Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość jakas zolza skasowala moj sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kurcze,do dupy sie dziś czuje.jutro mam ten cholerny wieczór poezji i już cały dzień dzisiaj stresa miałam.jutro to będzie masakra po prostu...po co ja sie godziłąm na to???:( jak tylko zaczne czytać i sie wszyscy na mnie patrzeć będą to sie zrobie czerwona jak burak.musze jakąs mocną tapete nałozyć zeby mniej widac było,glos mi sie będzie amał,łapy sie będą trzęsły bleeeeeeee masakra!!! zamiast siedzieć i czytać non stop te wiersze to sie nie moge zmusić zeby wziąc je do ręki:( a mój Xiąze wie że mam stresa i nawet do mnie nie zadzwoni buuuuuuuu:( i ogólnie smutno mi dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel a czemu Ty zwiałeś???:) ja dobrze wiem i pamiętam że Tobie nalęży sie 5 razy tyle co dla odysa..:) pomogłes mi wiele razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :)...maja na ciebie patrzec i spiajc slowa z twych ust :P..... po minucie juz przestaniesz sie czerwienic :) powiedz lubisz spiewac czasem w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty:D ja i śpiewanie?:D ja nawet nie gadam do siebie jak jestem sama. owszem gadam w myślach jak najeta,ale ogólnie to bezdźwiekowa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiałam... myśle co napisać Zuzi.... ale przeciez wiadome jest, że Zuzia poruszy słuchaczy do łez... i dostanie owacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no bez dziweku to za cholere nic nie wyrecytujesz :) wiem jak pojdzie latwiej :) nie patrz na ludzi w pierwszych dwoch rzedach tych w trzecim i dalej bedziesz juz slabo widziec wiec to tak jakbys byla tam sama i dla siebie recytowala :) chyba nie bedziesz sie czerwienic sama przed soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja poważnie mam problem...wiem ze umiem to ładnie wyrecytować,ale chyba siedząc sama w ciemnej jaskini, a nie na sali pełnej po brzegi i to do mikrofonu o zgrozo!załoze sie że Łuki(ten co ma mnie na praktykach)będzie se podśmiechujki ze mnie robić bo to złośliwiec przebrzydły:D trema mnie po prostu zeżre!! juz sie zastanawiałam czy se setki nie walnąc przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sete? nie wiem :)..przez mikrofon nikt nie wyczuje ale ty zaczniesz moze tanczyc podczas recytacji :D.... nie martw sie na zapas luki wcale nie bedzie sie nabijal ...ostatecznie to nie kabaret tylko poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie tu z wami siedziec ale idiotyczna fizyka zmusza mnie do odejścia:((((((((((((( paaaaaaa Artefakt wierze że wszystko będzie ok...:) Kablu.. w dalszym ciągu trzymam kciuki..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta seta to głupi pomysł... dobrze że to kombatanci będą,albo nie dowidzą albo nie dosłyszą...ech:( a jutro taka pani z tego dps z którą sie prywatnie zadaje bo ja bardzo lubie ma 81 urodziny...szkoda ze jej nie bedzie,ale nie moze bo jest chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że tak:D mówiłam, pani nauczycielka sie rozpłakała..:D wiele razy recytowałam..:) idę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×