Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość
chiba 'boga' jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga czysto techniczna (możecie potraktować to jako pytanie o poradę, mnie jest wszystko jedno): dlaczego ludzie przed edycją tekstu nie czytają tego, co wysyłają, a później zrzucają winę na autokorekty czy inne techniczne myki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znawco Morfeuszów Uwiodłeś mojego purystę. Nie wybaczę Ci tego nigdy. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wszystko w nosie. Aeeeele mam duży nossss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego ludzie przed edycją tekstu nie czytają tego, co wysyłają, a później zrzucają winę na autokorekty czy inne techniczne myki?" x Bo są przekonani, że napisali dobrze i chcą się podzielić swoim rozczarowaniem odnośnie niedoskonałości maszyn, z którymi muszą współpracować. Nasuwa się jednak inne pytanie - dlaczego ludzie mają taką sraczkę odnośnie nieprzyjmowania prostych wyjaśnień? Ciągła negacja to styl życia czy sposób na leczenie własnych kompleksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwiodłeś mojego purystę. Nie wybaczę Ci tego nigdy" x Wybacz, że napiszę, iż nawet nie wymagało to wysiłku. Myślę, że ten związek nie miał przyszłości, Twój purysta jest bardzo niestały w uczuciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrnąłeś sprytnie. Będę musiała nie wybaczyć Ci czegoś innego. Znów komplikujesz mi życie. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna uwaga "dlaczego ludzie przed edycją tekstu" x Chyba przed wysłaniem, a nie edycją, nieprawdaż? Jeśli nanosi się poprawki to w czasie edycji, nie sądzisz? Czy może się czepiam i leczę swoje kompleksy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybrnąłeś sprytnie. Będę musiała nie wybaczyć Ci czegoś innego. Znów komplikujesz mi życie" x Jesteś skazana na niepowodzenie w tej materii:) Z dwóch powodów. Po pierwsze przyjęłaś założenie, że wybrnąłem. To nieprawda. Czasem oczywiste wyjaśnienia są zbyt oczywiste, żeby o nich pomyśleć:) Po drugie, to nie ja komplikuję Ci życie. Sama to robisz:) Ale mam nadzieję, że bawisz się tak samo dobrze, jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS, a ty w ogóle istniejesz? Jeśli tak, to sprawdź znaczenie słowa "editio". Podaję formę genetiwu na wszelki wypadek, gdybyś miał problemy z jego znalezieniem: editionis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, a ty w ogóle istniejesz? Jeśli tak, to sprawdź znaczenie słowa "editio". Podaję formę genetiwu na wszelki wypadek, gdybyś miał problemy z jego znalezieniem: editionis" x Oczywiście, że nie, jestem takim samym hologramem jak Ty. Z tego co pamiętam, pisałaś o edycji, nie o "editio" tudzież "editionis". Mam identyczną propozycję - sprawdź znaczenie słowa edycja i zastanów się, który z przypadków miał miejsce w sytuacji zaistniałej na kafe:) Wiem, wiem, utrudniam Ci życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam po_radę: sam sobie sprawdź, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeszcze jabluszko odpadnie, temu jezyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle bym nie musiał klęczeć na karnym jeżyku tyle, ile mam latek...oczko.gif xxx uuuu, MS, widzę, że i ortografia nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sam nie widzisz, to nie ma o czym mówić, uuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro sam nie widzisz, to nie ma o czym mówić, uuuuu" x Hahhaha, jasne:) Właśnie sobie uświadomiłaś, że klęczenie na takim ptaszku to chyba jednak bez sensu i może chodzi o małego jeża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra po_rada: Przewertuj słowniczek, taki do szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało stanowczy moja rada:-) -więcej stanowczości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało stanowczy moja radausmiech.gif -więcej stanowczości" x Po co? Żeby zniechęcić adwersarza to pogrążania się na własne życzenie i zupełnie gratisowego podnoszenia tematu?:) Nie twierdzę, że nie popełniam błędów, bo tylko ktoś, kto nic nie robi może tak powiedzieć. Ale niezmiennie bawi mnie, gdy ktoś wytyka mi błąd, którego nie umie wskazać:) Zabawne jest też, gdy osoba kreująca się na alfę i omegę języka polskiego sadzi takie zdanie: "uuuu, MS, widzę, że i ortografia nie tego..." Mimo wszystko powinna być świadoma, że nie należy rozdzielać zwrotu "widzę że" w momencie, gdy przecinek pojawił się po MS. Nie chce mi się (bo leniwy jestem) przeprowadzać pogadanki na ten temat, więc się powstrzymam od zgłębiania tematu. Tym bardziej, że przecinki to złooo i sam wielokrotnie je olewam:) W ogóle całe to zdanie wygląda jak bohomaz. "uuuu". "Nie tego". Tak mogę napisać ja, czy ktokolwiek, ale nie "miszcz polaka". Wyraźnie widać braki w słownictwie...:P Najciekawsze jest to, że uporczywe doszukiwanie się dziury w całym ma tylko taki efekt, że autor korekty sam naraża się na wyjątkowo uważne badanie swoich wypowiedzi:) A z racji tego, że nie mamy do czynienia z profesorem Miodkiem, szansa na wtopę jest duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS, Zbiłeś mojego purystę. Musimy jakoś podzielić teren, bo tak nie może być. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, Zbiłeś mojego purystę. Musimy jakoś podzielić teren, bo tak nie może być" x Spokojnie, purysta zaraz wruci. Jestem tego pewien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi to. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że lubi być bity. Ciągle chybiam. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×