Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

witam majówki :) czy was też tak zakopało ,ja miałam jechać dzisiaj do dentysty ale 40 minut czekalam na tramwaj i sie wróciłam do domu bo i tak bym nie zajechała na czas ,teraz zadzwoniłam żeby przełożyć wizytę na popołudnie żeby jechac z M ale już nie ma miejsc i znowu tydzień czekania na następną wizytę zieloneszkiełko---->dzięki za poprawkę w tabelce ...:) chociaż widziałam że znowu jest wklejona jakaś starsza ...ale już nie będę teraz poprawiać bo idę wieczorkiem na 3D i znowu może się coś zmienić:D Malwi ---ja też brałam oscillococcinum jak byłam chora jest to lek homeopatyczny i na pewno nie zaszkodzi:) chyba że lekarz Ci przepisze coś innego ...np Bioparox też bezpieczny w ciąży Bergamotka-----ja tez sie na tym zastanawiam ,mam już sporo ciuszków w rozmiarze 62 ale chyba na pierwsze dni przydałoby się troche w rozm.56 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku ciąży zjadłam jednego APAPA, od piątki męczy mnie przeziębienie i bałam się wziąć nawet vit. C, a wlądowałam właśnie na 5dniowym L4ry i z antybiotykiem!!! No przecież oszaleję! Brała któraś może takie leki?? AMOTAKS konkretnie? Zarówno lekarz rodzinny jak i pani w aptece zepewniali mnie że to jedyny bezpieczny antybiotyk dla kobiet w ciąży, że można spokojnie brać, ale ja się jakoś nie przekonuję do tego... Właśnie przeczesałam net w poszukiwaniu inf na ten temat i dziewczyny piszą że brały i że ponoć wszystko ok. No ale stresiór jest... tym bardziej że ja odkąd na teście zastałam dwie kreseczki naprawdę nie zażyłam żadnego leku oprócz jednego Apapa przy naprawdę silnym bólu głowy!! Kurde no wiem, że infekcja może być znacznie gorsza dla dzidziusia, ale żeby antybiotyk?? Help! Brałyście może też takie leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majowki Po pierwsze to Szczesliwego Nowego Roku!! Dawno mnie tu nie bylo wiec nie mialam jeszcze okazji przeslac zyczen. Ja dzis pierwszy dzien w pracy od Swiat bo dopadlo mnie przeziebienie no i spadl snieg na tory kolejowe wiec poroz do pracy w ubieglym tygodniu stala sie niemozliwa ale to temat na inne forum. Niestety minimalne mozliwosci jakiegokolwiek leczenia spowodowaly ze to przeziebienie trwalo dluzej niz zwykle Oprocz pracetamolu i cherbaty z miodem i cytryna nie wolno mi bylo brac nic wiecej. zadnych syropow zadnych lekow na udrazniajacych drogi oddechowe wiec umeczylam sie potwoenie. Mowie nadal basem ale przynajmniej goraczka juz minela i z nosa przestalo mi cieknac a ze w pracy zyc beze mnie nie moga musialam juz wracac. Mam tylko nadzieje ze podleczylam sie wystarczajaco zeby juz nie wrocilo. Dzisiaj mam badanie polowkowe (21 tydzien) i juz nie moge sie doczekac zeby moja dzidzie zobaczyc. Powinnismy sie tez dowiedziec czy dziewczynka czy chlopiec. Wczoraj poszedl zaklad od 20 funtow ja obstawiam na dziewczynke maz naturalnie na chlopca. sie okaze kto bedzie w plecy. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Oprocz tego czuje sie swietnie dzidzia od swiat dokazuje w brzuchu i wyraznie daje o sobie znac chociaz z mezem nadal bawi sie w chowanego. maz sie pociesza ze on tak uspakajaco na dziecko dziala wiec go poinformowalam ze nie ma co wyprobujemy te jego magiczne rece jak tylko sie dziecko w nocy zacznie budzic po porodzie. no to sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki ! nie było mne kilka dni na necie a tu tyle czytania i takie rzeczy sie dzieja... pomarancza widze ze dala sobie na wstrzymanie z pouczanim innych, choc fakt jest faktem ze u mnie w klasie tez bylo 5 Kaś i Ań :) Co do imienia Kubuś i Jaś to strasznie sie smiałam, bo mąż wymyślił, że jak bedzie chłopczyk to damy mu "Jakub Jan" he he a przecież mój mąż nie sprawdza popularności imion :-)) dziewczyny z zagrożoną ciążą - najgorsze co może być to ciągłe nakrecanie się i dołowanie z byle powodu. Też mam dni jak ostatnio, że stalam w markecie przed wodami mineralnymi i prawie sie poplakalam, bo nie bylo "mojej ulubionej" a potem nie moglam sobie poradzic z wlozeniem zgrzewki do wozka. ale nie ma co przesadzac i się nakrecać. Pije trampki ===> na 99% bede rodzic we Wrocławiu, pewnie tez na Kamienskiego. Szkoda ze moja pani gin nie pracuje w szpitalu, bo fajna z niej babka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soldi
Witam wszystkie dziewczyny :) To moja pierwsza wypowiedź na forum, ale jestem na bieżąco, bo śledzę wszystko od początku. W końcu postanowiłam do Was dołączyć. Termin mam na 21 maja, do świąt moja ciąża przebiegała prawie że książkowo. W wigilię pojechałam do szpitala, gdzie spędziłam 6 dni. Twardniał mi brzuch i miałam wrażenie, że noszę w sobie ciężki kamień. Brzuszek się spinał i "ciągnął". Na święta pojechaliśmy do rodziców, więc jedynym wyjściem była wizyta w szpitalu. Zagrażające poronienie jako rozpoznanie, zastrzyk, tabletki i leżenie. Święta minęły, ordynator oddziału stwierdził, że wszystko jest już ok, że czasami twardnienie brzucha ma związek z problemami jelitowymi (zaparcia). Wyszłam ze szpitala, odpoczywałam, wrócilam do swojej miejscowości. We czwartek byłam na wizycie u swojej ginekolog, a ona stwierdziła, że brzuch nie może być taki twardy i trzeba wprowadzić fenoterol :( Zdziwiła się, że w szpitalu nie zapisano mi żadnego leku do domu. A w ogóle to bezapelacyjnie pochwaliła moją decyję o wycieczce do szpitala. Tak więc od piątku zażywam fenoterol + isoptin. Wiem, że nie należy sugerować się w 100 % tym, co znajdujemy w internecie, ale oczywiście ze zwykłej ciekawości czyta się to i owo. Jest mnówstwo wypowiedzi na temat tego leku, ale nie znalazłam nic na temat skutków ubocznych, które dopadły akurat mnie. Otóż od samego początku zażywania go odczułam dziwne zachowanie się całego ciała. Mięśnie nie chciały jakby "działać", mialam straszne problemy z poruszaniem się. Mąż porównywał mnie do robocopa, ale mnie wcale nie było do śmiechu, bo było to strasznie uciążliwe. Drugiego dnia pojawiły sie straszne zakwasy, jakbym przerzuciła z 3 tony węgla. Dziś jest 4 dzień z fenoterolem, ruszam się już coraz normalniej, więc chyba mój organizm po prostu tak zareagował na lekarstwo. Generalnie staram się nie panikować, mimo, że to moja pierwsza ciąża. Naczytałam się na temat tego leku i jego skutków, ale nie myślę o tym w złych kategoriach, bo chyba po to jesteśmy pod opieką specjalistów, aby robili wszystko, aby nasze ciąże przebiegały do końca pomyślnie. Zastanowiły mnie tylko te moje biedne mięśnie :) Rozpisałam się strasznie, mam nadzieję, że nie zanudziłam Was jak na pierwszy raz :) Wspomnę tylko, że ze względu na swój zawód od samego początku ciąży jestem na zwolnieniu, a na 95 % urodzi się córcia :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Szczesliwego Nowego Roku! Dawno mnie nie bylo. Musze nieco nadrobic.... Tez zaczynam kompletowac wyprawke. Dostalam naprawde sporo ciuszkow od rodziny na swieta i od kolezanek. Niektore ciuszki w rozmiarze 56, to mam nawet nowe, bo dziewczyny nie zdarzyly uzyc, tak szybko dziecko rosnie. Dzis bedziemy mieli w domku lozeczko - tez od znajomych. Materacyk jednak kupuje w Polsce, bo w UK nie dosc, ze drogie, to nie robia takich, jaki chce kupic. Mysle o tym gryka-pianka-kokos. Czy ktoras z Was kupila taki materacyk? aganiok79 ........26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec......30...Aleksandr a roxi200................01.05.2010............J-bie .............27 córcia Marysia Bergamotka 81..........01.05.2010.............Kraków................28. .......Gabryś Martuśka 83...........01.05.2010............Gubin..................26 ...Dziewczynka Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa... .........27 Nikam1313..............03.05.2010............Warszawa... ........31 dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..............27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia.................26..... Jaś gryfno frela............04.05.2010............katowice............. . 26 *campini*...............05.05.2010..........Wrocław..... ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita.................06.05.2010......ok.Krakowa..... .............25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok. ..............25 OlciaCk..................07.05.2010............Kielce... .................23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......... ..............30 ...Konrad Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot .................... 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK........... ...............27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ................26 Anda76.................08.05.2010........Dąbrowa Gornicza.........33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK............08.05.2010...........UK........... ...............20... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno... ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie.............. 28 ...Oliwia natka900.............11.05.2010............Tarnowskie Góry........ 23 ...dziewczynka Estera0904...........12.05.2010............Hrubieszów... ............17 ...Dziewczynka Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Kraków....... .............24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź.................... .. .35 magdalunka……………14.05.2010. ........…………Toruń……̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0; …………….39……synek Jurek baaja..................15.05.2010............Przemyśl... ..... ..........23...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa.. .............34 wiki 82................15.05.2010............Dębica.............. ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 Zuziaa1987...........16.05.2010.......Szczytno.......... .............22 ...córcia Nadia Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa..... .............26 Tease27...............16.05.2010............UK.......... ..................27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik..... ................24 ...dziewczynka maggdunieq...........18.05.2010............Poznań....... .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła....... ........24...dziewczynka Julita agnes3d...............19.05.2010............Poznań...... ..............30 ... chłopczyk Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia... .............26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch........ ..............28 ...Dziewczynka zola82..................20.05.2010...........Zielona Góra..............27 pije trampki...........21.05.2010..........Wrocław............... ....24 ..dziewczynka Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów....... ............20 seventy88............23.05.2010............Kielce....... ................21...synuś Jaś Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d..............24.05.2010............UK.......... .................26 dziewczynka izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ..............26 ...chłopiec Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K................26...........Anastazja Dodka07.............25.05.2010............Warszawa...... ............29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok..... ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 muminka1...........28.05.2010............Skoczów........ .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław..... ...............24 **marakuja**........28.05.2010............Racibórz...... ...............28 dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010............ok. Warszawy...............35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna....... .............26..... ....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z mężem własnie wróciliśmy z pierwszych zajec ze szkoły rodzenia :) Było bardzo miło. Zwiedziliśmy cały oddział, widziałam mamusie z maluszkami, salę porodową, sale przedporodową, wanne porodową. Polecam Wam dziewczyny, na prawdę fajna sprawa :) Jest nas 4 pary więc tłoku nie ma u mnie hehe Zdecydowałam się już na te zajecia, ponieważ czasem wiem ze problem był u mnie z utworzeniem grupy więc żeby potem nie było za późno, wolałam pójś teraz :) A wy też sie wybieracie do szkoły rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko od półtora roku śpi na materacu gryka-kokos i jesteśmy bardzo zadowoleni :) i Dziecko i mama. Podobno jest zdrowy, a ja potwierdzam że jest wygodny. Podobno też należy go przekręcać stronami - pierwsze pół roku żeby Małe spało na stronie kokosowe, a potem może już na gryczanej. Nasze Małe do tej pory śpi na kokosach :) Mnie się wydaje, że jest wygodniejsza. W każdym razie twardsza. Pozdrawiam Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendowej przerwie, *Seklunia, gratulacje! *soldi, witaj w gronie :) *dalej mam problemy ze spaniem, dzisiaj tak mie plecy bolaly, jakby mnie ktos kijem wygrzmotal, a moj luby potraktowal mnie w nocy jakas rozga hehe.. * u mnie tez zimno, pomimo ze mieszkam blisko rownika, czapki i kozaki powrocily do lask, a wlasciwie trzeba bylo sie w nie zaopatrzyc i...czekamy na snieg, pierwszy po prawie piecdziesiecu latach :) *malwi83, nie mam zadnego doswiadcenia z antybiotykami w ciazy, ale uwazam ze powinnas zaufac rodzinnemu i farmaucecie. Zaden antybiotyk nie jest 100 % bezpieczny, ale po 12 tc organogeneza płodu została juz zakończona. Lepiej wez ten antybiotyk i jak najszybciej wracaj do zdrowia;) Ja sie nie daje, pijac codziennie sok z pomaranczy i grejpfruta i jak dotad nic mnie nie dopadlo. Tabletek przeciwbolowych tez nie tykam chociaz miewam czasem bole glowy. Zadnych lekarstw na wlasna reka, tylko witaminy prenatalne plus dodatkowo calcium. *ubranka kupuje na 3 miesiace (najmniejze) w gore, dzieci szybko rosna wiec nie pakuje sie w niepotrzebne wydatki. Ale na razie jestem w fazie zakupu laktatora i butelek antykolkowych i to mi spedza sen z powiek.. *a moi rodzice szaleja, szczegolnie moj tata zwariowal na punkcie malucha, lata po sklepach jak opetany i wydaje kase hehe....a niech wydaje, to pierwsze dzieciatko w rodzinie, tylko troche za bardzo wybiega w czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja juz po badaniu połówkowym choc lekarz tak tego badania nie okreslił to ja myślę że to właśnie było takie badanie ,bo sprawdzał wszystkie narządy itd teraz mi powiedział że na 100% to będzie chłopczyk :D ja zwariuję co wizyta to inna płeć :D ale jest już 2 do 1,raz była dziewczynka a teraz drugi raz jest chłopczyk , już się chyba nie pomylił bo pokazywał małego pisiorka i mosznę ,co prawda ja za dobrze nie widziałam ale skoro lekarz widział.....:D:D śmiałam się że cały tatuś bo taki łysy ...i rysy twarzy ma jakby po M hehe dziewczyny czy po 3D też już szukałyście podobizny do was albo do waszych mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki ja to od razu zauważyłam ze podobna będzie do męża mojego hehehe. Moja mama jesczze szukała podobieństwa do mnie , ale ja jakoś nie za bardzo widzę żeby do mnie podobna była heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane majóweczki po długim czasie ;) Wczoraj miałam wizytę kontrolą, moja dzidzia znowu nie pokazała kim jest a to już 24tc. Mój synek tez dopiero pokazał fifusia dopiero w siódmym miesiącu, no ale cóż. Ja dopiero 2,5 kilo na plusie chociaż brzuszek już bardzo widoczny.Co do imion dla córeczki zawsze chciałam Oleńkę lub Anię a dla chłopca podoba mi się Michaś lub Wojtuś. Zmykam do synka... Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAM1313
Cześć dziewczyny:) No i sie stało , po wczorajszej wizycie lekarz zadecydował że zakładamy pesser położniczy (krążek silikonowy na szyjkę ) bo szyjka się skraca i mam częste twardnienie brzucha - czasami tak mocne że nie mogę się wyprostować. Dziś rano go zamówiłam , jutro powinien kurier mi go dostarczyć i mam szybko zgłosić się do mojego gin a on mi go zainstaluje. Oczywiście teraz tylko prochy i leżenie . A ja mam taką schizę że spać nie mogę , złe myśli krążą jak sepy nad padliną :( To dopiero 23 tydzień .... Pozdrawiam Wam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majowki ja wczoraj po USG polowkowym wszystko poszlo cacy. Malenstwo rozwija sie dobrze i wszystko wskazuje na to ze bedzie dziewczynka chociaz polozna nie byla w stanie dac nam 100% gwarancji niby latwiej stwierdzic chlopca ;) Dzidzia - teraz juz oficjalnie Ola -nie spcjalnie byla zadowolona z badania i pare razy piesci zaciskala ze zlosci. Widac zadziorna po mamie :) Teraz moge juz przystapic do kompletowania wyprawki. wozek juz co prawda wybralismy ale teraz bedzie problem z kolorem bo mnie najbardziej podobal sie blekitny. http://www.abc-design.de/en/products/3-wheelers/cobra.html Ponoc to jeden z najlzejszych dostepnych wozkow i biorac pod uwage nasze podroze latwy w skladaniu. Zastanawiamy sie jeszcze nad Mutsy ale ceny troche przegiete. Zdecydowanie zrezygnowalismy z Chico ktore ponoc maja fatalna renome. Pewnie zanim sie zdecydujemy na 100% to jeszcze troche poszukamy po sklepach. Dziewczyny z okolic Londynu wybieracie sie moze na Baby Show w lutym? My planujemy sie wybrac chociaz nie wiem czy sie oplaca i czy oczoplasu nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ja jestem z Londynu, co to za Baby Show? Napisz cos wiecej albo podaj linka jesli masz. Szara - dzieki za opinie o materacyku. Ja tez czytalam gdzies, ze do 6 miesiaca na kokosie, a pozniej niby na gryce... Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusiak - ja sie wybieram do szkoly rodzenia, w UK sa one prowadzone przez szpitale, w ktorym sie rodzi, wiec jest to darmowe. Mam zaczac chyba za 4 tygodnie, w kazdym badz razie polozna mi powie na przyszlej wizycie. Maz ma byc ze mna przy porodzie, zobaczymy, czy po szkole sie nie wstraszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki :) ja mam dzis wizyte i w sumie licze na to, ze wreszcie dowiem sie kto tam siedzi w brzuszku... Co do wyprawek i wózeczków to jeszcze zaczekamy, bo jak ostatnio kupiłam kilka rzeczy to zobaczylam dziwna mine na twarzy meza i pytanie czy to sa ubranka dla diewczynki czy dla chlopca... a staralam sie wybrac takie neutralne :) ale zauwazylam, że kupowanie rzeczy dla bobasa jest jak narkotyk, wiec staram sie narazie przystopowac, bo zbankrutujemy :) zreszta teraz musze wybrac inne sprzety jak lodówka, pralka, kuchenka, płyta itd. bo od lutego zaczynamy remont mieszkanka. eh... jak sie ciesze, że bobas bedzie już w nowym mieszkanku a nie w ciasnej kawalerce... im blizej wizyty tym bardzij zaczynam myslec o moim twardniejacym brzuszku... czy wszystko ok, czy nie kaza mi lezec plackiem i przede wszystkim czy uzytkownik brzuszka czuje sie dobrze... ok, nie wkrecam sie tylko zabieram sie do zajec a potem wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. my tez mamy ochote uczeszczac do szkoly rodzenia, tylko totalnie nie mam pojecia gdzie i kiedy.... Pije Trampki ===> myslalas juz o szkole rodzenia ? masz jakas na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka Baby Show to targi z artykulami dla dzieci przez dwa dni w Londynie podaje linka http://www.thebabyshow.co.uk/excel-london wstep jest odplatny ale nie jest az tak tragicznie. co do rodzenia to ja do czasu swiat nie rozwazalam innej opcji jak porod rodzinny bo byla zdania ze jak ide na dno to maz ze mna!!! ;) ale przez swieta zobaczylam jak malzonek reaguje na widok krwi i stwierdzialm ze damy sobie spokoj z porodem rodzinnym bo by go jeszcze reanimowac trzeba bylo ale do szkoly rodzenia pewnie pojdziemy razem tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - ja powiedzialam mezowi, ze jesli nie padnie przy porodzie, to moze wybrac imie dla syna ;) Co prawda juz w tabelce wpisalam jego wybor imienia, ale to jeszcze moze sie zmienic... Spojrzalam na linka BabyShow. Ja do excel mam naprawde daleko, wiec odpada. Bilet jest drogi, ale jak na to, co w nim jest, to nie jest zle. Odnosnie Tommee Tippee - co do firmy butelek, sterylizatorow itp zdecydowalam sie juz na avent. Jest popularny i tu i w Polsce, wiec gdziekolwiek bede latwo mi bedzie cos dokupic. Choc tommee tippee tez chwala moje londynskie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, myślałam, że ominie mnie to twardnienie brzucha, ale niestety nie. I rzeczywiście jest to inne uczucie, niż wtedy gdy dzidziuś się przesuwa w brzuszku. Te przykre boleści mam od paru dni, nie cały czas tylko jakieś 4-5 razy w ciągu dnia, wczoraj musiałam się ratować paroma tabl. no-spy bo mocno mnie bolało i brzuch miałam jak piłka. Już nawet myślałam o szpitalu, ale po jakiejś godzinie przeszło. Już nie mogę się doczekać wizyty 19.01. żeby się uspokoić. Staram się ogólnie o tym nie myśleć, wybrałam się nawet ostatnio na spacer z dziećmi siostry i moim Ł. Oberwałam śniegiem parę razy ale też im wcale dłużna nie byłam:) No i nas też zasypało porządnie, ciężko gdziekolwiek dojechać. A ubranek mam parę, niektóre na 56, niektóre na 62, ale nie kupuję dużo, bo moja bratowa (mają 3 miesięczną córeczkę) odkłada dla mnie ciuszki z których ich mała wyrosła, lub nawet nie miała na sobie od nowości. Ale i tak się szykuje masa zakupów dla bąbla. A link nie wchodzi bo jest w nim spacja( trzeba go skopiować i usunąć spację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubranka to jeszcze nawet się nie rozglądałam. Wózki czasem oglądam i jak na razie mam faworyta x landera x3 http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=45&products_id=1548&osCsid=6f622fd50863c4093a9390abd203614e co do koloru to nie wiem zupelnie, ale jakis neutralny, żeby drugie dziecko w razie co potem mogło korzystac. Ten szary mi sie podoba nawet, bo niebieskiego koloru nie lubię za bardzo ani różowego. Z resztą na żywo pewnie całkiem inaczej to wszytsko wygląda niż na zdjęciu. Poza tym juz zauważyłam ze taniej wyjdzie kupno głęboko-spacerowego (widizalam w sklepie interrnetowym w promocji za 969zl) i do tego dokupic fotelik na allegro (nowy widziałam już od 125zł). Trzeba sie dokładnie poprzyglądac moje grogie zeby nie przepłacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla nas to tez bedzie jakas calodniowa wyprawa bo my musimy dojechac z Gatwick ale i tak pewnie to bedzie dobre pare godzin chodzenia i ogladania. Bilety mozna dostac bez upominkow i wtedy to jakies £13 do tego dochodza oferty i przeceny no i na wieksze zakupy z tego co wiem mozna probowac sie targowac. ja co porawda jeszcze biletow nie kupilam ale nosze sie z zamiarem. chociaz sprawdze czy jest cos moze blizej nas podobnego. co do meza i jego obecnosci przy porodzie to wole nie ryzykowac bo to niestety nie jest zwykle "slabo mi" tylko moze sie skonczyc na pogotowiu w jego przypadku (jak ostatnio) chociaz i take bedziemy w szpitalu ;) co do butelek to jeszcze nie zdecydowalam ale close to nature mi wpadly w oko a tu mozna kupuc caly zestaw ze steliryzatorem i podgrewaczem niedrogo a mothercare ma 50% off teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie wiem kogo mam w brzuszku :( dzis po badaniu gin stwierdzila ze nie widzi ani penisa ani warg sromowych... wiec mam chyba ufoludka :) teraz musze czekać na kolejne bad do 28.01... :( dobre jest to, że wszystkie wyniki mam b. dobre no i długosc szyjki tez ok. eh.... a juz myslalam ze dzis poznam plec a juz drugi raz sie bobas ukrył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mama Kubusia
dziewczyny widze ze zastanawiacie sie nad wozkiem x lander xt, pisze do was bo iałam ten wozek i musze przynac ze kompletna klapa. eJesl i chodzi o jazde po drogach, kamieniach to super sie sprawdza ale ma 2 duze minusy ktore spowodowały ze musiałamgo zminic na inny. Pierwszy to taki ze po zlozeniu jest starsznie wilki i nie miesciil sie do bagaznika zwykłego samochodu, trzeba miec kombi a po drugie nie ma pozycji typowo siedzacej. Moj syn caly czas sie podciagał za pałak zeby mogl siedziec na prosto, spacery były dla niego meczace dlatego nie polecam go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny mam do Was pytanko, a mianowicie czy na kazdej wizycie u ginekologa jesteście badane ginekologicznie? Mam jutro wizyte i prawie za kazdym razem (co 3 tyg.) mam robione USG a badanie ginekologiczne miałam tylko w 5tyg. aby potwierdzić ciąże. A teraz jestem już w 24tyg. i wogóle mnie nie bada ginekologicznie, chyba jutro muszę się sama o to badanie upomnieć, bo nie wiem jak jest z szyjką macicy i sie zaczynam martwić:( Czytam jak piszecie, że macie krótką szyjkę czyli jestescie chyba badane ginekologicznie... a ja nie:( Bergamotka- fajne te wózki wyszukałaś:) ale mnie bardziej podoba się ten TAKO i chyba na niego bym się zdecydowała, ale wcześniej bym go musiała obejrzec w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×