Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Toa jak ja ci zazdroszcze tych biodetek ja mam o 10 cm więcej to wiesz ile to jest 😭 Masz racje wciecie w talii widać ale co z tego jak nogi grubaśne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięcie mam, ale nieproporcionalne :P Mała taka głodna jestem, ale nie jem przez Ciebie;) Kurde i nie ćwiczyłam wczoraj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś idę do fryzjera w piątek odbieram nowe okulary, może jeszcze troszkę skocze na solarium bo blada się zrobiłam jak śnieg- mała metamorfoza tylko kilogramy te same!!! :( Muszę ćwiczyć, muszę ćwiczyć, meszę ćwiczyć!!!! Może mnie to zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna byłam tak bardzo, że zjadłam ten jogurt z musli i niestety cukierka jednego. Ale w sumie moja dieta MŻ a nie zupełne wylkuczenie słodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic nie jadłam tylko ten twaróg rano, i tak do końca dnia juz zostanie :D Rano biegałam 1 godz. i 15 min około 16.00 to na orbitce poćwicze. Zoa, Paulla, Ilona a wy gdzie się podziewacie chcecie nas opuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ainaa - a ta metamorfoza to tak na poprawę humoru? czy z innego powodu? ja też bym się chętnie wybrała do fryzjera, bo już dawno nie byłam, ale za leniwa jestem... nawet męża próbowałam zmusić, żeby mi podciął włosy, tylko tyle żeby mi do oczu nie leciały, ale się nie dał ;) i tak siedzę i podpinam spineczkami... uaktualniam stopkę! od listopada ubylo mnie 4 cm w pupie i 2 w tzyckach, ale za to +2 w talii :( grrrrrrr, muszę jakieś brzuszki zacząć, a nie ma jakiś innych ćwiczeń na brzuch? bo brzuszków nie znoszę... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w sumie nie wiem, coś mnie naszło i idę. Ja jedyne po co chodzę do fryzjera to na lekkie podcięcie więc stwierdziłam, że czas na większą odmianę. Pewnie na poprawę humoru też. Choć jak mi nie wyjdzie tak jak myśle to dopiero humorek mi się ....:/ Chciałam nawet kolor zmienić, ale jeszcze nie poradziłam sobie z wypadaniem więc nie chcę ich do końca dobijać:) Mała, o której Ty wstajeszcz, ze jeszcze na bieganie znajdujesz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to łup tą nową stopkę... :) jezdem, jezdem... gdyby nie Wy to już bym dawno popieprzyła tą dietę... jak do tej pory: - 3x wasa, 3 pl. wędliny, 1 pl. sera hochland, kawa, herbata, 3 mandarynki, jogurt pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała to chyba w ogóle nie sypia... ;) wieczorem - ćwiczy, rano - ćwiczy, ja o tej godzinie to się przewracam na drugi bok w łóżku ;) macie jakiś pomysł na prezent dla męża? mój niedługo kończy 30-chę i zastanawiam się co mu sprezentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypiam, sypiam bo chodze o 21 spać, a ćwicze wieczorem tj. o 19 lub 18.00 . Fakt rano nie zawsze wstaje tak szybko ale mam straszne postanowienie do pracy chodze na 6,30 wiec godzina snu w ta czy w drugą strone nie robi różnicy. ainna gratulacje na taka zmiane :D ja do fryzjera ide w sobote o 11 a o 19.00 na zabawę karnawałową i to w starej sukience bo po co miałam kupic nową jak i tak rozmiar ten sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Mała powiem Ci, że ja byłam w starej na sylwestrze i nie żałuję ani trochę bo to tylko parę godzin i w sumie nic szałowego nie było, praktycznie same "małe czarne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainna ja na sylfku też byłam w starej i w sumie nikt tam nie miał nic specjalnego , mnie chodziło o to że rozmiar ten sam stary :( No narazie mi dobrze idzie nic nie jadłam teraz wskakuje na orbitke i poćwicze troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam warzywa z ryżem. Do końca dnia już racej nic nie powinnam pochłonąć ,ale pewności nigdy nie ma;( w planie na dziś mam 20 min na steperze to tak na początek, żeby się nie zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy dzień i znów pełen wyżeczeń. Waga dziś 57,5 kg czyli troszke w dół :) Ćwiczenia 30 min zaliczone na orbitce, ale wieczorem jak mąż wrócił z pracy to piwko wypiłam i 5 kostek czekolady 😭 teraz strasznie żałuje ale cóż mądry polak po szkodzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje dziewczyny:) Wczoraj to muszę Wam powiedzieć, że nawet dobrze mi poszło. Co jadłam wiecie, a do tego 20 min steperek:) Udało się więc dobry początek:) Niestety dziś już nie zapowiada się tak ciekawie, bo moja mamusia zrobiła przepyszne ciasteczka, naprawde nie da się im oprzeć, więc napewno jakieś zjem, a że są maślane to poprostu samobójstwo kaloryczne :( no i serniczek też na mnie czeka. Na razie razowiec z jednym małym ciasteczkiem :( Miała w planach ćwiczyć na zachętę do końca tygodna po 20 min a potem co jakis czas zwiekszać, ale jeśli nie oprę się pokusie to zaserwuje dziś większą dawkę ćwiczęń. Kara jakaś musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu na dziś to 200g twarogu i na tym koniec :) Wypiłam już kawke i herbatke 🌻 Ćwiczenia dziś 30 min na orbitku i 30 min biegu ;) Najlepsze ćwiczenia to chodzenie po sklepach więc się również wybiore :D Ainna jak fryzurka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina to ma być przyjemność a nie kara ja na orbitce najpierw ćwiczyłam 10 min potem 20min a wczoraj 30min i naprawde spociłam się nie wiem czy dziś uda mi się 40 min ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała coś na pocieszenie dla nas:D Kobieco zaokrąglone biodra i uda podobają się nie tylko mężczyznom, ale i lekarzom. A to dlatego, że kobiety o takiej figurze przysparzają im mniej problemów (lekarzom, nie mężczyznom). Mają bowiem mniej problemów z sercem i układem krążenia i chorób metabolicznych, np. cukrzycy niż panie, u których tłuszczyk gromadzi się wokół talii, a nie na biodrach. A fryzurka ok. Co prawda troszkę inaczej planowałam, a inaczej mam, ale wszystkim się podoba- usłyszałam, że zmiana korzystna dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje 😘 Widze że czytałaś wczorajszego Fakta tak miec pupe jak Jennifer Lopez ale ona wygląda sexiiiii a ja beeeeeeeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie z tym zdrowiem u kobiet obtłuszczonych na brzuchu :-O mała widze, że Twój sprzet to kobitki ;-) ja mam orbiego i zaraz zamierzam go pomęczyć, bo ostatnio był zaniedbywany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Toa to taka informacja na rozluźnienie :) Na necie to znalazłam. A jak poćwiczymy tę partię ciałka to też może zroić się sex'i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zejdę na jakąś cukrzycę czy co innego chciałabum jeszcze trochę zrzucić, także do roboty! :-) wskakuję na orbiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawe bez dodatków. Ostatnio coś się zapuściłam i piję tylkojedną herbate zieloną dziennie, ale jakoś nie wiem czy mi obrzydła czy coś takiego bo nie mam na nią najmniejszej ochoty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toa a ile tak ćwiczysz na orbim bo ja mam go od 4 stycznia i te poczatki to były po 5 min bo strasznie mnie nogi bolały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja narazie rano zjadłam twaróg wypiłam 2 herbaty pur-er i teraz do końca dnia woda i woda , ale zła jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×