Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Wiwas, ja tez mam lozysko na przedniej scianie i jestem juz ponad 18 tc i wciaz nie czuje ruchow. Tzn czasem bable takie, ale niezbyt czesto. Mi lekarz nie mowil, ze od takiego ulozenia lozyska moge pozniej czuc ruchy... Ciekawe. Ja oczywiscie sie troche niepokoje, bo wolabym juz je czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka nie martw się niepotrzebnie :) ja zaczęłam czuć dobrze właśnie w 18 tygodniu. A teraz jestem w 20 tym i Małe stuka i puka i przypomina się więc na dniach będziesz czuła. Ponoć niektóre pierworódki czują nawet w 22 tyg dopiero i nie ma w tym nic dziwnego :) Dobra ja uciekam robić mielone bo mnie Mąż wydziedziczy jak obiadu nie będzie hehe ;) żartuję oczywiście - sama już się głodna robię. Potem zajrzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,Ola,najlepsze,że my się nawet zgadałyśmy,że z Gdyni jesteś,ale jak napisałaś,ze dopiero od dwóch lat to od razu policzyłam,ze ja już ponad 3 w Ire,więc nie ma szans,żebyśmy się znały-a tu taka niespodzianka;) Swoją drogą my faktycznie dość często niespodziewanie spotykamy się w ważnych momentach naszego życia...:) Może nasze dzieci się kiedyś zaprzyjaźnią?;) Biedroneczka-łożysko tak usytuowane niejako amortyzuje ruchy,także nic się nie martw i czekaj cierpliwie,jeszcze Cię pokopie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,Ola,najlepsze,że my się nawet zgadałyśmy,że z Gdyni jesteś,ale jak napisałaś,ze dopiero od dwóch lat to od razu policzyłam,ze ja już ponad 3 w Ire,więc nie ma szans,żebyśmy się znały-a tu taka niespodzianka;) Swoją drogą my faktycznie dość często niespodziewanie spotykamy się w ważnych momentach naszego życia...:) Może nasze dzieci się kiedyś zaprzyjaźnią?;) Biedroneczka-łożysko tak usytuowane niejako amortyzuje ruchy,także nic się nie martw i czekaj cierpliwie,jeszcze Cię pokopie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,Ola,najlepsze,że my się nawet zgadałyśmy,że z Gdyni jesteś,ale jak napisałaś,ze dopiero od dwóch lat to od razu policzyłam,ze ja już ponad 3 w Ire,więc nie ma szans,żebyśmy się znały-a tu taka niespodzianka;) Swoją drogą my faktycznie dość często niespodziewanie spotykamy się w ważnych momentach naszego życia...:) Może nasze dzieci się kiedyś zaprzyjaźnią?;) Biedroneczka-łożysko tak usytuowane niejako amortyzuje ruchy,także nic się nie martw i czekaj cierpliwie,jeszcze Cię pokopie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,Ola,najlepsze,że my się nawet zgadałyśmy,że z Gdyni jesteś,ale jak napisałaś,ze dopiero od dwóch lat to od razu policzyłam,ze ja już ponad 3 w Ire,więc nie ma szans,żebyśmy się znały-a tu taka niespodzianka;) Swoją drogą my faktycznie dość często niespodziewanie spotykamy się w ważnych momentach naszego życia...:) Może nasze dzieci się kiedyś zaprzyjaźnią?;) Biedroneczka-łożysko tak usytuowane niejako amortyzuje ruchy,także nic się nie martw i czekaj cierpliwie,jeszcze Cię pokopie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam od poloznej serduszka mojej dzidzi posluchalam sobie. znowu mi sie lezka w oku zakrecila. Teraz do swiat musi wystarczyc :( troche mnie wkurzyli bo szpital nadal nie przeslal moich wynikow badan krwi i moczu wiec nie wiadomo czy wszystko ok. Ale tak sobie mysle ze jakby sie cos dzialo to by mnie scigali. Chyba nie ma wyjscia i jak pojade o Polski to ide na prywatna wizyte do Ginekologo zeby sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szkoły rodzenia to mam jedną na oku koszt to 100zł Program zajęć: Nowoczesne metody działania: -prelekcje lekarzy: położnika, anestezjologa, pediatry; prelekcje położnych -wyświetlanie filmów video -zajęcia na basenie -ćwiczenia na sali gimnastycznej -ćwiczenia JOGA -zwiedzanie oddziału, zapoznanie się z personelem Dziewczyny ćwiczące, w jaki sposób ćwiczycie, chodzicie gdzieś, czy same w domu ćwiczycie, macie jakieś programy do ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :)Ja rownież będę majową mamą :)Mieszkam w Sopocie i planowany termin porodu to 08 maja :)Jak większość z Was marwie się o mojego szkraba w brzuszku. Pierwsze 4 miesiące były ciężkie :(Ciąża była zagrożona. Teraz już nie mam żadnych plamień ale i tak żyje od wizyty do wizyty u gina. Najbliższa 17-go grudnia i mamy nadzieje poznć płeć maluszka :)Tymczasem pozdrawiam i również proszę o hasło na maila: brighteagle1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :)Ja rownież będę majową mamą :)Mieszkam w Sopocie i planowany termin porodu to 08 maja :)Jak większość z Was marwie się o mojego szkraba w brzuszku. Pierwsze 4 miesiące były ciężkie :(Ciąża była zagrożona. Teraz już nie mam żadnych plamień ale i tak żyje od wizyty do wizyty u gina. Najbliższa 17-go grudnia i mamy nadzieje poznć płeć maluszka :)Tymczasem pozdrawiam i również proszę o hasło na maila: brighteagle1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 21
ja też mam termin na 8 maja. Jestem właśnie po wizycie u gina , jeszcze pełna emocji, gdyż widziałam moje maleństwo. Jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka ale to raczej mało ważne. zadowolona jestem, że wszystko jest ok. i od dzisiaj mam l4 więc będę mieć mnóstwo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Demi;) (podejrzewam Madzia,że to ty?);) Ja się właśnie przed chwilą zgadałam z koleżanką z liceum,że obie jesteśmy na tym forum.A teraz jeszcze Ty:)Witamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ciężko za wami nadążyć :) a szkoda hehe o co chodzi z tym hasłem? do czego to hasełko służy, też bym je chciała dostać bardzo proszę 🌼 dzielinska12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe i zaległe mamusie:):) hejka miło was poczytac, Wiwas sprawdz czy nie masz uczulenia na penicylinę, bo tylko ten antybiotyk można brac w ciąży, i na podtsawie objawów ktore opisujesz , moja koleżanka też musiała ja brac w ciąży na oskrzela i włąśnie śmiałą się że wyglądałą jak potwór z wielkimi ustami i krostami na nich:):), brzuszki oglądałąm cudne a zieloneszkiełko mnie już pobiłąś:P;) myślałam że ja tylko taka brzuchatka jestem:P;) propo dzisiejszego programu w ddtvn to ja zadręczam inne koleżanki ciężarne opowiesciami o swoim porodzie:D:D:D, ale w sensie że nie taki diabeł straszny:P;) ciekawe co bedzie następnym razem że tak się przechwalam:D:D:D, ale gnębię przyznam:D:Dsię, bo już taka gaduła jestem i niektore koleżanki lubią sobie pogadac na te tematy jak o normalnym wydarzeniu, bo nie tworzymy z tego jakiego traumatycznego wydarzenia raczej doszukujemy się zabawnych incydentów:D:D, a inne reagują milczeniem, cóż nie każdy lubi, a o wagę na razie mnie nikt nie pyta:P, zresztą i tak bym sie odesrała ze po porodzie wszystko się wybiega przy dziecku, wiec co się martwic każdy tyje swoim tempem, każda ciąża jest inna każda z nas żyje innym rytmem życia, i jego tempo czy mus leżenia też ma wpływ na naszą wagę, i chocbyśmy się głodziły to i tak na koniec będziemy się turlac i tak czy chcemy czy nie:P:P:P tu ż mojego życia;) gdy byłam z synem w ciąży przyjechał do nas teśc na swięta i zasiedział się do porodu:O:P, sam brzuchaty że ledwo łązi emeryt, o kulach bo stawy nie wytrzymują tuszy iiiiiiii stanął w drzwiach nad ranem na dzień dobry ja w 30tc a on do mnie oooo ale przytyłąś i co wy na to???????????? nic tylko zawrócic:P:P:P:D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam Wiwas83 ;) że mnie rozszyfrujesz :)Ciesze się że u Ciebie wszystko dobrze :* Zastanawiam się nad zakupem na allegro masla do ciała Palmersa?Faktycznie takie fajne ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten2-ja dostałam uczulenia po keflexie 500mg,należy do grupy antybiotyków zwanych cefalosporynami.To moje pierwsze uczulenie,ale i ten konkretny lek brałam po raz pierwszy,więc ciężko powiedzieć,czy na penicylinę czy cefalosporyny?W każdym razie wyglądam strasznie:( Demi1982-ja w palmersie jestem zakochana i tym zwykłym i ciążowym,teraz stosuję serum do biustu,krem na rozstępy,który używam na brzuch,biodra i wszystko to co sie może rozciągnąć;) a na nogi i resztę masło kakaowe,bo uwielbiam ten zapach!Ja póki co rozstępów nie mam,ale też i przytyłam niecałe dwa kilo i nie mam szczególnie imponującego brzuszka jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioluś czyli teciążowy to ten a http://allegro.pl/item836507197_palmers_balsam_na_rostepy_ciaza_przebarwienia.html a masło http://allegro.pl/item845427207_palmers_maslo_kakaowe_blizny_przebarwienia_200g.html?Zobacz pls bo widziałam też w innym opakowaniu :)Pewnie w IRE taniej wychodzi?Ja za to uwielbiam masła z body shopu :D Od 3 dni mam wrażenie że czuje ruchy. To już nie bulgotanie tylko takie delikatne uderzanie w brzuch. Mam nadzieje że to to :)Ale za słabe żeby nazwać kopniakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Wrzuciłam też swoje zdj. na pocztę.. swoją drogą.. .piękne te Wasze brzuszki już :) A skoro mowa o maśle kakaowym.. to także uwielbiam ten zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dajecie czadu z tymi postami:) Ja najchętniej leniłabym się całmi dniami, przytyłam ok 4kg 700g, może być. ruchy czuję, ale rzadko, bo muszę się wczuć, są jeszcze bardzo słabe :/ dobrze ze sa usg :) Fajnie dziewczynki, ze sie znacie z przeszlosci. Moze znajdzie sie ktos z Sosnowca? Ja placuje jeszcze ale juz sobie czasem odpuszczam, jesli gorzej sie czasem czuje. Ale zazdroszcze czasami dziewczynkom ktore moga leniuchowac w lozeczkach, z 2 strony jakb nie moja praca to nie wiem czy w ogole ubralabym sie... moge jeszcze raz mejla i haslo na isaufo@yahoo.fr?Zgubilam:( Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!Generalnie wszystkie które mają brzuszki na opakowaniu tzn.kobietę z brzuszkiem są ciążowe.Ja ten pierwszy też mam,jest jeszcze taki sam tylko w tubce i ma w nazwie cream a nie lotion i jest bardziej gęsty,przez co wydaje mi się,ze bedzie bardziej skuteczny. To masło z drugiego linku jest dla mnie za tłuste,ja kupuję zwykły balsam palmersa cocoa butter i jest ok.Ceny myślę też nie są powalające.Ja (zależy gdzie kupię) płacę od 6 do 8e za balsamy na rozstępy,lotiony.Serum kosztuje 13e a balsam zwykły nawet 2.75:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandzik21, fajny brzusiu :) w ogóle nie wyglądasz na te 47 kg :) a tak poza tym to widzę, że się przyjemnie różowo na mailu zrobiło, aż milej wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam Palmersa cocoa butter ale o skutecznosci nie moge jeszcze nic powiedziec, poniewaz brzuch mam niewielki. Lubie tez ten zapach choc ta tlusta i lepka konsystencja troche mnie drazni. Oliwka szybciej sie wchlania ale powoduje wyszuszanie skory a co za tym idzie swedzenie.Wyprobuje jeszcze Mustelle... Mnie tam nie drazna pytania czy stwierdzenia typu "ale grubcia z Ciebie", "ile wazysz". Brat nazywa mnie grubasem a jeden z przyjaciol cieszy sie ze bede grubsza niz jego zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Mam pytanie od kilku dni kuje mnie w prawym boku, tak że np siedzę na krześle wstaje i nagle czuje takie promieniowanie kucie, nieprzyjemne zaraz przechodzi ale.....niepokoje się i nie wiem czy tak musi być czy coś nie tak. Miała któraś jakieś takie kucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale macie faaaajne brzuszki:) Byłam wczoraj na wizycie ze swoim Ł. i będzie dziewczynka:) Tatuś dumny że córę będzie miał:) Teść się śmiał, że Ł. się za bardzo starał i przedziurawił dlatego będzie dziewuszka:) Mówiłyście coś o Keflexie---nigdy więcej! Po pierwszym dniu stosowania dostałam takiej grzybicy(a nigdy nie miałam z tym problemu), że masakra. Leciałam szybko do gina, żeby mnie poratował. Kazał odstawić to paskudztwo i przepisał leki na grzybicę. Męczyłam się z tym dwa tygodnie. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Coś mi się post nie wkleił:( Jeszcze raz: Byłam ze swoim Ł. na wizycie u gina, będzie dziewczynka:) Tatuś dumny, że będzie córa:) Teść się śmiał, że Ł. za mocno się starał i przedziurawił-dlatego będzie dziewuszka:) Mówiłyście o Keflexie---nigdy więcej! Po pierwszym dniu dostałam strasznej grzybicy, a nigdy nie miałam z tym problemu. Pobiegłam do swojego gina po ratunek, kazał odstawić to paskudztwo i przepisał leki na grzybicę, dwa tygodnie się z nią męczyłam:( Ale macie fajne brzuszki:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysłałam fotke :) niestety nie mam pojęcia jak wyłączyć lampę błyskową i jest kiepskiej jakości :O to mój brzuszek z rana ..wieczorem jest ogromniasty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że same laski z majóweczek:D;) ale brzucholki fajne macie :) Zuzia gratulacje córci,masz już imię dla malutkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny brzuszki macie pierwsza klasa! Też postaram się coś umieścić bo brzuch już mam dość dość. Dzisiaj zaczął mi się 20 tydzień Od tygodnia czuje delikatne kopnięcia dzidziusia. Kurcze o zakupach to jeszcze w ogóle nie myślę... Zresztą jak wspomnę w domu że może zaczniemy coś kupować to słyszę tylko że za wcześnie. Ale po nowym roku to na pewno zacznę zakupy bo nie chce potem z wielkim balonikiem po sklepach latać. Wózka też jeszcze nie mam upatrzonego ale chyba jednak kupię w sklepie bo tam zawsze można go wypróbować i sprawdzić czy solidny. Ale do tego daleka droga. Zresztą dziadkowie się ofiarowali że kupią razem wózeczek, więc nie będę wychodzić przed orkiestrę. To się rozpisałam.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki, Właśnie wysłałam zdjęcie na maila. Widze, że wy już macie fajne, takie ciążowe brzuszki...ja jeszcze mam mały, ale myśle że i ja się doczekam większego ;-p Co do zajęć dla kobiet w ciąży to zapisałam się na zajęcia "aktywne 9 miesięcy" i jestem bardzo z nich zadowolona. Choć sądziłam że zajęcia będą bardziej "stabilne", a powiem szczerze że można się nawet zmęczyć :) co prawda większość dziewczyn jest już w zaawansowanej ciąży i co się zdziwiłam to praktycznie do samego rozwiązania chodzą na zajęcia. Chciałabym już mieć taki duuuuży brzuchol... he he i ciekawa jestem czy będę mieć więcej cm w brzuszku od mojego ukochanego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×