Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Kika pojawiłaś dopiero parę dni temu, niestety nie możemy Ciebie narazie przyjąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen---- na naszym koncie na NK jest w profilu wiadomość od niezapominajki, jest tam link do naszej grupy na BB albo podaj @ to Ci wyślę linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja sie zalogowalam na bb jako majowka10 ale dalej nie mam poja jak was szukac:( moj mail majowka05_10@o2.pl moja mama z mala na spacerze a ja trawie informacje ktore przywiozla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na szczepieniu z małym i niby tylko jedno ukłucie a płakał jak po 3 na szczęście następne dopiero w czerwcu.. śmiać mi sie chce bo zaglądam w ksiązeczke ile mierzy mój bobas a tam 64 od 4 miesięcy nie urósł....no coment. dziś znowu u rodziców jakoś marudny dziś strasznie i nie chciałam sama siedzieć. najlepszego dla Kasiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja po dluzszej nieobecnosci. w sobote mialam wymieniane okna w domu i bylam z matim u rodzicow. Po powrocie do domu - sajgon. Robotniki potlukli zyrandol, zarysowali okna nowe balkonowe obili sufit i drzwi. Maz wezwal ich szefa ale to nic nie dalo tylko przyjal rekalmacje co do okien. Nastepnego dnia zalali nas sasiedzi - 2 raz w tym roku. We wtorek bylismy u alergologa - tez podobny jadlospis jak ktoras tu pisala i dodatkowo jeszcze kalafior, ryz kasza jaglana. Kurczak i jajko mam wykluczyc a aj mam nie jesc pomidorow i jajek. Chodzi o to by wykryc sprawce wysypki bo mati bidoczek caly czerwoniutki. Ta alergolozka byla chora no i moj mati ma dzis katar. Zla taka jestem jak nie wiem co. Wczoraj po 3 tyg wzrosla waga mojego synka (hurra!) 3 tyg stala w miejscu - 7600 a od wczoraj 7700. wczesniej tez 3 tyg stala - 7300 pozniej ruszyla i znowu stop,moze znowu pojdzie do przodu. Moje dziecko wszystko by jadlo bo lubi a nie moze..... moj synek chyba najmniej wazy ze wszystkich tutejszych dzieciaczkow... 10 maja - fajna data na urodzinki, ja tez chcialam urodzic 5.05 10 a urodzilam 20 min po polnocy, pozniej jak depreche przechodzilam przez 8 tyg to mezowi nie moglam wybaczyc ze nie pojechalismy do szpitala wczesniej, bo wytedy pewnie by sie 5 ur ale juz sobie darowalam dolacze na bb, wstawie zdjecia na nk - obiecuje ale nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Filatelistko, 10 maja to była fajna data na urodziny :) Mialam zaplanowaną cesarke, więc wiedziałam co i jak. Termin miałam na 17.05. Mój synek albo ma jakiś skok rozwojowy ;) albo to te zęby.... albo odreagowuje, że mnie nie ma przy nim w dzień, bo drugą noc z rzędu budzi sie z płaczem :( nie jest głodny, nie chce jeść, chce na ręce, przytulić się ... mam nadzieje, że to jakieś chwilowe .... Szkoda troche, że tak pusto sie tu zrobiło. Z jakiejś tam strony rozumiem dziewczyny, ale czytając forum od grudnia zeszłego roku, naprawde czułam sie jedną z Was, tyle, że nie każdy ma czy miał czas na częste pisanie, albo na pisanie w ogóle. Ja np, całą ciąże pracowałam (3 x tylko byłam na zwolnieniu) potem mieliśmy remont... IZI napisała, że jest z Wami od kwietnia. Fakt, była bardzo aktywna. Ale ja jestem z Wami od grudnia, tyle, że nic nie pisałam, ale czy to coś złego? No jest jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w sprawie skazy bialkowej (moj synek tez ja ma) chodzi o dlugolancuchowe wiazania bialek , mamy zakazana cala krowe, mleko i przetwory i soje (w niektorych sloiczkach jest olej sojowy) Mam pytanie : czy ktoras z Was spotkala sie z informacja od lekarza ,ze dziecku nie zarosla jeszcze dziurka w sercu ? .To jakas pozostalosc zycia plodowego. Ponoc powinna zarosnac w drugiej dobie zycia...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominaJKA nic nie znalazłam na NK , a ja jestem jako anula1oliverek na bb zalogowana:) kirsten2@wp.pl to poczta do tego loginu, bo do mojego loginu moja poczta już jest zakasowana:D:D:D:D takie ciele ze mnie:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka myślę że poznasz mnie po focie:P:P:P wysłałam Ci zaproszenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izi szkoda :-( myslałam że jak sobie Was poczytam to mi sie humor poprawi, a tak w ogole to BB to jakis sajgon, piszę wiadomosc nie widze jej , nie wiem czy zostala wyslana czy nie, albo ja jestem taka niekumata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja was ciąglę widzę tylko stoję pod drzwiami:D:D:D:D::D pukam pukam i nic:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia mama Dzieki za dobre słowa :-) wiem że ma dobą opiekę ale to takie przykre jak trzeba zostawic placzące dziecko ( dla mnie to był pierwszy raz) , chodze do pracy juz drugi tydzien i do tej pory wsio było ok, a dzis protest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkuyyfkvy
to pisz a nie marudź!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza..... mój dziobek ma biegunke, pampka zmieniam dosłownie co 5 min a i tak odparzyła mu ise dupcia i przy każdej zmianie strasznie płacze, popołudniu ide do lekarza, naszczęście troche jje i pije i nie wymiotuje ale jest taki oslabiony, nic go nie ineresuje troszke sie uśmiecha i dużo śpi oby jak najszybciej przeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaajsienka duzo zdrówka dla Twojego Skarbka Małego, daj znać jak wrócisz od lekarza i wszystkiego Naj z okazji wczorajszego świeta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekajj
tylko jedz do lekarza, odwodni sie maluch, to tez moze byc rota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekajj iiii
i dawaj duzo picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te majowki
no gdzie one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjechaly na
karaiby i wroca za 3lata hehehe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z naszego forum została kupa góówna:) z ciekawości weszłam, czy te rozżalone dziewczęta proszące, byśmy nie odchodziły, dalej sie udzielają. ale klosp. makiem zasiał:) a wy,pomarańczowe france, wchodźcie i zepsujcie topic do reszty!!!! nas to smyra, bo nas ni ma heheeheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhh
napewno w miejsce starych majowek przyjda nowe i moze nie beda sie tak chwilic swoimi dziecmi a dawac sobie rady bo z tego co widzialam to kazda wchodzila i tylko chwalila sie swoim dzieckiem widzialam tu wiele dziewczyn ktore gadaly o powaznych sprawach ale wiekszosc pisala tylko o tym jakie to ich dzieci nie sa przeurocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jaką
cholerę durna kutwo tu właziłaś i czytałaś??? nie masz czym sie zająć czy taki z ciebie ćwok????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpierducha sie zrobila
przejrzalam od poczatku topik i niestety przez pewne dziewczyny zrobilo tu sie mdlo rozpanoszyly sie szkoda bo bylo tak milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrr
wlasnie takie cipska jak gjhh czy inne pomaranczowe babole spowodowaly ze topik przesta istniec! do gjhh taaaaa na pewno przyjda nowe:-) poczekaj sobie zrob sobie kawke i czekaj az dalej bedziesz dowalac jakbys miala dziecko tez bys chwalila sie kazda jego czynnoscia nawet wydalana kupą! a ze nie masz to siedzisz i udzielasz sie na surowo bo zycie Ci nie mile a moze chlop dobrze nie przeoral???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozpierduchy
Ty tez popros chlopa o przeoranko-WSKAZANE WRĘCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×