plaska a kazdy lubi kazdego i kazdy z kazdym chce utrzymywac relacje miedzyludzkie, slowem - DYSKRYMINACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike:D jaka nagła zmiana deicyzji ?? Czyżby mój jeden post tak na nią wpłynął?? ;-) :D Ehh.... szczery .... Twój topik, to tylko jedna z tanich rozrywek ....:-) ale wartość śmiechalna-bezcenna, a Ty sobie to tłumacz jak chcesz swoim mentorskim móżdżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden aspekt kosmitow, ktorzy uparcie potrzebuja akceptacji, tacy kosmici mimowolnie podkreslaja swoje plany, zamiary opuszczenia grupy, ktora takiego osobnika nie akceptuje w skrytej nadziei, ze pojawi sie cokolwiek, co bedzie mozna podciagnac pod probe zatrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko pędzi do przodu zmiany są konsekwencją rozwoju tylko niektórzy stoją w miejscu.....w tym wypadku nawet cofnięcie się byłoby lepsze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze S. a co tu jest to interpretowania to proste, jak przysłowiowa budowa cepa :D: 11:01 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery Zawsze szczery i inni, którzy zawsze wszystko wiecie male sprostowanie, bo jakis blad sie pojawil tylko ms i ja wiemy wszystko, reszta asystuje najlepiej jak potrafi tylko ms i ja wiemy wszystko ....:D tak i to sobie powieś na ścianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą zs zobacz jak to jest każdą twoją wypowiedź pewna grupa ludzi bierze dosłownie połkną wszystko co im podstawisz pod przełyk a zwyczajnego "idź stąd" nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą zs zobacz jak to jest każdą twoją wypowiedź pewna grupa ludzi bierze dosłownie połkną wszystko co im podstawisz pod przełyk kazda, ktora jest wygodna do tego by uzasadnic, ze to nie przymus wewnetrzny tylko zaproszenie do dyskusji :-) a zwyczajnego "idź stąd" nie rozumieją - rozumieja - pisalem wyzej DYSKRYMINACJA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wróćmy do tego wątku przecież byłaś stąd wyrzucana parę razy :D przemyśl to :-) P.S. Czy do Ciebie Ike, nie dochodzi jedna podstawowa rzecz? Że ja też mam tutaj swoje powody, żeby zaglądać? Mało tego, nie muszę się nawet z nich opowiadać, powiem więcej i to Twoimi słowami (żebyś zrozumiała): guzik mnie obchodzi, co wypisujesz, więc możesz spokojnie omijać moje posty :D P.S,2 Czuj się zaszczycona,że do Ciebie przemówiłam /a zawsze S. o czymś zapomniał, ale to innym razem/ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ZS, mam dodatkową cechę - taki typ nie potrafi poprzesstać na czytaniu i czuje wewnętrzną potrzebę podzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami. Oczywiście koniecznie w miejscu, gdzie doznał "olśnienia", mimo, że podzielenie się gdzieś indziej też jest niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie nie widzę problemu, wy klikacie, Zielona klika, Żółwik klika i ja też będę klikać ..... o o .... zauważam u siebie objawy boskości ;-)nie jest dobrze..... :D:D P.S. To już 2 post po pożegnaniu ...a że jestem kosmitą, to zrobię to, co zwykle kosmici robić lubią :classic_cool: Oczywiście podziękowania i dyplomy odbiorę wieczorem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze/.... ... .. dobrze, że mi MS przypomniałeś właśnie zauważyłam, że doznałam tego no.... olśnienia ...to znaczy iluminacji.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się z czego śmiać Ms widziałam nieraz ludzi chorych, którzy chodzą- gadają sami do siebie albo zaczepiają przechodniów. z samotności ? która z latami przerodziła się w chorobę bardzo wiele samotnych osób żyje życiem innych są tak zgorzkniali, że nawet skrytykowanie czyjejś fryzury co rano przynosi im ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt sa takie osoby, niestety wiele z nich nawet nie jest swiadomych tego jak sa postrzegani, wietrza spisek, niczym nieuzasadniona wrogosc itd, nie rozumieja przede wszystkim tego co juz pisalem - szkodza wylacznie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, no własnie .... Twoja fryzura hmm... tego jeszcze tego nie omawiałyśmy z Zieloną masz rację, to fajny temat na stosunkowo spokojny wieczór, czego i wam życzę :D:D:D:D P.S. Co nie znaczy, że wytrzymam bez kafe do wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie będziecie pisać o kosmitach cały dzień, to już by zakrawało na jakąś obsesję :-) miłego dnia nałogi netowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie realna sytuacje, rozmawiamy sobie w knajpie czy na ulicy, podchodzi jakas nawiedzona lasia i puszcza jakis tekst , nie wiadomo czy smiac sie czy plakac - patrzymy na nia jak na kosmitke a ona dalej swoje infantylne teksty wali w koncu mowimy, wez sie zajmij czyms innym, kto ty w ogole jestes? na to lasia zaczyna sie rzucac, ze wszystkim nalezy sie szacunek, patrzymy jeszcze wiekszymi oczyma na kosmitke i mowimy - ale o co ci chodzi kobieto? po co tu przylazlas i czego chcesz? lasia na to - TO JAWNA DYSKRYMINACJA! jednak po trzecim czy czwartym tekscie zwyczajnie polezie w cholere, bo przeciez nie bedzie tak otwarcie robic z siebie kretynki w necie jak wiadomo jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gorsze im bardziej są samotne tym bardziej zgorzkniałe im bardziej zgorzkniałe tym bardziej samotne bo nikt nie chce z nimi być rozmawiać nawet spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie dziala bledne kolo, zeby przerwac taka osoba musialaby sie zmienic, ale nie moze sie zmienic, gdyz jest swiecie przekonana, ze to nie w niej jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przez grzeczność wypadałoby się odwdzięczyć 'koleżance' za miłe słowa. Jednak mimo szczerych chęci nie mogę znaleźć choćby jednego, najmniejszego powodu do odwzajemnienia gratulacji więc tylko podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.... proszę nie piszcie o sobie, bo tego nie da się czytać, takie smutne :D:D:D:D albo nie .... piszcie, lepsze, to niż o kosmitach taka autocharakterystyka waszych postaci, to dobry pomysł ale poczytam później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u osob tego typu w rzeczywistosci tez wystepuja objawy, ktore mozna tutaj zaobserwowac, chcac podkreslic jak jest szczesliwa, udowodnic jak bardzo jej dobrze ze soba, nawet tym, ktorzy nie chca tego sluchac, bedzie opowiadac o swoim szczesciu, o swoich planach, o wszystkim by tylko zagluszyc glos rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'gdyz jest swiecie przekonana, ze to nie w niej jest problem' Dokładnie. Do tego dochodzi permanentne szukanie akceptacji za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem spotka się gdzieś na ulicy jedna z drugą i z zapartym tchem wylewają te swoje zgorzkniałe obserwacje wtedy ulga jest jeszcze większa bo chociaż przez moment mają wrażenie, że ta druga tego słucha że zgorzkniałości potwierdzi i potwierdza owszem- bo ma ten sam syndrom mogłyby wspólnie napić się herbaty- ale przez swoją samotność, już nie potrafią normalnie egzystować w towarzystwie nauczone, że ulgę przynosi tylko jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×