Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość goscdario
byłem w Select na wizażu. Dla mnie rewelacja! jestem mega zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w selekcie kurs fryzjerski, teraz szukam kursu wizażu i chyba też wybiore Select, ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandak
Zawodowy wizaż to w New nails - robią świetne szkolenia, prowadzi to babka z doświadczeniem i tam akurat warto się uczyć. Szkolenie trochę kosztowało, ale przerobiłam cały program, który potrzebny był mi do pracy. Bardzo pozytywnie wspominam ten etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja jestem po kursie wizażu i manicure w Select. Nie jestem żółtodziobem i lipy wcisnąć sobie nie dam. Dla mnie pozytywne zaskoczenie bo jestem zwykle pesymistycznie nastawiona, duży plus za maszynkę do dezynfekcji narzędzi!!!!!!!!! CmoK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też skończyłam Select w Warszawie. Jestem Wizażystką i wykonuję ten zawód z pasji, mam nadzieję, że też będziecie zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka szkołę wybieramy to na pewno też wynika z kwestii finansowych. Ludzie jednak najpierw tez chca znalezc prace, a potem mysla o nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku było tak, ze pracowałam już w salonie jako stylistka paznokci i wybrałam się na kurs wizażu. Przecież nie bede do końca życia tylko w pazurach robić?!? Jak dotąd szkoliłam się jak koleżanki wyżej - select .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie prowadzą kursy w http://maquillageart.pl/ prowadzące mają ogromną pasję i widać, że lubią to co robią, mnie się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam szkołe Cosinus, w sumie sprawdzona przeze mnie i znajomych. A nic nie stoi na przeszkodzie, zeby po takiej szkole potem normalnie pojsc na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam w select. miałam fajne zajęcia z makijażu francuskiego, dziewczyny fajnie prowadzą zajęcia. przynajmniej się czegoś nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak obiecałam, piszę.Heh, zaczęłyśmy właśnie kurs w Select. Za oknem szaro ponuro, a tu w szkole pełna energia. Zaczęłyśmy od teorii, na razie super. Kosmetyków mają tony, na pierwszą przerwę prawie nikt nie wyszedł, grzebałyśmy w morzu akcesoriów. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. A na pewno sam kierunek bedzie cieszył sie dużą popularnościa, zwłaszcza ze teraz kobiety bardzo dbaja o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrrrka
Ja uważam ze teraz bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybranie się na kursy przedłużania rzęs. Mysle ze jest to swietny sposób na to aby zaraz po zakończeniu kursu po prostu zacząć zarabiac. Od razu zwróci sie nam to co wydaliśmy na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie lepsze - kurs przedużania rzes czy moze ogólnei kosmetyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja, słuchajcie chcę się zapisać na kurs wizażu do Select. W tym roku już mi się niestety nie udało ;/ nie było wolnych miejsc a u mnie tylko tryb dzienny wchodzi w grę, weekendy w szkole także wszystko trzeba jakoś tam pogodzić:p Ktoś z was słyszał jeszcze o tej szkole ? albo może ktoś sie wybiera tam od stycznia ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania majkonik
W zasadzie wszystkiego w tym zakresie nauczyłam się w new nails, to był fajne doświadczenie. W sumie na szkolenia poświęciłam dwa tygodnie, później już praktyki w salonie, ale na prawdę ten czas pozwolił mi poznać zawód i w zasadzie to dzięki temu tak wiele się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Blanka
gość: "heja, słuchajcie chcę się zapisać na kurs wizażu do Select. W tym roku już mi się niestety nie udało ;/ nie było wolnych miejsc a u mnie tylko tryb dzienny wchodzi w grę, weekendy w szkole także wszystko trzeba jakoś tam pogodzićjezyk.gif Ktoś z was słyszał jeszcze o tej szkole ? albo może ktoś sie wybiera tam od stycznia ?oczko.gif" W temacie Szkoły Select to dopiero pojawiła się u nich na stronie nowa oferta. Zapisałam się na styczeń, ale nie wiem czy będą jeszcze jakieś miejsca bo podobno dużo ludzi dzwoni i pyta. Mnie skusiło to, że dostanę dobre obniżki na kosmetyki i bede miała na czym pracować. Nie zajmuję się obecnie wizażem aż tak profesjonalnie i nie mam dostępu do dobrych marek za normalne pieniądze. Podaję adres w razie gdybyś była zainteresowna: http://select.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadaol
Zdecydowanie potwierdzam new nails, tam wszystkiego się nauczyliśmy, ale też nie myślcie sobie, że na takie szkolenie głównie idziecie po papiery. Otóż nie - idziecie głównie po wiedzę, a jedynie w przypadku gdy posiadacie solidne umiejętności faktycznie możecie coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka dzięki za info ;) ostatnio nic tylko siedzę i sledze te fora i paczam i czytam opinie. Więcej każdy narzeka na szkoły niż chwali dlatego ciężko się zdecydować.. ale co jak co byłam w szoku , kurde ziemia egiptu gratis ???? I to mi się podoba !;)Zwłaszcza że uczą na poziomie a skoro jeszcze są takie gratisy to ja sie pisze:D hm...a w sumie to najpierw napisze do świętego mikołaja to będę miała swój wymarzony prezent pod choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcienna
New nails w Warszawie. Najbardziej znana ze stylizacji paznokci, ale wizaż również u nich robiłam. Największy plus - jakość edukacji, bo faktycznie to wszystko czego się nauczyłam, pozwoliło mi się mocno rozwinąć i zdobyć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambazia
O ile to będzie szkoła z dobrymi opiniami to warto. Sama w zasadzie wszystkiego nauczyłam się w new nails, to było szkolenie zawodowe, które rzeczywiście trochę trwało, ale pozwoliło mi znaleźć pracę, szybko się rozwinąć. Czy tak samo będzie u was? To już zależy tylko od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawluszenko
Wszystkiego co potrafię naczyłam się właśnie przez szkolenia. To mocno skraca drogę. Nie twierdzę oczywiście, że tak jest łatwo, bo to też wymaga pracy, ale na pewno dużo szybciej można opanować konkretną tematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiem krótko chodziłam do policealnej szkoły wizażu ale zdecydowanie więcej nauczyłam się na kursie wizażu i stylizacji w pracowni Estilo w Rzeszowie. Rewelacja a jaki profesjonalizm:) Dane znajdziecie na www.estilopp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie uczą i jest przyjemna atmosfera na kursach w http://maquillageart.pl/ ja się zastanawiam nad kolejnym kursem w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie G
Aby nauczyć się tworzyć profesjonalny makijaż należy naukę pobierać od najlepszych, od profesjonalistek. Polecam warsztaty dwóch Makijazystek Gwiazd, Kasi Zaremby i Magdy Pieczonki makeupworkshop.pl. Ich makijaże są magiczne, skóra gładka i rozświetlona. Z ich usług korzystają m.in. Patrycja Kazadi, Natalia Siwiec, Kora Jackowska, Doda. Po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Absolutnie przestrzegam przed szkołą wizażu "Select", która notorycznie zmienia ceny regularne kursów oraz wprowadza konsumentów w błąd. Do niedawna cena regularna kursu wynosiła 2290 zł, natomiast w przeciągu miesiąca zmieniła się na 2999 zł z 50% zniżką na 1999 zł, gdzie według szkoły oszczędza się aż 1350 zł! Ponadto, proszę być czujnym jeśli chodzi o 50% zniżki gdyż na stronie nie ma informacji o tym, iż wiąże się to ze zmniejszeniem kursu o połowę zajęć w związku z tym nie jest to żadna promocja! Firma ma lekceważący stosunek do klienta i łamie Ustawę o Ochronie Praw Konsumenta. Utrzymują się bezprawnie za cudze pieniądze. Do tej pory nie oddali mi zaliczki za kurs, a mieli na to 14 dni od otrzymania oświadczenia (nadmienię, iż minął już miesiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj, ja zdecydowanie polecam szkołę Studio Sztuki jeśli chodzi o wizaż. Tam nie będziesz siedziała na zajęciach i słuchała jakiś wywodów, bo głównie mamy zajęcia praktyczne. Nie wyobrażam sobie słuchania o tym jak zrobić ładną kreskę nie robiąc jej… A tu jesteśmy podzieleni na małe grupy, każdy ma okazję się wypowiedzieć, zapytać o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zwrócili zaliczkę w Select, nie było żadnego problemu. Musiałam odwołać ze względów zdrowotnych, ale zapiszę się w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postanowiłam, że wybierając się na kurs wizażu, to przede wszystkim będę kierowała sie tym, czy podoba mi się portfolio. bo nie ma sensu uczyć się tego, co mi się nie podoba. dlatego idę tutaj http://fam-makeup.pl/index.php , bo choć tanio nie jest i muszę zacisnąć pasa dość mocno, to jednak wygrywają estetyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na pewno jesli chodzi o sam wybór szkoły to powinniśmy podejmować decyzje zgodną z naszymi zainteresowaniami ale tez musimy zwracac uwage na to czego oczekuje od nas rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×