Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Gość oliwia lec natychmiast
do lekarza, nie chce cie straszyc, ale u mnie taka sytuacja (tez przy duphastonie) zle sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie nie zawsze moze oznaczac cos strasznego z reszta czytajac wypowiedzi innych kobietek widac ze nie jedna tak juz miala. Ale jesli naprawde bardzo sie boisz wybierz sie do swego gina lub zadzwon jesli masz taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj marnie czuję, ale na szczęście nie 'brzuszkowo', tylko złapałam jakąś infekcję, no a leczę się witaminą C, więc jak wiadomo piorunującego efektu nie będzie, trzeba przeczekać. Zaraz chyba mleko z miodem sobie zrobię, może trochę pomoże... Oliwiajulka - trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziebienie w ciazy mozna brac: (wiem bo juz sama przechodzilam jakiegos wirusa) - na kaszel syrop Stodal - na wirusa Oscillococilum (nie wiem jak to sie pisze) - witamina C - na gardlo Tamtum Verde - niektore pozostale leki homeopatyczne (ale nie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza dzwoniłam powiedział ze na tym etapie nic nie możne zrobią mam leżeć teraz co jakiś czas poleci mi jakaś wydzielina brudna ale juz nie jasno czerwona byłam teraz zrobić bete czy sie powiększa za godz mam dzwonic po wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam wyniki mam 564 może powinno być więcej ale trochę urosło a plamienia trochę są mniejsze i nie boli mnie brzuch a to chyba najważniejsze myślę ze będzie ok musi być ok w środę idę na usg myślę ze jucz będzie coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ale naskrobałyscie przez te kilka dni kiedy nie zaglądałam i ile nowych dziewczynek - witam witam wszystkie ja chodze poł przytomna non stop spie i nawet nie mam siły do kompa usiac takze mam nadziej ze wybaczycie mi moja kilku dniowa nieobecnosc pojawiły sie u mnie ochotki a to na słodki a to na kwasne zamiast problemow z załatwianiem sie mam wręcz odwrotnie co dwa dni biegunka :( jakas inna jestem nadal nie ma mdłosci:) noi chya lekarza zmienie , bo mi tesciowa truje zebym poszła do takiego co pracuje w tym szpitalu gdzie i moja ciotka zeby byli wszyscy z jednego oddiału , moze ma i racje ale ja juz sie troszke przyzwyczaiłam i nie czuje sie u niego jak kolejna tylko jedyna no ale dla swietego spkoju pojde i zobacze jak jest u innego to tyle co u mnie obiecuje ze nadrobie zaległosci i ze bede czesciej zaglądac do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za porady w kwestii leczenia przeziębienia :)! Lipy nienawidzę szczerze od dzieciństwa, ale tym rosołkiem to takiego smaka mi narobiłyście, że już poleciałam gotować, a tu kurcze cebuli nie mam i kicha, muszę poczekać do jutra... albo zmolestować mojego M, żeby leciał szukać tej cebuli dla mnie ;) ... i dla swojego dzieciątka w sumie też hmm, może zmolestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o Duphaston to zapobiega on plamieniom. przy wywolywaniu okresu zaczyna sie po nim krwawic.. wiec nie przestawaj go brac... jezeli chodzi o Luxmed to dziwna sprawa... mialam go do wrzesnia i usg robili mi kiedy chcialam (wtedy jeszcze monitoring cyklu). i przy ciazy tez nie robia u nas ograniczen... ale moze zalezy ktory pakiet sie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyproznian - ja tez mam czesto biegunke :( Czy to jest mozliwe ze juz teraz mam zachcianki zywieniowe?? jadlabym non stop ogorki marynowane pieczarki i patisony...a zawsze lubilam slodkie...teraz nie mam na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już disc wczoraj wieczorem miałam plamę krwi na majtkach myślałam ze już zaczyna się poronienie ale do dzisiaj na razie nic nie leciało, ale już nie mam nadziei beta mała teraz czekam na mocniejsze krwawienie ,lekarka mówiła wczoraj ze jak mnie brzuch nie boli to nie muszę isc do szpitala wiec siedzę i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
oliwiajulka trzymam kciuki za twoja fasoleczke bedzie dobrze - duzo odpoczywaj i mysl pozytywnie. a u mnie czas leci jak zwariowany - mam duuzo pracy przy dwojce dzieci nawet nie mam czasu pomyslec ze jestem w ciazy. wizyte mam na 4 listopada. objawow nadal malo: strasznie mnie sutki bola i jestem spiaca normalnie zasypiam zaraz po dziewczynkach kolo 20.30, ale moje mlodsze dziecko dba abym nie odwykla od wstawania w nocy takze jeszcze kilka razy do niej wstaje (ma 20 miesiecy) a starsza coreczka ma za 3 tygodnie urodzinki:-) pozdrowionka dla wszystkich mamusiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z ta nasza kafeterią nie widać stron żeby przejść na ostatnią a u mnie narazie sucho zadnej krwi ale mysle ze to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia julka trzymaj sie cieplutko, leż w łóżeczku i odpoczywaj... dziewczyny co najlepsze naból głowy?? juz od wczoraj mnie tak boli że szok... aż mi nie dobrze przez to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie przeżyłam załamanie... tak z głupoty weszłam na gg M. i normalnie mnie ścięło!!! podrywał jakieś laski i to całkiem niedawno... :(:(:( i jeszcze bezczelnie się tłumaczył że to nic takiego, że tak sobie z nudów pisał... że lubi eksperymentować i chciał sprawdzić czy łatwo jest skręcić laskę żeby zdradziła męża... no masakra normalnie... najgorsze jest to że mam z nim miec dziecko... a co ze ślubem??? nie wiem czy nie odwołać póki nie jest za późno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie zbyt miła sytuacja... ale może faktycznie robił to dla żartów?? choć i tak nie powinien... a kiedy macie ślub?? teraz w listopadzie jakoś?? porozmawiajcie na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Alakolo to smutne....:-( Pryzkro mi bardzo, że zawiodłaś sie na swoim facecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dla żartów czy nie... najgorsze jest to że mu ufałam a on nigdy nie dawał powodów do tego żeby mu nie wierzyć... no i tu nagle takie coś... a ślub tak, w listopadzie... 28-go miał być ale teraz już sama nie wiem... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wcięło mi post :( To jeszcze raz: z leków przeciwbólowych w ciąży można stosować - doraźnie i w niewielkich dawkach i jak już naprawdę trzeba- paracetamol - czyli np. apap, efferalgan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gg - kiedyś taka koleżanka mi opowiadała, że jak miała kryzys w związku już kilkuletnim, tj. taki spadek zainteresowania ze strony swojego faceta itd, to ona zaczęła tak z przekory coś tam na tym gg flirtować z jakimś kolesiem, poczuła się dowartościowana, itd. Z tego wyszła jakaś wielka awantura z tym jej facetem, bo nagle się okazało, że jest zazdrosny, ale w sumie to im na dobre wyszło, wyjaśnili sobie wiele spraw i potem ich związek był dużo silniejszy i teraz... są małżeństwem. Porozmawiajcie - tylko się nie denerwuj, bo maleństwu to może zaszkodzić. A poza tym możesz mu powiedzieć, że teraz jest odpowiedzialny nie tylko za Ciebie ale i za maleństwo i żeby sobie takich żartów więcej nie robił, bo Tobie nie wolno się denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala ja mialam taka sama sytuacje. PRzez przypadek przeczytalam jego rozmowy z byla dziewczyna, byla awantura,nieeprzespana noc, placz. Zakonczlo sie tak ze oboje przeczytalismy te rozmowy jeszcze raz, wytlumaczylismy sobie wszystko...i jakis tydzien pozniej zaszlam w cieze. Teraz nie odstepuje mnie na krok, z pracy non stop dzwoni (czasem przez to budzi), spelnia kazda moja zachcianke i wiem ze z ta za przeproszeniem larwa nie ma zadnego kontaktu. Czasem pewne rzeczy trzeba wybaczyc - nasz zwiazek teraz jest mocniejszy i w grudniu bierzemy slub cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny życze wam milego i spokojnego weekendu 👄 alakolo porozmawiaj z narzeczonym i wyjaśnijcie sobie tą sytuacje. Ty nie możesz przecież sie denerwować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×