Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Hej! Gratulacje dla mam i powodzenia oczekującym na testowanie! nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ...ok.21.10 Roobaczek 86............................23.............11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85...............................23............ .......6..ok.22.10 blanca30...................................30.................5........06.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................? PanienkaMakowa...27...............13.................13. 06. (z kalkulatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest ta stronka na ktorej mozna zobaczyc jak dzidzia wyglada ja jutro chyba pojade z samego rana do laboratorium i zrobie sobie te badania ktore zlecił mi lekarz - ciekawe czy zrobia mi w jednym miejscu wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkiem dziewczyny, chciałam do Was dołączyc ponieważ najprawdopodobniej jestem w ciąży ( Beta, test apteczny potwierdzają) i z kalkulatorów wynika że termin byłby 02-03.06.2009r. Za dziewczyny, które jeszcze czekają aby zrobic test trzymam kciuki, natomiast te które już wiedzą chiałam zapytac oczywiście o objawy :) Czy już jakieś macie?? Kiedy planujecie wizytę u lekarza. Pozdrawiam. nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ...ok.21.10 Roobaczek 86............................23.............11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85...............................23............ .......6..ok.22.10 blanca30...................................30........... ......5........06.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................? PanienkaMakowa...27...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken..............27................3.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!ja mam chwilkę wolną,bo synuś do szkoły poszedł.moge sobie spokojnie posiedzieć i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chiken, ja na razie oprócz nadmuchanych piersi nie mam innych objawów, może apetyt trochę wzrósł i bardziej czuję zapachy... i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciaaa każda z nas tak mówi,że sie nie nastawia ale tak naprawde to nie da rady nie myśleć.ja,pomimo,że staram sie o drugie dziecko,przeżywam jakby to bylo moje pierwsze.czytam o ciąży,oglądam ubranka malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jak szliśmy do sklepu z ciuszkami,to mój syncio chciał kupować buciki malutkie.ja sie go pytam a po co tobie takie malutkie?a on,ze dla siostrzyczki już będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
gratuluje wszystkim mamą:):) mam nadzije, że tym razem i mnie sie uda pozdrawiam jak na razie za parę dni zaczynaam 6 cykl starań, miejmy nadzieje, że ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi bolą strasznie ... Jestem ciągle nienajedzona i przemęczona.:)) A teraz w ogóle mi się chce płakac bo mi wyskoczyło jakieś zimno czy inna opryszczka na ustach i się martwię czy to nie jest groźne . Smaruję miodem ale nie wiem czy to coś da. :( Ja tak strasznie się boję zapeszyc że o moim szczęciu nikt oprócz męża nie wie. Jak lekarz mi przedstawi wyraźny dowód:) ( wizytę mam 12-10-09) to się pochwalę rodzinie najbliższej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chicken nie martw się ,mi też zimno wyskoczyło jak bylam na pocz.ciąży.smaruj jakąś mascia albo nawet pasta do zębów.wyschnie i odpadnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Gratuluję Chicken, cieszę sie razemz tobą. Ja mam powtórzyć 6.10 test ciażowy, bo poprzedni wyszedł negatywny, USG niczego nie wykazało a @ brak:-( Dbaj o siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gratuluje chiken :) ty 12 masz wizyte u lekarza a ja 12 mam pierwsze usg byłam dzis w tym laboratorium i porobiłam sobie wszystkie badania jakie zalecił mi gin w srode moge juz odebrac wyniki objawy? piersi mnie bola ale takto to chyba nic z apetytem to u mnie troszke odwrotnie jest wogole go nie mam jem bo wiem ze musze :) jem dla mojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres powinnam dostać jutro, choć tak na 100% to nie wiem, bo ostatnio wszystko mi się rozregulowało :( Wcześniej brałam luteinę, teraz pierwszy cykl Bromergon, bo prolaktyna była za duża. Jakoś tak wierzyć mi się nie chce, że mogłabym być w ciąży.... wydaje mi się to takie nierealne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
hej Zabciaaa, A jak sie czujesz? odczuwaszjakieś objawy zblizajacej się @? Moze tym razem nike przyjdzie:-) czego ci z całego serca zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaabcia nie smuć sie,to,ze test jeszcze nic niewykazal to nie znaczy ,ze ciąży nie ma.przeciez zrobilas go wczesniej kilka dni.a zrobiony za wczesnie czesto nie pokazuje dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny u zabciiiii musi sie wyjasnic a nastepna testowac bedzie blanca.oby wszystkim nam sie szybko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Ja już właściwie pojutrze wieczorem powinnam wiedzieć, bo zawsze dzień przed @ mam leciutkie plamienie. A czuje się chyba zwyczajnie, choć piersi mnie bolą po bokach szczególnie w nocy, brzuszek na dole troszkę pobolewa i temp. 37,1 - to dobre znaki, ale mogą również świadczyć o zbliżającej się @... A Wy dziewczyny jak się czujecie? Chiken - gratulacje i dzięki za trzymanie kciuków 🌻 Zyzia83 - jak dobrze pójdzie, to testujemy tego samego dnia :D alakolo - mam to samo z piersiami, ale.. Ty już masz pewność, a u mnie jeszcze wielka niewiadoma.. więc jeszcze się nie podniecam (za bardzo) :) kasiao43 - też mówię, że się nie nastawiam, ale.. wiadomo ;) DoMiNiSiA85 - uda się, na pewno 🌻 Oby nam wszystkim oczekującym się udało! kaktusowata - tylko piersi Cię bolą, a pamiętasz kiedy zaczęły, przed terminem @? Zabciaaaa - ja też właściwie nie bardzo wierzę, że mogło mi się udać, ale.. bardzo bym chciała... Pozdrawiam Wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą mnie trochę piersi (dzisiaj zaczęły) ale nigdy na to uwagi nie zwracałam, więc nie biore tego za objaw @ ani ciąży. Jeśli @ się nie pokaże do pon to zrobię test ( w poniedziałek) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Blanka, ja cyba nie wytrzymam z tym testem do 6.10:-) @ miałabyc 24.09 i nadal nic. test negatywnie wyszedł, ale gin zauważył powiękoszony jajnik i kazał powtórzyć test 6.10. Byłam dzisiaj w aptece i kupiłam. Jutro z rana chyba sprawdzę jeszczce raz. A jeśli nadale bedzie negatywny to chyba muszę gina zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ależ nam się grono powiększyło ;) Witam wszystkie nowe staraczki 🌼 Dopiero teraz się odzywam, bo w domu meksyk - dziecko chore i to jak! Ciągle jęczy i płacze mimo, że z niej już kawał panny. W szkole mają jakąś epidemię i wszyscy chorują aja z racji tego na zwolnieniu :-D A teraz powiedzcie mi kochane z dwiema kreseczkami co ile dni się starałyście? Czy przed owulacją, czy w dzień owulacji? W jakich odstępach? Czy to prawda, że powinno się wstrzymać ze staraniami na minimum tydzień przed TYM dniem (dojrzałe plemniki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki blanca30 mnie piersi bolały przed terminem kiedy miałam dostac @ :) w zasadzie to cała czułam sie tak jak zaraz miałabym dostac za kazdym razem jak szłam do toalety to bardzo sie bałam ze ja dostane bo objawy własnie na to wskazywały , tez miałam podwyszona temperature ciała :) trzymam kciuki zebys zobaczyła te dwie kreski niesamowite uczucie i ogromna radosc Mamba Wamba u mnie to było wogole bez stresowo ( słyszałam ze tak najlepiej) wcale nie testowałam kiedy mam owulacje , po prostu w internecie wpisałam dane i wyszło mi kiedy rzekomo moge miec dni płodne i juz wzielismy sie z mezem do roboty i jest opowiem wam pewna sytuacje jak stres moze wpłynac na to wszystko moja przyjaciólka bardzo chciała miec dzidzie wyliczała i strasznie starali sie z mezem poł roku i nic , płakała .pewnego dnia stwierdzili ze moze jeszcze nie czas na dziecko i zajeli sie całkowicie kupnem mieszkania . kupili , wprowadzili sie i za miesiac ciaza - bo nie stresowali sie juz tak bardzo sorry jesli zbyt chaotycznie to wszystko napisałam ale strasznie sie spiesze bo zaraz musze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zyzia83 - zrobiłaś? Mamba Wamba - dużo zdrówka dla Twojej Córci! kaktusowata - u mnie chyba nic z tego.. temp. trochę spadła 36,8 i jak tu się nie stresować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... u mnie dzis termin @ - ale na szczescie ani widu ani slychu. test zrobilam ponownie i sa dwie kreski - tylko mnie martwi ze dalej taka bladziutka... u mnie jakos jak popoludniu robie test to jest ciemniejszy niz z porannego moczu.. dziwna jakas jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Blanca zrobiłam z samiutkiego rana i znowu negatywny:-( sama juz nie wiem co mam o tym myśleć. Jutro szukam nowego gina, który może jakoś zdiagnozzuje jak się ma ten brak @ do powiększonego jajnika.jestem starsznie poirytowana tą całą sytacją, bo w sumie u gina byłam, a tak naprawdę nadal nie wiem czemu @ nie mam. USG wskazało jakobym była w ok 20 dniucyklu, a to juz był 38dzień. Nic z tego nie rozumię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałąm cichą nadzieję, że znalezienie tego topiku i dla mnie okaże się szczęśliwe i owocne w dwie kreski, niestety @ przyszła :( Może następnym razem się uda... :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanienkaMakowa jak masz dwie kreski na tescie to napewno jestes w ciazy nie wazne czy one sa blade czy nie przynajmniej tak twierdzi moj gin ponoc w druga strone test moze sie pomylic ale w ta nie :) wiec gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×