Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Przepraszam, co sobie robimy? :) Masz obraz jak to wygląda z boku i jakie skojarzenia się nasuwają. Jeśli pasuje Ci bycie naiwną i przymykającą oczy na kolejne wyskoki swojego faceta - masz do tego prawo. Tylko po co w takim razie mieć jakiekolwiek wątpliwości? Twój, że tak powiem, "partner" wraca do Ciebie bo jest mu jak u mamy, był niegrzeczny to będzie pewnie kara i szlaban na tv ale wkrótce wszystko wróci do normy i będzie mógł znowu zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, dziękuje za troskę, wszystko okej, widziałam kilku mężczyzn dziś w sklepie rano więc da się to zaliczyć do relacji d-m.:) A co u Ciebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu:P:) czyli twoje życie wróciło na dawne dobre tory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:46 takze tego 2 Czyli co powiedzialby w tej sytuacji zs? Rozumiem, że znasz go na wylot? :D zobaczę, czy go aż tak dobrze znam. Póki co, stosuje czytelne ;-) schematy, więc .....spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wróciło na dawne dobre tory, nowy etap się rozpoczął. Rozumiem, że życzysz mi powodzenia na nowej drodze życia. Nadzieja8, no jestem niezmiernie ciekawa co Twoim zdaniem powiedziałby zs.:) Proszę, nie każ mi czekać na jego post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze rozumiesz:) nie chcę się rozpisywać z wiadomych względów ale to super że ruszyłaś do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze tego 2 ..... :D nosz przecież oddałam już sprawiedliwość w Jego imieniu ;-) rozumiejąc, że brak mu czasu na uczynienie wiadomego wpisu ;-) patrze wyżej :D jakby to on rzekł: czytaj ze zrozumieniem tego2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sięęęę
Mało_stanowczy- dziękuje, masz 100 % racji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do problemowej.:) otoz moja droga... dalas mu raz szanse- delikatnie mowiac mial to gdzies... teraz prosi cie o nastepna.. sadzisz ,ze na tym poprzestanie? Uwazam ,ze nie.. więc coż.. pomachaj mu jedynie na pożegnanie biała chusteczka i pa;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza D
Oto, co można znaleźć na śmietniku: przejaw niskiej samooceny autora wątku oraz niewątpliwie...jeszcze nie wiadomo co...ale na pewno brak szacunku do rozmówców: 13:28 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery prosze o zrobienie porzadkow na ponizszym temacie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4222743 &start=2250 prosze o wykasowanie wszystkich postow od dnia 13.10 godzi 14:04 dziekuje dziwny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza D
i tak człowiek ma udzielać porad ...? po porady nie przychodzą ludzie mocni psychicznie, tylko sabi. potrzebujący pomocy. Ciekawe, jak ma im pomóc człowiek, który nie umie z nimi zwyczajnie rozmawiać? Czasami żeby człowiekowi pomóc, wystarczy go czasem tylko wysłuchać, ale i to widocznie za trudne dla autora topiku. www.zenadaroku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając zdecydowany brak konsekwencji pomiędzy nickiem a treścią postu jednak odpowiem "ale na pewno brak szacunku do rozmówców" - zarówno Szczery jak i ja i jeszcze kilka innych osób nie mamy za grosz szacunku dla hołoty, która nie ma absolutnie nic do roboty oprócz popisywania się swoimi uwagami, które zresztą nijak się mają do tematu. Stąd prośba o usunięcie. "Czasami żeby człowiekowi pomóc, wystarczy go czasem tylko wysłuchać" - W naszych standardach pomocy nie mieści się "wysłuchiwanie" czyichś mało rozgarniętych opinii na nasz temat. To nie koncert życzeń. Jeśli masz jakiś problem - możesz się z nim zgłosić. Jeśli Twoim problemem jest Szczery, Loka, Sukienka, Predatorka czy ja - załóż sobie swój topik i tam się wypłacz. Jeśli komuś nie odpowiada taka forma topiku - nie ma obowiązku zgłaszania się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:):) O poranku:):) Widze,ze frustraci nadal atakują... Ale należy przyznac,iż ich zapał i determinacja mogą budzić nawet podziw. Wszak wyszukanie w śmietniku jakiegoś postu, wymaga troszkę zachodu.. Widać nuda i zaangażowanie w "życie kafeteryjne" jest większa niż się spodziewałam;):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffbzium
Oto, co można znaleźć na śmietniku: przejaw niskiej samooceny autora wątku oraz niewątpliwie...jeszcze nie wiadomo co...ale na pewno brak szacunku do rozmówców: 13:28 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery prosze o zrobienie porzadkow na ponizszym temacie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4222743 &start=2250 prosze o wykasowanie wszystkich postow od dnia 13.10 godzi 14:04 dziekuje dziwny jest ten swiat DOBRE........ JAK SIĘ KOMUŚ CHCE ZAMKNĄĆ USTA, TO ZNACZY, ŻE SIĘ TEGO KOGOŚ BOI. cZEGO SIĘ BOI AUTOR TOPIKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Czołaem Jestes lepszy:D Na swoja obrone powiem, ze u mnie to byl przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loka , predatorka , przyznam szczerze - do wczoraj nie mialam pojecia ze istniejecie , obie takie madre i zdystansowane .... tak przynajmniej myslicie o sobie ;) zagadnienie nie dotyczylo zadnej z was - o ile sobie przypominam .... po cholere pchacie palce miedzy drzwi? trza sie bylo moze zdystansowac ? to nie jest zaproszenie do rozmowy - nie mam czasu ... to taka zacheta do myslenia , osobiscie bardzo cenie sobie ludzi myslacych -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, to było ryzykowne posunięcie.... jak tak kiedyś napisałam o kimś, to mnie zwyzywano od idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno-odnosnie "chamstwa i rozwalania topow" wasz szczery rozwalil mi kiedys topa -ot tak , dla zabawy :) brak szacunku dla innych ? nie wiem - ale sama rowniez nie bede respektowac jego niewidzialnej granicy - jaka sobie nakreslil :P a biedny MS ? to taki czlowiek - ktory tak dlugo pchal te paluchy - az go w koncu dostrzeglam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żeby zielona była zawistna albo mściwa nie żeby ogarnęła ją frustracja ona tak tylko między medytacją a pracą....... swoją drogą zielona w sumie powinnaś być szczęśliwa teraz twojego topa nikt nie rozwala wedle starego powiedzenia " nie rusz gówna bo śmierdzi" więc żyj dniem dzisiejszym:) ciesz się chwilami u siebie czy nudzi ci się tam?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że i Ty Ike .... i przyszłaś tutaj razem ze swoją godnością? Bo o ile wiem, to już w drugim poście zostałaś stąd wyrzucona :D P.S. Naprawdę chcesz znać szczegóły mojej pracy? :D Póki co, to robię sie na bóstwo, żeby w pracy nie zauważyli, że jestem kosmitką ....a zaczynam o 12, więc spoko Twoja rozczochrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu przychodzę po starej znajomości:) pamiętam jak szczeremu wmawiałaś, że przychodzi na mój top.......za tobą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.... poczekam z przyjemnością, jak zwyzywasz jeszcze kogoś, może nawet ms bo za to, że wyzwałaś zs. od szmat netowych, to jeszcze niedawno jeszcze raz przepraszałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymyslisz coś nowego?? czy codziennie bedziesz trajkotać o tym samym??:) widzisz sprawy pomiędzy mna i szczerym to sprawy pomiędzy mną i szczerym chcesz robić za jego adwokatkę? nie sądzę, że ci zapłaci jakoś mimo twojego codziennego pieprzenia o tym samym nie zauważyłam żeby się z tobą zgodził normalnie zapytałabym "zgadnij dlaczego" ale w twoim wypadku nie będę obciążać twojej mózgowej komórki:) możesz nie odpowiadać będzie mniej kasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×