Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

malgosia79 i jak wynik testu, robilas juz? my w trakcie staran chyba tez czas mi sie bedzie dluzyl... dziewczyny wogole ktoras jeszcze tutaj zaglada? Nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny twierdzą że posiadanie 3 dzieci to patologia, a skoro kogoś stać na ich wychowanie w godnych warunkach to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia magdula
malgosia i jak? pewnie udalo sie:) kibicuje wam dziewczyny Ja tez rozpoczynam staranka,zobaczymy Ale jeszcze za wczesnie na test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale jakos nie bylo dyskusji, moze rozkrecmy troche rozmowe, to sie zywiej zrobi skad jestescie ? co robicie ? moze cos fajnego o dzieciach, co lubia rodzic ? chodza do szkoly (pewnie ? ) / do przedszkola itd itd ja od niedawna jestem w w-wie (nie wiem czy juz pisalam ... ) jestem od miesiaca na wychowawczym bo mlodsza ma 7 m-cy i pomyslalam ze posiedze w domku to i spokojnie trzecie ponosze (w drugiej ciazy miala dosc ciezka prace i mialam dosyc !!! :) ) a pozniej wroce po trzecim na spokojnie do pracy male w domu, logiczne ... :) starsza 4,5 roku do przedszkola, do sredniakow, podoba sie jej bardzo, fajnie sie zaaklimatyzowala mimo ze zmienila przedszkole napiszcie i Wy cos dziewczyny, moze sie nam temat rozkreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje, Mała jeszcze nie załapała się do przedszkola, może od przyszłego roku, jak na razie spędzam z nimi cały swój czas :) Jestem z okolic Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożygniew
dziewczyny, fajnie, że chcecie mieć liczne rodziny, ale dlaczego krytykujecie rodziny z 1 dzieckiem? dlaczego macie pretensję, że ktoś jest wygodny? to chyba normalne, że lubi sie wygodę, a nie zapitalanie w kółko koło garów i brudnych gaci jeśli oceniacie, że matki jedynaków sa wygodne to jednak przyznajecie, że z gromaką jest ciężko ... ale jednocześnie piszecie, że to taki miód - no nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozygniew, ja nie chce znowu wchodzic w takie dyskusje, bo sie z tego klotnie robia, a fajnie by bylo jakby sie stworzyl mily temat ja uwazam ze kazdy robi to co uwaza za sluszne, nie chce nikogo krytykowac, moze skrytykowalam cos w odzewie, ze mi ktos pisal jakies zlosliwosci o mojej wizji rodziny, nie pamietam w kazdym razie klocic sie nie chce Ale jesli juz mam napisac czemu nie jedno dziecko, to powiem tak, ze ja mam siostre i ciesze sie ze ja mam, byloby mi smutno samej, dobrze ze rodzice zdecydowali sie na nas dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Moja 6 latka dziś miała pasowanie na przedszkolaka - znosiliśmy (rodzice) cukierki do przedszkola przez tydzień, panie zrobiły "tyty" (na Śląsku taki zwyczaj>>>rogi obfitości w pierwszych klasach są...) Fajnie było, tylko okropnie zmarzłam :o Starsi synowie (9 i 11 lat) chodzą na judo. Teraz czekają na mecz (jutro mają na 11 do szkoły to niech im będzie ;) ) Najmłodszy czeka na miejsce w przedszkolu i póki co zmieniamy się z mężem urlopami, żeby chociaż trochę był w domu (w piątki go odbieramy, w pon, wtorki musimy zawozić do mamy..) Mąż pracował do czerwca na 2 zmiany, to młody był co drugu tydzień u babci, a teraz :( Dobrze mu tam, ale teraz jak już wszystko mówi i super się z nim można dogadać..to najlepszy wiek i przykro mi jak go nie ma :( Tak ogólnie to pracuję od pon-pt od 7-14.30 Więc spoko ;) Oprócz tego prowadzę kilka stron internetowych, ale to jak już dzieci śpią ;P (m.in z naszego przedszkola..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wtracic slowko, czyli czworeczki sie doliczylam ? czy zle doczytalam ? fajnie, dobrze ze sie mozecie zorganizowac z mezem no i ze nie masz pracy od rana do nocy moja starsza zapisalam na kursy tanca z przedszkola i sie jej podoba, poza tym tez na basen, na nauke plywania, ale grupy jeszcze nie otworzyli, bo nie ma wystarczajaco dzieci na te godzine, musze do nich zadzwonic i moze na inna zapisac a mala (7 m-cy) jeszcze na zadne zajecia nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam 4 dzieci :) 2,6,9 i 11 lat (3 chłopaków i dziewczyna) Młoda w zeszłym roku chodziła na balet, ale skończyło się na zakupie baletek :o i kilku krokach Balet jest o 16, a ona o tej porze ma popołudniową drzemkę i zawsze marudziła jak ją budziłam. Mamy świetlicę parafialną, chodzi na nią ok 60 dzieci, raz w tygodniu od 15-18 Mają tam angielski, nauka gry na gitarze, kółko fotograficzne, aerobik :D, dyskoteki, różne konkursy (dużo by wymieniać..zajęcia są w sumie dobierane na życzenie dzieci, rodzice udzielają się charytatywnie ;P ) Więc chociaż raz w tygodniu jakoś popołudniami spędza czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi wam byc wesolo, trzech chlopakow to pewnie niezle zamieszanie :) ja mam dwie dziewczynki, maz chcialby trzeciego chlopca, zobaczymy mam kolezanke ktora tez ma 3 chlopcow i 1 dziewczynke, tylko jeszcze mniej wiekowo zroznicowani niz Twoi, wesolo u nich w domu zawsze dziewczynka ma 6 lat, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, córka ma 6 lat. Kobieta całą gembą :D Ale też łobuziara. 9 latek uczy ją rzutów i padów ;) Nie mogę patrzeć jak trenują w domu :D Chyba wyślę ją na judo. Chłopaki uwielbiają jak ona nimi rzuca, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 29
czy i ja moge dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 29
oki :) wiec teraz ja....mam 4 dzieciaczkow i czekamy na 5 (23 tydz) 4 z bylego malzenstwa... dzidzius w brzuchu z 3 letniego zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubaaaa
marakuja, dobra jesteś, to teraz kolejna 4 w kolejnym związku, może lepiej ty nie zmieniaj facetów, bo och, drużyna piłkarska ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, jesli sie nam temat rozrosnie, wszystkie mamy 3+ mile widziane. Chociaz nawet nie, bo ja na razie mam tylko dwie panny, ale o trzecie sie mocno staramy :) :) opowiadajacie wiecej o swoich dzieciach i o tym co robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marakuja> z nieba mi spadasz:-) jestem wdową z trójką dzieci, teraz jestem w nowym związku i wiem, że mój partner chciałby mieć dziecko ze mną, ja nie mówię nie, ale... mam tyle wątpliwości... jak dzieci przyjmą to rodzeństwo, czy mój partner będzie potrafił traktować wszystkie dzieci równo, czy nie będzie, nawet nieświadomie faworyzował "swojego" (cudzysłów dlatego, ze przecież wszystkie są nasze:-) ), jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo Was podziwiam kobitki ja mam tylko syna 11 lat i od 6 lat staram się o dalsze i nic a tak bardzo chciałabym mieć co najmniej trójkę życzę powodzenia w wychowywaniu maluszków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 29
Witam was ponownie kobietki!! :) macie racje liczba 5 tez mnie napoczatku przerazila,ale teraz to juz raczej przyzwyczajenie i jak slysze ze ktos ma 4 lub 5 dzieci to samej mi sie wydaje ze to strasznie duzo :P dzieci są w wieku 12 ,9,6,3 :) dwoch chlopcow i dwie dziewczynki.. bardzo wczenie wyszlam zamąż majac 19 lat i takie zwiazki czesto nie są trwale,ale nie zaprzeczam ze wyszlam z milosci i mimo tak mlodego wieku chcialam miec rodzine... niestety on okazal sie strasznym draniem i nie chcialam tak dalej zyc.. od ponad 3 lat jestem w zwiazku i moj partner zakceptowal fakt ze nie chce juz wiecej dzieci...ale w duszy liczyl na to bo sam nie ma dzieci i jest wolnym czlowiekiem ( do dzis sie zastanawiam dlaczego on mnie chcial) :) jest bardzo dobrym ojcem dla moich dzieci ..(innego nie znaja) i spelnia wszystkie obowiazki jako ojciec...i kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy..plakalam przez jakis czas bo swiadomie bym sie nie zdecydowala..ale jak widzialam jego radosc i to ze on tak dlugo na to czekal to wszystkie watpliwosci uciekly postanowilam ze urodze nasze dziecko..chocby dla tego ze on zasluguje na to za to co dla mnie zrobil i wciaz robi...jest wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 29
..zresztą cale moje zycie to dluuuuuga historia ... jestem teraz w 24 tyg ciazy i tak jak napoczatku nnie wyobrazalam sobie dzidzi tak teraz martwie sie kazdym dniem czy wszystko jest ok..bo mialam juz 2 krwotoki a ja jestem straszna panikara i wszystko przezywam 1000 razy bardziej boje sie ze poronie lub urodze wczesniej a tego bym nie chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to i ja dołączam mam dwóch synków 6 lat Oskar i Igorek w styczniu będzie miał 2 latka i wtedy też rodzinka nam się powiększy dołączą do nas dwie panienki kóre były nie planowane a żeby wpadkę milej wspominać to dlatego dwie na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka w ktorym jestes tyg? mies? i GRATULACJE !! dwa szkraby naraz to tez wyzwanie :) ale dacie rade..pewnie bylo to dla was niezle zaskoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×