Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

ja to K. :D też was se pooglądałam:):) od razu:D i fajnie tak, że po tylu miesiącach razem wreszcie widzę z kim piszę;) pozmieniałam coś w tych preferencjach prywatności. jeśli jakieś zmiany - zmieniajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy --to samo chciałam napisać ,co prawda ja z brzuszkiem nie mam zdjęcia bo wyglądam jak wieloryb ale zdjęcia dzidziusia na pewno dodam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z brzuszkiem tylko do momentu gdy jeszcze publicznie mogłam sie pokazać :P:P:P teraz NO WAY !!!!! Mogłby ktos miec mi za złe że ludzi strasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to ja też poproszę namiary na NK: dodka07@gazeta.pl co wątku studentów przy porodzie ja niestety nie mam wyboru i nie mogę się sprzeciwić - wybrałam szpital kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy Starynkiewicza i tam jest tak, że jeśli decydujesz się tam rodzić musisz liczyć się z obecnością studentów - jeśli nie zgadzasz się z tym musisz wybrac inny szpital - z tego co wiem na maxa może przy porodzie być 2 studentów ale koleżanka, która tam rodziła powiedziała, że stoja sobie w kąciku i w zasadzie jakby ich nie było a nawet w jej przypadku było to na plus bo byli bardziej zaangażowani od lekarzy i pomogli jej pije trampki - jeśli chodzi o oddanie moczu do analizy podczas przyjmowania globulek jest na to sposób - jak tylko wstaniesz koniecznie podmyj się i zaaplikuj sobie tampon i dopiero wtedy oddaj środkowy strumień moczu - tampon zablokuje wydostanie się śluzu i resztek globulki z pochwy a do pojemniczka oddasz tylko mocz czkawka - czy wasze maleństwa mają czkawkę - zaczynam się niepokoić, bo moja Zuzia średnio co 2 dni ma czkawkę i aż cały brzuchol mi się trzęsie a tak wogóle to zostałam uziemiona :-( chyba dopadła mnie angina i męczę się już 2-gi dzień a dopiero na 16 mam wizytę u internisty - ale dzisiaj nie dałam rady iśc do pracy - zobaczymy co mi powie - a za oknem brzydko i zimno, że aż mi się nie chce wychodzić ale idę bo dzisiaj mam też KTG odezwę się wieczorkiem albo jutro trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakby co dodałam pseudonim w profilu :) to co to logujemy się na majówki i dodajemy swoje fotki w profilu majówek i tylko my bedziemy mogly je ogladac :) bo na swoim profilu nie dodaje brzucha :D pozniej Kubulka tylko dodam :D takze ogarne troche i wrzuce jakies fotki :D powiem szczerze ze mam radoche jak nie wiem hehe no wlasnie lachony z Was jak sie patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam:) tak. wrzucamy fotki. sęk w tym, że ja oprócz fotek na golasa to nic nie mam hehe. no ewentualnie stanik zakrywający moje małe wypustki. jakoś tak dziwnie do was pisać po imieniu. jakoś chyba muszę się przyzwyczaić. dla mnie pije trampki to pije trampki a nie ......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziwnie :) poszukam fotki jak był jeszcze brzusio mały:) i uciekam robić powoli obiad bo przez to nk nie mam nic zrobione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadyr: to jest bank komorek macierzystych zalozony przez Jose Carrerasa. Znalazlam tez wlasnie teraz info, ze w Pl on tez zalozyl juz bank http://www.mp.pl/kurier/index.php?aid=6624&_tc=28E0B1D4937B4576944FD8040977B123 a to z innego forum. Osoba podobno jest z Wejherowa: "Od kilku lat nasza klinika wspolpracuje z Bankiem Komorek Macierzystych im. Jose Carreras. Siedziba znajduje sie w Klinice Uniwersyteckiej w Dsseldorfie. Rodzice oddaja krew pepowinowa dla ogolu (tak jak w honorowi dawcy krwi), nic za to nie placac. (...) Prywatne banki biora krew od wszystkich matek, Dsseldorf tylko od zdrowych kobiet ( ani od diabetyczek, ani od kobiet z Rh minus, nie biora materialu, jesli tydzien przd porodem usuwano zeby, robiono tatuaz, itd, itp). (...) Jose Carreras otworzyl cala siec filii, ktore z dsseldorfskim centrum wspolpracuja, jestem przekonana, ze to lepsza opcja, tym bardziej, ze przemawiaja za tym fakty. www.stammzellbank.de" "" a to z http://www.progenis.pl/index.php/prasaszczegoly,pr,93.html: "W Polsce istnieją, co prawda trzy publiczne banki krwi pępowinowej, ale od lat regułą jest brak środków finansowych, który sprawia, że bezpłatne bankowanie w praktyce jest niedostępne. Trudno wyobrazić sobie, aby działanie publicznego banku krwi pępowinowej było finansowane bezpośrednio przez osoby spodziewające się dziecka. Oddawanie krwi do takiego banku musi finansowane centralnie, a co za tym idzie bezpłatne dla rodziców." a to z gazety.pl: "W Warszawie prócz dwóch publicznych banków krwi komórek macierzystych (w szpitalu przy Banacha i Instytucie Hematologii i Transfuzjologii) działają jeszcze dwie prywatne instytucje: Bank Komórek Macierzystych "Novum" (ma własny bank) oraz Polski Bank Komórek Macierzystych (korzysta z banku Centrum Zdrowia Dziecka)." wiecej informacji nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz świeci mega słońce - zmiana pogody jak zmiana nastroju u kobiety w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzierwczyny,te które już dołączyły do konta na nk,dajcie kochane w komentarzach info o pseudonimie z kafeterii,bo dalej nie będzie wiadomo która jest która.Obcym się te komentarze nie wyświetlą,więc pozostaniemy we własnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- -ja zrobiłam dosłownie to samo:D:D ale wykasowałam po tym jak się skapłam, że to nie moja twarz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czkawki to mój Jasiek ma czasem kilka razy na dzień ale gdzies czytałam że to dobrze bo znaczy że dzidzia ćwiczy płucka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to numer telefonu do Banku Krwi Pępowinowej Centrum Onkologii: 022 546 24 70 i mail: bkp@coi.waw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma czkawkę niemal po każdym wypitym przeze mnie płynie-czasem nawet kilkanaście razy dziennie,a na pewno codziennie choć kilka razy,także nie martwiłabym się tym. PS.Ale z Was lachony!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczeeee jak zobaczylam rano tyle stron, to myslalam, ze conajmniej z 5 sie rozpakowalo hheehe a tu proszeee jedziemy z nk :P No to gryfnofrela czekam na maila z haselkiem ;p u mnie dzisiaj 18 stopni hehe ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałam nieciekawy poranek,już myślałam że może to godzina 0 ale przeszło. Gryfnofrela - tabelki dzieciaków do dobry pomysł:) Zuzia - nie robie makijażu do porodu, ani w ogóle nie biorę kosmetyków kolorowych do szpitala. Może ewentualnie tusz ,ale też niekoniecznie. Jakbym się wymalowała miałabym większego stresa że mi wszystko spłynie:) Pije trampki i inne dziewczyny które mają "anty-zaparcia" - może się u Was coś zaczyna?:) i organizm się oczyszcza?:) Seta - no to trzymamy kciuki za jutro!:) Jeśli chodzi o studentów to mnie nie przeszkadzają. Nie wiem czy będą, ale w razie czego nie będę miała nic przeciwko. Kojoneczka - trzymam kciuki za kumpele! mam nadzieję ze to takie na wyrost badanie i będzie ok:) Wiwas - nie kupuje kołderki i poduszki, kupie na zimę. Z doświadczenia wiem że sie nie sprawdza. Rożka też miałam nie kupować ale dostałam więc bede uzywać. Chociaż wolę kocykiem okręcić. Broneczka - prawy to nie, ale lewy to znak że poród tuż tuż:)) Odnośnie piersi to u mnie maasaaaaaaaaakra, o ile rozróżniamy cyce kapki i niekapki to moje mogę nazwać mega leje;/ jeśli chodzi o namiary na nk - podaję swój mail bo go nie mam w profilu: zieloneszkielko@gmail.com Zbieram się bo zaraz koleżanka na ploty przychodzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie obudzilam ale zamiast zrobic co musze chce najpierw zjesc wiec jak mozecie to poprosze ladnie namiaty na nk :Pto se poogladam :Pbiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czkawki , to ja pytałam gina , bo moja mała ma 3 razy dziennie , w ten sposób maluszki się dotleniają , choć przyznam , że czasami to już irytujące , ale niech ma :) no dobra złamię się i poproszę o namiary na nk , to jak wrócę z ktg , to was sobie pooglądam i może swoje zdjątko zamieszczę , mąż mi w końcu zrobił na łonie natury do mielonnej ja właśnie mam grupę rh minus , dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeśc!!! drukujecie jak szalone:):):):):) Broneczka dawaj niewsy, a sutkowi może seksu brakuje:P:P:P czkawka mój w 8mcu miał 3 do 4 razy dziennie, raz nawet podczas ktg niezłe zygzaki mi wtedy powychodziły:D:D:D:D:D, fisher price leżaczek bujaczek ktoraś podała linka ten niby do 18kg, w rzeczywistości w papierach stoi do 9kg, ale wytrzymuje więcej, mam taki ale już 3letni, spuer sprawa, do karmienia, bąka(obiadki), czy utulania, nie trzeba uczyc dziecka miętolenia na rękach:):):) ale się nażarłam na obiad aż mi tak cholernie cięzko, popijam miętkę, ale za dużo, pazernośc nie popłaca:O:O, tapeta na porodówkę, jak wezmie mnie w dzień to będę w makijażu, jak w nocy trudno wwidmo:D:D:D:D:D, u nas też zimnica, w domu psiarnia, aż zaczęlismy pokichiwac, na szczeście na weekend zapowiadają już ponad 20ts, ale mi sie nic nie chce do kwadratu, nie żygac mi się chce, bleeee:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone szkiełko, paulina (już wiesz z resztą:) izabela i monikadyr - wysłałam wam wiadomości na pocztę. oczekuję zwroty:) coś za coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tu nowa termin mam wyliczony na 17maja mam nadzieję że mogę się do was dołączyć bedzie mi bardzo miło:) jestem ze szczecina tak na marginesie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o maila z profilem. Pogoda dzisiaj masakra... śnieg i to końcem kwietnia. Ale w tym roku już mnie nic nie zaskoczy. W styczniu nie było u nas prądu przez 4 tygodnie więc nic nowego takie anomalie pogodowe. Kurcze ja nie wiem czy coś się już zbliża czy nie. Od kilku dni bardzo mnie boli miednica, konkretnie to same kości i czasem mam kłucia w pochwie. Od trzech dni po 3, 4 razy dziennie muszę do kibleka na 2 aż z bólu ciężko papierem śmigać. Wczoraj wieczorem często mi brzuch twardniał. Czasem myśle że to już niedługo ale potem idę spać i znowu mija kolejny dzień. W taki to oto sposób mogę jeszcze z miesiąc się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×