Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Moje Gratulacje PanienkoMakowa :) To kiedy powtarzasz test?? Ja dzisiaj zrobiłam kolejny test....znowu wyszły 2 kreski:) z tym że ta 2 znowu blada... w poniedziałek chyba powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny zobaczcie jakieś szczęście przynosi ten topik.jedna za drugą normalnie dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży smarowałam brzuszek i piersi oliwką dla dzieci.na brzuchu nie mam rozstępów,troszke na piersiach mi zostały:(no ale mój mały prawie dwa lata ssał pierś,więc pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałam dość duże piersi,po tym karmieniu mało mi ich zostało.w drugiej połowie cyklu mi się zawsze powiększają,mężusiowi też się wtedy bardzo podobają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka co do nóżki to się goi.ale nadal mam ślad ciemniejszy na nodze mimo,ze minęły dwa tygodnie od ukąszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia UK też mieszkasz za granicą tak jak ja.jak się odnajdujesz??od dawna tam mieszkasz??ja mieszkam we Włoszech.mój mąż jest Polakiem.Przyjechaliśmy tu we trójkę jak mój mały miał roczek.i tak już zostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że sie goi :) Planuje zrobić dzisiaj albo w poniedziałek bete, żeby mieć potwierdzenie:) Dziewczyny kiedy powinnam wybrać sie do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkałam za granica ponad 2 lata, w zeszlynm roku w lipcu wróciliśmy jeszcze wtedy z chlopakiem do Polski, bo nie potrafiłam sobie poradzic z przystosowaniem się. Byłam też w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt trudno jest się przystosować,zwłaszcze w kraju,gdzie wszystko,dosłownie wszystko jest inne.na początku było nam bardzo trudno ale przetrwaliśmy i idziemy powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem nadal się wnerwiam,bo ci Włosi to taki dziwny naród.No ale staram się już nie zwracać uwagi,trza się przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka do lekarza to może za dwa lub trzy tygodnie,tak mi się wydaje.wtedy już bedzie widać serduszko bijące.no zrób tą bete to będzie wtedy 100 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny kiedyś znalazłam taką fajną stronkę ,gdzie sie wpisywało (chyba)ostatniej miesiączki i był pokazany jak wygląda dzidziuś w brzuszku.nie mogę znależć tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez próbowałam znaleźć stronke gdzie będzie pokazane jak teraz wygląda moje maleństwo ale nie moge znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Przeczytałam cały ten temat od deski do deski normalnie z wielkim biciem serca. Serdecznie gratuluje wszystkim przyszłym mamom :) bardzo się ciesze że Wam się udało i zobaczyłyście upragnione dwie kreseczki. Ja staram się o dzidzię już 11 cykl ale od tego cykle postanowiłam skorzystać z pomocy testów owulacyjnych. Dziaisj jest 15 dc i kreseczka jest coraz ciemniejsza (a testuje od 11 dc). Cykle mam średnio 30-32 dni. Myśle że na weekend przypadnie owulka :) to nawet dobrze bo mój M ma w tym tyg. na noc :( także w weekend będziemy mocno się starać :) Dzisiaj po pracy będe ponownie testować. Ciekawe co wyjdzie i na ile można ufać tym testom.... Bardzo chciałabym do Was dołączyć i przeżywać wspólnie gorsze i lepsze dni. Jeśli pozwolicie to dopisze się do Waszej magicznej listy, mam nadzieje że i mi przyniesie szczęście :) nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ....ok.21.10 Roobaczek 86...................23..................11..........ok 18.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
Witam wszystkich nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ...ok.21.10 Roobaczek 86...................23..................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85...............................23...................6..ok.22.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie było mnie trochę ale mieliśmy taki zajazd w pracy że nie miałam czasu nawet do toalety iść :o no i dzisiaj wróciłam dopiero przed 20 do domu... :o fajnie że coraz więcej z nas ma 2 kreseczki :) ja też jeszcze nie powiedziałam mamie i jakoś tak wstydzę się trochę chociaż wiem że będzie się cieszyć, w końcu to pierwszy wnuk (dla teściowej też) co do jedzenia to rano muszę jeść bo inaczej jestem głodna jak cholera ale na szczęście nie jest mi niedobrze :) oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ...ok.21.10 Roobaczek 86...................23..................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85...............................23............ .......6..ok.22.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................? PanienkaMakowa...27...............13.................13.06. (z kalkulatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
PanienkaMakowa gratuluje;);) mam pytanie czy brałaś jakies dodatkowe leki?? jakiś wiesiołek czy cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja co prawda jestem z innego tematu, ale też czekam na dwie kreski. Przeczytałam pierwszą stronę i wciągnęłam się aż do ostatniej... To chyba jakiś szczęśliwy topik, bo tyle pozytywnych testów... Strasznie mocno Wam gratuluję. Ja @ mam mieć za kilka dni, test już raz robiłam, ale niestety :( Staram się nie nastawiać na dwie kreski, no ale.... same wiecie jak to jest... To jest Nasz pierwszy na poważnie cykl starań, a ja już normalnie wariuję, bo tak bardzo, bardzo chcę dziecka.... Pozdrawiam i trzymam za Was mocno kciuki! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×