Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

ja dzis ogladalam na Zone reality jak kobieta urodzila synka w 22tc lekarze dawali zerowe szanse ale zyje ten maly i bez zadnych uszkodzen fakt ze przeszdl operacje serca w celu zamkniecia zastawek a serce mial wielkosci orzeszka wloskiego ,nigdy nie przestane sobie zadawac pytania dlaczego moj Kubus nie mial tyle sil by walczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - dopiero teraz zauwazylam link na dole Twojego posta, no tak,wlasnie tak dzis czytalam, jak sie czlowiek spieszy.....itd.... Obejrzalam, sliczne zdjecia i supeeer dzieciaczki!! :):) Tak jak Agal napisala, jesli chcesz sie dolaczyc do naszego konta, podaj namiary i wyslemy Ci info! :):) Patinka - dzieki, niestety to konieczny zabieg, choc ze wzgledow przede wszystkim kosmetycznych, bo na jego zdrowie to akurat nie wplywa, na szczscie!! Chociaz tez widze, ze nie jest mu wygodnie w takie dni, keidy nazbiera sie tam duzo wody...no nic, w poniedzialek do lekarza! :) Ide posprzatac troche, ale bede "jednym okiem" w komputerze ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida zapomnialam o tobie 🌻 kurcze moja nastarsza zrobila sobie wybieg z pokoju i wlasnie sie wywalila i wyje :O ah znikam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrozja wejdz sobie na tego linka i tam znajdziesz informacje dotyczace naturalnego planowania rodziny jak i naturalnej w 100% antykoncepcji www.babycom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka mi sie marzy córeczka a śnilo mi się że urodziłam synka jakbyś miała ochote poklikać na gg to podaje nr 878729 przykromi z powodu twojego kubusia wiem że to ciężki temat ale akcja porodowa zaczęła ci się normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego moją małą boli tylni ząbek i co ja jej na to mogę poradzić oprócz pasty i szczoteczki? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie tata przywiózł moje wyniki i jest oki:) Uff Z tatą też jest w porządku,trochę się bałam bo pisałam wam że ma tętniaka i obawialiśmy się że się powiększył,ale dzięki bogu jest taki jak rok temu:D Agal-zmartwiłaś mnie swoim stanem:( Musisz troszkę zwolnić. Idę mojemu P włosy obciąć i wracam za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie walcze zgoraczka u julci,ma powyzej 39.5, dalam nurofen i czekam......:( A w ogole klocia mam dzis w dole brzucha,wiem ,ze jestem swiezo po owulacji albo w trakcie,ale raczej faza koncowa,tyle,ze to na pewno nie jajniki i tak sie zastanawiam,moze to te zylaki sie odzywaja.... Zuzia sliczne dzieciaczki,a kiedy ujrzymy Ciebie Kochana:) Blanusia spi,znow pozno pojdzie spac,jak wcoraj,cos jej sie przestawia. Filipek oglada bajeczke,wiec mam ciut czasu dla Was. M jeszcze w pracy..:o Ambrozja wlasnie zobaczylam w stopce,ze Ty juz 21 tydzien,masakra jak ten czas szybko leci,ja myslalam,ze to 16-17 a tu juz ponad polowa za Toba,masz juz brzuszek,czujesz dzidziusia? Na razie lece ,bede na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrozja wybacz jestem nie dzisiejsza :P podaj jej calpol albo paracetamol jak masz powinno pomoc ja mojej laurze tez tak podawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha - chyba przeoczyłam o tym tętniaku Twojego taty. A co nieoperacyjny jest czy w takim miejscu, że nie da się usunąć? Strach żyć z taką bombą z opóźnionym zapłonem :( Ty też jakieś wyniki robisz, matko albo nie pamiętam albo nic nie pisałaś. Ze mną to już chyba gorzej :( na sklerozę to do jakiego lekarza? Moja teściowa już mnie zdiagnozowała zanim wyniki odebrałam - to nie serce to nerwy. Mój jej już musiał nagadać do jakiego lekarza się wybieram bo ja o takich rzeczach jej nie mówię. Patinka - daj przepis na sosik do placków ziemniaczanych - bo bakłażan itd. nic mi nie mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal zazwyczaj robie sos jak dusze miesko piersi z kurczaka najczesciej i zabielam maka troszke ciut smietanki przypraw i palce lizac ale dzis to byl Sos Winiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - podobno goździki pomagają na ból zębów jak nie chce się stosować lekarstw lub gdy się ich nie ma. Trzeba go rozgnieść i zagryźć bolącym zębem - tylko nie wiem czy dziecko będzie chciało coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal Witaj w klubie Sklerotyczek :O jak dotad nie slyszalam o zadnym cudownym leku na to schorzenie. slyszalam ze pozniej jest tylko gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - myślałam, że masz jakiś sprawdzony przepis na sosik z bakłażanem bo ja nigdy nie wiem co z niego można zrobić (pomijając grillowany) a ponoć taki zdrowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal - mozna zrobic baklazana nadziewanego, suuuper!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee - chyba to gardło jednak wymagało pozostania w domu. To bardzo wysoka temperatura, ja mam zawsze w takich wypadkach jeszcze czopki o innym składzie, żeby lek się nie skumulował. Współczuję - temperatura u dzieci to rzecz, która przyprawia mnie o ciary i bezsenność, zazwyczaj i ja od razu czuję się chora ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrozja bardzo dluga hsitoria z moim porodem :( 3 tygodnie walki o zycie synka. Pomiedzy 19-20 tyg ciazy mialam robione usg polowkowe dowiedzialam sie ze to synek cieszylam sie bardzo,nastepnego dnia poszlam sie wykapac gdy wyszlam z wody zaczely cieknac wody i pojawily sie skurcze kolezanka miala doopler do mierzenia serduszka nie szlo uchwycic a ona zauwazyla ze zwijam sie z bolu co 5 minut namowila mnie na szpital tam mnie zbadano i powiedziano ze pozostawia mnie na noc na obserwacje a takie wycieki wod zdarzaja sie czasami jak jest ich za duzo.Jednak w nocy chlustalo juz przyszla polozna glaskala mnie po glowie zawiozla na porodowke tam spedzilam 8 godzin rodzac jednak akcja ustala i tak ponad 2 tyg mnie wozono naa patologie ciazy oraz porodowke co 2 dzien mialam skurcze porodowe,robiono mi takze usg gdzie za kazdym razem mowiono mi ze synek nie ma szans nie mial wogole juz wod :( ale byl silny kopal mnie a ja czulam kazdy ruch nawet drobny. Ferelnej soboty dostalam ponownie boli myslalam ze jak zwykle przejdzie ale nie przeszlo rodzilam ponad 15 godzin udusil sie w drogach rodnych za dlugo tam siedzial a mnie zanikly w pewnym momencie skurcze. to tyle juz nie smuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal ja bakłażany oraz cukienie uwielbiam ale sosu nie mam takowego :) ja tez griluje mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aines - bardzo chętnie wykonam o ile dasz przepis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ja tak wtrace tylko slowko na temat cesarki bo mialam je dwie i obydwie przeszlam bardzo dobrze...a druga to juz exspresowo :) o 4 rano w sobote ciecie,a w niedziele o 19 bylam juz w domu.. nic mnie nie bolalo..nawet pierwsze wstanie z lozka bylo ok... nigdy bym nie zamienila za naturalny porod ..a wiem co to bo mialam ich trzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal - juz daje przepis, przepraszam, ze ja tak z doskoku, ale maluchy pojechaly z mezem do dziadkow , wiec wykorzystuje i sprzatam dopoki ich nie ma to mi nie porozrzucaja i nie zadepcza wszystkiego...:P:P Baklazana przekrajamy na pol, jak sie zmiesci na patelni to podsmazamy lekko z dwoch stron na bardzo malej ilosci oliwy, jesli jest za duzy na patelnie to do piekarnika na 15 min ( 180 st) Jak juz jest gotowy, to wyjmujemy miazsz, zostawiamy tylko skorke i ok. 1 cm miazszu, to co wyjelismy kroimy w kosteczke i zachowujemy. W miedzyczasie podsmazamy cebule, papryke , pieczarki (wszystko drobno pokrojone) , jak juz jest troche podrumienione dodajemy miazsz z baklazana i przecier pomidorowy i gotujemy dalej 15 min. Doprawiamy do smaku sola, pieprzem, odrobina cukru i octu balsamicznego. Ja dodaje tunczyka z puszki, ale mozna dodac kawalki podsmazonego kurczaka lub innego miesa. Wszystko mieszamy, ewentualnie doprawiamy jeszcze raz i tym wypelniamy baklazana, posypujemy tartym zoltym serem i do piekarnika na 20 minut w 180 st. Troche jest z tym zabawy , ale jest bardzo smaczne! Moja tesciowa ma inny sposob na baklazana, robi ciasto dosc plynne z maki, wody i jajka, przyprawia sola, pieprzem i roznymi ziolami (zalezy od dnia i checi ;) ), macza w tym cienko pokrojone plastry baklazana i samzy na glebokim oleju, malo dietetyczne, ale smaczne :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaga30
Ale sie wkurzylam teraz - napisalam niemal powiesc i mi wcielo Wiec w skrocie - cesarki nie mialam ale cewnik tak - nie takie to zle bylo moglam pic jak smok z mala cala noc przy piersi i nie musialam latac do lazienki:) Aines ja wlasnie o tym nauczaniu myslalam, i jakbym juz b konkretnie cos planowala, to bym sie poduczyla hiszpanskiego. Ale moj slubny nie chce tam jechac ze wzgledu na to bezrobocie i troche sie o to spieramy - stad tez ta Polska. Anglia nie jest taka zla, tez jest tam wiekszy luz niz w \polsce i ludzie zyczliwsi ale mnie dobija pogoda i chialabym jakis zmian. No nic zobaczymy kto kogo przekona:). Patinka - a ja sobie przywoze z Anglii kaszki Plum i Organnix oraz ich obiadki. Nie zageszczaczy jak Hipp i Gerber. Zazwyczaj i tak sama gotuje, bo nie mam przekonania do gotowcow, ale w sytuacjach kryzysowych lub gdy mi sie zwyczajnie nie chce to daje jej jakies gotowe slioki. A z tych Plumow to zapamietuje sklad i potem sama podobne gotuje - dzis byly baklazany z papryka i slodkimi ziemniakami w sosie pomidorowy z zoltym serem - smakowalo. A na drugie zjadla razem z nami kurczaka w sosie slodko - kwasnym z ryzem (tylko jej na osobnej patelni dusilam i nie dodalam octu i przypraw - tylko szczypte ziol prowanasalskicj). Zajadalam sie tym tak ze az mi lyzke wyrywala:) Ona z reguly ma dobry apetyt - wczoraj ja chyna ten muffin zapchal. Dorianko, Goba, Marakuja, Iga, Agal, Anik, Ambrozja, Sdee, Agniecha, Zuzia - chyba nikogo nie pominelam:) i buziaki. Piekny dzis dzien byl, prawda, czuc juz pomalutku wiosne:) Musze sie w koncu zaczernic, ale nie mam na razie glowy do tego - w koncu to zrobie lecz nie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znowu kody widzę, o co tu chodzi? jakiś test czy co? Chciałam się przywitać z Wami i życzyć udanego dnia :) U mnie dzień nie bardzo się zaczął bo przez topniejący śnieg zalało nam część strychu. Na korytarzu na suficie mam ogromną mokrą plamę z której po prostu kapie woda :( Czekam na teściową, żeby przyszła popilnować dzieci a ja wtedy będę mogła pójść coś z tym zrobić :( Syzyfowa praca bo nie cieknie wprost z dachu tylko po ścianie więc nawet nie można nic podstawić. Całusy dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 U nas wiosna w pełni więc zaraz ubieram dzieciaki tylko mała od teściowej wróci i zabieram na spacer :classic_cool: Odrobiłam się posprzątałam dzisiaj wszystko jak w sobotę więc jutro spokój będę miała, jak wrócę to tylko pranko zrobię i dywan wytrzepię :) Aż mnie korci żeby już zacząć ubranka kompletować, z 2 strony za tydzień we wtorek ide do lekarza, więć może poczekać??? Sdee ja zmieniłam pediatrę i się dowiedziałam że najlepiej mieć 2 różne środki na temperaturę, najlepiej czopki paracetamol i syrop, ja z reguły podaję nurofen i stosować na zmianę, u nas pomogło podałam 2 razy syropek w międzyczasie czopek i jak ręką odjął Poza tym zauważyłam że mój synek dostaje temperatury jak moja mała śpi u moich rodziców, teściowa twierdzi że to z tęsknoty, bo jak wraca to mały jak nowo narodzony jest :) Patinka ❤️ Marakuja co z tobą? Miałaś się odezwac :-P Agal córcia nie ma dziurki w ząbku tylko czarną plamkę sama pasta ze szczoteczką jej nie pomagają :( dałam jej paracetamol i zasnęła ale niepokoi mnie to że coraz częściej skarży się na ból :( Pozdrawiam i całuski zostawiam :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Odwilz na calego,u nas 5 stopni na plusie,super ciesze sie,ale ta chlapa uniemozliwia normalny spokojny spacer z malcami. Noc przeszla bez ekscesow,Jula obudzila sie z goraczka,ale szybko podalam jej nurofen i przeszlo,ufff. Wczoraj buszowalam troszke po topiku mam pazdziernikowych z 2007 roku,gdyz wtedy rodzilam Blanusie-termin mialam na 5.10-bardzo milo wspominalo mi sie ten czas,choc wowczas nie trafilam na kafe...i nagle doczytalam do tak strasznej tragedii zalozycielki tego topiku,ze rece mi opadly,od razu odskoczylam od komputera,dziewczyny tak przerazliwie smutna historia,tymbardziej ,ze nic jej nie zapowiadalo,nie wejde juz na zaden inny topik,nie robie tego,a wczoraj cos mnie naszlo i mam za swoje.....mialy byc mile wspomnienia a okazalo sie,ze nie moglam nawet zasnac prez to wszystko,mam nauczke,nie czytac tam gdzie nie naleze,mam swoj topik i tu bede siedziec...... Ach musialam to z siebie wyrzucic,bo cieko mi bardzo na duszy,tak bardzo zal mi tej dziewczyny.......:(:(:( Dziewczyny moje Kochane,trzymajcie sie cieplutko,ide sprzatac-a taaaaaaaaaaak mi sie nie chce.......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja dziekuje,tak wlasnie zrobilam,bo jeszcze wczesniej podalam jej paracetamol tyle,ze w tabletce.To Ty juz masz sprzatanie za soba...ale Ci dobrze,a z tym dywanem to moze daj spokoj,jestes w ciazy zaawansowanej,nie rob takich rzeczy,to za ciezka praca na Twoj stan-BLAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - to nie ma znaczenia czy jest dziurka czy nie, ponoć olejek z goździka tak czy inaczej przenika do źródła bólu. To i tak tylko doraźne wyjście a z tego co opisujesz to czeka Was wizyta u dentysty bo szkoda małej. Już godzinę czekam na teściową ale nawet szmeru nie słyszę na dole - pewnie śpi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×