Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

też dopisuję sie do tabelki :) aganiok79.....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...A l eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 .... Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........2 4....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..........27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita...............06.05.2010......ok.Krakowa....25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok . ......25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ........chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76.......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK...........20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka nusiek............11.05.2010......Sieradz..........dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów..... .....17 .........Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..35.... Klara wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 kasiah21................19.05.2010..........BXL.....26... Alexandra dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010...........Wrocław......... 24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d.............24.05.2010............UK........... ..26 Gaja izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ...23 ....Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ...28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrelawslalam juz odpowiedz:/ nie wzucilo ci mnie do spamu moze?wyśle jeszcze raz jakby co bo nei moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam dopiero wróciłam z ktg i słuchajcie masakra jakaś , godzinę mnie męczyli ,bo tętna nie słychać , skurcze na 60% , a tak brzuch ponaciskali , że myślałam , że zaraz urodzę , ale jak położna poszła , to sama troszkę przytrzymałam ręką tą słuchawę i choć trochę się zapisało z normalnym odczytem , a tamten po prostu był zły , dzieciątko po prostu obróciło się kręgosłupem do mojego kręgosłupa , przez co nie było słychać tętna , a już myslałam , że czeka mnie porodówa kolejne ktg w niedzielę i już się stracham , nie chciałabym tej położnej podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale mam dzis smaka na Karmi chyba nie wyrobie i mój luby będzie drałował do sklepu :P:P bo znajac mnie i moje zachcianki to tak łatwo mi nie przejdzie. Ja jutro cały dzień na wyjazdach najpierw do połóżnej znajomej bo chce zeby to ona była przy porodzie wiec trzeba wszystko obgadac a pozniej czekanie do lekarza az jestem ciekawa co tam doktorek wymysli znowu. A OlciaCk to chyba jednak poszła do tego szpitala ??? Bo cos też jej nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam dopiero wróciłam z ktg i słuchajcie masakra jakaś , godzinę mnie męczyli ,bo tętna nie słychać , skurcze na 60% , a tak brzuch ponaciskali , że myślałam , że zaraz urodzę , ale jak położna poszła , to sama troszkę przytrzymałam ręką tą słuchawę i choć trochę się zapisało z normalnym odczytem , a tamten po prostu był zły , dzieciątko po prostu obróciło się kręgosłupem do mojego kręgosłupa , przez co nie było słychać tętna , a już myslałam , że czeka mnie porodówa kolejne ktg w niedzielę i już się stracham , nie chciałabym tej położnej podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko! Od rana cztery strony do doczytania! A miałam sobie zapodać odcinek Dr Housa zanim mój luby wróci z niemieckiego. Teraz kupa, nie zdąże, bo czytania tyle :D Gryfnofrela wysyłam Ci maila z moimi danymi ! A tak poza tym. Skurcze na 60% ???? Wow to juz chyba nieźle. U mnie na KTG tak do 7% na maksa podskoczyły. Synek sie nie spieszy, ale dziś połozna mi powiedziała, że dobrze, bo najpierw musze to paskudztwo jakieś z mojej mychy przegonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie skurcze prawie dwa tygodnie temu na 80 % wyszły i dalej nic.... chyba małej sie nie spieszy, jak nie mogła to chciała wyjsc, a teraz jak moze to juz chyba nie chce :D w sumie to jej sie nie dziwie - paskudna pogoda :/ psa żal z domu .. no męża z psem tez żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... co do tego ktg to jak to jest? dostajecie skierowanie do szpitala na to czy jak? ja nie miałam ktg robionego ani razu a wizyte mialam 1.5 tyg temu i moj gin nawet nie wspomniał o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiek - mnie powiedziało dwóch lekarzy, że ktg dopiero mi wykonają podczas porodu aby kontrolować skurcze i tętno, że niby jest to zbędne w trakcie trwania ciąży. też mnie to zdziwiło, bo na różnych stronkach, gdzie podane są informacje jakie badania należy wykonać w ciąży, ktg jest wyszczególnione. no ale skoro mi to mówi dwóch niezależnych lekarzy - dostosowuję się.. tak po prawdzie, moja lekarka prowadząca przy robieniu usg sprawdzała tętno synka (trwało to ok.minuty) no ale to nie to samo co ktg. ja osobiście więc nie wiem jak to dziewczyny załatwiają - czy na nfz i skierowanie od dr czy jakoś prywatnie, czy może nawet "na lewo":) kurde, ja jakoś dziwnie się czuję. już drugi dzień z rzędu. apatia. apatia. apatia... moje poranne podniecenie wywołane przez nk opadło. poza tym, prasuję - a nienawidzę prasować!!!!!!!! i to mnie też chyba tak nakręca aby być nakręconą na "nie"... no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez własnie nie wiem jak to jest z tym ktg bo nie ukrywam ze chciałabym posłuchac serduszka mojej malutkiej :D :) dziewczyny a moze Wy wiecie coś wiecej na ten temat? a moze powinnam sie upomniec na wizycie o ktg... sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie,ale jak zwykle nic nowego sie nie dowiedziałam.Próbowałam namówić lekarza na usg ( w Ire masz tylko jedno- w 18tyg (sic!!!!),ale mi nie zrobił.Nakłamałam,ze nie znam płci dziecka i robiłam oczy jak kota ze shreka,więc wpisał w kartę ciąży,zeby zrobić za 2 tyg. na wizycie,ale to już będzie zależało od lekarza do którego trafię.Co prawda jak byłam prywatnie to potwierdzili,ze dziewczynka,ale mój ginekolog do którego jeżdziłam 300km przeniósł sie na drugi koniec ire,nawet nie wiem gdzie i od 24go tygodnia nie miałam już usg,bo tutaj nie ma możliwośći prywatnie poza polskimi ginami własnie.Toteż mam nadzieję,że za te 2 tyg.mi zrobią. Co do cesarki tutaj rodzi się naturalnie jeśli dziecko nie jest większe niż 4,5kg-masakra.Myślałam,ze 4 to max.Jak jest w PL? KTG oczywiście też nie mam,jedynie serduszko dziecka dają posluchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*mnie tez poinformowano ze ktg tylko przed porodem i nie ma takiej potrzeby, zeby wykonywac je wczesniej, poza tym zawsze sprawdzaja puls *prosilam o namiary na nk i nie dostalam maila, ale mam zamiaru prosic kolejny raz...nie to nie..jak bede chciala to sobie popisze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka- -najpierw to ty mi musisz wysłać swoje namiary!! pisałam to już chyba ze 4 razy... na moje konto napisz mi imię, nazwisko i miejscowość by łatwiej było cie znaleźć na nk. jeśli masz zablokowane otrzymywanie wiadomości od kont fikcyjnych, również to uwzględnij w mejlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się patrze w wysłane wiadomości i droga niezapominajko, napisałam ci już to w mejlu.. ustaliłyśmy z dziewczynami, że wysyłamy namiary dopiero po tym, jak dostaniemy namiary od zainteresowanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna no nie nadazam za Wami dzis... ogarnal mnie jakis syndrom wicia gniazda, poza porzadkami o czym wspominałam, dopakowałam torbe do szpitala tak że wszycho juz tam jest łącznie z krakersami, waflami ryżowymi i wodą (to mi kumpela polecila), ubranka na wyjscie z kliniki przyszykowane, lozeczko z szuflada umyte, przyjechała mama i na szczescie poprasowała mi posciele, pieluchy itp, takze Gryfnofrela wspolczuje bo nienawidze prasowac szczerze.. moze faktycznieto samopoczucie to jakies takie napiecie przed porodem w koncu jakby nie patrzeć juz prawie time to go moja droga :D Niusiek tak naprawde chyba wszystko zalezy jak ma ginekolog wyposażony gabinet.. ja chodze na NFZ i nic nie płace a od 30 tygodnia mam KTG co tydzien i trwa pół godziny, jest to o tyle dobre ze widac wlasnie jak masz juz jakies skurcze, napiecie w podbrzuszu itd, ale my wszystkie jestesmy już w zasadzie w takim dość bezpiecznym okresie ciąży, że maluszki są juz własciwie gotowe żeby wyjsc, także tym się chyba nie za bardzo trzeba przejmowac.. serducho wielu lekarzy bada jeszcze słuchawką albo własnie usg; jest to fajne no bo słychac serducho dłużej i widzisz i slyszysz jak dziecko sie rusza, jak mu serducho przyspiesza przy tym, no ale czy to konieczne hmmm.. ja mam np mniej usg ostatnie mialam w 28 tyg no i teraz bede miala na przelomie 36/37 a na usg 3D czy 4D w ogole nie bylam bo moj lekarz nie ma a do innego nie chce isc :) Widze ze na nk nas przybyło :) jutro sobie poobczajam profile bo dzis juz nie mam siły :) trzeba sobie zapuscic ostatni odcinek LOST i wyciagnac nózki troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi kontami fikcyjnymi to ty żprawda :PNo ale felciapewnie pomyślała ze na niezapominajkowe konto wejdzie i najwzej sie wysle zaproszenie:)moze neizpominajka jakas niewyspana?:P Szkoda ze nei moge se wszystkich zdjec poogladac. no i dziwnie tak jakos wiedziec jak wygladacie :) ktośpisalo karmi inie wytrzymalam,tezposzlam sekupic i dotegolod gruszkowe,chyba jednak nie schudne wostatnich tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela - ale niezapominajka nawet nie wysłała mi swoich danych więc nie wiem jak ją znaleźć.. no a dziewczyny, tak jak się umawiałyśmy, to, że ktoś chce namiary na profil nk to jedno, a pilnowanie, by po raz kolejny nikt niepowołany nam tu nie wpadł tylko zawieszać oko i komentować, to drugie. oczywiście niezapominajko, nie mówię tu o tobie, tylko o "polityce prywatności":D a skoro do mnie wysyłacie swoje "prośby", to nie chcę niczego spieprzyć, żeby potem nie było na mnie, że daje czy rozdaję wręcz detale wszystkim naokoło:) potem śledztwo nie będzie potrzebne aby wytropić winowajcę, bo winowajca będzie jeden - dawca danych, czyli ja:)a ja nie chcę tak;) ok. spadam, dr house zaczął badać a ja ubóstwiam medyczne seriale:) gdybym tylko w podstawówce lubiła biologię, z pewnością byłabym lekarzem:D no ale nie lubiłam... pozostaje mi więc tylko ukochany świat ukochanych seriali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam rano byłam dzisiaj na KTG - oczywiście Zuzia ani razu się nie poruszyła, nic ani ciut ciut :-( wszystko poza tym do przyjęcia - a tą małą ruchliwość tłumaczą cukrzycą ciążową i ospałością dzidzi kolejne KTG za tydzień - a jak tylko wyszłam z badania i wsiadłam do autobusu to się obudziła i teraz też figluje weszłam dzisiaj ponadplanowo na wagę i przytyłam :-( - w tej chwili mam 3,5 kg na plusie ale na szczęście nie mam anginy tak jak myślałam a jedynie infekcję gardła ale i tak boli :-( dostałam na 2 dni zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że akcja n-k w toku, ja na razie nie mam newsów.... za to robię SSSSSSSS spacer - był schody - (truchtem 5 x na III p i spowrotem) były sprzątanie - było sex - będzie :D :P jak mnie jutro nie będzie znaczy się S podziałały bez odbioru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do KTG, to moja gin dała mi skierowanie i bezpłatnie mi w szpitalu zrobili. U mnie powód był taki, że co gin sprawdzała etno dziecka, to było ono bardzo wysokie, tak 170-180. No ale okazało się, że junior ruchliwy u lekarza sie robi i dlatego taki wynik. jak kima sobie to ma norme 140-150. No, ale to musiałam sprawdzic przy półgodzinnym zapisie. Więcej na KTG sie nie wybieram, bo nie ma potrzeby. A z tego co wiem, to chyba trzeba robic codziennie jak się jest po terminie. Tylko nie wiem ile po terminie. Moja gienia mi coś tam mruczała, że jak do 10go nie urodze to mnie do szpitala wysyła, bo "tak trzeba" :( No cała nadzieja w tej pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj ja nie wiem czy cos sie nie zaczyna... Mam takie bole w podbrzuszu co chwile... od jakis 4 godzin coraz mocniej mnie boli jakbym miala mega okres zaraz dostac. Dziwne uczucie bo to nie sa skurcze. tzn skurcze mam ale te bezbolesne. macica tak sie stawia, ze az caly brzuch do gory podchodzi. chyba sobie nospe zarzuce, bo jak narazie ani w ta ani w ta strone. a szczerze wam powiem, ze po tych kilku godzinach jestem tak zmeczona, ze chcialabym juz isc spac;p takrze dzisiaj juz nic z S nie robie, aby to troche przelozyc w czasie;p jakby co to oczywiscie dam wam znacc . No i moze wkoncu u was sie cos zacznie ruszac... trzymam kciukii ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj w nocy, coś nie mogłam spać tyłek tak mnie bolał. Teraz to plecy zaczęły boleć, mały się wierci i pod żebra wchodzi, aż nie mogę wysiedzieć. Wczoraj w końcu się ogoliłam (tam na dole), ciężko było ale dałam radę :-). Co do 5x S to jeszcze muszę poczekać bo dopiero zaczynam 35 tydzień, więc chcę, żeby Kubuś jeszcze poczekał:-). gryfnofrela - Wysłałam Tobie na pocztę moje namiary na NK. Mam nadzieję, że zasłużyłam na zaproszenie :-). Już się nie mogę doczekać weekendu, bo w końcu będę z moim mężulkiem:-). Widzę, że już się zaczęło rozpakowywanie majówek. Trzymam za was kciuki, żeby szybko i łatwo poszło z poślizgiem :-). Pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dressmaker - wiadomość wysłana na nk:) dodka- -wysłałam ci wiadomość na pocztę sorry, że tak z opóźnieniem nieraz ale nie siedzę przez cały czas przed kompem:) paulina, ja też coś nie tak dzisiaj..mam i kłucia, i bóle jakby menstruacyjne, dodatkowo uczucie jakbym była na kacu i ta apatia.. gdzieś tam wyczytałam, że po przypływie energii i syndromie wicia gniazda (to juz za mną) przychodzi właśnie taka ociężałość, brak sił, podenerwowanie, huśtawka nastrojów. jest to po prostu opis mojego dzisiejszego samopoczucia plus dodatkowo ten czop, który mi odszedł już tydzień temu.. to czekanie i wypatrywanie nowych oznak doprowadza mnie do szału:) mój synek se nieźle ze mna igra hehe. no i mam dość tej niepewności ale jakbym miała rodzić dzisiaj, to jakoś tak mi się chce:D bo i śpiąca jestem, i zgagę mam i płacz na końcu nosa.. i jakoś tak nastroju na rodzenie dziś brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dodałam swoje zdjęcie na nasze konto na nk, a co...:P) Takie trochę -po-kąpielowe-nieumalowane-rozespane- ale co tam, hehe. I tak praktycznie cały kadr zajmuje mój brzuch:) Paulina- rodzisz? czy jeszcze się trzymasz? Gryfnofrela- ja te bóle i mocne kłucia mam już ze dwa tygodnie non stop-lekarz mówi, ze skurcze, ale ktg nie zlecił, ze niby nie potrzeba, tylko rozkurczowe leki dał i nakazał że mam się postarać żeby jeszcze do końca tego tyg nie urodziła. niezaominajka, gryfnofrela- O moich nastrojach to raczej już nic nie mówię. Szkoda mi tylko tego mojego Ł. bo się chłopak nasłucha. Takie mną nerwy szarpią, ze aż się trzęsę i płakać mi się chce. Chyba to już niedługo, bo czuję że niebawem wybuchnę jak balon... A doktora House'a też zaliczyłam wczoraj, a co...:) agnes- dzięki za przypomnienie- skoczę dziś po wafle ryżowe, bo na porodówce to padnę jak mucha. wiwas-masakra, ze tak rzadko zlecają "u was" usg, jeszcze gorzej niż w UK nusiek-ja w ogóle nie miałam ktg i na razie niby to nie potrzebne selkunia- pogoda ma się na dniach poprawić, więc...:) monikadyr-kurde jakie skurcze....no położna też ciekawa, ale zobacz, skoro tak cię przemaglowała, że nieomal urodziłaś przy zwykłym ktg, to jak przyjdzie co do czego to poród pójdzie z nią w 5 minut:) dodka- Zuzie takie są, że lubią spać:) P.S.malutko przytyłaś. Broneczka- a ty gdzie? Czyżby 5*S pomogło? dressmaker- no jak mąż wraca (to tak a propos 5*S), to pewnie przybędzie nam o kolejną rozpakowaną mamusię:) kojoneczka- moja Mała ma bardzo podobne tętno- powolna to ona na pewno nie będzie:) asiek- 18 kg to wcale jeszcze nie jest jakoś tragicznie dużo mielonna- mamy podobne podejście do studentów- nie i kropka. no a z tymi danymi do konta- to chodzi o to, ze musimy bardziej uważać na nowe osoby na forum, które tylko tu wskakują na sekundę, dadzą jeden post i mają na celu tylko namieszać. Oluusia- gratulacje:) Buziaki dla dzidzi:) seventy- no chyba masz rację Olcia poszła chyba jednak dla dobra dzIdziulki do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - gratulacje !!!!!!!!!!!! 🌻 A ja niestety nadal w dwupaku :D i poza tym że latałam 3 razy do wc w nocy i miałam lekkie ćmienie jak na @ oraz jakiś dziwny ból w dole krzyża to nic się nie zmieniło...... aaaaaaaaa jednak - zmieniło się - sutek mnie już nie boli :D Mężowa kuracja pomogła :D dziś Mąż na 17:00 ma dosyć ważną dla Niego rozmowę więc dzisiejsze S albo nic nie dadzą, albo będzie tą rozmowę przekładał, bo zamierzam pomyć wszystkie podłogi, resztę szafek w kuchni i iść na dłuuuuugi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seta - ale my się nie poddajemy!!! ;) dzisiejszy dzień się dopiero zaczął - więc mamy jeszcze czasu a czasu :P a tak przy okazji czy Ty dziś nie masz urodzin??? hę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) seta---ja mam wrażenie że to była osoba która cały czas nas czyta ale z jakiegos powodu już sie nie udziela... pamiętacie akcje jak dawno dawno temu któraś majówka napisała że poroniła ? wtedy któraś z dziewczyn się strasznie oburzyła że nie powinna tego pisać i że ona że tak się wyrażę "odchodzi z topiku ... nie mam natchnienia przeszukiwać tylu stron ale może jak mnie weźmie to znajdę....tak mi przychodzi na myśl że to może ona ...chociaż nie wiem czy już wtedy była poczta założona... ja od nie pamiętam kiedy przespałam całą noc i ani razu nie wstawałam to toalety ale za to rano myślałam że nie dolecę ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seta no STO LAT !!!!!!! 🌻 wszystkiego najlepszego !!!!!! przede wszystkim szybkiego łatwego porodu :D A mój Mały coś fika dziś nad wyraz żywo hmmmm U mnie w sklepie jest tylko piwo Bavaria 0,0% za to w odmianie zwykłej i jabłkowej.... ale zgagę miałam ostatnio po tym gazowanym więc odpuszczam. ****** Dzieci na początku naszego topiku straciły 2 dziewczyny - jedną z nich była "karzien" a drugą nie pamiętam :( ale fakt że komuś to wtedy bardzo nie podeszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×