Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Eno nie bądźcie takie :P przyślijcie na mój adres co uważacie i jakie macie typy - nie musicie dawać znać że coś wysyłałyście, ja się słowem nie odezwę - chyba że e-mailem zwrotnym do Was :) Ależ mnie głowa rozbolała :( chyba kawusię sobie zapodam.... A i wiecie co zauważyłam że te kłucia w dole i twardnienia wczoraj (trwające nawet po 1,5 minuty) nasiliły się po tym jak zaczęłam pić herbatkę z liści malin i brać wiesiołka. Herbatka ma niby działanie na skurczowe, wiesiołek też i oprócz tego ma zmiękczać i uelastyczniać szyjkę ..... myślicie że możliwe że już po 2-3 dniach zaczęły tak działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale jestem babą w ciąży i jak sobie coś ubzduram, to muszę to urzeczywistnić hihi - założyłam to konto na naszej-klasie:D póki co, jest to profil z jednym zdjęciem głównym - będziemy go modernizować i udoskonalać w miarę możliwości i chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seventy chyba nie pobilas rekordu forum bo ja mam 17kg i jeszcze Paulina pisała dzis ze 17, hehe pocieszyła mnie troche ;) sorry Paulina ale w kupie razniej :D choc roznica miedzy nami z 3 tygodnie, wiec pewnie jeszcze przebije.. choc ja nie puchne tym bardziej zagrozenie ze to jakis tluszcz sie zebrał :D Broneczka ja tez slysze podobne historie o szpitalu co mam rodzic, z drugiej strony tam przychodzi na swiat masa dzieci i wiadomo ze nie wszystkie przypadki sa latwe, kumpela co rodzila niedawno dala mi namiary do połoznej, która sobie opłacila na porod i teraz mam dylemat wylozyc kase i miec gwarancje super opieki czy zdac sie na to co los przyniesie.. kasa nie smierdzimy wiec decyzja nie jest łatwa, musze pomyslec.. swoja droga dzieki za opis oddychania :) chyba pocwicze choc nie wiem czy to nie wywola jakiejs akcji porodowej :D Mama zakupila mi dzis herbatke z lisci malin wiec zaczne pic i zobaczymy co sie bedzie dzialo :) Izabela ja tez sie podekscytowałam az sie wysmarowałam pasta z łososia bleee ide prac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku Broneczka myślę, że mogły bo Ciebie już czas też goni. Co innego jakbys byla w30tc, ale w 39 nono, powodzenia jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, ja też myslę, że to nie była ta sama osoba. właściwie to myślę, że było ich kilka - mówiąc szczerze, to ta od tabelki mnie rozczuliła, bo dostała niezłej kurwicy i TROCHĘ ją poniosło:D ta która komentowała tatuaż zuzi , to była niezła jędza i najbardziej mnie wkurzyła, bo perfidnie chciała namieszać, podjudzić i zdenerwować mamuśki. ta, która teraz wykasowała zdjęcia, to albo faktycznie zrobiła to przez przypadek albo z wyrachowania.. tak czy siak, nie przyznała się, tylko podszyła się pod inną laskę - w tym wypadku chciała pode mnie.. były jeszcze pomarańczowe komentarze dotyczące wózków, że wszystkie mamy pstro w głowie, bo źle wybieramy.. były jeszcze na temat imion - tu też se ktoś pojechał.. no nie wiem, albo to była zimowa depresja, albo hormony bijące na łeb, albo rozdwojenie jaźni i towarzyszące temu dziwne zachowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofela, a jak nas znalezc na tej nk bo wpisalam juz chyba wszstkoco moglam i mi nie wyszlo :(ide sie pszespac, jak wstane trzeba powiesic pranie i isc po starszaka :)Musze skorzstac, ze moge teraz jeszcze oddychac bo najgorzej mam wieczoerm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie! to co napisałaś broneczka o oddychaniu - fajne to:) ja jednak sobie nie potrafię wyobrazić mojego męża, całego w pąsach, który mi mówi DAWAJ MALEŃKA, CIŚNIJ, PRZYJ! chyba bym pękła ze śmiechu, a popękać to ja nie chcę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela, właśnie wczoraj jak sprawdzałam całe nasze forum od początku to laski na pomarańczowo jak już pisały to raczej w dobrej wierze, większość z nich pewnie była podczytująca lub przypadkowa, chamskie pomarańcze uaktywniły się tylko w 3 sprawach : 1. tatuaż 2. tabelki 3. ostatnio a propos żałoby narodowej.... sprawa wózków i imion nie była taka rażąca ;) więc pomijam No i cały ambaras czyli fotki na naszym e-mailu - nie możliwe by to był przypadkowy manewr bo pamiętajcie że nawet jak dasz przez przypadek "usuń wszystko" to ląduje to najpierw w koszu ..... a żeby zrobić ten sam ruch drugi raz to trzeba być a) debilem ?????? b) chcieć to zrobić jakby kto to zrobił przypadkiem to by wszedł do folderu kosz i przywrócił maila do skrzynki odbiorczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no albo sie pszyznal zanim by to wszystko usunal tak na chama, nawet z kosza.zapgtal co my na to itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela ja sądzę że w pąsach jak to cudnie nazwałaś będę raczej ja niż On :P na razie tak sobie ćwiczymy ale podobno w trakcie porodu kobiety mają różne jazdy i tak Mąż chce Ci krzyż pomasować a Ty mu na to " spier....., nie widzisz że mam skurczaaaaaaaaaaaaaaaa" :D albo jak w Usta Usta - "stul pysk!!!!!!" :D:D:D Położna nam mówiła że wszystko co dzieje że z kobietą i co ona mówi czasie od wejścia na porodówkę do wyjścia ma zostać puszczone w niepamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale tak to siebie tłumaczę, bo nie potrafię zrozumieć kto jest właśnie takim a) z twojej propozycji;) poza tym, te niby o imionach i wózkach nie były takie złe, ale jednak irytujące, bo znowu anonimowe i z góry osądzające, że takie imię to zbyt popularne, a ten wózek to tylko dla snoba.. nie znoszę narzucania własnego zdania i osądzania innych przez pryzmat własnego ego! izabela - kurde, nie da się tego znaleźć hehe. dobrze, że zapisałam sobie na kartce login i hasło:D w wyszukiwarce nie da się odnaleźć konta . jak chcesz, wyślę ci na mejla, ale jak powiedziałam, to tylko puste konto, z pustym albumem, bez znajomych. no i chyba tak właśnie będziemy prosperować. gdy ktoś chce, to my wyślemy namiary lub zaproszenie, ale wszystko po zakończonej akcji krypto - broneczka :D jeśli jakieś propozycje, to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ja Ci napiszę na nk co do kogo mam podejrzenia;)Dobrze,ze chociaż my sie znamy w realu i nie trzeba się martwić takimi akcjami,ech. Dzięki za info na temat materaca i pościeli-z tego co ja czytałam to najpierw kokos potem gryka,tylko nie wiedziałam,które jest które,ale seta mnie oświeciła.Spróbuję też wpierw kłaść małą w rożku,a co do poduszki to ponoć aż do 6 m-ca nie należy jej używać.Zresztą mam też kocyk i śpiworek,więc cos tam wybiorę.Tylko nie wiem co do szpitala,ale chyba rożek jednak. Bujaczek kupiłam fisher price od urodzenia do 9kg,ale sama nie wiem,czy takie małe dziecko-nie trzymające główki może korzystać?Pewnie się okaże. Do porodu sie nie maluję A i pocieszę Was,ze ja jestem rekordzistką jeśli idzie o wagę:(Co prawda wg.szpitalnej mam 4kg mniej aż,ale wg.domowej przytyłam ok....19kg.Szczerze poowiedziawszy nie dołuję sie tym już jakoś strasznie-moja przyjaciółka urodziła 10 marca-przytyła 22 kg,z 56 na 78 czy nawet 79 kg i dziś ma na plusie jakieś 4 tylko.Najwaqzniejsze,ze brzuch jeszcze nie poękał pomimo rozmiarów. Poproszę o namiar na to konto na nk-ja mam zabklokowane opcje podglądu dla obcych więc sie jakoś szczególnie nie stresuję "ujawnianiem".Zresztą chyba jako pierwsza wysłałam na nasze konto majówkowe zdjęcie bez wymazywania twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mysle ze z mezem raczej nie pocwicze bo jak juz mu wczoraj o tym wspomnialam to mial dziwny wyraz twarzy :D ale sama tez moge co nie :D z reszta tak na samo parcie chyba go wywale z porodu choc sama nie wiem czy bede w stanie :) wracajac do pomaranczy to wydaje mi sie ta co pisala o tatuazu mogla tez usunac te maile.. nie wiem czy to jakas zazdrosc czy co.. ta co pisala o katastrofie to nie wiem bo to jakies takie bardziej moralizujace bylo a to po prostu zlosliwe i glupie.. no ta od tabelki to byla nawet smieszna dosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziweczyny nie martwcie sie waga bo rekord napewno nalezy do mnie, mam 176cm wzrostu i przytylam 20 kilo:( Wszyscy mowia, ze chyba waga zle dziala bo nie widac tego po mnie ale dwie wagi potwierdzily fakt 20 kilo:( Mysle, ze szybko po porodzie to zgubie bo tak bylo po pierwszej ciazy, mam nadzieje ze i teraz tak bedzie:) Od prau dni nie moge spac, co chila sie budze, chodze do lazienki albo pic. Juz mnie dobija to czekanie na porod, takie zniecierpliienie czuje i jakos mi dzinie normalnie funkcjonoac, bo ciagle cos obliczam, spradzam, kazde moje zajecie konczy sie tym, ze nie moge doczekac sie porodu:) milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, corcia zrobila mi tor wyscigowy na klawiaturze i zacinaja mi sie klawisze, wiec moje wypowiedzi czesto sa bledne (pominiete litery) wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie wczoraj przewinęło mi się w necie gdzieś hasło a porpos uroczystości niedzielnych w Krakowie, z którego mieliśmy z eMem niezłą bekę cały wieczór..... " Saakaszwili zawstydził nawet TurboDymoMena" :D umarłam p.s. boli mnie prawy sutek - czy to oznaka rychłego porodu, hę????? :D;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela jak cos to wyslij namiarki na nk na maila :) ide troche ogarnac chate bo stare babsko ze mnie a glupie bo sie podniecam jakas nasza-klasa heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zameldować że właśnie nawiązałam kontakt emailowy z Moderatorem Kafeterii, równolegle do kontaktu z Moderatorem od poczty więc może jednak się dowiemy niedługo co i jak ;) na razie czekamy. ja zaraz lecę poszorować łazienkę i co się jeszcze da. Ale teraz już bez jajec - strasznie mnie sutek zaczął boleć....... :o ale czemu tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajny pomysł z nk ,dajcie znać kiedy będzie zakończone śledztwo ,ja na razie nikogo nie podejrzewam ,ciężko wyczuć bo tak na upartego to każda mogła napisać coś na pomarańczowo ... tyle co wiem to ten ktoś wszedł przede mną bo jak zobaczyłam tą podrobioną gryfnofrele to zaraz poleciałam na maila zobaczyć czy to prawda i teraz pluję sobie po brodzie że nie spisałam ostatniego nr IP bo na dole strony pokazuje z jakiego nr ktoś wchodził ....no ale trudno a tak w ogóle to nie wiem co mam robic bo muszę oddać mocz do laboratorium w środę a do piątku biorę te globulki i nie wiem czy znowu nie wyjdą mi jakieś złe wyniki przez to ,co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwas i agnes - namiary macie wysłane na adres poczty podany przy nicku. oczekuję odpowiedzi rzecz jasna:) broneczka = czekaaaaaaaam na niusy:) mnie się jakoś nie chcę niczego robić. mam w głowie tylko to, ODPOCZNIJ SE BABO, TO TWOJA OSTATNIA SZANSA no i tak trwam w tym przekonaniu. oczywiście muszę coś podjeść, bo o suchym pysku to przecież strata czasu tak siedzieć, więc właśnie skończyłam jedno piętro ptasiego mleczka... z tym sutkiem to nie wiem. mnie nic takiego nie spotkało. ja nic nie naciskam, nie przyspieszam, nie popijam, bo jednak nie chce jeszcze urodzić:) jeszcze tak troszkę wolnego czasu mi się marzy i totalne nicnierobienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będziecie wysyłać te namiary na nk to także reflektuję :) Co do typów to ja nie mam żadnych podejrzeń ale myslę że kazda z tych pomarańczek to była inna osoba. No chyba że komuś naprawdę się nudzi w domu. Co do szpitali dziewczyny to ja mam takie zdanie że to podobna sytuacja jak z lekarzami jedna będzie zadowolona 2 nie,i myslę że mozna wziąść pod uwage czyjąś opinie ale nie ma co się nia sugerowac na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek z poludnia! Alez sie wyspalam... Jakos tak zle sie dzisiaj psychicznie czuje. Bo jak mysle, ze macie te podejrzane osoby u siebie na listach, to na pewno macie tez mnie :(. Ale to nie ja, bo nie jestem z tych freakow komputerowych, co swoje zycie przezywaja w necie (ale skad wy to mozecie wiedziec? wiec argument odpada) a po 2. wogole nie mialam dostepu do tego maila. Nie prosilam, bo sie wlasnie takich historii balam i nawet gorszych rzeczy, ktorymi juz straszyc nie bede. Probuje sobie uprzytomnic, ze przeciez g...o powinno mnie to obchodzic, co inni o mnie mysla, ale jednak jak glupia sie przejmuje. Mam nadzieje, ze te negatywne myslenie zaraz mi przejdzie. Co do naszej klasy, uwazam ze macie super pomysl. Ja sama mam tam konto niedostepne dla obcych, wiec juz zadnych wkurzajacych komentarzy nie dostaje i nikt obcy nie widzi moich zdjec. Jedyne co, to dostaje jakies chyba wirusy od hakerow, ze niby ktos mi jakis prezent chce dac i zebym weszla na jakiegos linka, ale od razu kasuje, bo nie ufam. wiec jezeli troche mi ufacie, to ja na nk bardzo bym chciala sie Wam pokazac i Was zobaczyc, bo wtedy komentarze tez nie moga byc anonimowe. ale to juz jak zlosliwa majowka wyjdzie na siwatlo dzienne. A te materace kokos-gryka to podobno najpierw strona kokosowa (strona twarda) do gory sie kladzie (tak do ok. 6 mies.), a potem gryka (strona z kuleczkami). a mozecie poszewki od tych materacy prac? u mnie jest zdejmowane, zeby mozna bylo wyprac, ale sie zastanawiam, jak to zrobic, bo kokos sie przyczepia do niej, chyba nie powinnam odklejac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny dodawajcie sie do profilu Majówek bo na razie tak z Gryfnofrela swiecimy same tam :D Faktycznie Nika zniknela ale ona jeszcze byla w dosc wczesnej fazie wiec chyba nie rodzila jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze seventy:)))))) chętne piszcie mi swe namiary na mejla, ja powysyłam wam zaproszenia z konta, login i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję , że jak się dowiecie , która to tak mieszała , to napiszecie to DUŻYMI LITERAMI , żeby jej się odechciało mieszać na zawsze , bo tak jak mielona mam wrażenie , że możecie też i mnie podejrzewać , a ja bogu ducha winna , ważniejsze sprawy mam na głowie do mielona proszę napisz coś więcej o tym darmowym przechowywaniu tej krwi pępowinowej , bo my z mężem już prawie się zdecydowaliśmy , ale byliśmy na spotkaniu z panią z banku i tam się za wszystko płaci 600 pl za umowę 1790 pl za pobranie i badania , no i 450pl za rok przechowywania , ale minus 400pl że w maju się urodzi i minus 200pl ze szkoły rodzenia , więc i tak kaska niezła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×