Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Dzisiaj akurat przyjmuje tylko z rana,wiec nie zdąrze.. zobacze jaka Ala bedzie do jutra.. najwyzej sie jutro przejdziemy. Dzisiaj tez mam problem z połozeniem spac.. ;/ cos sie chyba jednak dzieje.. jak nie uszko,to moze te zęby;/ ach Kruszynka cały czas trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak niania radzi sobie z położeniem spać w ciągu dnia ale w weekendy też mam problemy :) ale nie że coś mu dolega, po prostu nie chce spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi akurat Ala bez problemu w dzien zasypiała, przed spaniem biore ją zawsze na dwór.. wybiega sie, dotleni i potem kolo 11-12 od razu zasypia:) i śpi 1,5 -2h :) wczoraj zasneła mi dopiero po 15eji tylko na 40min, ale posmarowałam jej dziąselka takim płynem i chyba jej ulżyło troszke, i popołudnie tez było znosne.I wydaje mi sie, ze te uszka są wrazliwe od tych bolesnych dziąsełek,bo ma je całe zaczerwienione;/ Dzisiaj wstała nawet usmiechnięta:) wiec mam nadzieje, ze cały dzien taki bedzie:) i nawet pogoda ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dalej pochmurno :( już mam dosyć tej pogody.... no mi Gabi też ładnie zasypia w dzień, dostaje butelkę z piciem, troszkę się napije i idzie spać.... my dzisiaj idziemy na szczepienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka - powodzenia :) u nas dzisiaj słońce i w końcu ciepło... no i fajnie bo w sobotę idziemy na wesele to przynajmniej nie będę musiała płaszcza z szafy wyciągać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj juz wróciło wszystko do normy..Ala własnie zasnęła:)obiad mam gotowy,wiec nic tylko odpoczywać mi pozostaje:D:D:D Pogoda sie zrobiła piękna:) i weekend zapowiadają dosc upalny:D Kupujemy do Ali pokoju taką sofe 2-osobową rozkładaną.. I bedziemy Ale pomału przyzwyczajać do spania tam. Najpierw dzienne drzemki,potem noc. Szukam czegos co zajmuje mało miejsca,ale po rozłożeniu jest w miare duze, żeby dorosły tez sie wyspał, aha i żeby było dość niskie do spania. Myślałam o czyms takim: http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/sofy/sofa-mikrus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gabi tez właśnie poszła spać :) ja mam jeszcze rosołek z wtorku więc obiad też mam z głowy :) a nie boisz się że Ala spadnie z tego łóżka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie troche sie tego obawiam.. Zauwazyłam,ze w dzien jak spi to sie az tak nie wierci.. w nocy gorzej,bo sie kręci strasznie. Łózko te bysmy ustawili jednym bokiem do ściany, wiec mysle, ze nie bedzie tak źle:) pod drugi bok rozłozy sie poduszki w razie czego:) Moja chrześnica poszła na normalne łóżko mając niecałe 2 latka,pare razy spadła i potem juz ładnie spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym ta sofa ma te boczne oparcia co mogą w razie czego zahamować przed upadkiem:) Zobaczymy jak to będzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj zrobiłam drugi test i znowu negatywny:( to już 31 dc więc chyba muszę znowu do gin się wybrać... choć trochę to wszystko dziwne bo przecież brałam clo i duphaston a to wpływa na cykle i ich regularność... a no i wiem że w 13dc miałam owulacje... Ile ważą wasze szkraby?? moja Gabi 10,880 i ta waga już jej stoi od ok 2 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tez wazy cos kolo 10,5:) i tyle tez od dłuższego czasu :) ciekawe czemu Ci sie tak rozregulowało wszystko:/.. przed ciążą tez tak miałas? czy dopiero teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą brałam tabletki więc było jak w zegarku, ale zanim zaczęłam je brać to może nie były to cykle 28 dniowe ale np 33.... no ale poprzedni @ dostałam w 26dc więc ja już nie wiem o co z tym wszystkim chodzi.... Już wolałabym dostać normalnie tego @ a nie spóźnia mi się robiąc mi nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie spore dziewuszki :) Kubuś jest malutki bo waży tylko 9 kg :) ale on jest też niski bo 75 cm chyba jeszcze nawet nie ma... co do łóżka - to Kuba właśnie wczoraj mi pierwszy raz spadł z łóżka :( na szczeście nie jest zbyt wysokie no ale i tak wiadomo... najgorsze że spadł podczas snu bo tak się wiercił że spadł z dużego łóżka naszego a ja się krzątałam rano do pracy i też nie mogę cały czas na niego patrzeć... :( no ale teraz będę mu już podkładać poduszki jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ala ma chyba troche wiecej niz 75cm, ale mniej niż 80, albo i juz 80:) Trudno mi ją zmierzyć;p Jak ostatnio były te chłodniejsze dni to chciałam jej ubrac po dłuzszym czasie body i rozm. 74 ma juz za małe, a rozm. 80 akurat :) A wczoraj była tak ładna pogoda i Ala kąpała sie w swoim baseniku:):) i latała bez pampersa koło domu:):):) kruszynka,jak tam Twoj @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas wczoraj całe popołudnie lało... ale za to sobota była piękna i Gabi też kąpała się w swoim basenie i w naszym takim dużym na kółku pływała... a no i pupcia od pampersa też odpoczęła ;) a no jak @ nie było tak i nie ma... kupiłam dzisiaj jeszcze jeden test i jutro z rana zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy takich luksusów żeby po polu gonić... ale po mieszkaniu biegał golasek z samym pampersem... a my po weselu :) było fajnie a i Kubuś bez problemów z babcią i dziadkiem :) tylko te upały... nie wiem jak dzisiaj bo mamy klimatyzację w biurze ale pewnie dalej grzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie wy na weselu byliście, czyli co zabawa się udała ?? dobrze ze Kuba dał sobie rade u dziadków ;) no u nas dzisiaj niby nie jest zimno, ale właśnie zaczyna się chmurzyć i mocniej wiać:( więc pewnie znowu będzie lało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam i zrobiłam teraz ten test, bo stwierdziłam że jak ma być 2 kreska to będzie no i oczywiście jej nie było :( już nie wiem sama co się dzieje muszę się umówić na wizytę u gin niech zobaczy co i jak ale tym razem pójdę do jakiegoś innego bo ta moja to mnie zaczyna wkurzać!! jestem rok po porodzie a nadal nie mogę normalnie dostać @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a czy ta twoja gin robi ci usg wewnętrzne? bo mój wtedy mi właśnie robił na każdej wizycie i dlatego od razu wiedział jaka jest sytuacja... zresztą co ja pytam teraz to standard chyba :) no ale tak czy tak może powinnaś jeść jakieś tabletki na uregulowanie cyklu? niektórzy nie chętnie przepisują a może czasem trzeba... tak mi się wydaje... no albo masz to co ja miałam - to masz jeszcze czas :D ja chyba dopiero gdzieś w 60 dniu zrobiłam test albo coś koło tego i dopiero wtedy wyszedł pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie problem w tym że nie robi mi usg bo nie ma.... i dlatego chciałam się zapisać gdzie indziej, ale jak podzwoniłam to wizyta z usg kosztuje ok 250 zł, a póki co ja nie zarabiam więc to trochę za dużo... jeśli chodzi o tabletki na wyregulowanie to właśnie je brałam i wiem że miałam w 13 dc owulację więc po prostu nie wiem co jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 zł?????? masakrycznie drogo :( ja zawsze płacę 100 zł czyli jak "normalna" wizyta - czy robi usg czy nie - ale zazwyczaj robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tą owulację to masz pewność że miałaś? miałaś robiony monitoring? bo to że była owulacja może stwierdzić chyba tylko usg którego jak piszesz twoja gin nie ma (tak mi się wydaje)... przynajmniej tak miało być ze mną jak bym nie zaszła wtedy w ciążę (chodzi się chyba codziennie czy jakoś tak często właśnie na monitoring czyli usg wew i sprawdza czy pęcherzyk pękł itd...) kiedyś jakieś 4 lata temu miałam też taką sytuację że @ brak dość długo ok. 2 miesiące (fakt że miałam nieregularny @ a poza tym nie starałam się wtedy o dziecko więc nie od razu poleciałam sprawdzić co to), w końcu zrobiłam test - negatywny i wyszło (też poprzez usg) że mi właśnie pęcherzyk nie pękł tylko w jajniku został i tak rósł ten jajnik że się przeraziłam jak zobaczyłam na monitorze w porównaniu do drugiego jaki jest wielki... no ale dostałam wtedy tabletki i "naprawiło" się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co owulacje stwierdziłam po śluzie, fakt jakoś specjalnie się na tym nie znam, ale tak mi się wydawało po rożnych opisach jaki jest ten śluz owulacyjny itp... monitoringów właśnie nie miałam , a też przeczytałam że biorąc clo powinnam chodzić na usg sprawdzać jak to wszystko wygląda.. dlatego chciałam iść do innego lekarza, ale za taką cenę nie pójdę, więc nie pozostaje mi nic innego jak moja stara pani doktor i zobaczę co tym razem powie... opcja 250 zł z usg to i tak najtaniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co tutaj tak cicho?? Ja dzisiaj pojechałam załatwiać Gabi paszport i okazało się że sama nie mogę tylko razem z M musimy przy nich wniosek podpisać.... co to bym chciała dziecko za granice wywieźć bez wiedzy ojca ;) jutro jedziemy do ortopedy, mam nadzieje że jednak z nóżkami będzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oj,kruszynka, nie martw sie, nastepnym razem moze sie udac:):):) badz dobrej mysli. Ja wczoraj byłam u lekarza [33 tc], niby wszystko ok, ale stwierdziła, ze urodze duzo szybciej przed terminem. mam ograniczyc współzycie i duzo wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ten czas szybko leci... to już 33 tc więc tylko patrzeć jak urodzisz :) torba spakowana?? wyprawka naszykowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nic jeszcze w tym kierunku nie zrobiłam.. musze wyjac kartony i poprzebierać i poprać małe ciuszki:):):) Akurat te najmniejsze ubranka to mam wiekszosc uniwersalnych:) Hmm musiałabym zrobic liste co kupić do szpitala.. ajj :) Faktycznie to juz niedługo :O Aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×