Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Paulus to ja też wiem jak to jest jeszcze za panieńskich czasów czasem po pracy odwoźił mnie do domu mój obecny mąż a że w pracy mają kilka słuzbowych samochodów i do tego jeszcze miał swój to sąsiadki wpadły w totalne zadziwienie ilu ja ma tych kawalerów, o codziennie inny mnie odwoźi do domu,pewnego dnia jedna nie wytrzymała i wprost zapytała mojego ojca. A on jak zwykle nie ma do nich litosci to kazał im sie mnie zapytać jak chcą wiedzieć. Gryfno- trzymaj sie musi być dobrze, wiem że to nie takie proste ale będzie ok. Co do nowego miejsca na forum to jak wcześniej pisałm mi się podoba babyboom, ale to moja opinia. Ja tak samo jak Gryfno nie mam ochoty żeby obcy ludzie ogladali moje dziecko, dlatego tez nie mam n awet konta na nk. To co piszemy moze czytać naprawdę każdy, jeżeli ograniczymy ilosc osób do naprawde udzielajacych sie to o pewnych sprawch będzie mozna pisać bardziej otwrcie, w tym momencie mam troszeczke opory tak jak izi, nie każdemu mówie czy i jakie mamy problemy, a nowej osobie zawsze mozna wysłać zaproszenie jeżeli będzie taka potrzeba. A u nas znowu pobódki o 1 i 5 ale w sumie to mi na rękę bo mały nie wazy za duzo a widzę poprawę jak je dodatkowo o 1 w nocy. Jest syusiem tatusia i najlepsze zabawy są z tata jak wraca z pracy to mały szaleje, troszke mi szkoda, za to mama ma być jak jest ktoś obcy w domu. Nie mamy jeszcze ząbków ale juz widać dolne 1 i tez 3 wychodza, strasznie jest marudny dentinox nie pomaga. Nasz plan dnia. 1- 180 mleka 5- 180 mleka czasem przeciagnie sie na 8, wtedy 9 odpada 9- kaszka sinlac z owocami ł 12-180 mleko 15- zupka 18-19 180 mleko z kleikiem ryzowym Mamy średnio 2 lub 3 drzemki 30 minut do 1,5 h około 9, 12, 15 tak po jedzonku. A o 5 obowiazkowo landuje w naszym wyrku i drapie tatusia po twarzy maja zabawę. A ja powizycie u fryzjera hunor poprawiony maż nawet stwierdził,że wyglądam kilka lat młodziej, no to wcześniej byłam staruchą chyba ale jemu to wszystko jedno nic mnie nie dopinguje, czasem to innym zazdroszce ze maz powie zeby cos z sobą zrobiła bo mu sie nie podoba ale ja to bym chyba w szok wpadła i się na niego obraziła bo nie przyzwyczajona. Miłego wieczorku mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jak ja pisze, muszę chyba edytowac tekst przed wysłaniem. A w sumie to forum to ma być przyjemnosc a poprawne pisanie zostawię sobie na powrót do pracy, a to juz niedługo. Dziewczyny wiecie może ile trzeba zapłacic opiekunce np. za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja według wskazówek Niezapominajki z NK założyłam już sobie konto na BB i teraz czekam na dalsze szczegóły, żeby przystąpić do prywatnego forum. Widziałam, że konta utworzyły też Mielonna i Seventy, więc czekamy na resztę. Myślę, że jak przestaniemy już tu pisać, a zajrzy na to forum jakaś stara majówka to po prostu możemy zostawić adres e-mail którejś z Nas i można będzie do Nas napisać o hasło do nowego forum i tyle. * Kotik fajnie, że się odezwałaś. Co do opiekunki to u Nas w mieście jest stawka ok 5zł za godzinę, więc jak ktoś weźmie opiekunkę na cały etat w godzinach od 8-16 to wychodzi ok. 800zł, ale w większych miastach na pewno jest więcej. * Seventy szok z tym zakrztuszeniem syropem...:(:(:( nie wiem czy wiecie, ale córka tej aktorki Ewy Błaszczyk w wieku 6 lat zakrztusiła się przez tabletkę i niestety zapadła w śpiączkę w której jest do dziś:( * Gryfno , a jak się czuję ta Twoja koleżanka co wczoraj urodziła?Wszystko w porządku z dzidzią? Trzymam jutro kciuki za DOBRE wyniki taty * Anna podziwiam za te 3-godzinne spacerki w takim mrozie, teraz u mnie tak długi spacer to rzadkość, ostatnio byłam tydzień temu na takim 2,5 godziny przy pięknej pogodzie i temperaturze 15 stopni, ale pewnie u Ciebie super tereny do spacerków i świeże powietrze...już sobie wyobrażam te góry i ośnieżone szczyty:) Skoczki faktycznie do najtańszych nie należą, bo ok. 300-400zł, ale przymierzam się do jego zakupu i chyba kupię jumpero:). Tease a Twoja córcia jeszcze się w tym bawi czy znudziło się jej?:)No właśnie też patrzę na te stoliczki edukacyjne, kostki itp., dzięki za linka..., bo niestty grzechotki, maskotki i mata pewnie niedługo pójdą w odstawkę. * Paulus podziwiam Ciebie za samo myślenie o TRZECIM dziecku:), odważna z Ciebie kobitka:)powodzenia i wytrwałości w diecie, a mi ciągle jakoś chęci brak:( A wszystkie sąsiadki są wścibskie, do mnie ostatnio przyszła szwagierka ze swoją małą córcią, a moja sąsiadka do niej:" O widzę, że pani jest opiekunką...", a ona stanęła jak wryta, że nie, że przyszła do mnie tylko w odwiedziny i tamtej wtedy głupio się zrobiło. * Tease bez przesady, nikt Ci nie ma za złe, że grasz na farmie:)hihi * Kika dzięki za miłe słowa, ale podejrzewam, że jak się zostawia dziecko z obcą osobą to naprawdę jest dużo gorzej...niż z babcią czy teściową. Co do tych 20-stek to chyba przesadziłaś:), ja już w styczniu kończę 30 lat:( My dziś na obiadku u dziadków byliśmy, no i oczywiście na głosowanie. Ciekawe jak tam Daguś poszło???:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla przypomnienia:) KWIETNIOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........?/?................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek....... ?/? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś.......2 800g/?..(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g/?........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..3750g/?....(39t) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g/?......? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/49cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g/ ?....(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/ 55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de.......30....Florian..3720g/52cm...(39t) Maniocha .....29.04.210...Warszawa...27...córka...2970g/52cm.(39t) Anda76..........30.04.2010.Dąbrowa G..33.KINGA...3150g/56cm...(39t) MAJOWE MAMUSIE: Zuziaa1987.....01.05.2010...Szczytno..23...Lenka...3200g/ 52cm...... wi82..............01.05.2010...Ełk...27...Sebastian...3260g/56cm...(38t) niezapominajka1101..02.05.2010..CA..30..córka...3100g/51cm...(36t) gryfnofrela......02.05.2010...Katowice..26.Tymon...3100g/51cm..(39t) Kojoneczka.....03.05.2010...Zielona G...28.Darek...3750g/56cm..(39t) Justysia125.04.05.2010..Goręczyno..25.Aleksandra.2900g/51cm(39tc) terka83...05.05.2010...opolskie...27...córka...3250g/54c m...(38t5d) Kasika79...05.05.2010...?...........?.....Michaś...3900g /58cm...(39t) Seta052010.....06.05.2010...Elbląg...24...Dawid....3200g/55cm...(40t) Demi1982 .......06.05.201...Sopot...27...Filip........4009g/...?.... (39t) gitanita...06.05.2010.ok.Krakowa.25.dziewczynka.3240g/52c m.(39t) szubi....06.05.2010...Cieszyn...20...Roksanka...3100g/52cm...(39t5d) roxi200....06.05.2010....J-bie....27.... Marysia....3500g/56cm....(40t) kasiah21...06.05.2010....BXL.....26... Alexandra...2890g/48cm.....?.. Kaja21...06.05.2010...woj. śląskie...27...synek...3800g/?..........?..... wiki 27...06.05.2010...D-ca............synek....2940g/55cm....... ..(38t) Anna MAgdalena...11.05.2010...Łódź...35...Staś...3700g/56cm.. .(39t) zieloneszkiełko..12.05.2010..Kraków..24..Bartosz..3700g/57cm..(39t) Dagus83.......12.05.2010...Tychy...26...Asia...2850g/49cm ..........? Paulina_UK....13.05.2010....UK....20....Olivia Gloria....3650g/?....(40t) majóweczka ...13.05.2010...woj.śląskie...25...syn...3200g/56cm... seventy88...12.05.2010...Kielce...22...synuś Jaś...3250g/53cm...(39t) monikadyr...14.05.2010..ok.Białegostoku..32..Patrycja..3350g/57cm ***Nika***...15.05.2010...Wrocław...25...Dawid...3500g/55cm...(38t) Tease27...16.05.2010...UK...27...Emilka...2965g/49cm...(39t) izabela833..16.05.2010...Sosnowiec...26...Paweł...3660g/57cm...(38t) mielonna...19.05.2010...Berlin...?...Jaromir...3970g/52cm ...(40t) izi66...19.05.2010...Sieradz...29...Patrycja...3520g/58cm ...(40t) Selkunia...22.05.2010... Częstochowa...35...Klara...3600g/56cm.(41t) malwi83...21.05.2010...Dąbrowa Górnicza...26...Natalka...?/?...(40t) zola82...23.05.2010...Zielona Góra...27...Hania...3580g/54cm...(40t) paulus3d...24.05.2010...UK...26...Gaja Lucja...4370g/55cm...(40t) agnes3d...25.05.2010...Poznań...30...Kubuś...3370g/55cm ...(40t) Dodka07...27.05.2010...Warszawa...29...Zuzia...3778g/59cm ...(40t) kotik...27.05.2010...Rzeszów...31...Kacperek...3370g/54c m...(40t) wiwas83...28.05.2010...Irlandia...26...Amelka...3520g/?.. .(41t) pijetrampki..28.05.2010..Wrocław..24..Marcinek..3430g/55cm...(40t) dressmaker-84...29.05.2010...UK...25....Kubuś...3630g/?. ...(40t) Karina-K18...29.05.2010...Inowrocław...28...Iwo...3850g/57cm...(40t) **marakuja**...29.05.2010...Racibórz..28..synek...4250g/58cm...(40t) CZERWCOWE MAMUSIE: Muza30...03.06.2010...Poznań...28...Basia...2850g/51cm.. .(40t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z wieczorka:):) seventy co za kretynizm wszędzie trąbią żeby dzieciom nie podawac leków na leżąco a w szpitalach łądują jak zwierzątkom!!!!, kużwy jedne:O:O:O chyba pielęgniarkami są po znajomości a nie z powołania i wiedzy, ja miałam kiedyś taką samą akcję z Oliśkiem, dostał wysokiej gorączki paracetamol nie zadziałął dziecko już lało się przez ręce, więc w koc na ręce i do szpitala, tam pani pielęgniarka wiadomo dzecko płacze dreszcze szok, 40st gorączki a ta mui na leżąco wciska go w kozetkę i leje mu do gardła nurofen w syropie, i ten się dłąwi, na szczęsie byłam przy tym zlinczowałąm ją to poszła po czopek, młody po tym miął szok że gdy długo jeszcze widział biały kitel dostawał paniki, debili najpelsze zę moje dzieci piją normalnie lekarwsta ,dlaczego oni nie dają ich jak ludziom, pewnie emerytów tak samo wykańczają że schodzą na zawał:O:O:O, albo od razu czopek, debilki i jeszcze raz debilki:O:O:O:O:O bardzo mi przykro , z tego co się stało Twoje znajomej:( dziewczyny z innej beczki czy czasem nie jest pełnia????????? księżyc full, a każda pisze że jej bąk grasuje w nocy i Florian dołączył dziś do tego grona , szalał jak pijany zając wkapuście, pierwszy raz odwracałam go z spwrotem naplecy o 2,30 bo przewalił się cały ze śpiworkiem, potem nie wiem czy przysnął ale cały cza słyszałam go przez sen u drigu raz o ,5,30, ale to już zaczął stękac o flachę, potem pobusszował do 6,10 i zassnął agent jeden pogaduszki sobie urządza po nocahc i najlepsze że nie spał wczoraj żeby dużo więcej niż zwykle, od ,15,30 był już na nogach;). no cóż takie są nasze bzyki:):) Izi majlowałam do Cię;);) jak cuś to proszę o info na pocztę;);)co to te BB:P:P:P i jak się tam znalezc:):):):):):) kurdę felek nakupiłam se pieczywa chrupkiego z myślą modyfikacji dietty i mąż mi się do niego przykolegował:P:P:P tylko że ten to mi je zeszamie żeby się najeśc:D:D:D:D:D:D kużde felek wrrr a chleb dla ptaszków:):):) paulus heheheheh nie czka ci się albo krosti na języku;) takie mocherowe berety to potem lecą z wyobrażnia:D:D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Sadzac po braku aktywnosci na forum, zmienilyscie juz miejsce na BB. Szczerze mowiac szkoda. Podzczytywalam was od dluszego czasu, sama jestem mama majowego chlopca :) Moglam porownac przebieg i odczucia w ciazy (pozazdroscic ,ze ktos inny ma lzej ;) ) czy etapy rozwoju mojego dziecka z Waszymi (nie sluchajac od meza, ze "napewno przesadzam" ;) - jakbym nie wiedziala :)) Nie chcialam sie udzielac na forum , widzac jak jestescie z soba zzyte . ps. KOTIK, na tej stronie potencjalne kandydyatki na opiekunki podaja swoje wynagrodzenia, moze Ci sie przyda: http://www.niania.pl/ ps2. sorki za brak polskich znakow wlasnie mi sie COS probilo z jezykiem klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) No ja się zalogowałam na bb też jako roxi200 ale kurcze nie wiem co dalej:) Kotik - co do opiekunki to róznie sobie u nas chcą, Takie młode dziewczyny przeważnie studentki chca 5 lub 6 zł za godz. My zdecydowaliśmy się na panią doświadczoną, po 40 z odchowaną trójką dzieci i płacimy jej 7zł za godzinę. Takie starsze nianie z doświadczeniem to chcą właśnnie od 7 do 8zł/godz. Nasza była już u nas dwa razy i póki co jestem bardzo zadowolona. Jutro już przychodzi na 6godz wiec się wybierze ze mną do lekarza bo mnie martwi to kolanko Marysi. Izi66 sporo nas w tej tabelce:) hehe kiedy to było Pamiętam jak się dopiero zapisywałyśmy z przybliżonym terminem porodu, potem płeć, imię ... :) A teraz nasze szkraby już pól roku mają Kirsten mój mąż też mi zawsze podkradał moje pieczywko:) I przeważnie puste pudełko zostawiał:( Kupiliśmy dziś w końcu cieplutki śpiworek do wózka bo w środe ma u nas spasc snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akoj z wieczora.. ja mam dwa dni wyjete z zyciorysu bo napieprza mnie zab... wczoraj bylam u denta i okazalo sie ze wczesniej juz leczony zab sie odezwal no i teraz do kanalowego, wiec mialam zatruwany ale boli do teraz :O nie wiem czy tak powinno byc... co do tego BB to zalozylam konto ale dalej nic nie wiem co i jak, wyslijcie mi prosze na maila agnes3d@icpnet.pl jak przylaczyc do tego topiku.. powiem szczerze ze szkoda mi kafe tak sie przywiazalam do tego miejsca a wszycho musialo sie zjebac :( Seventy straszna historia z tym zachlysnieciem :( tez wiem o tym przypadku Ewy Blaszczyk :( kurde Chrupek sie czesto zakrztusza to i tak mi serce staje :O Gryfno kurde szkoda mi tej kumpeli Twojej co sie nacierpiala, normalnie najgorzej jak trafi sie na debili lekarzy, czlowiek jest bezsilny... powinna ich pozwac albo co, bo faktycznie moglo to sie gorzej skonczyc :( trzymam kciuki za wyniki Twojego Taty i za Ciebie co bys byla dzielna, buziak! co do zabawek to mysle co by Chrupkowi sprawic na gwiazdke, ale chyba juz nie bede takich kombajnow kupowac.. moze po prostu jakies klocki fajne drewniane cos tradycyjnego no nie wiem :) Kirsten moze jest pelnia bo Chrupek dzis caly dzien sobie poprzestawial :) Tease a graj sobie w ta farme :D ja nawet nie probuje bo sie za bardzo wciagam w kazda gierke, nawet pasjansa unikam bo pozniej robie to non stop z uporem maniaka :D wiecej nie pisze bo przez ten zab nie mam weny :) trzymajta sie laluchny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny nie udzielam sie na forum, tzn udzieliłam sie ino raz, tak mi jakos brak weny na pisanie, nigdy nie bylam w tym najlepsza czytam was od zawsze, szkoda ze opuszczacie kafe... troche was jednak rozumiem...no jednak wielka szkoda, ciezko bedzie przywyknac do tego ze was nie ma seventy z tym zakrztuszeniem to tragedia naprawde!!!! pytalas czy ktos jest z twoich okolic, no wiec ja jestem z bielska pozdrowka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Dziś wybory:) My też byliśmy razem z małą więc już ją uczymy od małego kajtka że to ją czeka w przyszłości :) Ale nie powiem wylaszczyłam się na maksa :) Przyjechał mój szwagier i walnął mi komplement że wyglądam sexi a to mnie tak podbudowało że cały dzień miałam super humor. No bo jak się siedzi w domu i chodzi w dresach i czasem w ogóle jak baba jaga się wygląda to takie słowa z ust obcego mężczyzny unoszą do góry :):):) No dobra bo się rozpłynęłam :):):) U nas ogólnie od wczoraj pojawił się jakiś dziwny kaszelek, kataru brak i gorączki też (ale tfu tfu żebym nie wykrakała). Ciekawe tylko co to będzie w nocy :( Pisałyście odnośnie tego podawania leków na leżąco i powiem wam że moja córka od małego nie lubiła jeść w żadnej innej pozycji tylko na leżąco. Wiadomo stałe posiłki to je na siedząco bo to oczywista oczywistość :) ale mleko to tylko troszkę wyżej ma główkę ale tak czy tak leży. Bo tak to się zaczyna wiercić i krzyczeć. Gryfno pisała o tym przypadku z porodem, to faktycznie szok. Ale mam koleżankę która też rodziła 2 dzieci nie odczuwając skurczów w ogóle bo ma pękniętą szyjkę macicy albo krzywą, no nie ważne. Ale przy pierwszym dziecku też ją odesłali na oddział tylko z bólem w krzyżu. A ona mówi że pielęgniarek na korytarzu niet, a tylko po oddziale zapach pizzy się unosił. Nagle mówi że dotknęła się w krocze a tam główka, no i szybko dzwonek i też urodziła chwilę później. Mięli rodzić z mężem to nawet nie zdążył zapłacić za poród rodzinny bo kasa na innym piętrze a ona już urodziła :) Przy drugim dziecku to już wiedziała czego się spodziewać i też szybko urodziła ale na szczęście w normalny sposób :) Także sytuacje są różne :) Ja jak podchodziłam na pierwsze wywoływanie to dziewczyna nie mogła urodzić w naturalny sposób, męczyła się parę godzin. Przyszła lekarka i mówi że będzie cesarka a ta biedna dziewuszyna zaczęła tą lekarkę przepraszać że nie może urodzić. No i mnie zatkało :) Przepraszać za takie rzeczy niezależne od nas :) Seventy no współczuje tej waszej znajomej bo to rzeczywiście szok i olbrzymia tragedia. Dobrze że druga dzidzia się urodziła zdrowa. Kotik Paulus wiem co to znaczą bojki bo sama mieszkam na wsi. Tutaj wszyscy wiedzą czy ktoś piernie jeszcze zanim ta osoba faktycznie to zrobi :):):) Ale z drugiej strony to każdy choć trochę lubi ploteczki więc do mnie też trafiają różne interesujące rzeczy i nie powiem czasem są po prostu niewiarygodne:) Izi możesz i mnie do tej listy dopisać Placunia......14.05.2010...Kielce...27.....Alicja....3600g :) pinus.silvestris nie łam się kobitko bo przecież są tu jeszcze inne mamy które też piszą na forum więc będzie dobrze :) a cały czas ktoś nowy dochodzi więc nudno nie będzie :) Oki spadam, spokojnej i przespanej nocki Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d wydaje mi sie ze nie powinno cie bolec , jakby bolalo jutro nie czekaj i idz moze masz zle wyczyszczone. Ja jak mialam kanal robiony to po zatruciu bylam jak nowonarodzona. Zebybylo smiesznie to nie mialam dziury tylko zab psul sie od srodka . Izi za ten spacer podziwiac to mozna mojego meza :) Ja sprzatalam a on sie lansowal z mala:):):) Ja wychodze na spacer tak okolo godz do dwoch . Zostawiam pozniej mala przed drzwiami albo w korytarzyku . Faktycznie masz racje z tymi widokami , tutaj sa przepiekne gory woda itd. Musze jednak stwierdzic ze bardzo ciekawi mnie Polska i jak pisaly dziewczyny ostatnio o Wroclawiu ze piekny itd , ja jak ogladam Pierwsza Milosc ( pozostalosc po ciazy :):):)) to marze zeby zobaczyc i wpisalam je na liste wakacyjna do zwiedzania :) moze sie uda ? Mala pospala pol godziny i buszowala na podlodze , przychodze a ona mi wyglada spod kanapy :)::) Szkoda ze laduje akumulator do aparatu . Tylko czekac az zacznie smigac jak Daro :):):) spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z niedzielka:-) Moj bzyk juz dawno spi a byl dzis marudny jak pospolity marudnik!!!! Szok taki nie byl nigdy!przy tym obie rece w buzi-na bank zęby.Od 17 do 19 myslalam ze ocipieje.Na zmiane smial sie i plakal...Smarowalam dentinoxem i nie pomagal.Najdziwniejsze jest to ze dół dosc rozpulchniony a przeswituja w dziaslach gorne 2-wie jedynki!hmmmmmmmm???? Jeszcze moj M mnie dobil bo wychoadzac z pokoju mowie mu ze ma przypilnowac bzyka by nie fiknal z lezaczka bo ide usiasc na posiedzenie do klopa a on"mam nadzieje ze szybko wrocisz"......zabic to malo powiedziane!o 2-gim dziecku przebąkuje.....sny....... dzis dopiero zwiekszylam dawke mleka na 210 bo jecalismy caly czas po 180ml. Bzyk spal dzis tzn w dzien rano 20min w poludnie 30min i po poludni 20 mi czyli ogolnie jajca sobie zrobil. Rowniez zalogowalam sie na BB i nie wiem co dalej:-) Powiem szczerze ze choc tez domagam sie priva ale jednak mam sentyment do tgo msc:-) Tu jest tak "przejrzyściej" Kurde piszecie o tej pełni?Moze jest cos w tym?Moj dzis byl nie do poznania a przeciez jest tak kochany.Dzis dal popis mamie i tacie. jak zawsze tylec: Agnes nie ma nic gorszego jak rwanie kła!wole rodzic! Kurczę musze przerwać pisanie bo bateria slaba a za grona nie chce mi sie wylazic z łóżka. przepraszam za dzisiejsze lenistwo! szybko: gryfno mam nadzieje ze wynik bedzie ok!trzymam kciuki! seventy o tej smierci znajomych wnuczki masakra!!!!tą pielegniarke bym zabila!wszycho jedno-moglabym isc siedziec bo moje zycie w tym momencie byloby niczym bez mojego syna! kryska-to na bank pełnia!!!! spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo mnie Izi jak mozesz to mnie tez dopisz do tabelki anna1977...15.05.2010...Norwegia ...33..Wiktoria ...3040/48cm...(39t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do seventy pit 11 rózni się od pit 37 tym, że pitów 11 możesz mieć kilka, np gdy pracyjesz po 1/2 etetu w róznych firmach od kazdej dostajesz po jednym picie 11 , a pit 37 tworzysz sobie na podstawie własnie np kilku pitów 11, jesli masz kilka źródeł dochodu, czyli podsumowując możesz miec kilka pitów 11 a zawsze jeden pit 37- zbiorczy , na którym wszystko zbierasz izi -mam obca opiekunkę, znalazlam ja własnie poprzez strone niania.pl, intuicja mi podpowiedziala,że będzie dobra dla mojej córeczki i chyba się nie myliłam ( mam nadal nadzieję taką) ja tez chciałabym sie dopisać do tabelki, żałuję że tego wczesniej nie zrobiłam kika1603 15.05.2010 Warszawa 34 Aleksandra 3530/58 cm (41t )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile ad BB, bo jedziemy zaraz na plaze ogladac rzezby z piasku. a wiec, jesli juz macie konta na BB, to wysylajcie info o tym do mnie tj. na moje 'bumowe' konto. Wtedy ja wysylam zaproszenia do grupy majowek.. cos jak nk spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dano nie pisałam bo ostatnie 2 tygodnie miałam wyjęte z życiorysu - napierniczały mnie zęby - 7 leczyłąm kanałowo od 2 miesięcy bo się nie chciała zatruć i skończyło się wyrwaniem w zeszłą niedzielę no i niestety rozwiercili mi 8 i leczą kanałowo - byłam na tak silnych prochach że nic do mnie nie docierało zrobiłam sobie tatuaż na lewym przegubie Zuzia 27.V.2010 i jestem happy pije trampki - dziękuję za życzenia - no cóż teraz jestem już 30-cha :-( co do Warszawy - to spoko ja się tu urodziłam i wychowałam i tak już zostało ale nie mam na tym punkcie zajoba jak inni, że wielka Pani warszawianka czy coś - daleka jestem od tego i nie uważam, że ludzie z Wawki są lepsi - to jakaś bzdura kompletna co to jest to BB? aha i do tych wszystkich co wracają do pracy - nie bójcie się naprawdę nie jest źle - ja powiem szczerze, że u mnie jest lepiej niż jak siedziałam w domku z małą - ja niestety nie jestem typem domatorki a niestety pracoholikiem i teraz na 7 lecę do pracy o 15 wychodzę i o 16 jestem już w domku więc mam sporo czasu dla Zuzi i obydwie jesteśmy happy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze czlowiek wyjechal na 2 dni a tu istny sajgon... co do calej afery nie zabieram zdaniabo sprawea mnie nie dotyczy ponad to co do nk to przeczytajcie punkt 6 nowego regulaminu....wlasnie dlatego tam nie ylo nie ma i nie bedzie zdjecia mojego dziecka. nie zdazylam nadgonic ze stronami co to to bb i czy nowe maja szanse sie dostac?jak nie toja rozumiem po tej zaistnialej sytuacji- bardzo niemilo wyszlo. jak mozna mnie do tabelki-majowka10 05.05.10 uk iza 4000/55 (40) dziewczyny coraz bardziej martwie sie tym napieciem w barkach:( nie chce smecic ale takiego dola to od lat nie mialam:( naczytalam sie jeszcze glupot w necie.... no nic nie ma co nrazie myslec-ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam na chwilę ,nawet nie mam czasu poczytać ,bo mały tez masakra ,ryczy ,stęka juz nie wiem co z nim robić i tak trzeci dzień :O później zobaczę na to bb ,może uda mi się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba tez breczy kosmos chyba ta pogoda AAAAA na leb idzie dostac gdzie go nie poloze to od razu yyyyyy yyyyyyy :O nie pisze wiecej bo trzymam tego gnoma na kolanach i pisze jedna reka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja również właśnie założyłam konto na bb, ale szkoda będzie opuścić kafe, tym bardziej że wciąż ktoś nowy do nas dołącza:(:(:( My cały weekend w rozjazdach, w sobotę u mojej mamy a niedzielę u siostry. Małej humorek dopisywał, kuzyni ją zabawiali, wróciliśmy dopiero wieczorem. A dziś rano niespodzianka!!!! Jeszcze parę dni temu pisałam że zębów ani widu ani słychu, a tu dziś Hania zassała mój palec a tam coś ostrego. Mamy zęba:):):) Dolną jedynkę:):) A nic się nie zapowiadało, dziąsła wydawały się normalne, żadnych gorączek na razie też nie było:):) Oby tak dalej. Ja też muszę pomyśleć o nowych zabawkach, bo mata i grzechotki to już nuda;) Ale zobaczymy co mikołaj przyniesie na razie 6 grudnia. No i ja też muszę o czymś dla siostrzeńców pomyśleć. Gryfno trzymam kciuki za wyniki badań twego taty. No i ta historia z porodem. To jakaś MASAKRA!!!! Jak oni ją zbadali w tym szpitalu!!! Szok!!!! Seventy twoja historia to koszmar!!!! Ludzie oddali dziecko do szpitala w dobrej wierze a tu przez głupotę pielegniarki taka tragedia!!! Kika1603 to dobrze że powrót do pracy nie taki straszny:) Ja na razie szukam nowej. Muszę kończyc bo Hania już się obudziła. Dziś jedziemy w odwiedziny to mojej przyjaciółki i jej brzdąca:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAJÓWKI:), uaktualniona tabelka:) KWIETNIOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........?/?................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek....... ?/? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś.......2 800g/?..(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g/?........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..3750g/?....(39t) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g/?......? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/49cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g/ ?....(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/ 55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de.......30....Florian..3720g/52cm...(39t) Maniocha .....29.04.210...Warszawa...27...córka...2970g/52cm.(39t) Anda76..........30.04.2010.Dąbrowa G..33.KINGA...3150g/56cm...(39t) MAJOWE MAMUSIE: Zuziaa1987.....01.05.2010...Szczytno..23...Lenka...3200g/ 52cm...... wi82..............01.05.2010...Ełk...27...Sebastian...3260g/56cm...(38t) niezapominajka1101..02.05.2010..CA..30..córka...3100g/51cm...(36t) gryfnofrela......02.05.2010...Katowice..26.Tymon...3100g/51cm..(39t) Kojoneczka.....03.05.2010...Zielona G...28.Darek...3750g/56cm..(39t) Justysia125.04.05.2010..Goręczyno..25.Aleksandra.2900g/51cm(39tc) terka83...05.05.2010...opolskie...27...córka...3250g/54c m...(38t5d) Kasika79...05.05.2010...?...........?.....Michaś...3900g /58cm...(39t) majowka10... 05.05.10... uk... iza... 4000g/55cm... (40t) Seta052010.....06.05.2010...Elbląg...24...Dawid....3200g/55cm...(40t) Demi1982 .......06.05.201...Sopot...27...Filip........4009g/...?.... (39t) gitanita...06.05.2010.ok.Krakowa.25.dziewczynka.3240g/52c m.(39t) szubi....06.05.2010...Cieszyn...20...Roksanka...3100g/52cm...(39t5d) roxi200....06.05.2010....J-bie....27.... Marysia....3500g/56cm....(40t) kasiah21...06.05.2010....BXL.....26... Alexandra...2890g/48cm.....?.. Kaja21...06.05.2010...woj. śląskie...27...synek...3800g/?..........?..... wiki 27...06.05.2010...D-ca............synek....2940g/55cm....... ..(38t) Anna MAgdalena...11.05.2010...Łódź...35...Staś...3700g/56cm.. .(39t) zieloneszkiełko..12.05.2010..Kraków..24..Bartosz..3700g/57cm..(39t) Dagus83.......12.05.2010...Tychy...26...Asia...2850g/49cm ..........? Paulina_UK....13.05.2010....UK....20....Olivia Gloria....3650g/?....(40t) majóweczka ...13.05.2010...woj.śląskie...25...syn...3200g/56cm... seventy88...12.05.2010...Kielce...22...synuś Jaś...3250g/53cm...(39t) monikadyr...14.05.2010..ok.Białegostoku..32..Patrycja..3350g/57cm Placunia......14.05.2010...Kielce...27.....Alicja....3600 g/?.....(?) ***Nika***...15.05.2010...Wrocław...25...Dawid...3500g/5 5cm...(38t) anna1977...15.05.2010...Norwegia...33..Wiktoria...3040/48cm...(39t) kika1603... 15.05.2010 Warszawa 34 Aleksandra 3530/58 cm (41t ) Tease27...16.05.2010...UK...27...Emilka...2965g/49cm...(39t) izabela833..16.05.2010...Sosnowiec...26...Paweł...3660g/57cm...(38t) mielonna...19.05.2010...Berlin...?...Jaromir...3970g/52cm ...(40t) izi66...19.05.2010...Sieradz...29...Patrycja...3520g/58cm ...(40t) Selkunia...22.05.2010... Częstochowa...35...Klara...3600g/56cm.(41t) malwi83...21.05.2010...Dąbrowa Górnicza...26...Natalka...?/?...(40t) zola82...23.05.2010...Zielona Góra...27...Hania...3580g/54cm...(40t) paulus3d...24.05.2010...UK...26...Gaja Lucja...4370g/55cm...(40t) agnes3d...25.05.2010...Poznań...30...Kubuś...3370g/55cm ...(40t) Dodka07...27.05.2010...Warszawa...29...Zuzia...3778g/59cm ...(40t) kotik...27.05.2010...Rzeszów...31...Kacperek...3370g/54c m...(40t) wiwas83...28.05.2010...Irlandia...26...Amelka...3520g/?.. .(41t) pijetrampki..28.05.2010..Wrocław..24..Marcinek..3430g/55cm...(40t) dressmaker-84...29.05.2010...UK...25....Kubuś...3630g/?. ...(40t) Karina-K18...29.05.2010...Inowrocław...28...Iwo...3850g/57cm...(40t) **marakuja**...29.05.2010...Racibórz..28..synek...4250g/58cm...(40t) CZERWCOWE MAMUSIE: Muza30...03.06.2010...Poznań...28...Basia...2850g/51cm.. .(40t) Poprawiłam tylko tabelkę i narazie zmykam, bo o 10 jemy kaszkę:) wejdę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , wczoraj z Małą byliśmy w Tesco coby pokupić prezenty dla chrześniaków, chcieliśmy jakąś zabawkę kupić Małej bo tez juz wyrasta z maty i grzechotek, pokazalismy Jej gitarke i radyjko. Mówie Wam jaki ubaw z mężęm mieliśmy bo Ola ewidentnie wybrala gitarke z szerokim usmieszkiem od ucha do ucha, a jak usłyszala że można z niej wydobyć jakies dzwieki to smiala sie w głos a wszyscy klienci wokól nas tez :-) tez załozylam konto na bb i czekam na decyzje w sprawie nowych :-) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja, śmiać mi się chce bo jak siedzialam w domu to na cafe mogłam zajrzec dopiero jak Mała poszła spać bo tak to był jeden wielki krzyk ,a takto siedze sobie w pracy i na razie mogę coś skrąbnąć,:-)i prawie na bieżaco Was sledzić buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głuten młogten:P:P:P:P:P bobo jak to mówią czesi;) śpi zupka z trupka :p:) się gotuje, a ja zaraz zalegnę, na szczeście dziś przespalismy łądnie calusią noc, do ,5,30 to ja już się sama budzę:D:D:D:D:D:DD:, a poszłam se mleko zrobic mężu już w był wpracy a zrobiłąm bobo wywąchało od razu obyło się bez terrotu;):D:D:D:D Placunia ty nie porówniuj spokojnego karmienia dziecka na leżąco do podawania leku krzyczącemu dziecku w pozycji na intubowanie, wlewa mu do tchawicy i jak się dławi-przytrzymuje usta żeby nie wypluło, szok!!! dopiero gdy ja do niej co ona wyprawia poleciała po czopek i jeszczi csiii mówi:O:O:O, franca to nie jej dzieci jedno drugie trzecie...... niezapominajka ty tu zplażami:):):) ech:))))))ślij to słońce w paczkach:P:P:P bo tu pizdziawię zapowiadaja:O:O dodka po co leczyłaś osemki, tutaj je wyrywają, za kanałowe tylko bulisz kasę a one nie są do niczego potrezbne, mój mąż miał dwie wyrywane chirurgicznie, współczuję bólu, ja byłąm w zeszłym tygodniu, wymieniac dwie stare blomby, robiłam bez znieczulenia bo ja kamikadze jestem przecież to tylko wymiana blomb, a po znieczuleniu jeszcze dwa zęby to jak walnie porcję to pół buzi wisi:D:D:D: , jednak troszkę mi tam pomierził po nerwach, i teraz szamię tylko na jedną stronę:O anna wzrucaj foty-widoki z okna;) na fotosika i wal tu na forum, pozachwycamy się razem;);) agnes Florian to też krztusiciel na siędziąco leżaco, zawsze!!!! od samego początku:O:O roxi mój nie dośc zę wyżera to też zostawia puste opakowania, nieraz myślałąm że mam w szafce tabliczkę czekolady ablo ciastka jak nie mam ochoty to przez miesiąc nie ruszę, a tam od miesiąca jedno ciasteczo czy kosteczka!!!! zostawiona dla mnie:D::D:D:D:D:D leży i czeka żebym nie powiedziałą że mi nic nie zostawił, ale nie zje do końca bo papier musiałby wyrzucic:O:O:O:O nio on już chlebka nie będzie jadł, i dwa opakowania mi zeszałąm przez weekend gdzie ja sobie po kromeczce wrrrrrrr a trzeci wspólnik rośnie:D:D:D:D:D:D:D:Dszmadło do jogurtów:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati zjadła połowę kaszki i usnęła mi...dziwne, bo po 8-ej obudziła się...no ale jaki widać musiała zmęczyć się na bujaczku:) Jak ją karmiłam to oglądałam na TVN-ie reportaż o młodej Szwedce, która zrobiła sobie w Polsce operację powiększenia biustu. Zabieg był w szpitalu Gdańsku, jak się okazało nielegalnie, bo szpital nie specjalizuje się w chirurgii plastycznej, dziewczyna po tej operacji zapadła w śpiączkę i już od 3 miesięcy w niej jest...MASAKRA:( * Kika ja jak jeżdżę na tą rehabilitację wzrokową to mam okazję podpatrzeć wiele ciekawych zabawek, radyjko i gitarka też mnie zainteresowały i wujek chrzestny zamówił je dla Pati na gwiazdkę:) przesyłam linki, może to te same: http://allegro.pl/little-tikes-muzyczne-odkrycia-radyjko-dla-malucha-i1328049808.html http://allegro.pl/little-tikes-6106-gitara-dla-malucha-gitarka-i1328049789.html * Zola gratki z powodu ZĄBKA:) * Pije trampki i Agnes wytrwałości przy marudach:) * Majówka dlatego ja usunęłam z mojego profilu na NK wszystkie zdjęcia i poukrywałam wszelkie dane nawet dla znajomych, mam tylko na naszym wspólnym koncie parę fotek. Nie martw się na zapas tym napięciem, idź do lekarza,takie rzeczy rehabilituje się i będzie wszystko ok * Dodka wow TATUAŻ:), nieżle , nieżle!!! BB to babyboom * Karina a my dalej na 180ml jedziemy:) na moim NAN 2 jest napisane, że od 9-tego miesiąca zwiększa się na 210 ml Też trochę szkoda mi tego forum, ale przyzwyczaimy się:) Mała śpi to idę coś na obiad zrobić:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododka
bylo sobie to na czole wytatuowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dododce żal ściska co;), dodka woooow:):) izi zabiłaś mnie:D::D:D dzięki za odpowiedz, i proszę jeszcze o wyjaśnienia jak możesz odnośnie tego BB, pisałam już wcześniej co i jak, dzięki serdaśnie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spi maly master of disaster to mam w koncu chwile na kawe i pogadanie do siebie po angielsku :P no taka to absorbujaca maruda sie zrobila i trenuje to swoje 5 oktaw, w ogole to zabral sie dzis za rozbrajanie i obgryzanie puzzli cos czuje ze za chwile te elementy w srodku beda lezaly osobno :) nauczyl sie pic z niekapka i teraz ma jazde na jego punkcie, na razie mu podaje soczek rozcienczony i on by pil i pil :) ale chyba na wode sie przerzuce co by byly dobre nawyki :) walcze z butla, zakupilam smoczki lovi, ktore pasuja do Aventu i musze przyznac ze idzie duzo lepiej tzn mlody nie tylko gryzie ale czasem nawet zassie pare razy i wypil dzis 100ml kaszki co na niego to hit, te smoczki dynamiczne sa bardziej miekkie i moze bardziej mu cycka przypominaja, choc ogladalam rozne i najbardziej cycka to te tomasza tippiego przypominaja ale to juz by byla wieksza inwestycja bo i butla i smok a firma do najtanszych nie nalezy... ale uwaga oczywiscie musze mu przy podawaniu butli spiewac bo inaczej nie chce sie uspokoic co by spokojnie jesc :O ogolnie to jest dziki dzik, nie polezy/posiedzi chwile spokojnie :D Co by tu jeszcze napisac... Gryfno mysle o Tobie!!! :* Kika, Izi tez mysle o gitarce no bo maz napieprza na gitarze i Mlody tak zawsze tym zainteresowany no to sila rzeczy musi miec swoja :D ogolnie to mi sie marzy zeby tak sie zainteresowal ladnie np muzyka i gral na tej gitarze czy cus a nie tylko stal pod oknem i spiewal piosenki Kolejorza z innymi kibolami :D Kirsten to moj maz mi ostatnio kupil czekolade Lindta, mowi masz kochanie oslodz sobie zycie bla bla po czym na nastepny dzien siadam rano przy kawce a tam dwie kostki kurwa!!! :D on jest slodki pamper ale ostatnio to podziwiam go bo zaczal biegac i sie zawzial normalnie codziennie rano napieprza a ze slodyczy to gorzka czekolada w szoku jestem :) a poza tym dzis ma 1 dzien w nowej pracy jestem ciekawa jak mu pojdzie, oby dobrze bo naprawde mamy dosc tych ciaglych zmian :D Zola gratuluje zęba!! :D Majowka idz do lekarza, w necie to mozna wszycho przeczytac, nie ma co sie stresowac... Izi tez ogladalam to DDTVN kosmos z ta dziewczyna, jeszcze prezent od chlopaka!!! ciekawe co on musi czuc tak w ogole... dramat, a taka fajna dziewczyna, wez sobie teraz rob cos pod narkoza, poza absolutna koniecznoscia to ja dziekuje... Dodka tatooo super :D daj zdjecie :) wspolczuje przebojow z zebami, mnie teraz tez czeka kanalowka, osemki jak sa ok i maja miejsce to zostaw bo jak 7 nie masz to one sie troche przesunac moga, przynajmniej mi tak dentystka mowila bo ja znow nie mam 6 z jednej strony i juz bym sobie nie dala wyrwac innego bo mi jej brakuje :( Tez powiem szczerze ze mysle coraz czesciej o powrocie do pracy z checia... tak mi sie to zrodzilo w ciagu paru ostatnich dni, ze troche mam juz dosyc siedzenia w domu, kocham Kubula nad zycie, ale on chyba tez chce widziec szczesliwa mame, a ja ostatnio sfrustrowana jakos, nawet maz mi mowi ze ze mna cos nie tak ostatnio i chyba faktycznie cos w tym jest... Niezapominajka plaza ehhhh rozmarzylam sie :D Karina no ja wlasnie przy tym bolu zeba dokladnie pomyslalam ze wole rodzic, powaga... taki pulsujacy bol jakby mi ktos tam mlotem pneumatycznym napierdalal w srodku nocy bleeeh Kuba tez wlasnie te dni znow niestabilny emocjonalnie smieje sie, ryczy, wyje, normalnie zmiana nastrojow co kilka sekund jakby PMS przechodzil... Anna wlasnie daj zdjecia, tam musi byc pieknie, bardzo bym chciala kiedys pojechac, ale do mieszkania no to nie wiem, bo jeszcze zimniej i dni pewnie krotsze, tylko sie grzac w domu i bzykac ;) no dobra koncze juz te smety... paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi -tak radyjko to samo,tylko w Tesco kosztowało 50 zł a gitarka troszkę inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×