Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

dobrze, dobrze MI juz się nie tłumacz każdy sobie wnioski wyciągnie sam tyko spokój cie uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście, że tego, że byłeś uroczy" - nienawidzę Cię:P Miałem nie pamiętać o byciu prawiczkiem :P Na szczęście wtedy o kafeterii nawet wróble nie ćwierkały, więc nie zostałem aż tak spaczonym prawiczkiem jak zapewne są dzisiejsi :) I nie było red tude 😭 Jeszcze trochę i uznam, że przegrałem życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jak Predatorka słusznie zauważyła nic nie sugerowała na temat mojej... tej... no... jak jej tam.... co masełko jej szkodzi, nooooooo.....;) W związku z tym nienawidzę tylko Ciebie:P A jeszcze za Bronka też masz przechlapane:P Dobrze, że mi sie przypomniało! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Autorko problemu, nie wiem jak u Was z antykoncepcja. Jezeli sa to tylko prezerwatywy, to chlopaka moze sie stresowac zakladanie tzn. przerwa. No i najwazniejsze to skupic sie na wlasnych cialach, poznac je, nie spieszyc sie.Nie kazda bliskosc i pieszczoty musza sie konczyc stosunkiem . A pozniej co bedzie to bedzie:) Masturbacje, fotki to wszystko jest dla ludzi. I ani jednego ani drugiego nie nalezaloby traktowac jako be. Robcie to, na co macie ochote:) a bedzie ok. Klopoty u mlodego, niedoswiadczonego faceta ze wzwodem nie oznaczaja, ze jest cos z nim nie tak. Jezeli potraficie to rozmawiajcie. A jezeli macie opory to nauczcie sie powoli i ostroznie na temat seksu rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym nienawidzę tylko Ciebie czułości odłóżmy na_potem :classic_cool: bo nas prezes dziś za fraki powiesi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo nas prezes dziś za fraki powiesi" - No proszę Cię, ja dzis w garniturku w kolorze ecru, brązowych sandałkach, tradycyjnie niebieskie skarpetki założone tył na przód, koszula w prawie turkusowym ale już niezupełnie żółtym :classic_cool: kolorze i nieodłączna czerwona apaszka :) Za fraki mnie nikt nie powiesi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wam powiem,że ja dziś też cudnie wygladam.. tak już prawie weekendowo.. ( hmm ale to zabrzmiało jakbym w inne dni wyglądała mniej cudnie - goopia):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmm ale to zabrzmiało jakbym w inne dni wyglądała mniej cudnie - goopia" - Hahaha, to mi przypomniało, że jedna z rzeczy, których sie nauczyłem o kobietach to NIE mówiś "ślicznie dziś wyglądasz" :P Po cholerę to doprecyzowanie, Wy to zrozumiecie dokładnie tak, jak sama napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms sie nie czepiaj.... najwazniejsze ,ze umiemy śmiac sie z siebie samych:):):) dzis jest piatek!!! cudny dzien :))) w przeciwienstwie do poniedziałków- ktorych zywo nienawidzę;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ms sie nie czepiaj.... najwazniejsze ,ze umiemy śmiac sie z siebie samych" - ależ bynajmniej:) Z tym, że niewiele kobiet kobiet potrafi śmiać się z samych siebie. A jest to bardzo fajna cecha, bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego się boją spytać porad
większość kobiet to głupie-naiwne stworzenia ;) które oczkują na tym topie cudów nie otrzymawszy gwiazdki z nieba wylewają swoje frustracje na bogu ducha winnego ZS :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie Zs buduje w ten sposob napiecie.. tu niby nic... wieszać nie bedzie czy cos... ale to na razie.. budzi lekki niepokoj;) heheh trzeba byc czujnym jak wazka i nie dac się zaksoczyzc;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znaczy sie Zs buduje w ten sposob napiecie" - zayzykuję twierdzenie, że prezes twardo stoi na ziemi całymi stopami, więc opcja że coś buduje na piętach, a tym bardziej na jednej raczej odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy w ogóle z tym budowaniem czy to jest bob budowniczy?? nie więc nie buduje prezesuje- na palcach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na palcach to się skrada a nie buduje przecież napisałam, że nie buduje a skradanie się -jest naturalnym elementem prezesury skradać się- do sekretarki skradać się- wyjść ukradkiem tylnymi drzwiami jak niechcący się zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×